Opinie o MARGO WORLDWIDE w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MARGO WORLDWIDE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARGO WORLDWIDE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARGO WORLDWIDE w Białystok

Sebastian Nowy wpis

Dzień dobry, czy jest szansa na zatrudnienie w tej firmie? Mam małe doświadczenie w spedycji, ale chęci do pracy i rozwoju

M. Nowy wpis
@Sebastian

Na tą chwile nie ma prowadzonej rekrutacji..

Jakie godziny pracy obowiązują w MARGO WORLDWIDE?

Ada Nowy wpis

Zależy w jakim dziale. W przypadku spedytorów, praca zależna jest od pracy klientów.

Czy w MARGO WORLDWIDE występują paczki/bony świąteczne?

Czy można liczyć w MARGO WORLDWIDE na prywatną opiekę medyczną?

M.

mamy prywatny pakiet medyczny

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARGO WORLDWIDE? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Dominika

praca teraz tu w firmie jest stabilna? pytam, bo opinii od pracowników nie widziałam od dłuższego czasu tutaj a w googlach klienci chwalili niedawno wieloletnią współpracę. czyli średni staż pracy to ile teraz tu może wynosić? napisze mi ktoś jakie obecnie warunki oferują tutaj spedytorom i ilu ich teraz jest na dziale?

Bestia
@Dominika

Praca jest stabilna i miejsce tez. Benefitów jest sporo, ale jak bedziesz dobrze pracował to tyle zarobisz, że na wszystko będzie Cie stać :)

Jak jest z pakietem medycznym w MARGO WORLDWIDE? Można dołączyć rodzinę?

Magdusia

można :)

XD

Tak

DM

(usunięte przez administratora) Firma to przeklejka - biorąc od nich zlecenie tak naprawdę wykonujecie dla nich pracę, pod którą to oni się podpiszą wb. innej spedycji z timocomu. Sprawa zgłoszona do TC

Gaja
@DM

Zawsze możesz sam znaleźć sobie klienta na Timocom, jeśli to takie proste to do dzieła a nie tylko narzekanie.

Michalina

@przewo możesz bardziej wyjaśnić to co napisałeś ?

Miłosz

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w MARGO WORLDWIDE?

po 3 miesiącach

Janek

W końcu mają opinię bardzo dobrego pracodawcy więc opinia w pełni zasłużona.

Pracownik Margo

Pracuję w Margo Białystok od kilku lat i szczerze mówiąc to żadnego "syfu" nie było, nie ma i z pewnością nie będzie. Jest świetna atmosfera, bardzo dobre i uczciwe zarobki, imprezy integracyjne, socjale. Firma dba o pracowników i w nich inwestuje, także są to opinie "wyssane z palca". Ludzie mają możliwość rozwoju, firma zapewnia profesjonalne szkolenia, na przełomie kilku lat otworzyły się kolejne oddziały Margo- łącznie jest ich 4. Firma się rozwija, przede wszystkim dzięki ludziom którzy tu pracują i atmoseferze która panuje na co dzień. Zachęcam przyjść na rozmowę/wysłać CV i przekonać się osobiście jak wygląda praca w Margo.

Maciej l.
@Pracownik Margo

Firma zapewniła mi dobre wynagrodzenie kiedy na prawdę byłem w kropce. Jestem wdzieczny i dziękuję

Ali

Firma dobra, po za tym przewozy są ogólnie dobrze dopracowane tak aby nie było zapiernicz z przewozami a ładunek był na czas, aby potem odebrać drugi.

Tomasz
@Ali

Jeśli chodzi o zarobi to w tej firmę bardzo dobre są i jestem z tego zadowolony, nie jest tak jak w innych firmach że cię z kasą oszukują. Ta firma jest bardzo dobra, a wypłaty są na czas.

Anonimka
@Ali

Zgadzam się, całkiem w porzadku to idzie. Nie ma na co narzekać ogólem

Małgorzata

@ancymon, w jakich sytuacjach najczęściej odczuwasz dobre traktowanie ze strony MARGO WORLDWIDE? Co jeszcze wpływa na Twoją pozytywną opinię o tym pracodawcy? Każda Twoja merytoryczna uwaga pomoże osobom poszukującym informacji o tej firmie przed aplikowaniem do niej.

ancymon
@Małgorzata

Ogolnie że można normalnie pogadać i że mają dobre nastawienie do pracownika. Wypłaty na czas i nie ma żadnych opóźnień, w innych firmach dużo się tego słyszy ale nie w tej. Tu jest na plus.

