ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

D

Chce jeszcze dodać że pozdrawiam cała linie 270 na ktorej spędziłam mile chwilę na koniec. Pozdrawiam.

L

Fajnie sie słyszy ze inni dostaja bony czy pieniądze na świeta wielkanocne... ale nir pracownicy eto

@L

To bony czy pieniądze chyba masz nieprawdziwe informacje.Informacji zasiegnij u źródła

D

I gdzie ta radość na moje odejście?

D

I gdzie ta radość na moje odejście?

zawiedziona

a tak ładnie mówili na rozmowie o prace same kłamstwa jak jest super

Dawny
@zawiedziona

Bo na rozmowie zawsze ładnie gadają prawda jest taka że od dawna tam jest była i bedzie kicha a teraz jeszcze jak te liderki to już wohole cieszę się że tam już nie pracuje bo człowiek tylko tam się męczy ot taka jest prawda

D

Dodam jeszcze ciekawe co znaleźliście???

PRAWDA\JEST

ATMOSFERSA - NEGATYW , PRACA NEGATYW - SZYBCIEJ WIAĆ TYLKO NIŻ WEJŚĆ :)

Natalia

@Korek, 6lateto, czy kwestię akordów poruszaliście z zarządem? Może w ten sposób udałoby się coś zrobić z tą sprawą? @Kkkk, a jaka jest Twoja opinia? komentarz każdego obecnego pracownika na tym forum jest bardzo ważny. Jakie są wasze opinie o ETO MAGNETIC? Większość opinii o firmie na tym forum zawiera jedynie ogólniki. Jeśli napiszecie bardziej konkretnie, podając przykłady, wasze komentarze będą bardziej przydatne dla innych czytelników i użytkowników forum.

Korek

Zgadzam sie akord powinien byc undywidualny pewnie przy okazji zmienila by sie atmosferwa w firmie bo jest coraz gorzej...zwlaszcza od kiedy w firmie jest coraz wiecej żółtych koszulek...po co? Jak te osoby oprocz chodzenia po hali praktycznie nic nie robią(oprocz dyrygowania,picia kawy,chodzenia godzine za paleciakiem,fajka,ploty itp) i to one zaniżaja akord. Żenada

Rozżalony
@Korek

One są makabryczne. Porażka. Nic nie robią totalnie. Jak firma może na to pozwalać. Czy to normalne że kierują na lini osoby totalnie nieodpowiedzialne które mają wywalone na wszystko bo się wytłumaczą co robiły. Bo godzinę się wywozi paletę i raportuje zlecenia. Akord zaniżają a co niektóre bie wiedzą jak się pracuje na danych stanowiskach masakra. Kiedyś byłem w zoo i stały dwie lamy nieruchomo jakieś 15 min gdzie reszta zainteresowaa była otoczeniem to tak samo jak liderki nasze postoją popatrzą i do domku 8 godzin minęło. Zróbcie porządek w firmie z mobbingiem na produkcji.

MVE

Czyżby to była Pani Liderka oj przepraszam liderka(usunięte przez administratora)? Ile zrobiłaś sztuk przez cały tydzień żal pl. ???? Ploty faja i leserstwo fajna funkcja dobrze płatna.

one

Liderki jak liderki , nic do nich nie mam , ale ta brygadzistka to nieporozumienie.Na wszystkich przychodzi czas I na nia tez ....

D

Cieszę się że odchodzę bo już nie mogę patrzeć jak wiecznie jestem rzucana na miny w tym zakładzie.

Lol
@D

Większość się cieszy D

@Lol

A właśnie szkoda że nie zostanę by popatrzeć jak mina co zrzeddnie

Kacper

A jak oceniacie pracę magazynu ? Czy warto tam pracować ?

