Opinie o Bed4City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bed4City. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bed4City na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bed4City w Warszawa

PW

Nie lubie sprzatac, ale jak trzeba bylo to sprzatnelam kilka pokoi na zmianie i wtedy moje wynagrodzenie wynosilo ponad 24 zl / godzina . Moze to malo ? ale ja uwazam ze OK Biuro nie jest z XXI wieku, ale dla ekonomicznych pokoi wystraczajace Godziny i dni pracy sama moglam sobie wybrac Prace wspominam dobrze, najlepiej sie pracowalo z Dominika Podszolilam sie z angielskiego w bezposrednich kontaktach Obserwujac zachowanie Gosci w bed4city juz teraz wiem z jakich kraju nie chce miec meza

xD
@PW

Po komentarzu "juz wiem z jakiego kraju nie chce miec meza" wiadomo ze to pisze szef, poniewaz bardzo czesto uzywal tego zwrotu :)

Ja Nowy wpis
@xD

Dokładnie hahahahah

Jędrek Nowy wpis

Grafik jest w miarę elastyczny?

Nie pozdrawiam. Nowy wpis

Praca dramat. Nikomu nie życzę by tam trafił. Pracowałam w tym miejscu raptem miesiąc , jednak śmiało mogę powiedzieć najgorsza atmosfera pracy z jaką kiedykolwiek się spotkałam . Nie wiem jakim cudem ten wielki biznes "szefa" nadal się utrzymuje . Szef TOTALNY BRAK KULTURY , niestety to po prostu jakiś burak . Do gości jak i do pracowników odnosi się jakby byli zerem. Zastanawiam się jedynie jakim cudem nikt jeszcze tego nie zgłosił i dlaczego ludzie nadal decydują się tam pracować ?

Warszawa-bed4city Nowy wpis

Praca w bed4city. W miejscu, gdzie wszystko co robisz jest w nieodpowiedni sposób. Nigdy nie można usłyszeć dobrego słowa, a jedynie obelgi i wyzwiska, a i nawet zastraszanie o obcieciu pensji. Umowy nie dostałam nawet po kilkunastu prośbach więc czy to wszystko jest rozliczane? Nie sądzę, goście sami (patrząc po niektórych opiniach) maja także takie wątpliwości (np gość dostając fakturę za pobyt nie ma wliczonych opłat które zostały uiszczone na miejscu-typu internet) Odchodząc usłyszałam, że nie dostanę całej wypłaty, a także że jedyne do czego się nadaje to rodzenie dzieci i dostawanie 500+. Podejście właściciela jest lekceważące mające na celu zaniżania wartości osoby do której się zwraca, więc dziewczyny, które nie są odporne na tego typu zachowanie raczej nie powinny tam pracować. Właściciel żąda od recepcjonistek robienia zdjęć dowodów co jest nielegalne, a w razie gdy przyjdzie reklamacja dziewczyna zostanie obciążona cała kwota reklamacji. Jeżeli przyjedzie problemowy gość to tak naprawdę sama masz sobie z nim radzić, ponieważ "biuro" się tym wcale nie interesuje z racji, że nie muszą się z taką osobą konfrontowac. Wszystkie sprawy związane z policją, czy nawet jeżeli zatka się umywalka, zepsuje coś to recepcjonistka ma się tym zająć, a na końcu jeszcze zostanie obrażona. Z całego serca nikomu nie życzę pracować w takim miejscu i mam nadzieję, że co raz więcej osób zacznie czytać opinie przed rozpoczęciem pracy. Bardzo gorąco też chciałabym podziękować właścicielowi za to, że jak to on sam ujął "pomógł mi podjąć decyzję o zakończeniu wspolpracy". Nie polecam :)

Recepcjonistka

Zadzwoniłam pod telefon z ogłoszenia. Nic konkretnego o obowiązkach czy warunkach się nie dowiedziałam. Zostałam umówiona na szkolenie płatne 2zł/godzinę. Po szkoleniu (6 godzin) od razu dostałam dyżur na recepcji. Bez wsparcia. Przebieg rekrutacji? Rekrutacji nie było. Biorą każdego kto zadzwoni na „szkolenie”. Podejście do pracownika fatalne, ubliżanie już na samym wstępie co znacząco odstrasza od podjęcia pracy.

Tylko o to czy mam status studenta i ważną legitymację (jedyne to jest wymagane).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Magda

Na plus Podobal mi sie elastyczny grafik w bed4city - pracowalam w tych dniach kiedy nie mialam zajec na UW . Nigdy nie bylo zadnego problemu z wyplata NA minus Jest duzo przyjazdow i duzo odpowiedzi na maile - te dziewczyny , ktore wczesniej nigdzie nie pracowaly szybko sie zmieniaja . Ja pracowalam wczesniej jako kelnerka w kebabie i bylam przyzwyczajona do do duzego ruchu

@Magda

1.Anonimowe opinie sa warte ZERO poniewaz, kazda osoba , nawet taka ktora nie przepracowala jednego dnia moze ja dodac. O kulturze osobistej osob dodajacych falszywe anonimowe opinie swiadczy czesto usunieta przez administratora czesc opinii. 2. Trzon zalogi bed4city stanowia bardzo pracowite i inteligentne studentki dzienne, ktore pracuja u nas przez caly okres studiow . 3. W bed4city pracy jest duzo, ale wynagrodzenie dla studentek jest duzo wyzsze niz w innych firmach - gdy recepcjonistka na zmianie musi pomoc sprzatac otrzymuje podwojne wynagrodzenie . 4. Osoby ktorym mama sprzata pokoj , zadna praca nie bedzie odpowiadala Team bed4city

@Magda

Prywatna
@Team bed4city

A co? Mamy się z imienia i nazwiska podpisywać? Może chronimy swoją prywatność?

Fanka
@Prywatna

Ale cwaniaczki! Nawet swoje pseudoneutralne opinie komentują, że nic nie warte. Żałosne...

Beznadzieja Moje sugestie dla Bed4City: Zamknijcie ten (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kultura do poprawy

MAUR

UWAGA UKRYTE KOSZTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PONAD 100% niż wartość pokoju. PLN 46.00 opłata za sprzątanie za pobyt, PLN 32.00 opłata za pościel za pobyt, PLN 8.00 opłata za korzystanie z wody za noc PLN 6.00 opłata za prąd za noc, PLN 4.00 opłata za obsługę w obiekcie za noc, Bed4city pracuje od godziny 17:30 i nie ma mozliwosci przyjazdu wczesniej niz o godzinie 17:30. Wczesniejsze przybycie to opłata 60 PLN Opłata ta jest dopiero widoczna jak pieniądze zejdą z konta. Właściciel obiektu arogancki, brak kontaktu telefonicznego. Na zarzuty dotyczące jesaności rezerwacji odpowiada " W hotelu 5* będzie Ci napewno lepiej" Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć się kultury osobistej, odłożyć urażoną dumę na bok, jak jest brudno to wziąć szmatę i posprzątać.

Żenada

Ten hotel to jeden wielki (usunięte przez administratora) Nic nie jest na miejscu, zero organizacji. Brak osób do pomocy ze sprzątaniem co wiąże się z tym, że recepcjonistka MUSI także sprzątać. Wszystko co zrobisz jest źle. Szkolenie? Zapomnij o nim, jedyne co ci pokażą to gdzie mop z którym trzeba ganiać żeby umyć klatkę schodową, czy pokoje na przyjazdy. Szef niekompetenty, wiecznie się drze i pluje na drugą osobę, a każda dziewczyna przychodząca na szkolenie gdy to on właśnie jest odrazu ucieka. I słusznie, nie polecam tego miejsca.

Niki

Ludzie weźcie zapłacicie te 50zl więcej i idźcie spać w normalne miejsce a nie do tego syfu. Szef to zwykły (usunięte przez administratora) i prostak.

Akuku

Praca taka super, że za zwykłe niewypakowanie torby po chemikaliach, które trzeba ze sobą nosić przy sprawdzaniu pokoi możemy mieć ucięte z wypłaty głupie 5zł. Wieczne obelgi i zastraszanie, że nie musimy tu pracować ze strony najlepszego szefa na świecie :) Strzeżcie się tego miejsca i nie pracujecie tutaj :)

Niki
@Akuku

Zgadzam się. Obraża,krzyczy,ma ludzi za śmieci. Nie płaci nadgodzin mimo że sam prosi aby zostać te 15/30min. W pokojach biegają pluskwy,materace są w żółtych plamach.

