BackUp Byggpersonell

Gdańsk

Opinie o BackUp Byggpersonell

@pracownik

Przeloty trzeba opłacać samemu, zakwaterowanie załatwiają ale to nie sa luksusy. Prace załatwiają ale czasami ma się wrażenie ze jej brak. Płace uzależnione od umiejętności i wypłacane co 2tyg. Nie jest to firma na medal, ale jak ktoś chce popracować i zarobić to niestety ale leżeć nie może, aczkolwiek nie jest źle, to radziłbym poszukać czegoś innego :)

trzy

Czy koś coś wie o tej firmie? Szukają monterów na Norwegię i tylko tyle wiadomo.. A jak z wypłatami, koszty, przeloty, kwatera, PRACA? Ktoś coś wie?

Zostaw opinię o BackUp Byggpersonell - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BackUp Byggpersonell