ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Nastka

Dlaczego komentarze są usuwane? Komuś prawda jest nie na rękę?

Ada

Ile eto daje na rękę nowemu magazynierowi? Jaka teraz jest stawka?

Praca w ETO biuro. Plusy: Pozytywna atmosfer między pracownikami; zdolni pracownicy; umowa na czas nieokreślony po trzech miesiącach. Minusy: Temperatura w biurze, w zimie bywało poniżej 18 stopni, a w lato ponad 30 stopni :( ; badzo duża rotacja pracowników ( w dziale księgowości w ciągu roku odeszło 5 osób) ; znikoma możliwość awansu i podwyżki; słaby socjal:tylko multi sport za dopłatą i po okresie próbnym, luxmed po roku i najnizszy pakiet, obiady za 7 zł); nie można brać płatnej przerwy w porze obiadowej !!! Trzeba się wybić, żeby zjeść obiad i przez to pracować dłużej, pracowników na produkcji to nie dotyczy; problem z załatwianiem prostych spraw: np. problemy z załatwieniem nowych krzeseł dla pracowników; firma stawia tylko na wyzysk pracowników "co możesz zrobić dla firmy" lub "jak polepszyć swoją pracę, aby być bardziej wydajny dla firmy". Jak dla mnie praca tylko dla osób, które są prosto po studiach i potrzebują jakiegoś doswiadczenia, aby później dostać się do innej lepszej firmy. Dla specjalistów nie polecam!

Mysz

Produkcja ma przerwę jedna śniadaniowa albo obiad a biuro mialo zawsze śniadanie i obiad

Lajkonik

a jak z nadgodzinami na biurach? Standardem jest praca 8h ( i mówię tu o pracy a nie obijaniu się) czy tyle roboty, że w biurze też nikt w 8h nie wyrabia? Czy nadgodziny są płatne? Czy dla biurowych są jakieś premie roczne/ półroczne i od czego są uzależnione? (jakieś konkretne ustalone cele do spełnienia?)

biurkowy

100/100, praca dla osób prosto po studiach, specjalistów nie potrzebują bo trzeba im zapłacić, słabe zarobki jak na Wrocławskie ceny

Richard

Czy Eto Magnetic dba o swoich robotnikòw?

Vanessa
@Richard

Hahaha

olaboga

Cały czas te same ogłoszenia, non stop ponawiane. Widać ,jak ludzie chcą tam pracować.

Bosch
@olaboga

Samo życie.No cóż o czymś to świadczy.

Boże
@olaboga

Tu jeszcze ktoś pracuje??

GOŚĆ
@Boże

Jak można w nicku wpisać nazwę Boga !!! Weź się zastanów nad sobą i nie wzywaj oraz nie wpisuj w nazwie : (usunięte przez administratora)!

Żenada po całości
@GOŚĆ

Jest napisane Boże a nie Bóg gosciu

GOŚĆ
@Żenada po całości

A co za różnica gościu? ! Tak czy siak używasz tego słowa , miej szacunek do BOGA !

Jezus Chrystus Gwiazda Rocka
@GOŚĆ

GOŚĆ: Mam nadzieję, że to prowokacja. A ja pracę polecam, ale trzeba podchodzić do tego z dystansem. Tj. mieć świadomość, że w każdej chwili można sobie pójść gdzieś indziej jeżeli tu nam nie pasuje. Dzięki temu stres w pracy wyeliminowany niemal całkowicie. Również śmieszą mnie wojenki między pracownikami - ludzie, dajcie sobie siana, bo wam pikawa pęknie. Naprawdę, jak przestaniecie wtykać nos w sprawy innych, to będzie wam o wiele lżej i to nie tylko w pracy. PS. jestem z biura.

@Jezus Chrystus Gwiazda Rocka

Piszesz, że polecasz pracę w firmie, czy możesz powiedzieć, jakie zalety dostrzegasz? Jakie warunki są oferowane pracownikom biurowym? Wspominasz o tym, że pracownicy się ze sobą nie dogadują, czy jest tak na każdym dziale? Napisz proszę coś więcej o obecnej sytuacji.

bole;
@olaboga

Ludzie chca pracowac.Ale jak sobie dobieraja w/g wygladu to i te same oferty pracy beda te same. Bylem chcialem pracowac za miske ryzu i co wielka s mierdzaca kupa wyszla.

Prawda
@bole;

Nawet jak byś był lub była ladna|y to być może też byś nie pracował gdyż ponieważ pewną osoba czuje zagrożenie bo jest brzydka jak nie powiem co.Wiec czy ktoś jest ładny mądry to jest to zagrożenie dla pewnej Pani którą nie ma ani wyglądu ani mózgu ani wykształcenia.