nigdy więcej

MASAKRA! Mniejsza o to, że wymagają od pracownika takich umiejętności jak wymiana całego syfonu w zlewie oraz sprzątania i odpowiadania na ich jawne oszukiwanie gości. Jako pracownik w bed4city jesteś po prostu opłaconym buforem między klientem (zdenerwowanym, który bardzo często jest oszukiwany przez ten hotel) a szefem (którego zresztą nie obchodzi wygoda klientów) !!! Ale to co przydarzyło mi się po tym jak już myślałam, że nareszcie wyswobodziłam się z paszczy tego molocha jest szczytem chamstwa !!!! PIT wysłany dzień przed rozliczeniem w kwietniu po podejrzanie podpisanej umowie ?? Odradzam, a nawet zachęcam do odrzucania propozycji pracy tam ! Żeby wyrazić bunt przeciwko takiemu perfidnemu wyzyskiwaniu ludzi !!! Nie życzę nikomu !

Pokahontas

Szef Sławomir N. to niekulturalny burak z Przylepu....tam żerował na studentkach ...a teraz przeniósł się w wielki świat....Warszawy...jednak nie rozwinął się intelektualnie psychicznie i personalnie.... Żenada;( Domi czemu ty jeszcze Jego znosisz....????? Przecież reprezentujesz sobą 100 procent więcej klasy taktu i kultury....OMIJAC Z DALEKA!!!!

Była pracownica

Nigdy, przenigdy nie poleciłabym pracy w Bed4city największemu wrogowi. Popatrzcie na ich stosunek do klienta, na ich żałosne odpowiedzi na bookingu a nawet tutaj. Wszędzie ta sama śpiewka. Jeśli chodzi o samą pracę, bieganie z góry na dół za 12 zł? Serio? I nie, nikt nie dostawal dodatkowego wynagrodzenia z recepcji za sprzątanie. "Sprawdzanie pokojow" to mycie podlogi i kibli jeszcze raz.... DOminika to jedyny pozytywny aspekt tej pracy. Naprawdę złota kobieta. I współczuję jej ze musi się męczyć z "SZEFEM", który wiecznie śmierdzi śledziami i cebula:)) jaki jest SZEF? okropny to mało powiedziane. Wywiera ogromna presję, drze się bez powodu, kompletnie nie ma pojęcia o tym co się dzieje (to Dominika wszystko ogarnia) a SZEF podczas gdy Dominiki nie ma uwaza ze wie wszystko i wprowadza swoje głupie zasady. Pamiętam jedną sytuację, gdy drukarka zeby coś wydrukować musiała się nagrzac 4 SEKUNDY. Ja w tym czasie czekałam. A Sławek od razu "A DLACZEGO TY TERAZ NIC NIE ROBISZ?" 4 sekundy... Sposob w jaki odnosi się do gości jest żałosny, nie szanuje się ich, chodzenie z jakimis glupimi karteczkami do nich. Najgorszym człowiekiem jakiego w życiu spotkalam jest Sławomir.. nikomu nie życzę takiej osoby w zyciu. Jego teksty są żałosne i rozwazam zgłoszenie go jako pracodawcy do jakies inspekcji. OBRZYDLIWY. Jednym slowem. I drogi team bed4city nie piszcie ze moja opinia jest warta zero, bo tak nie jest. Mam nadzieję, że pomoże ona wielu dziewczynom. Kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a Wy zamiast pisac "choose only five star hotels" moze pomyslcie nad poprawa standardow? Świat idzie do przodu, ale ten w bed4city się zatrzymał. Pozdrawiam Dominike, bo jest najcudowniejsza szefowa, jaką kiedykolwiek miałam Nie pozdrawiam "SZEFA", który jest najgorszym człowiekiem jakiego poznałam

@Była pracownica

Dokładnie tak
@Była pracownica

@Była pracownica, zdecydowanie powinni być zgłoszeni do kontroli PiP już dawno... Czytając te wypowiedzi, myślę, że nawet niejednokrotnie. Takie zachowanie powinno się piętnować i przeciwdziałać.

