counter
4 22 10 5 1
Administrator Nowy wpis

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Unique International okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Baśka91 Nowy wpis

Współpracowałam z firmą Camsagent , owszem otrzymałam taką propozycję z firmy Unique , praca okazała się dla mnie więc zgłosiłam się raz jeszcze do tej firmy teraz chodzę na co weekendowe eventy za całkiem niezłą kase. Pozdrawiam ;)

Baśka91 Nowy wpis
@Baśka91

*Nie dla mnie ;)

Hos-Tess01

Magda88 18newgirl22 Aniaaa Cieszę się na tak liczny odzew z strony przedstawicieli Agencji Unique i Camsagent, tzn. to w sumie i tak jesteście jedną agencją. Do przewidzenia oczywiście jest to że będziecie dalej próbować tuszować waszą prawdziwą działalność, zamieszczając te jakże mało sprytnie przemyślane "opinie" (och akurat wszystkie zostały zamieszczone praktycznie w tym samym czasie - tego samego dnia i o tej samej godzinie) dodatkowo żadna z tych opini nie zawiera dokładnych informacji o zleceniu a także o stawce. Darujcie sobie, naprwdę, łatwo to rozpoznać. Nie myślcie sobie że wszystkie dziewczyny pracujące jako hostessy są aż tak głupie. Wciąż czekam na autentyczne opinie na temat tej "Agencji" poszukującej "videomodelki"/"bardzo osobistej asystentki" i innych podobnych wymysłów

ada Nowy wpis
@Hos-Tess01

Tylko sex kamerki nic więcej :( Nie mowię że to zła praca ale marnie płacą zamiast 50% które oferują masz 50 % a kurs dolara po 3 złocisze

Magda88

Byłam u nich tydzień temu na rozmowie i zaproponowali mi wiele różnych zleceń, dwa dni temu byłam na 1 zleceniu i jestem zadowolona, zrobiono mi sesje profesjonalną oraz dostałam wgląd do mojego profilu w bazie . Jak narazie jestem zadowolona, ale czytając te opinie jestem przerażona. Mam nadzieję że po prostu każdy dostaje róźne oferty i sam wybiera z których skorzysta. w weekend jadę do Trójmiasta z nimi na targi w Gdyni. właśnie na to ogłoszenie aplikowałam więc nie rozumiem tych opinii .

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aska55

Przestrzegam przed tą "agencją"! Osoby rekrutujące dla niej (m.in. "Pani Sandra") umieszczają również ogłoszenia firmy "Camsagent", która jest jak twierdzą te osoby "jedną z największych na rynku europejskim agencji zajmujących się video-modelingiem. Naszą wizją jest dostarczenie odbiorcom końcowym najwyższej jakości content’u z zakresu video rozrywki (...) Zapewniamy 100 % anonimowość, dyskrecję i elastyczny czas pracy, który możesz dostosować do swoich potrzeb." UWAGA!!!

Hos-Tess01

Czy ktoś współpracował kiedykolwiek z tą agencją i ma dowody o faktycznie prowadzonych przez tą agencję akcjach marketingowych? Proszę o opinie. "Agencja" bardzo często wystawia nieprawdziwe ogłoszenia o rzekomych akcjach marketingowych po czym po wysłaniu zgłoszenia oddzwaniają "przedstawiciele" tej firmy (zazwyczaj są te same osoby) zapraszając na castingi w biurze w Warszawie po czy po zadaniu pytania o jaką akcję chodzi oraz o przykłady zleceń jakie są aktualnie dostępne zawsze otrzymuję odpowiedź że "mają dużo różnych akcji" i że "casting jest obowiązkowy" oraz dopiero po spotkaniu będą mogli przedstwić jakieś oferty bo najpierw muszą wysłać zgłoszenie do klienta.

Aniaaa
@Hos-Tess01

Ja byłam na castingu w firmie Unique International i dostałam już kilka zleceń. Byłam na targach w Gdańsku i Warszawie i raz miałam sesje do katalogu wysyłkowego (stroje kąpielowe) więc nie bardzo rozumiem ;p :D

18newgirl22
@Hos-Tess01

Ja dostałam zlecenie z firmy camsagent na kamerki, ale odrzuciłam i za chwilę dostałam propozycję targów kosmetycznych na ktore poszlam i bylo fajnie, czekam na kolejne zlecenia od firmy. To posrednicy pracy, maja wiele ofert min kamerki pewnie

Zostaw merytoryczną opinię o Unique International Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Unique International Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marszałkowska 111