BackUp Byggpersonell

Gdańsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

BackUp Byggpersonell
2 4 6 1

Opinie o BackUp Byggpersonell

Administrator

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie BackUp Byggpersonell ?

anonymous

Chciałbym się do wiedzieć o tej firmie coś wiecej po ile godzin pracuje się,jakie zarobki ile na godzinę to żadna tajemnica,ile kwatera kosztuje i czy to kampy są a w pokojach po ile osób jest,osobna lodówka i pryśnic czy jest,

@pracownik

Przeloty trzeba opłacać samemu, zakwaterowanie załatwiają ale to nie sa luksusy. Prace załatwiają ale czasami ma się wrażenie ze jej brak. Płace uzależnione od umiejętności i wypłacane co 2tyg. Nie jest to firma na medal, ale jak ktoś chce popracować i zarobić to niestety ale leżeć nie może, aczkolwiek nie jest źle, to radziłbym poszukać czegoś innego :)

trzy

Czy koś coś wie o tej firmie? Szukają monterów na Norwegię i tylko tyle wiadomo.. A jak z wypłatami, koszty, przeloty, kwatera, PRACA? Ktoś coś wie?

Zostaw opinię o BackUp Byggpersonell - Gdańsk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BackUp Byggpersonell