Sparta Group

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Je Services Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy na oficjalnym profilu Sparta Group

Jesteśmy kancelarią windykacyjną specjalizującą się w roszczeniach przeciwko instytucjom finansowym.

Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm, a także stworzenie solidnej i pełnej zaufania relacji z Klientem. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami ze współpracy z naszą firmą - każda opinia i konstruktywna krytyka jest dla nas niezwykle ważna. To właśnie dzięki Twoim odczuciom możemy ulepszać funkcjonowanie naszej Kancelarii.

Zachęcamy do kontaktu również poza forum, pod adresem: biuro@spartagroup.eu - Twoje pytanie na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi!

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół Sparta Group
Aneta Nowy wpis

W trakcie przebiegu sprawy , firma przestała się ze mną kontaktować, przestała reagować na moje telefony , nie dochodzą koje meble, jestem zszokowana tym sposobem działania

Jak jest z pakietem medycznym w Je Services Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Marzena Sz. Nowy wpis

Po zgłoszeniu konsultacja nastąpiła bardzo szybko, zostałam dokładnie poinstruowana co powinnam zrobić i jak zabezpieczyć się przed następnymi oszustwami. Polecam, konkretni ludzie doskonale znający się na oszustwach inwestycyjnych i pseudo-platformach.

MarcinK Nowy wpis

Serdeczne dzięki za pomoc i pozdrowienia dla całego zespołu :-) a do wszystkich (usunięte przez administratora) - też nie wierzyłem w odzyskanie..ale cieszę się że Sparta udowodniła mi inaczej ;-) Warto!

Brałeś udział w rekrutacji do Je Services Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kazimierz

Udało mi się odzyskać środki, miałem pełną pomoc ze strony firmy Sparta group wszystko mi zapewnili i bez ich pomocy bym sobie sam nie poradził, jestem im niesamowicie wdzięczny za trud pracy i sukces sprawy. Pozdrawiam

Jola

Straciliśmy pieniądze na początku tego roku z Mężem byliśmy całkowicie załamani, w służbach usłyszeliśmy, że nie pomogą bo (usunięte przez administratora) są poza granicami kraju, sprawa umorzona... Załamaliśmy się bardziej, myśleliśmy że nic się nie da zrobić. Zaczęliśmy szukać na własna rękę, Mąż zadzwonił do Sparty Group. Wszystko nam wyjaśnili, stwierdziliśmy że zaryzykujemy i po 7 miesiącach mamy już część środków na koncie! Możemy polecić z czystym sercem.

Dzień dobry wszystkim, Chcę zapytać o ocenę na temat specyfiki współpracy w firmie. Czy atmosfera w miejscu pracy jest ok? Dziękuje szczerze za podpowiedź.

Aktualność
Witamy na oficjalnym profilu Sparta Group