Bolek

Nie pracowalem ale moje pierwsze zdarzenie z w/w firma jest bardzo zle bo juz przy rozmowie rekrutacyjnej osoba ktora mnie zaprosila tj Kadrowa nie byla laskawie ze mna sie spotkac .Wyslala dziewczynke na posylke .Wiem ze Kadrowa byla to swiadczy o zakladzie pracy .W/w wpisy swiadcza o firmie.

Zaskoczona

Tym osoba które podjęły decyzje o tym ze nie dostaniemy bonów bo byliśmy chorzy bardzo gratuluję bo sami dobrze wiecie ile my tu zarabiamy a nie każdy z pracowników ma pelne rodziny sa ludzie ktorzy sami wychowuja swoje dzieci i je utrzymuja za ta marna wyplate i życzę wam wszystkim żebyście siedzieli przy swoich stolach z rodzianami i myśleli ze to wy mogliście teraz nie mieć tych świąt bo wam na nie zabraklo. Nawet nie wiecie ile znaczy jaki bon dla człowieka który na 3 dzieci sam je wychowuje utrzymuje i powie im ze dostaną zwykła kolacje bo ich nie stać bo mama była chora w styczniu przez to ze wcześniej ty synku zachorowales w przedszkolu. Karma wraca i mam nadzieje ze wróci tez dobre traktowanie pracowników w eto.

oooo weź to poczuj

od razu szukaj innej pracy a dostaniesz lepsza posade niż tutaj.Pracujac 8 lat nie będziesz ani liderem ani brygadzista.Chyba ze będziesz (usunięte przez administratora)ludzi to wtedy tutaj zostaniesz.A kasa marna przez 10 lat będziesz zarabial tyle samo.Szkoda czas.Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Może najwyższa pora wymienić pare osob które rzadza w tej firmie np. pania mistrzynie.Mysle ze ta zmiana bylaby dobra i na lepsze.Takze wierze ze kiedyś to się zmieni

@oooo weź to poczuj

Brawo w końcu ktoś napisał prawdę.Wez się kobieto w garść i pokaż wszystkim żeby ludzie przychodzili a nie odchodzili.Wykaz się w końcu.Niedlugo Ukraina dostanie wolną rękę do Niemiec i wtedy będzie płacz.

Jataman

Jesli sie przyjmujesz tu do pracy odrazu udawaj niekumatego. Bedziesz mial z górki. Bo widze,że tak tu jest. Jedni robią za dwóch w pocie czoła a inni prawie nic bo niby nie są w stanie ogarnąc.. i jaka tu sprawiedliwosć? Ale pieniadze takie same...a ocena pracownicza w tej firmie to kpina! No chyba że ktoś sie przyjaźni i ma z górki. Niesprawiedliwość panuje i to duża. Widać to na każdym kroku i aż sie niechce tam iść. Kiedy tu w końcu bedzie jakiś socjal? Firma jest (usunięte przez administratora) i nie ma nic.

@Jataman

A czy zakres obowiązków nie zależy od stanowiska? Z pewnością w niektórych działach pracuje się nieco lżej. Jeżeli jednak faktycznie niektórzy są bardziej zaangażowani, a niektórzy nie wykonują należycie swojej pracy, warto porozmawiać o tym z pracodawcą. Wspomniałeś, że w firmie nie ma pakietu socjalnego, czy rzeczywiście pracownikom nie przysługują żadne dodatki?

xx

Ogromny problem jeśli chodzi o dojazd na nowy dwór po 2 zmianie.nie zdążysz się przesiąść w MPK i musisz czekać pół godziny na następny.

nowy

Witam wszystkich jak na dzień dzisiejszy wyglądają wynagrodzenia na produkcji czy po okresie próbnym można zarobić przyzwoite pieniążki ?

Lena
@nowy

Stawki są rożne , każdy ma praktycznie inną.Po okresie próbnym dostajesz wyższą i to od Ciebie zależy jaka stawka będzie Ci póżniej przyznana ,tj , dostajesz 1-2 razy w roku angaż .Oceniane jest twoje podejście do pracy , zaangażowanie , praca w grupie i inne....Jesteś odpowiednio punktowany , im wiecej punktów tym angaż jest większy.Są różne stawki od 20 groszy do 1,50 do godzinówki .Biorąc pod uwagę że masz to dwa razy w roku(nieraz raz) to nie wychodzi tak żle .Dodatek za nocki , premia akordowa , premia za nie chorowanie , dodatkowe zlecenia -sobota 100% , niedziela200 %,można zarobić.Warunki są dobre , nikt nikogo ze stoperem z boku nie pilnuje , panuje raczej lużna atmosfera .Ogólne oceniam pracodawcę dobrze.

Młoda
@Lena

No i nic się nie zmieniło teraz też były podwyżki i w styczniu i w wakacje. premia w miesiącu w zależności od linii może byc całkiem niezła. do tego multi sport, lux med, obiady. Jest ok

Wróżka

Co do niektórych w tym zakładzie karma wraca.

