Opinie o MARGO WORLDWIDE SP. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MARGO WORLDWIDE SP. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MARGO WORLDWIDE SP. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARGO WORLDWIDE SP. z o.o. w Poznań

Mino

Ja nie narzekam. Praca jak praca - idzie się przyzwyczaić. Z kasą nigdy nie było problemów i zarobki są bardziej niż ok.

T.T.

Wg mnie warunki są dobre, lepsze niż w konkurencyjnych firmach. Szkolenia się zdarzają - raz są bardziej przydatne, raz mniej, ale ogólnie jest dobrze. Co do pieniędzy to powiem tak - dla mnie dobrze. Płaca odpowiednia do tego co robisz - taka jest prawda :)

Marzena

@Były pracownik, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że odchodząc z pracy firma nie rozliczyła się z Tobą do końca. Czy wyjaśniłeś to z pracodawcą? @Miki, dziękuję za Twoją opinię. Napisz kilka słów o warunkach zatrudnienia. Czy firma oferuje stabilną pracę i umowę długoterminową? Można liczyć na premie lub szkolenia? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym zatrudnienia.

@Marzena

Po okresie próbnym jest stała umowa, jednak ze stabilnością bywa różnie, rotacja jest dosyć spora. Premie to inaczej prowizja wypłacana od wyników. Oczywiście z okazji świąt można liczyć na niewielkie bony podarunkowe. Jeżeli chodzi o szkolenia to zdarzają się i są przeprowadzane przez managerów, chociaż z ich poziomem bywa bardzo rożnie. Podsumowując, firma oferuje podobne, jeżeli nie gorsze, warunki wynagradzania i zatrudnienia co reszta spedycji na rynku. Na minus atmosfera w biurze, bywa nerwowa i nieprzyjemna. Jako pierwsza praca może być.

Były pracownik.

W każdej porządnej firmie jeśli umowa zostaje zakończona były pracodawca rozlicza się jak najszybciej, więc skoro ta "firma" oscyluje do bycia taką to szczerze? Daleko jej do wysokich standardów. Skoro zarząd próbuje z firmy zrobić solidną korporację, radzę zająć się menagerami. Otóż niejednego w swoim życiu zawodowym "przeżyłam" i mogę powiedzieć, że (usunięte przez administratora) zawsze będzie chamstwem. Żadne pozy nie są w stanie przykryć niekompetencji przełożonego. Jeśli nie jest się dla ludzi to jest się dla nikogo. I jeszcze jedno, ryba psuje się od głowy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MARGO WORLDWIDE SP. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hit

Co tutaj się odwala to jakaś komedia :D osoba która nie pracuje w firmie mówi kto i co ma pisać, inna opisuje pracę spedytora, która w każdej firmie spedycyjnej wygląda tak samo, może poza zdobywaniem klientów ;) no hit...

Marzena

@Leszek, dziękuję Ci za Twoją opinię. Napisz coś więcej na temat zatrudnienia. Jakie kwalifikacje musiałeś mieć na stanowisku spedytora? Czy miałeś dobry kontakt z przewoźnikami i kierowcami? Koordynowałeś ich przejazdy i załatwiałeś ładunki na powrót do bazy? Jaka była atmosfera w firmie i relacje z przełożonym? Z tego co piszesz firma miała dobre podejście do pracownika. Czekam na Twoją opinię.

@Marzena

Pilnujesz przewoźników, żeby dowieźli towar w całości, a później załatwiasz im powrót, żeby nie wracali na pusto. Czasem nawet w nocy sprawdzasz, czy się podstawili pod załadunek, więc trzeba być czujnym 24 na dobę. Praca specyficzna, dość nerwowa, trzeba mieć dużo cierpliwości do ludzi.

Marzena

@Kamil, dzięki za opinię. Jako pracownik firmy mógłbyś dodać kilka informacji na temat warunków pracy? Jakie kwalifikacje są wymagane na Twoim stanowisku? Atmosfera w pracy Ci odpowiada, a jak według Ciebie wyglądają relacje z przełożonym? Firma zapewnia dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Informacje tego typu zainteresują osoby, które obserwują firmę pod kątem zatrudnienia.

