AG Marketing

Katowice

Opinie o AG Marketing

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@panWG chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces wdrażania się nowego pracownika do firmy. Mogłeś liczyć na pomoc kolegów? Piszesz, że uczysz się dużo nowych rzeczy. Jakie możliwości rozwoju oferuje AG Marketing osobom na Twoim stanowisku?

zadowolony

Jakiś czas temu uczestniczyłem w procesie rekrutacji w Ag. Pierwsza rozmowa konkretna profesjonalna a drugi etap był zaskoczeniem ale jak się okazało pozytywnym : fajni ludzie, pomagają sobie a ludzie chcą pomagać i odbierają to pozytywnie. Warto ich poznać!

And96

W najbliższym czasie mam rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie, jako "Praca biurowo - terenowa ". Czy ktoś coś więcej udostępni mi informacji?

panWG
@And96 30.01.2017, 16:32

And96 ja rozpocząłem współpracę w firmie stosunkowo niedawno, ale uczę się wielu ciekawych rzeczy, ludzie to potęga tej firmy! Spróbuj, ja się bałem na początku, ale nie ma czego ^^

Monika

super atmosfera, świetni ludzie :) każdy może być sobą, tatuaże, irokez czy kolczyki to dla nich żadne problem daje 6/6

Monika

uut
użytkownik zarejestrowany

hej no pewnie ze to jest zależne nie ma co się oszukiwać :D tylko ważne żeby jednak to było prawda??

pracuś

Czy ta praca to praca akwizytora ? ktoś mógłby powiedzieć na czym dokładnie polega praca w AG?

Marek

Nie polecam.

Barry

Chodzenie po domach i podsuwanie zlecenia comiesięcznych przelewów - DNO.

sama prawda

Szukają akwizytorów za marne pieniądze. Firma siostra STR Advertising. Sprawdźcie sobie jakie opinie są o tamtej firmie - w przypadku AG praca wygląda identycznie.

Zostaw opinię o AG Marketing - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AG Marketing