praca marzeń dla masochistów

Zacznę od tego, że hotel jest rodem z PRLu. Nie ma recepcji tylko „biuro”, które znajduje się na 7 (!) piętrze więc połowę czasu będziecie spędzać w windzie. Samo biuro to klitka w której przewijają się dziewczyny od sprzątania bo jest to również pomieszczenie pełne ich sprzętu. W biurze wszystko jest robione na kartkach, każdą głupią zmianę trzeba zaklejać klejem i nową kartką zamiast przenieść się do 2018 roku i cokolwiek skomputeryzować bo szef nie wie co to exel (całe szczęście odbierają maila a nie gołębie pocztowe jednak w natłoku obowiązków nie zdąrzycie go nawet sprawdzić bo będziecie zajęte szorowaniem kibli). Do obowiązek recepcjonistek dochodzi sprzątanie pokoi (logiczne). A to wszystko za niesamowicie dobrą stawkę - najniższą krajową! Szef to prostak, który nie ma pojęcia jak prowadzić tego typu interes ani traktować pracowników - wydziera się, wyzywa, przeklina za każdy mały błąd, który na pewno popełnisz bo nie ma tam czegoś takiego jak szkolenie. Co więcej nie wie co to przestrzeń osobista i stoi 10 cm od ciebie wykrzykując swoje rozkazy. Nie ma dokładnych cen na pokoje, zawsze trzeba się dopytywać przy kliencie przez telefon po czym zawsze jest to inna kwota. Za wszystko musicie doić klientów bo do nich również nie ma szacunku - płacą za ręczniki, wifi, wcześniejsze i późniejsze zameldowanie, przetrzymanie bagaży a nawet za płatności kartą... jeśli ktoś płaci w innej walucie niż złotówki pieniądze oddaje mu się „mniej więcej” w polskiej, tak aby wyszło to na korzyść szefa. Aż wstyd meldować tam gości, zwłaszcza jeśli przeczytacie opinie na temat tego miejsca - większość skarży się na (usunięte przez administratora) masę ukrytych kosztów, tragiczne pokoje, problemy z rezerwacjami (na takie opinie szef chamsko odpowiada klientom - polecam poczytać recenzje) - obrywacie od nich i od szefa. Nie ważne jak pracowici i sumienni jesteście - wasz wysiłek nie będzie wynagrodzony, atmosfera jest tragiczna i lepiej nie marnować swojego czasu i nerwów. Pracy w Warszawie jest dużo i doslownie wszędzie jest lepiej niż tam. Zaoszczędźcie swój wysiłek na miejsce, które jest tego warte. A jeśli już tam się zatrudnicie gwarantuję, że kiedy będziecie chcieli opuścić to piekło to usłyszycie, że jesteście leniwie, głupie, chcecie dostawać wynagrodzenie siedząc na Facebooku i że stan tego hotelu jest waszą winą bo nie umiecie pracować. Pozdrawiam pseudo szefa który jako jedyny pisze tu fałszywe pozytywne opinie :)))

Team bed4city
@praca marzeń dla masochistów

1. Anońimowe opinie sa warte ZERO poniewaz, kazda osoba , nawet taka ktora nie przepracowala jednego dnia moze ja dodac. O kulturze osobistej osoby dodajacej ta falszywa opinie swiadczy usunieta przez administratora czesc opinii. 2. Trzon zalogi bed4city stanowia osoby, ktore pracuja u nas prżez caly okres studiow . 3. Hostel to nie hotel i nie musi posiadac recepcji . 4 . W bed4city gdy recepcjonistka na zmianie musi pomoc sprzatac otrzymuje podwojne wynagrodzenie . 5. Osoby ktorym mama sprzata pokoj , zadna praca nie bedzie odpowiadala Team bed4city

XYZ
@Team bed4city

Hostel.. to czemu na wszystkich portalach widnieje HOTEL :) Takimi drobnostkami wprowadzacie swoich gości w błąd, no ale w sumie przecież nimi się nie za bardzo przejmujecie tylko ich pieniędzmi. Jeżeli opinie byłyby fałszywe to dlaczego tak ciężko wam znaleźć kogoś nowego do pracy? A także dlaczego w swoich ogłoszeniach musieliście aż założyć nowe konto bez nazwy ,,bed4city" ?

@XYZ

prawda
@Team bed4city

trzon załogi składający się z jednej, dwóch osób, które wytrwały na tyle długo by prawie codzienne obelgi szefa już po nich spływały

sggw

Pracy jest w bed4city duzo, ale ja pracowalam wczesniej w kebabie i nie boje sie pracy . Dziewczyny sa pomocne i jak czegos nie wiesz to podpowiedza . Nie ma donoszenia jedna na druga do szefa jak w niektorych firmach . Pomaga bardzo Dominika Szefa prawie nie ma Ale to nie jest praca dla gwiazd z tipsami, ktore chca tylko byc , a nie pracowac

haha
@sggw

hmm czyżby brak nowych pomysłów na nowe fałszywe, dobre opinie? Pomysł z kebabem już się tutaj pojawił, zwykły przypadek? :)

@sggw

Hahahaha No tak sprzątaczka raczej nie może mieć tipsów proste. Recepcjonistka z prawdziwego zdarzenia powinna mieć zadbane paznokcie ale w tym hostelu nie ma takiego stanowiska...

Detektyw
@sggw

kolejna opinia z nazwą uczelni i kolejna o kebabie z prawie taką samą treścią? Przypadek? Nie sądzę!

W bed4city pracy jest duzo, ale gdy musialam sprzatac na zmianie to wynagrodzenie otrzymalam ponad 20 zl/ godzina . Pracujc przy meldowaniu nabralam pewnosci siebie i podszlifowalam angielski . czytajac negatywne opinie o bed4city po przepracowaniu kilku miesiecy nie zgadzam sie z nimi i mysle , ze wsztkie te negatywne opinie dodaje jedna osoba pod kilkoma anonimowymi nikami - byc moze pracujaca w obiekcie konkurencyjnym ?

Kpina
@Anna

W ogóle nie widać że to pisał właściciel..

haha
@Anna

Konkurencja Was się nie obawia, nie dodawajcie sobie... :)

exlic

pracowalam w bed4city na recepcji kilkanascie godzin tygodniowo. koncze licencjat i wracam do siebie . pracy duzo, duzo przyjazdow, duzo odpowiedzi na emaile . wyplaty regularne, nikt nie obcina godzin . pracowalam w godzinach jakie sama podalam w dyspozycyjnosci - grafik nie byl narzucany jak w innych firmach . za sprzatanie , ktore sie zdarzylo raz - dwa razy w miesiacu dostala extra pieniadze . szefa widzialam rzadko . ale ta praca nie jest dla dziewczyn, ktore jak moja kolezanka myslaly, ze wystarczy ze przyjda do biura wypic poranna herbate .

Najgorsza praca

Wszystko co piszą poprzedniczki to prawda! Trzeba ostrzec ludzi przed pracą w tym (usunięte przez administratora) Spotkałam się z bardzo nieprzyjemną sytuacją, byłam na dyżurze próbnym, zmarnowałam 6h ze ścierką i mopem sprzątając zasyfiałe pokoje mimo, że oferta pracy była na stanowisko recepcjonistki i nie otrzymam za to wynagrodzenia bo jak napisano mi w wiadomości „to ja powinnam zapłacić za zmarnowany czas osoby, która mnie szkoliła (kazała sprzątać) w pierwszym dniu” kpina i naciągactwo. Nie dajcie się nabrać na premię, jest to 1zł (tak, 1 nędzny marny złoty) za każdy zakwaterowany pokój. Biuro to mała klitka z toaletą w szafie. Wszystko jest robione na papierze, dwudziesty pierwszy wiek jeszcze nie zawitał do tej pseudo firmy. Ewidentnie szukają frajerów do czarnej roboty i to jeszcze za najniższa krajową! Nie życzyłabym takiej pracy najgorszemu wrogowi!

@Najgorsza praca

@anonymous

I dzięki Bogu nie zostałam tam dłużej! 6h wystarczyło aby poznać się na tym miejscu... usunięta cześć opinii to „trzeba ostrzec ludzi przed pracą w tym s yf ie”. Moja kultura osobista jest na wysokim poziomie, pokój sprzątam sama dlatego nie ma w nim takiego brudu jak u państwa w hostelu, proste. A co do wynagrodzenia to inaczej nie da się tego ująć ale to żart i żałość.

@Najgorsza praca

1.Anonimowe opinie sa warte ZERO poniewaz, kazda osoba , nawet taka ktora nie przepracowala jednego dnia moze ja dodac. O kulturze osobistej osob dodajacych falszywe anonimowe opinie swiadczy czesto usunieta przez administratora czesc opinii oraz pozim slownictwa 2. Trzon zalogi bed4city stanowia bardzo pracowite i inteligentne studentki dzienne, ktore pracuja u nas przez caly okres studiow . 3. W bed4city pracy jest duzo, ale wynagrodzenie dla studentek jest duzo wyzsze niz w innych firmach - gdy recepcjonistka na zmianie musi pomoc sprzatac otrzymuje podwojne wynagrodzenie . 4. Osoby ktorym mama sprzata pokoj , zadna praca nie bedzie odpowiadala Team bed4city

UW

Pracowalam 4 miesiace w bed4city i odeszlam poniewaz dostalam prace z polecenia w fundacji - teraz siedze, malo mam zajec , a placa podobna . W bed4city czasami trudno sie pracowalo z nowymi dziewczymi, ktore nie potrafily rezerwacji wlozyc do segregatora w odpowiedniej dacie - a pozniej nerowka i szukanie w kilku segregatorach jednej rezerwacji .... jedna dziewczyne szkolilam z wystawiania faktur 4 dni - niestety nie zalapala i byla zdziwiona, ze trzeba sie w pracy uczyc nowych rzeczy....zbierala na wczasy z chlopakiem

@UW

@UW

essa

Bed4City oferuje w ogłoszeniach prace na recepcji. Jednakże, jak się okazuje, jest to praca głównie jako sprzątaczka. Szef to obleśny, gruby typ, który wykorzystuje pracownice do czarnej roboty. Jest wulgarny i niemiły. W dodatku stawka jest śmieszna jak i cała ta oferta pracy. Serdecznie przestrzegam, STRATA CZASU. To się nadaje do jakiejś kontroli. Nie wiem, jaką trzeba klepać bidę, żeby zdecydować się tam pracować.

to żart , a nie praca
@essa

Zgadzam się z Twoją opinią. Ja też nie raz musiałam sprzątać , pomimo ,iż to nie należało do moich obowiązków. Oczywiście o dodatkowej zapłacie nie było mowy. Praca, gdzie traktują klienta jak maszynę do zarabiania pieniędzy (WIFI płatne; wcześniejsze i późne zameldowanie płatne ; przechowywanie walizek płatne) - nigdzie w europie nie spotkałam się, aby te rzeczy były płatne. Pracownika zaś traktuje jeszcze gorzej. Dzwoniącego gościa odsyła się na maila - to po w ogóle jest telefon ? Naturalną rzeczą jest odbieranie telefonów i odpowiadanie na pytania gościa. Dla mnie jest to lekceważenie i brak poszanowania gości.Dodatkowo jest kłamane , że nie ma ,,mnie" w biurze faktur, czy w dziale rezerwacji. Takie rzeczy tam nie istnieją- wszystko jest tylko w jednym lokalu. Nieraz przychodzili do mnie goście z pretensjami , w których popierałam ich oburzenie i broniłam. Nie będę traktować ludzi jak ŚMIECI. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim prostackim zachowaniem, jakim reprezentuje się zarządca. W samym maju zwolniły już się trzy osoby. Ogólnie NIE POLECAM.

bed4city
@essa

negatywne opinie dodaja osoby, ktore nie wykonywaly poprawnie swoich obowiazkow i musialy odejsc . stawka netto jaka placimy studentom nie jest niska i wymagamy zaangazowania oraz dokladnosci w pracy .

Xyz
@bed4city

Nie musiały odejść, ale chciały, bo przez ten terror nikt nie wytrzymuje tam więcej niż 3 miesiące. Widzę ze zaczęliście próbować poprawiać opinie, bo ciągle ogłoszenia wrzucacie do pracy. Jescze ludzie powinni się dowiedzieć co tam się dzieje. Chociaż wystarczy spojrzeć na to jak kazaliscie odpowiadać gościom, ale cóż czego można się spodziewać po takim "szefie".

xyz
@bed4city

nie jest niska=najniższa legalna? ;)

Obrończyni praw człowieka
@Xyz

@bed4city jesteście żałośni, nie słyszała żeby ktokolwiek się zwolnił. Ludzie odchodzą bo nie mogą wytrzymać w takiej atmosferze. Mówi się, że klient nasz Pan, ale szef chyba nigdy o czymś takim nie słyszał! Lepiej zróbcie tam u siebie porządek w papierach bo może niedługo przyjść kontrola. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Bed4City - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bed4City?

Kandydaci do pracy w Bed4City napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bed4City