Kazik
@Marzena

Pracował ktoś w tej firmie? jaka atmosfera i zarobki? Też duża rotacja jak w innych spedycjach? Dzięki za odpowiedzi.

Kamil

Pracuję już prawie 3 lata i jestem zadowolony. Zarobki ok, pewna umowa.

Marzena

Jak w tym momencie wygląda sytuacja w MARGO WORLDWIDE? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie, czy może prezentują się podobnie? Na ich oficjalnej stronie widziałam, że prowadzą obecnie procesy rekrutacyjne http://www.margo-worldwide.com/pl/kariera-p7.html Szukają głównie spedytorów. Ktoś z Was był u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? Zachęcam do wyrażenia swojej opinii.

pracoholik

Firma jest dobra, ja pracuje na transporcie zagranicznym, czyli ciągłe wyjazdy w tą i z powrotem. Trochę mozolna praca ale nie narzekam jestem zadowolony i da się przyzwyczaić do tego wszystkie po jakimś czasie.

Czesiek
@pracoholik

powiem ci że mnie te wyjazdy nie przerażają, praca dobra, ogolnie moim zdaniem jak ktoś takiego trybu nie lubi to ciężko będzie mu się pracowało, bo praca w rozjazdach itd.

XXX
@pracoholik

no ja miałem najtrudniej przyzwyczaić się do tych dużych ilości Jazdów, ale dałem radę przyzwyczaić się do takiego trybu, po za tym jeśli chodzi o wypłaty to są dobre , za taka pracę jaką wykonuje.

Znak
@pracoholik

Widać teraz najwięcej do powiedzenia mają ci wszyscy zatrudnieni kierowcy, wypisując pochwały w trakcie tych Jazd, Jazdów i Rozjazdów ;)

@Znak

widac ze hejtera to boli :D

pfffffffffffffffffffffffffffff
@hejter

yyy bardziej bawi ale spoko niech będzie co za żal każdy jeden to hejter który nie zgadza się z władza i szefem

iknh[

Pracuję od 2 lat i moim zdaniem ta firma jest świetna, śmiało polecam!

XXXX
@iknh[

Polecam zdecydowanie się na innego pracodawce hehe

Mirek
@iknh[

Firma dobra ja za to pracuje 3 lata i jak na razie dalej chce pracować w tej firmie.

Mayllah

Czy ktoś pracuje/ pracował w oddziale w Jarocinie ? Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko spedytora bez doświadczenia, zastanawia mnie fakt dlaczego ogłoszenie o pracę jest bardzo długo, powtarza się cyklicznie...

XYZ
@Mayllah

Ponieważ rotacja jest spora ;) atmosfera zachęca do szukania innej pracy

@XYZ

wrócił nasz hejter :D

Robot
@hejter

Ten hejter dobrze gada, i pozdro dla tych wszystkich zadowolonych kierowców

;)
@Mayllah

Również nie polecam oddziału w Jarocinie.. słabo zarządzany, atmosfera okropna

@;)

Dziękuje za pomocną odpowiedz. Dobra Atmosfera w pracy i umiejętne zarządzanie to podstawa. Dzięki, chyba dam sobie spokój

Hejter

Dobra ustawka :D gratuluje niskiego poziomu hejterze :D

@Hejter

@ Hejter, serio, już nie można nic napisać, bo zaraz jest się posądzanym o hejt ... Od roku na mojej lokalnej stronie pojawia się ogłoszenie, o zapotrzebowaniu kogoś ze znajomością języków obcych, stad to pytanie. Jarocin jest mały, i od jednej osoby dowiedziałam się, że było kiepsko i odeszła po roku,a tu tylko potwierdzające opinie...

@Mayllah

sprawdz sam/sama zamiast sie kierowac bezimienna opinia kogos kogo nie znasz ;)

Pracowałam w tej firmie pół roku. Jest dużo plusów, fajne możliwości rozwoju, umowa o pracę, nauka języka, dobra kawa. Jednak powód, dla którego się zwolniłam to atmosfera. Ludzie (nie wszyscy) są zawistni, obgaduja jeden drugiego i krytykują siebie nawzajem. Atmosfera jest po prostu strasza, pracuje się nieprzyjemnie. Dlatego zmieniałem pracę.