Mimi
@Małgorzata

Margo dobrze traktuje ludzi, nie spotkałem się ze złym traktowanie. Jeśli ktoś lubi jeździć w trasy to praca jest dla niego.

tirowiec
@Małgorzata

Pozytywne to moim zdaniem to że nie ma żadnych opóźnień w wypłatach , po za tym że praca jest dobra i się dobrze zarabia.

Anton
@Małgorzata

oooo zajrzałem bo byłem ciekawy jak opinie o Margo i widzę , że myśli innych są pozytywne tak jak moje. A co ja mogę powiedzieć tyle firma dobra, z szefem sie dogadasz, to chyba dobrze świadczy od tym

Alek
@Anton

Jak szef dobry to i dobrze firmę prowadzi i pracowników. Po za tym ja nie miałem żadnych problemów a pracować w tej firmie lubię.

Takoo
@ancymon

Prawda. I pieniądze dobre ;)

@Takoo

Rozumiem, że mówisz o wynagrodzeniu w MARGO WORLDWIDE. Jakie kwestie jeszcze - oprócz wysokości wynagrodzenia - są Twoim zdaniem istotne przy podejmowaniu pracy? Fajnie, gdybyś podjął je w swojej wypowiedzi. Ciekawi mnie na przykład, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca, czy pracownicy mają szansę realnego rozwoju w firmie? Jak myślisz?

Ktosiek

Szef jest w porządku a to ważne, bo idzie się z nim dogadać o wolne kiedy potrzebujesz. Pamiętam jak byłem w ciężkiej sytuacji, zachował się wtedy po ludzku i zrozumiał. A teraz niestety w firmach to cisną zamiast zachowywac się po ludzku. W tej mogę pochwalić i będę pamiętał ;)

Taki
@Ktosiek

Zgadzam się, ekipa jest bardzo w porządku

Michaś

Miałem lekkie obawy by dać swoje cv, ale teraz tego nie żałuje pracuje już 5 miesięcy w tej firmie i jestem pod mega wrażeniem że ta firma w końcu traktuje mnie dobrze w porównaniu do innej gdzie pracowałem.

irek
@Michaś

obawy to każdy ma, ja też miałem ale niepotrzebnie, firma dobra i nie mam zarzutów do niej

Anonimowy
@irek

Też jestem takiego zdania ;) Swego czasu chwilę tam pracowałem i teraz kuzyn dostał tam pracę z mojego polecenia, jest podobno jeszcze lepiej niż było

Małgorzata

@Michaś, a czy mógłbyś powiedzieć coś na temat tego, jak przebiegał Twój proces rekrutacyjny w MARGO WORLDWIDE? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej miałeś do wykonania jakieś zadania? @irek, długo już pracujesz w MARGO WORLDWIDE? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

αмαzιηg

Jedna z najlepszych firm jaką znam. Kasa na czas, spedytorzy porządni, z każdym da się dogadać. Oby tak dalej!

ancymon
@αмαzιηg

polecam, firma bardzo dobra i pierwszy raz w takiej firmie jestem dobrze traktowany.

fifi

Na spedycji praca jest bardzo fajna, dużo jazd jest i przewozu różnych towarów, ale też odwiedzasz inne kraje taki lekki plus w pracy.

Darek
@fifi

Ja pracuje za to na spedycji między Polską a Niemcami mam wyjazdy i trzeba znać j. niemiecki bo u nich to jest wymagane jak się wyjeżdża lub angielski . Bo jak się dogadasz za granica itd. Praca fajna trochę się zwiedzi kraj.

Xawier
@Darek

Niemcy, jak tak samo pracuje na spedycji Polska- Niemcy, to prawda j. Angielski lub j. Niemiecki, bardziej bym się skłaniał z tym niemieckim. Bo mało osób czasem zna angielski , jak masz jakiś przywóz towaru to szybciej dogadasz się po niemiecku. Taka moja mała rada.

Moje zdanie

Moje zdanie na temat tej firmy to to że firma jest dobra i dbają o swoich pracowników.

Eryk
@Moje zdanie

Firma dba o swoich pracowników, po za tym dobra atmosfera jest i można z szefem się dogadać wiec to jest też dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o MARGO WORLDWIDE - Białystok

• Jak się pracuje w MARGO WORLDWIDE?

Zobacz opinie na temat firmy MARGO WORLDWIDE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MARGO WORLDWIDE