ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Markus

Czytając tę wasze wypociny.niedobtze mi się robi...to co dzieje się aktualnie w zakładzie to pożal się Boże.Kazdy w firmie powie że dwie liderki mysla że są ładne a tak naprawdę to dramat.Udaja wielkie paniusie a głowie sieczka.Nie mam pojęcia kto je wybrał ale osoba dorównuje im po całości.Jedenym zdaniem wstyd i ubóstwo.

Pracujacy

Prosze firme by zrobili porzadek z tuning rozmowami w czasie pracy. Został wprowadzony zakaz I nikt tego nie pilnuje .Wszyscy rozmawiaja na legalu przez słuchawki, wystarczy dobrze poobserwowac, Jak chcecie rozmawiac to po godzinach .Za kazdym razem Jak jade miedzy liniami to wiecznie te same osoby nadaja miedzy soba . Gdzie szacunek dla pracodawcy ?Pozniej jestescie zdziwieni brakiem jego dla Was.Pierwszy raz spotykam sie ze pracodawca na to przyzwala .Rozumiem słuchanie muzyki na nockach , ale w ciagu dnia?Podchodze do osoby w konkretnym mi celu a ona z wielka łaska mi odpowiada bo przecież ważniejsza jest rozmowa z koleżanka o plotach...Panie Dyrektorze , pozwolił Pan na dużo , jest Pan dobrym pracodawcą i szanuje Pana bardzo , ale pewne zasady powinny obowiazywać.

Etto

Ha ha to żart?!

Poka
@Pracujacy

Jak ci to przeszkadza dzikusko to znajdz sobie inna prace

Jarząbek
@Pracujacy

Łubu dubu Łubu dubu niech nam żyje dyrektor naszego eto, niech żyje nam :D

Sylwia
@Jarząbek

Łukaszku,zajmij się czymś konkretnym , tylko bąki od tyłu lat zbijasz .

Lejdis

A ja szczerze radzę pewnym paniom aby za bardzo nie gadały w pracy o rzeczach które nie powinny wyjść a wyszły.Wszyatko dzięki waszej nieuwagę i plotkarstwu.

Beka

Pozdrawiam cała linie na której miałam być brygadzistka ale coś poszło nie tak ...wszystko wyszło na jaw

Ja nie rozumiem tej całej nienawiści i uszczypliwości. Zamiast pilnować swojej pracy ludzie patrzą się na innych pytanie czy sami nie mają nic za uszami.

Janas

Pytania do obecnych pracowników: w ogłoszeniu podają, że jest karta Multisport czy potrącają za nią z wypłaty jakąś kasę? którego dnia miesiąca są wypłaty? Można na produkcji wyciągnąć 4k na ręke?

Tak
@Janas

Tak potracaja parę groszy.raczej nie wyciagniesz 4 k.ale życzę Ci dużo szczęścia.w Boschu proponują więcej 20 zl/h.

mysz
@Janas

Chyba ze na 2 zmiany

Dawny pracownik

Witam.Pracowałam kilka lat temu w tej firmie.Teraz jak to wszystko czytam to włos się jeży na glowie.To nie jest to Eto które pamiętam.Co tam się porobilo?Z checia chodziłam do tej pracy ale zwolniłam się z powodu lepszej pracy.A teraz to co tu piszecie to jest istny horror.A może komus zależy żeby tak było czy jak?

Czarna123
@Dawny pracownik

Dobrze że tam Pani nie pracuje. Zero korzyści w ostatnim czasie, nie dziwię się że wypowiedzenia lecą. Jak tak dalej pójdzie to sami Ukraińcy będą zadowalać firmę Pana Dyrektora. Brak normalności do traktowania ludzi mają osoby które rządzą w pewien sposób. Najlepiej przychodzić do pracy chorym i z wywieszonym jezorem się wykańczać bo norma norma resztę mają gdzieś. Ludzie nie chodzą na zwolnienia i przychodzą do oracy chorzy bo boją się zrypki. To jest normalne??

Chuda

Może niech firma się też wezmę za osoby które jedzą na hali .Niedługo to lepiej was bedzie przeskoczyć niż obejść grubasy.

@Chuda

Nie osądzaj innych. Nie każdy jest otyły bo za dużo je. Uważaj bo życie bywa przewrotne. Oczywiście nie popieram jedzenia na hali bo ani czysto ani miło. Ale nie obrażaj innych.

Chuda
@Nie chuda

Ale akurat osoby które jedzą nie należą do szczupłych.

Karola
@Nie chuda

Co za prostactwo i plebs.Patologia w istnym wykonaniu .Jak można obrażać tak innych.Każdy jest ròwny , jedyny w swoim rodzaju .Zło i do Was wróci , zapewniam że tak się stanie. Nie mogę juz dłużej patrzeć na ten fałsz w ludziach , zakłamanie,zamiast sobie wzajemnie pomagać , to kopiecie doły.Zazdrosc , niepowodzenia życiowe w każdej sferze sprawiają że taka nienawiść w Was jest. Cieszcie sie tym co jest I szanujcie innych życie jest strasznie kruche.....

@Karola

Dlaczego mnie atakujesz? Gdzie kogoś obraziłam?

Karola
@Nie chuda

Napisałam do tych obrażających, nie do Ciebie

@Karola

W takim razie trzeba było napisać pod postem tamtej osoby. Było minęło. Ok.

Atention

Pewne osoby gdy jest nocka oprócz papieroska lubią sobie też coś innego załamać by lepiej się na wtryskarce pracowało.Pozdro.

monter
@Atention

Co takiego? Konkretniej proszę.

@monter

To się zastanów co to może być jak jesteś inteligentna osoba to zrozumiesz.

@monter

Zbliza się nocka...

monter
@Atention

Jestem na nocce, no i?

Sprężyna

Niektórzy też jak wychodzą na przerwę 20 min to też się nie wybijają.

mysz

no wlasnie i takie zostały liderkami zal

Irek

Akurat atmosfera w firmie w znacznej mierze zależy od samych pracowników.

Elektrozawor
@Irek

Nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzna ale jesteś po prostu pusta i tepa osoba.

Jakos

Wszyscy płacze naciskają przycisk informacyjny i idą dalej.Kazdy o tym wie ale nikt nie chce mówić.Robia to wszyscy płacze którzy chodzą nawet co godzinę na fajkę albo chodzi stylami żeby nikt nie widział.Porazka.

Marmolada

Współczuję większości że muszą tam pracować.Pozdrawiam ciepło.

Wkurzona

Może w końcu firma zrobi porządek z palaczami. Trzy, cztery wyjścia na fajkę i normalnie jeszcze na przerwę. Najwyższy czas zacząć to kontrolować. Ciekawe jak wyglądają odbicia kartą skoro niektóre osoby siedzą na przerwie po 30-40 min.

Mania
@Wkurzona

Dokładnie tak. Jedni maja 20 min przerwy a inni dwa trzy razy tyle.

Była
@Wkurzona

To prawda. Starzy pracownicy wogole nie przestrzegają czasu przerwy. Chodzą kilka razy.

pixel

Nikomu nie proponuje pracy w firmie eto MAGNETIG. Najgorsza firma,atmosfera pracowników jest na poziomie 0.W przedszkolu lepiej dzieci się zachowują niż tam dorosłe i dojrzałe kobiety. Żenada w firmie.

Sprężyna
@pixel

Powiem Ci tak że poziom 0 to i tak za dużo.

C

Brak profesjonalizmu, niska pensja b,nie godne życie,zazdrość wpływa na to jak ludzie się zachowują i jak się traktuje.

Ciekawa

Ktoś coś wie na temat podwyżki?

aloalo
@Ciekawa

Dowie się Pani po pierwszej wypłacie za styczeń. Na razie top sekret. Może wcale nie będzie bo po co ?

wwwoo
@Ciekawa

Chyba pomyliłaś firmy bo tam podwyżek to nie ma. A jeżeli coś to nie dla ludzi na niskich stanowiskach tylko dla tych co nic nie robią

Aaaa

Na jakiej podstawie przeprowadzana jest rekrutacja? Spełniam wszystkie wymogi wyszczegolnione w ogłoszeniu, natomiast nikt się ze mną nie skontaktował

most@
@Aaaa

Nawet nie żałuj tego że nie dzwonią do Ciebie. Praca w tym zakładzie i z takimi ludźmi to wielką porażka kabluja .Atmosfera fatalna w tym zakładzie wykorzystują do przesady. Odradzam pracy w tym zakładzie omijajcie z daleka i nie dajcie się nabrać na zarobki.Pozdrawiam

Zzz

A brygadzista to niby kto Don Juan ???też jest pracownikiem...troche logiki irku

Zzz

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła!

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC