Opinie o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurolider Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurolider Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Patrycja

@Leszek, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w Eurolider. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV do pracy w tej firmie? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił. @K_K, bardzo ciekawa opinia, dziękuję za podzielenie się nią na forum. Czy praca w tej firmie jest rozwojowa? Jak wygląda kwestia awansu - czy stosunkowo łatwo jest go dostać? @Afr, możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Eurolider. Poprosimy o jakieś szczegóły!

K_K

Dużo pracy - można się nauczyć wielu ciekawych rzeczy . Dużo wyzwań - wrzucają na głęboką wodę. Fajni ludzie - którzy pomagają nie zatonąć w jej głębinach, zawsze pomogą i poratują radą. Czasami czasu brak ale ogólnie pozytyw.

Afr

Firma jest OK

Afr

Firma jest OK

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurolider Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. funduszy unijnych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Patrycja

@Lht, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Takie ogólniki niewiele nam mówią. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Eurolider we Wrocławiu? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Lht

bardzo nieprofesjonalna firma z zewnątrz i od środka

Patrycja

@Lok, dlaczego? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @kotek, oczywiście rozumiem. Dziękuję za Twoją odpowiedź. Jak pracuje się Wam w Eurolider we Wrocławiu?

Lok

Zdecydowanie odradzam.

Patrycja

@kotek, co to znaczy, że forma zatrudnienia w Eurolider może rozczarować? Twoja opinia jest ważna, dlatego proszę Cię o jej uzasadnienie. Odpowiada Ci atmosfera w tej firmie. Co możesz powiedzieć jeszcze o innych argumentach będących plusami wynikającymi z rozpoczęcia zatrudnienia u tego pracodawcy?

kotek
@Patrycja

@Patrycja Plusów więcej nie ma. Pisząc atmosfera ok nie mówię, że to jest idealny element, że jest czym się zachwycać.

K.

plusy: - atmosfera minusy: - umowa o dzieło - niska płaca - ogromna rotacja

Lelum Polelum
@K.

Pracowałam w tej firmie (pracę zmieniłam w związku ze zmiana miejsca zamieszkania za miłością;) i moge potwierdzić jest dobry ambient. Rotacja nie większa niż gdzie indziej i najczęściej nie utrzymują się Ci, których jakość pracy jest zwyczajnie słaba. W firmie jest kilka poważnych osób (zespół), który nie sądzę, żeby mało zarabiał. Umowy różne - pewnie ze względu na to czy ktoś wpada na chwilę czy chce dłużej popracować. Moim zdaniem to praca dla ludzi ze stabilną osobowością.

kotek
@Lelum Polelum

@K Potwierdzam, ogromna rotacja. Atmosfera ok (są wyjątki, ale to normalne). Warto mieć na uwadze też formę zatrudnienia... Można rozczarować się.

Patrycja

@TW, dlaczego uważasz, że opinia @MN. jest nieprawdziwa? Proszę, żebyś uzasadnił swoje zdanie w tej kwestii. Jeżeli jesteś pracownikiem Eurolider, to inni użytkownicy chętnie zapoznają się z Twoimi doświadczeniami wynikającymi ze współpracy z tą firmą.

MN.

Pracuje tu 4 miesiące i na razie jest ok. Pracy jest sporo, ale to akurat dobrze, bo firma jest znana na rynku. Co sobie wynegocjowałam z zarządem to mam – umowę o pracę i raczej nie planuje na razie nic zmieniać, chyba zostanę tu na dłużej. Z minusów – bywają roszczeniowi i upierdliwi klienci.

@MN.

To jakiś fake. Tam nie pracuje taka osoba.

@MN.

To jakiś fake. Nie pracuje tam taka osoba.

@MN.

@MN To jakiś fake. Nie pracuje tam taka osoba.

ciekawa

i nie ma możliwości negocjacji innej umowy niż o dzieło? Próbował ktos?

@ciekawa

nie jeden śmiałek próbował :)

Patrycja

@K., atmosfera niekiedy najważniejszym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z wykonywanych obowiązków. Rozumiem, że pod tym względem nie masz zarzutów do Eurolider jako pracodawcy. Wspomniałeś, że pracodawca jako formę zatrudnienia proponuje umowę o dzieło. Czy wraz z przepracowanym czasem w tej firmie, nie można liczyć na jej zmianę? Co, według Ciebie, może wpływać na rotację wśród pracowników? Twoja wypowiedź będzie ważna dla potencjalnie przyszłych pracowników tego pracodawcy.

Tymek

Jaki jest powód, że tak dawno nie pisaliście? Chciałbym pracować w firmie ale zastanawiam się . Taka cisza może każdego przystopować!!!

Patrycja

Dobrze, że Eurolider oferuje możliwość rozwoju młodym ludziom @m_M to ważne z punkt widzenia pracownika. A jak wyglądała sprawa płatności czy za przepracowany czas otrzymałaś wynagrodzenie?

Iza

Czy mógłby ktoś dodać parę informacji na temat pracy dla praktykanta w dziale RPO? Jak przebiega rekrutacja?

m_M

Ja tam byłam na praktykach i było w porządku, ciekawe zadania, dużo sie nauczyłem i fajna atmosfera.

Natalia

Słyszałam dobre opinie o Eurolider-e i nie wiem co mam sądzić po lekturze wpisów. Jestem zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Może ktoś napisać jak pracuje sie w firmie, czy atmosfera jest w porządku?

Robin Hood

Widziałem, że znów poszukują praktykantów, może spróbuję

Zostaw merytoryczną opinię o Eurolider Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurolider Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurolider Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurolider Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.

Eurolider Sp. z o.o.