BackUp Byggpersonell
2 4 11 5 1
ciągleprzypalamimimało Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

dajcie sobie spokój z tą agencja ogólnie żenada małe stawki zero diet kasują dużo za kwatere za auto służbowe zero dodatków

Robert Nowy wpis

A czy jest duża rotacja pracowników w tym miejscu?

Jaramhasz Nowy wpis

Odradzam tą agencje kasują za kwaterę auto służbowe żadnych diet stawki też glodowe

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie BackUp Byggpersonell , interesuje mnie praca jako Monter.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Mateusz

Hej, jak atmosfera w firmie? Ktoś coś?

Benek

@Dzygit Możesz dodać coś więcej do tego wpisu? Firma spoko więc nie rozumiem

Dzygit

Radzę poszukać czegoś innego

TakNie

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie BackUp Byggpersonell ?

anonymous

Chciałbym się do wiedzieć o tej firmie coś wiecej po ile godzin pracuje się,jakie zarobki ile na godzinę to żadna tajemnica,ile kwatera kosztuje i czy to kampy są a w pokojach po ile osób jest,osobna lodówka i pryśnic czy jest,

@pracownik

Przeloty trzeba opłacać samemu, zakwaterowanie załatwiają ale to nie sa luksusy. Prace załatwiają ale czasami ma się wrażenie ze jej brak. Płace uzależnione od umiejętności i wypłacane co 2tyg. Nie jest to firma na medal, ale jak ktoś chce popracować i zarobić to niestety ale leżeć nie może, aczkolwiek nie jest źle, to radziłbym poszukać czegoś innego :)

trzy

Czy koś coś wie o tej firmie? Szukają monterów na Norwegię i tylko tyle wiadomo.. A jak z wypłatami, koszty, przeloty, kwatera, PRACA? Ktoś coś wie?

Zostaw opinię o BackUp Byggpersonell - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie