CREATEIT S C BORKOWSKI BARTOSZ FREDRYCH ALEKSANDER

Opinie o CREATEIT S C BORKOWSKI BARTOSZ FREDRYCH ALEKSANDER

Trev

Pracuję z CreateIT od kilku lat, na początku współpraca na freelancie, od dwóch lat jestem na etacie. Pracuję cały czas zdalnie i nie ma z tym najmniejszego problemu (chłopaki wyznają zasadę whatever works best). To co podoba mi się najbardziej, to fakt że z Olkiem i Bartkiem zawsze będzie konkretnie i do rzeczy. Jest jakiś problem - idziesz go wspólnie rozwiązać, zawsze można się spodziewać, że nie zostaniesz z czymś na lodzie (czy to ciężki klient, czy nie twoja działka w pracy etc.). Coś Ci nie pasuje, potrzebujesz sprzętu, szkolenia - idziesz do szefów i jest. Sama atmosfera jest bardzo w porządku, team działa jak team i ludziska na prawdę współpracują ze sobą. Nie ma sytuacji, że kiedy potrzebujesz pomocy to jej nie otrzymasz. Jest po prostu luźno i po ludzku, ludzie chodzą uśmiechnięci. Finansowo wszystko gra, nie ma opóźnień w wypłatach, stawki są w porządku. Jeżeli zasłużyłeś na premię to na pewno ją dostaniesz. Podsumowaniem niech będzie to, że mimo innych propozycji nadal jestem z CreateIT i tak na chwilę obecną zostanie :)

narkeli

Pracuję w createIT od 3 lat. Największa zaleta pracy tutaj to świetna atmosfera, możliwość uczenia się nowych rzeczy i sprawdzania swoich umiejętności w nowych projektach. O ile angażujesz się w swoją pracę, a nie podchodzisz do niej jak do smutnego obowiązku, który trzeba odbębnić to będzie Ci tutaj bardzo dobrze :) Jak chyba w każdej firmie IT czasami zdarza się, że kiedy jest deadline projektu trzeba zostać w pracy dłużej, natomiast nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby ktoś miał problem, gdy po wieczorze spędzonym w pracy chcę następnego dnia wyjść wcześniej, przyjść później albo pracować zdalnie. Obaj szefowie starają się prowadzić politykę otwartych drzwi - z każdym problemem można się do nich zwrócić. Natomiast generalnie im więcej z siebie dajesz firmie tym więcej do Ciebie wraca :) Chcesz godzinę dziennie poświęcać na naukę nowej technologii? - ok. Może kiedyś będziesz miał ochotę, żeby opowiedzieć o tym reszcie zespołu podczas obiadu i inni też się czegoś nauczą. Chcesz pracować w innych godzinach pracy albo zdalnie? - ok, pod warunkiem, że dowozisz projekty w terminie, w dobrej jakości i dasz sobie radę bez seniora u boku. Chcesz wychodzić codziennie na godzinny spacer nad Wisłę i grać 3 mecze w piłkarzyki? Ok, pod warunkiem, że Twój projekt na tym nie ucierpi. Chcesz podszkolić się z angielskiego? Ok - mamy od kilku tygodni native speakera zatrudnionwego specjalnie dla pracowników. Generalnie: jeśli przez "luźną atmosferę" rozumiesz brak obowiązków i kodowanie dla przyjemności tylko tego na co masz akurat chęć i "zajawkę" - hmm... poszukaj może jakiejś pracy w korpo :D bo bycie z kimś takim w jednym zespole to udręka (been there done that). Jeśli starasz się wykonywać swoją pracę dobrze, dowozisz projekty i chcesz się rozwijać - createIT odwdzięczy Ci się fajną atmosferą, świetną strefą socjalną, premiami i projektami, które nie są nudne.

Cornholio

Zgadzam się w 100% z przedmówcami, szczególnie z tym co napisał coder. Udawany luz, a tak na prawdę atmosfera napięta jak baranie jaja. Dobre tylko pierwsze wrażenie, potem jest już tylko gorzej. Nie traktują pracowników poważnie, nie płacą na czas, trzeba się upominać o każdą fakturę. Panuje totalny chaos! 3-4 osoby zajmują się 1 prostym tematem i żadna nie potrafi załatwić sprawy od początku do końca. Chcesz pogadać konkretnie, to dopowiadają korpo-bełkotem i ściemą, której nie łyknął by nawet gimnazjalista. Jak widzicie kwotę na w ogłoszeniu 10 000, to odejmijcie jedno zero. Więcej zarobicie na kasie w Tesco. Dla tego czuję się zobowiązany ostrzec kolegów z branży. Dajcie sobie spokój. Szkoda waszego czasu i nerwów.

coder

Firma prowadzona przez dwóch chłopaków z Torunia, w zamyśle to miała być taka nie-korporacyjna kameralna firma, robią szablony i pluginy na wordpressa, strony www i jakies aplikacje w dość małej ilości. Na drzwiach naklejka uni europejskiej więc wiadomo jakies naciagane projekty żyby dostać kase. Teraz z Narbutta przenoszą sie na jakąś boczną uliczke za Czerniakowska, gdzies przy wisle, do domu jednorodzinnego. Wiec atmosfera jeszcze bardziej kameralna no i dojazd gorszy. Pracowalem kilka miesiecy i moge powieniec ze firma ma dużo minusów i kilka plusów. Minusy: -umowy śmieciowe na kwoty mniejsze od zarobków sprzątaczek -zero jakichkolwiek bonusów, dodatków -brak szkoleń -brak możliwości awansu czy jakiegoś rozwoju -praca czasami nadgodziny - niepłatna -godziny pracy 10.00 - 18.00 Plusy: -w miare dobra atmosfera pracy, chociaż po zmianie pracy stwierdzam ze nie byla w cale taka dobra jak mi sie wydawalo na poczatku -mozna podpatrzec jak robi sie szablony wordpress i pluginy, jest kilku dobrych frontendów wiec jak mają dobry dzien to mozna cos podejrzec -w miarę mili ludzie chociaż dziwaki niektórzy tacy ze szkoda gadać Komu bym polecił podjęcie pracy w tej firmie... hmm.. chyba młodym niedoświadczonym kompletnie absolwentom albo studentom na jakis płatny staż, można sie sporo nauczyć w sumie, głównie frontend, backend nie specjalnie. Osobom bardziej ambitnym radził bym nie marnować czasu, lepie szukac dłużej i trafic gdzieś do poważnej wiekszej firmy gdzie są jakieś perspektywy niż dorabiać w createIT, bo co jak co ale pieniędzy to tam sie nie zarobi. Chłopaki na początku sie chwalą że u nich jest luzna atmosfera że nie są korporacją, tylko że w praktyce to atmosfera jest taka jak w wiekszasci małych firm, siedzi sie w pracy dłuzej niż w korporacji (nadgodziny nie płatne), a zarabia mniej, więc to taki troche cwany sposob przedstawiania firmy przez właścicieli. Chyba coraz trudniej bedzie im znalezc normalnych ludzi bo rynek raczej sie poprawia niż pogarsza a w IT warunki robia sie w firmach w Warszawie bardzo dobre. Więc podsumowując raczej polecałbym szukanie czegoś innego, jak juz słąbe pieniądze to chociaż wieksza firma, szkolenia rozwój itd.Ocena dostateczna za to że nie było jakiejś tragedii ale w sumie to mierna obiektywnie powinna byc jak na IT Pzdr były pracownik createIT :)

hm
@coder 16.01.2016 14:21

Pracowałem w firmie ponad dwa lata, oto moje spostrzeżenia: # Brak senior developerów # Brak premii # Brak możliwości rozwoju # Brak szkoleń # Bardzo dużo bezpłatnych nadgodzin # Brak ambitnych projektów # Brak możliwości pracy zdalnej # Benefity tylko dla „swoich” osób w firmie # Problemy z dostępem do internetu # Bardzo kiepskie zarobki # Oprogramowanie polegające na nadużywaniu licencji Adobe oraz ciągłym resetowaniu 30 dniowego okresu próbnego PHP Storm. # Przestarzałe technologie # Niechęć wobec optymalizacji # Nerwowa i sztywna atmosfera Dołączam się również do kolegi z nickiem "coder". Zdecydowanie odradzam.

Zostaw opinię o CREATEIT S C BORKOWSKI BARTOSZ FREDRYCH ALEKSANDER - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CREATEIT S C BORKOWSKI BARTOSZ FREDRYCH ALEKSANDER