@Marta

w jakiej miejscowości pracowałaś?

Chica Bomb

Spedytorzy dają radę, trasy są ok. Wolne zależy jak ustawisz jazdę. Kasa też gut gut.

AS

W praca w tej firmę jest bardzo dobra, po za tym , ze wypłaty są odpowiednie do tego co robisz. Ja jestem zadowolony że pracuje tam już ponad rok.

olgi
@AS

Ja na wyjazdach pracuje na spedycji, praca dobra, ale trzeba znać język. Najwięcej wyjazdów jest zawsze Polska Niemcy moim zdaniem

Miki

Oj jeżdżę na tych tirach już parę lat i powiem tak praca dla niektórych może być mozolna i dla wytrwałych, bo czasami duże trasy trzeba pokonać z ładunkiem lub po ładunek. I się ma określony termin który trzeba utrzymać. Wiec jeśli ktoś lubi jeździć za kółkiem praca idealna dla niego.

XX
@Miki

To prawda praca jest mozolna i dla wytrwałych. Ja się po jakimś czasie przyzwyczaiłam i jest teraz dobrze.

Vati
@XX

Odczułem to mozolność po jakimś czasie, ale to prawda da się do tego przyzwyczaić wiec jest dobrze.

DIDI
@Vati

Firma dobra, dużo Jazdów. To prawda da się przyzwyczaić do tego wszystkiego, że się jest no stop w trasie.

@XX

Praca w biurze podobnie, tylko dla wytrwałych :)

XXX

Co najważniejsze płaci na czas i zleca dużo na puste przejazdy, żeby nie jechać na zero. To firma jak najbardziej godna polecenia!

Spedytor top

Spedycja jak spedycja nie każdemu przypasuje. Ale większości osób pasują jazdy i wyjazdy w jakieś odległe miejsca.

Henryk

Poziom usług jakie reprezentuje firma wzbudza satysfakcję i zadowolenie. Ta postawa sprawia, że z czystym sumieniem chciałbym polecić firmę jako świetnego i zaufanego partnera!

Imbryczek
@Henryk

Panie Henryku, to jest portal przeznaczony dla pracowników, a nie dla partnerów biznesowych. Po co Pan tutaj wchodzi i wstawia opinie? Zarząd firmy Pana o to poprosił? Jeżeli jest Pan faktycznie tak usatysfakcjonowany z usług to proszę następnym razem podpisać się prawdziwymi danymi, ewentualnie nazwą firmy. Przecież nie ma sie czego wstydzić, a i wstawiony komentarz zyskałby na wiarygodności. Pozdrawiam.

@Imbryczek

i kto to mówi ha ha ha ha ... sam się przedstaw hejterze tego forum ...bo to tobie brak jaj !!!

Bartosz

MARGO WORLDWIDE ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zasłużyli sobie na to!!!

Autor
@Bartosz

Nie wiem gdzie panuje taka pozytywna opinia bo na pewno nie tutaj!!!

Hahahahahahhaha

Hahahahhahahahah

Dadzio
@Bartosz

Firma jest dobra, nie wiem o co chodzi. Może nie pasuje coś tym co tak narzekają ciągle. Jak narzekasz to po co pracujesz tam i tyle.

Tadzio
@Dadzio

Drogi (usunięte przez administratora), Twoja rada wpisuję sie idealnie w politykę firmy i podejście do pracownika. (usunięte przez administratora)sporo innych jest na Twoje miejsce. Firma chce uchodzić za profesjonalną, jednak właśnie takie słowa tam padają z ust osób decyzyjnych. Zupełnie jak w pseudo-korpo dla studenciaków. Co do zwalniania się, wszyscy tam powinni to zrobić i każdemu wyszło by to tylko na dobre. A już na pewno dla spokoju ducha i zdrowia psychicznego.

Zostaw merytoryczną opinię o MARGO WORLDWIDE SP. z o.o. - Poznań

MARGO WORLDWIDE SP. z o.o.