6lateto

Najlepiej jakby akord nie był grupowy tylko indywidualny jak w Niemczech. Każdy by robił na siebie a nie jedni zapieprzają drudzy mają wszystko gdzieś. Jak widzę te panienki z evmu co latają co chwilę na fajkę i dodatkową przerwę to odechciewa się robić wiedząc że akord wspólny a pracuję tam już 6 lat. Atmosfera do bani beszczelne osoby ją niszczą a w pracy atmosfera jest bardzo ważna. Odradzam tą pracę wszystkim a i szukam innej.

nico
@6lateto

Jakie oferują zarobki na starcie

Mana
@6lateto

Zgadzam się. Akord grupowy jest bardzo niesprawiedliwy. Nikt nie kontroluje tego ile dany pracownik robi. Jedni robią ponad normę a drudzy nie wyrabiają norm. Dlaczego nie ma list na tablicach gdzie każdy by wpisywał na koniec pracy ile zrobił? Uważa się, że pracownicy z długim stażem robią normy a wcale tak nie jest. Ale premię dostają wszyscy.

6lateto
@Mana

Co najlepsze wypłaty te same za lenistwo i zapiernicz. Niech zwrócą na to uwagę.

Prawda
@Mana

W dodatku lesery przez pewne brygadzistki są nietykalne bo to ich poziom a pracownicy którzy robią to są poniżani i wielkie żale do nich są. Rośnie drugi (usunięte przez administratora) oświęcimski.

@Mana

A godzinówki to co przepraszam!?

@Mana

A godzinówki to co ,jest tam napisane kto i ile zrobił!

@Mana

A godzinówki to co przepraszam

Matrix
@Etto

Godzinowki to paranoja i tak nikt na to nie patrzy bo jak zakład działa na zasadzie że brygadzista patrzy na swoje funfele czyli lesery a nie na tych co uczciwie robią to to jest tępota tylko. Weź się do roboty bo ta godzinowka to Ci wcale nie pomaga. Lidereczki pracują co niektóre po 4 godziny. Dlaczego? Ploty. Faja. Paleciak. Ploty. Faja. Paleciak. Kasa leci ale szkody ma z tego dyrektor ja bym się tak nie dał.

Mana
@Etto

Na mojej Lini Godzinówki niestety są tylko na trzech stanowiskach a stanowisk jest ok 15... Więc o czym tu mówić.

Spoko
@6lateto

Nie bój się patrzą na godzinówki spokojna twoja

Jackie
@Spoko

Bardzo ciekawe... Są osoby które na żadnym stanowisku nie wyrabiają norm i normalnie dostają premię. Dlaczego brygadzistka nie reaguje na to?! Reszta musi zasuwać żeby było wyrobienie i dobra premia którą niestety dostają wszyscy. Powinna być zasada - nie wyrabiasz norm nie masz premi.

Kacper

Witam wszystkich. Czy możecie napisać coś o pracy na magazynie ? Jaka atmosfera, stawki, i jakie obowiązki ? Czy warto tam aplikować? Z góry dzięki.

?

Jakie są stawki na pracownika produkcji? Na start? Jakieś premie? Dodatki?

Taka
@?

Na początek 16,20 brutto. Po trzech miesiącach 16,70 i premia.

mysz
@Taka

tak a po 10 latach 17,50 gdzie tu sprawiedliwosc

Rozczarowany

Kurcze, jak przeglądam opinie o pracodawcach na tym forum to są tylko dwa wyjścia, albo żadna firma się nie nadaje do pracy u nich (negatywy i niskie oceny) albo to wymysły i sztuczne komentarze byłych pracowników z ugodzonym ego lub niespełnionych. Stawiam na to drugie :) Kurcze czemu takie geniusze jeśli mają tyle doświadczenia i wiedzy nie stworzą samemu idealnego miejsca pracy?

Kkkk
@Rozczarowany

Pracuje w Eto i niestety to prawda co się tu opisuje.

Bambo

Oj tak liderki liderki liderki....to ciezka praca...rozstawianie po kątach,szukanie paleciaka,papieroseķ,gadanie,szukanie paleciaka,przerwa,drukowanie zlecenia...kurcze i tak 8 godzin...