KAŚKA

Liderkę zdegradowano za przyjaźń z (usunięte przez administratora) pozostała na stanowisku.Ostatnie wydarzenia jakie miały miejsce na nocce,gdzie (usunięte przez administratora) zwyzywała pracownice od najgorszych pozostało obojętnie przyjęte przez pracodawcę (w nocy została poinformowana (usunięte przez administratora)). Próbowałam zmienić zmianę bo z tym (usunięte przez administratora) nie da się pracować.

Zainteresowana
@KAŚKA

NA jakiej zasadzie awansuje się w tej firmie ?Jestem ciekawa...

@KAŚKA

Moze w końcu ktoś tą (usunięte przez administratora) to jakas (usunięte przez administratora) ona z (usunięte przez administratora) mogłaby rękę podać Ogarnij sie (usunięte przez administratora) bo ludzie sie w koncu (usunięte przez administratora)

Pa pa

Dawno dawno temu do eto ciężki było się dostać ogólnie było dużo chętnych.Mozna było przebierać kto ma zostać a kto nie.Byla dobra nawet bardzo DOBRA ekipa niestety czas pokazał że nikt z tych starych pracowników nie pracuje.Wiekszosc co odeszła to awansowała na kierowników lub brygadzistow gdzie indziej.Takze co to może świadczyć...tutaj nie awansowali a gdzie indziej tak.

Cezar
@Pa pa

Po prostu gdzie indziej ich doświadczenie zostało docenione,w Eto na to nie można liczyć

zakonnica

taka prawda

ok

(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora).Atmosfera fatalna.Zawiść i zazdrość miedzy pracownikami którzy nie maja nic i się niczego nie dorobili i nic nie osiągnęli.Podkopywanie innych to codzienność.W dodatku (usunięte przez administratora).

taka prawda
@ok

Odradzam pracę w Eto Magnetic z kilku powodów: - słabej jakości szkolenia wstępne, trudno się zorientować w procesie produkcji, - niejasny zakres obowiązków ( na umowie nie jest określony, więc w zasadzie trzeba robić to, co aktualnie zlecają), - (usunięte przez administratora) takie jak: promieniowanie elektromagnetyczne, rentgen, laser (możliwość trwałego uszkodzenia oczu), opary metali - (usunięte przez administratora) - o szkodliwości warunków pracownik dowiaduje się dopiero po podpisaniu umowy, co moim zdaniem jest lekko nieuczciwe. Jednym słowem: nie warto, nawet za wyższą stawkę niż aktualnie proponowana. Premie są (usunięte przez administratora), niewiele wnoszą do wynagrodzenia. 1900 - 2000 zł - tyle można się spodziewać na koncie około 10 dnia miesiąca.

Taktyczny obserwator
@taka prawda

Uuu to cienko płacą w tej firmie.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
@taka prawda

a czy od tych u góry wymagali tyle nie nawet w połowie nie mają takich kwalifikacji jak nie jedna osoba na produkcji więc nie (usunięte przez administratora) w normalnej firmie chcesz pracować pracujesz dostajesz okres próbny i

Natalia

@Była, rozumiem, że pracodawca miał duże wymagania i oczekiwał zaangażowania. Czy jednak widzisz także dobre strony zatrudnienia w tym miejscu? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o ocenie pracowniczej? Czy za to są jakieś dodatki? @sairan, dlaczego sądzisz, że praca jest dobra tylko dla młodych ludzi? Czy rozpoczynając tam karierę, mogą liczyć na rozwój?

kris kros

witam jakie zarobki jako pracownik produkcji?

sairan

Po kilku miesiącach pracy mogę polecić wszystkim młodym, co nie wiedzą jeszcze co z życiem zrobić. Nie pracujesz na najniższą, transport pracowniczy jest za grosze, jedzenie na stołówce w miarę - niestety opcje wegetariańskie są ograniczone, plusem jest opłacanie przez pracodawcę połowy ceny. Brak klimatyzatora, temperatury dochodziły do 35° w głębi hali - dostaliśmy 10min dodatkowej, bezpłatnej przerwy, no ludzki pan. Szkolenie zależy od linii na której pracujesz i oczywiście od osoby która szkoli; trzeba pamiętać, że zawsze można zapytać, nikogo jeszcze nikt nie ugryzł za to. Możliwość pracy w weekendy na zleceniu co znacznie poprawia budżet. Trzy zmiany mają swoich zwolenników jak i przeciwników, mi akurat bardzo odpowiada. Jak wspomniałem, praca spoko dla młodych chcących zacząć pracę gdziekolwiek byle nie w żabce.

To ja

Cały czas te same pojawiające się ogłoszenia o czymś świadczą.

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC