Opinie o MARGO WORLDWIDE w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MARGO WORLDWIDE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARGO WORLDWIDE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARGO WORLDWIDE w Białystok

cynk

Co najważniejsze płaci na czas i zleca dużo na puste przejazdy, żeby nie jechać na zero. Wiec to jest na plus i mogę polecić, jeśli ktoś szuka pracy.

Xawi
@cynk

Ogólnie jestem pod mega wrażeniem, tej firmy, pracuje tam już od paru miesięcy i jestem mega zadowolony.

Fiko
@Xawi

praca dobra to i dobrze że się cieszysz dużo nowych osób z tego co widzę przychodzi do tej firmy to fajnie.

vato

Spedytorzy dają radę, trasy są ok. Wolne zależy jak ustawisz jazdę. Kasa też gut gut.

kuna

Oj firma jak firma, pracujesz na spedycji norma że się ma dużo pracy. Ja jakoś nie narzekam lubię jeździć.

Tytus
@kuna

widzę, że są osoby co podzielają moje zdanie na temat tej firmy i pracy. Dołączam się też mogę polecić tą firmę.

ppp

Jedyne co mogę napisac i jakie mam zdanie - to polecam tą firmę, jest dobrą pracą jak ktoś szuka.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARGO WORLDWIDE? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
dingo

Prawda jest taka, że jakiś łoś się znajdzie zawsze, a praca nie jest jakoś wybitnie trudna. Robisz to samo - jeździsz, więc czasem ta praca jest nudna, więc lepiej jeździć ze zmiennikiem.

Zygmunt
@dingo

To prawda, praca do trudnych nie należy. Tylko na czas trzeba dostarczyć towar to jest ważne. Po za tym praca fajna jak ktoś lubi jeździć i być w trasie.

Stanisław

Ja polecam ze względu na to że poznałem tam super ludzi i nauczyłem się asertywnośco. Zakres obowiązów duży i myślę, że adekwatny do otrzymywanych pieniędzy.

Zenon

Prawda jest taka, że jakiś łoś się znajdzie zawsze, a praca nie jest jakoś wybitnie trudna. Robisz to samo - jeździsz, więc czasem ta praca jest nudna, więc lepiej w jeździć ze zmiennikiem.

Kula

dotrzymują umówionych terminów, widać że znają się na rzeczy i lubią tą robotę, spełnili moje oczekiwania i na pewno to początek owocnej wspólpracy

drogowy

Pracuje tu mnóstwo ludzi, których główym celem jest utrzymanie swojej rodziny z pracy właśnie na ciężarówce. Na razie chyba nie narzekają więc to też o czymś świadczy.

Remek

Świetna firma, bardzo dobra praca. Można spokojnie polecić!!!

Oskar

Zarówno kiedyś jak i teraz to normalna firma. Przejrzyste warunki i jak się trzymasz to za wykonane przejazdy otrzymasz dobre pieniądze

miro

pracuje prawie rok i wszystko jest na przejrzystych zasadach, pieniadze na czas, co do ciezarowek nie ma zastrzezen, serwisowane są w najlepszych warsztatach, atmosfera ok, na Cb juz "kumpli" można zlapac :D

Czarek

Spedytoa życie wcale nie jest takie hop siup tralalala. Trzeba ostro zasuwać, żeby swoje zarobić. Umowa na dużych premiach za wynik, ale raczej każdy wypracowuje to, co chce.

Klient Radek

Korzystamy z usług tej firmy i jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Wykonali dla nas wiele zleceń i zawsze sprawowali się bez zarzutu.

Filipo

Dobra firma, na spedycji pracuje nie długo ale jestem z tej pracy zadowolony. Po za tym wypłata jest taka jaka powinna być i nie ma zastrzeżeń.

Mateusz

Ja mogę powiedzieć to że praca na spedycjach , bardzo mi sie podoba , nie mogę nic złego powiedzieć, wynagrodzenie jest adekwatne do mojej wykonywanej pracy . Szefostwo tak samo jest fajne i można się z nimi dogadac . nic złego nie mam do zarzucenia

I...
@Mateusz

Też pracuje w tej firmie. Więc jestem zadowolony z tej z niej. Po za tym wypłata jest dobra i nie narzekam na nią.

Magdalena

Firma genialna , bardzo fajnie pracuje mi się . Osoby z pracy miłe i można pogadać . Wypłaty - dla mnie dobre w raz z godzinami pracy . Co do pracy , wiadomo ma sie dużo obowiązków ale jak to w pracy , nie ma żadnych ale. W takiej atmosferze można pracować .

@Magdalena

To prawa , mi tak samo się fajnie pracuje. Dużo pracy jest , a wypłaty są adekwatne do stanowiska i nie przychodzą z opóźnieniem . W pracy jak w pracy , dużo roboty i każdy zajmuje się swoimi rzeczami.

Janusz

Współpraca z tą firma bardzo pomyślnie przebiegła , wszystko zostało przetransportowane bez żadnych dziwnych sytuacji i problemów z przewozem i tak samo kontakt z ta firma jest bardzo dobry

Klient

Niedawno korzystałem z usług tej firmy do przewozu moich produktów , moge powiedzieć to że to prawda firma jest bardzo rzetelna i fajnie podchodzi do klienta.

Katarzynka

Zleciłem im międzynarodowy transport moich produktów do innego kraju , byłam trochę w stresie ale informowali mnie o każdych poczynaniach transportu z czego byłam bardzo zadowolona . Ogólnie jestem zadowolona z cen , transportu i komunikacji miedzy moją firmą a tą firmą transportową . Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o MARGO WORLDWIDE - Białystok

• Jak się pracuje w MARGO WORLDWIDE?

Zobacz opinie na temat firmy MARGO WORLDWIDE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MARGO WORLDWIDE