@Bambo

ich ulubione zajecie szukanie paleciaka

Uczestnik rekrutacji

Po rozmowie rekrutacyjnej brak jakiegokolwiek odzewu o wynikach rekrutacji, mimo zapewnień o udzieleniu takiej informacji. Amatorskie podejście do kandydatów...

wolak
@Uczestnik rekrutacji

standard w wolsce

Nocka

Konfitury (usunięte przez administratora) jest codziennością tego zakładu.Najwieksze nieroby i bezmozgi zostały liderami.Ja się pytam kto je wybrał??Czy to brygadzista czy mistrz ?To co aktualnie się dzieje w zakładzie to jest jedno wielkie nieporozumienie.

Wolnyaya
@Nocka

Zgadzam się nieporozumienie totalne. Ale co my możemy jak w tyłek wejdą to już tam siedzą. Coraz więcej ludzi się zwalnia niedługo nie będzie tu nikogo tylko liderki i Ukraińcy. Uczcie się języka drogie Panie. Znam tylko 2 liderów którzy są normalni reszta poracha.

Szybciej szybciej
@Wolnyaya

Liderów wybiera myszczyni dlatego jest tak jak jest poracha

Nocka
@Szybciej szybciej

To wszystko jasne hahaha

Pracujacydlugooo

Problem za problemem czepiają się pracowników produkcji a czemu nie zrobią porządku z przeciwnikami z biura którzy chodzą bezczynnie po hali by się ukryć na ploty. Nic nie robią wieczne gadanie o pierdołach a jak się poprosi odp: teraz nie mam czasu za chwilę itp gdzie mija chwila trwająca 2 godz lub lepiej. Liderki te są super nic nie robią specjalnego a mają się za nie wiadomo kogo głowa to niektórym zleci do tyłu z tej dumy. Za robotę by się wzięły a nie szwędają się z kąta w kąt i stękają totalna porażka z tą funkcją. Nie pomijając tego że niektóre osoby zajmujące owe stanowisko to tylko przez łaski się kradły tam albo nie wiadomo o jeszcze... Produkcja nie jest zła zadbajmy o normalną atmosferę i traktowanie ludzi a potem najeżdżajmy.

@Pracujacydlugooo

prawda sama prawda liderki biedactwa tyle maja roboty

pracujaca EVM
@200

Niemusiały mini zostawac, one są od najgorszej roboty .I wiekszosci przypadkow poniżej krytyki.

Anty
@Pracujacydlugooo

U nas brygadzistka to dopiero liderkè wybrała,totalny Nieuk,latający tam gdzie nie trzeba ,wredota wypisana na twarzy i ploty na porządku dziennym.Podobno ma pomagać na linii ?szkoda że krowa mało co robi ważniejsza gorąca linia jest......

Matteo
@Anty

Chodzi o panią (usunięte przez administratora)czy o Panią (usunięte przez administratora)?buajahajah najlepsze dziewczyny w zakładzie oczywiście inaczej.

Sguad

Gorąca linia z kochankiem

Edmundo
@Anty

Wypie r dalać do roboty stare ci..py ! Jak ja bym byl waszym liderem to byście chodzily jak zegareczki a jak nie to za brame ...

@Anty

Skoro tak piszesz człowieczku to bądź teraz tak odważny i podejdź do liderek podejdź do brygadzistki i powiedz im to prosto w oczy miej "jaja" moze w nagrodę dostaniesz bilet do kina Zastanówcie się bezmozgowcy co tu za brednie wypisujcie jesteście DZIECINNI

Wolnyaya
@Eto

To wszystko jest takie żałosne. Po znajomości robione i tyle. Przykre że naprawdę są osoby kompetentne na te stanowiska a wybrali laserów. Panie Dyrektorze to sie kupy nie trzyma. Proszę zwrócić i rozmawiać częściej z pracownikami tymi normalnymi bo póki co Paniusie rządzą bez praw. Zakład robi się Ukraiński więcej ich niż Polaków zaczyna być nie dziwota że starym pracownikom do pracy się nie chce przychodzić skoro nic tu nie ma pożytecznego. Liderki liderki wy to się narobicie hahaha

Unina
@Edmundo

Brak słów .Zgłaszam wszystko do zablokowania .

@Edmundo

Jesteś żenujący szczylu , zatapiaj lepiej małolacie K

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC