Opinie o MARGO WORLDWIDE SP. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MARGO WORLDWIDE SP. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MARGO WORLDWIDE SP. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARGO WORLDWIDE SP. z o.o. w Poznań

Olek

Prowadzę bardzo dużą firmę , z rożnymi produktami i potrzebowałem , godnej firmy która by dobrze wykonała swoją prace. Oczywiście na początku balem się o przewóz moich produktów za granice , ale teraz bardzo mogę polecić tą firmę . Jest bardzo godna polecenia , osoba odpowiedzialna za obsługę , powiadamiała mnie o wszystkim . Polecam

Praca bardzo przyjemna , godziny są dobre , płaca tak samo . Co do ludzi z którymi pracuje to bardzo mili są . Nie mam nić do zarzucenia firmie . Jeśli ktoś szukam pracy to polecam aby złożył cv .

Krystyna

Moja firma współpracowała z firma Margo Worldwide i powiem szczerze bardzo dobrze wspominam tą firmę i zastanawiam się czy znów nie skorzystać z ich usług . Polecam

Tupek

nie wiem jak się tam pracuje, ale to jest DOBRA SPEDYCJA. Siedzą w tym nie od dziś i doskonale wiedzą co robią. Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MARGO WORLDWIDE SP. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kriskej

inwestowanie w coś co przynosi zysk - to chyba normalne zachowanie w biznesie owszem czasem jest lekkie parcie na wyniki, ale jeśli ktoś uczciwie pracuje to nie trzeba się nikomu specjalnie podlizywać

Pierniczek
@kriskej

Oczywiście ze nie chyba ze chce się awansować albo mieć dobre relacje zwłaszcza to pierwsze bo wiedza i ciężka praca w tej firmie to za mało

Flinstone
@kriskej

Inwestowanie w zyski - ok, ale nie kosztem pracowników. Uczciwa praca tutaj to za mało. Nie ma co marzyć o podwyżce czy o awansie. Na to zasługują tylko znajomi i rodzina.

Lilka

na administracji nie ma żadnych problemów, spokojnie wykonujemy swoją pracę i nikt się nikogo nie czepia

Slonko
@Lilka

W jakim oddziale niby?

Co za bzdura
@Lilka

Hahahaha dobre! Nikt poza wszystkimi ????

janusz

od kilku miesięcy korzystam z usług firmy Margo Worldwide i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Każde powierzone zadanie wykonują szybko i profesjonalnie

Mitrans

Spedytorzy w Margo Poznań bardzo okej, ogólnie cała współpraca z ich spedycją jest utrzymywana na dość dobrym poziomie, więc sprawnie się z nimi działa. Polecam :)

Kubaaa
@Mitrans

Polecam Pana Pawła :D najlepszy spedytor!!

Filipo

Ja mam odmienne zdanie. Pracowałem tam przez kilka miesięcy i nie odczułem złej atmosfery ani "emocjonalnego roller coaster zarządu" Normalna sprawa, że czasem atmosfera robi się bardziej napięta jak coś się dzieje - ludzka rzecz, ale w ogólnym rozrachunku jest w porządku

Co za bzdura
@Filipo

A kiedy to było? Bo coś mi ściema śmierdzi ????

@Co za bzdura

No właśnie! Tym bardziej ze żadnego Filipa u nas nie było!

Myszka

Ciekawe czy dziś mieliby taka dobra opinie o margo bo dziś nawet starzy stali spedytozrzy wymiękają widząc cuda i rewelacje zarządu

@Myszka

A ile już tam pracujecie????

@anonymous

Kilka lat

@Myszka

no więc skoro jest tak źle to po co tam siedzicie kilka lat? xD

@anonymous

Bo kiedyś to było znacznie lepiej a dramat to jest od roku.

@Myszka

rok to bardzo długi okres, jakby naprawdę było Ci tak źle to 10 razy już byś tą pracę zmieniła

Flinstone

(usunięte przez administratora) a uczciwa praca nie jest doceniana. Kasa inwestowana w tylko w to, co zwiększy przychody i sprawi,(usunięte przez administratora) Zero szacunku dla pracowników, a Ci starsi są traktowani...źle, delikatnie mówiąc. Wprowadzane są zmiany rodem z podstawówki, zarząd jest ciężko obrażony na wszystkich, co sprawia że osąd sytuacji jest znacząco zakrzywiony. Wydaje mi się, że zarządowi zależy bardziej na dobrym PR niż na fajnej atmosferze i zadowoleniu pracowników.

Makaron

Ciekawe jest to, że zniknęły wszystkie wcześniejsze negatywne komentarze, a teraz co jakiś negatyw to od razu odpowiedź kogoś zadowolonego... Hmmm ktoś chyba nie potrafi znieść krytyki i idzie w zaparte... :D

Davidd

taki kraj, ale nie ma co się na nich oglądać. Trzeba robić swoje i wyciągać własne wnioski, a nie sugerować się opiniami innych.. ja zdobywałem w Margo doświadczenie i dobrze wspominam spędzony tam czas, co prawda było kilka rzeczy, które mnie irytowały, ale jeszcze nie byłem w firmie gdzie wszystko było okej i chyba nikt z nas nie był. Patrząc na nich jako na pracodawcę to jak najbardziej polecam, nikomu tam źle nie jest ;))

Wendy

niestety, ale ogólnie ludzie mają taką przypadłość, że jak jest dobrze to się o tym nie mówi, a jak tylko coś nie podpasuje to trzeba lecieć do internetu obsmarować

jeśli pojawiają się pozytywne opinie to są uważane za 100% fake, a jak negatywy to na pewno musi być prawda, ach ta polska mentalność...

Sami siebie okłamują

Rozczarowany ma absolutną rację.

Denver

@Rozczarowany chyba pomyliłeś firmy. Ja pracuje w Poznaniu i jestem zadowolony. Na jakim stanowisku niby pracujesz/pracowałeś? Z przełożonymi da się dogadać, oczywiście ostatnie zdanie należy do nich i trudno żeby robili to co pracownicy im każą, ale biorą nasze sugestie pod uwagę i w miarę możliwości wprowadzają je do otaczającej nas rzeczywistości... chyba w dwóch innych firmach pracujemy..,

pozdro baltazar i PP.

widzę że Mario sam sobie opinie piszę :D

Gary

a Poznań? Czy zagląda tutaj może ktoś kto pracował/pracuje w Margo w Poznaniu?

Margo ma kilka oddziałów, więc można trafić na różnych kierowników i różnych ludzi. Ja akurat pracuje w Białystoku i bardzo sobie chwalę ;) Jest nas ok. 30 osób w zespole, wszyscy w miarę się dogadujemy i każdy wie co należy do jego zadań.. także atmosfera pracy również na plus

PP.

wypłata okej, a szef normalny człowiek, da się z nim bez problemu dogadać, nie raz szedł na rękę jak czegoś było trzeba...

Zostaw merytoryczną opinię o MARGO WORLDWIDE SP. z o.o. - Poznań

MARGO WORLDWIDE SP. z o.o.