Opinie o Eurolider Sp. z o.o.

Tymek

Jaki jest powód, że tak dawno nie pisaliście? Chciałbym pracować w firmie ale zastanawiam się . Taka cisza może każdego przystopować!!!

Patrycja

Dobrze, że Eurolider oferuje możliwość rozwoju młodym ludziom @m_M to ważne z punkt widzenia pracownika. A jak wyglądała sprawa płatności czy za przepracowany czas otrzymałaś wynagrodzenie?

Iza

Czy mógłby ktoś dodać parę informacji na temat pracy dla praktykanta w dziale RPO? Jak przebiega rekrutacja?

m_M

Ja tam byłam na praktykach i było w porządku, ciekawe zadania, dużo sie nauczyłem i fajna atmosfera.

Natalia

Słyszałam dobre opinie o Eurolider-e i nie wiem co mam sądzić po lekturze wpisów. Jestem zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Może ktoś napisać jak pracuje sie w firmie, czy atmosfera jest w porządku?

Robin Hood

Widziałem, że znów poszukują praktykantów, może spróbuję

Patrycja

Z najnowszymi ofertami pracy firmy Eurolider Sp. z o.o.zapoznasz się na http://www.eurolider.pl/#/praca Na pewno warto je sprawdzić! :)

dawid

Szansa to na pewno jest @sdfv tylko nie wiem czy bardziej na to odpowiadasz czy pytasz..zastanawiam się tylko czy czy jest to płatne bo to też się liczy

sdfv

@manieko ale na jakim stanowisku konkretnie? bo nie wiem co masz na myśli wiem ze w firmie szukają teraz na przykład praktykanta we Wrocłaiwu może to akurat to jest idealna okazja na to żeby zdobyc jakies konkretne dosiwadczenie do dalszej pracy hm??

obiektywny

jaka firma, takie i odpowiedzi...

manieko

@olga na takim stanowisku to calkeim sporo mozna zarobic

F16

Celem strategicznym RPO WD jest : poprawa konkurencyjności gospodarczej, spójności społecznej i dostępności przestrzennej województwa przy zrównoważonym wykorzystaniu specyficznych cech potencjału gospodarczego i kulturowego regionu oraz przy pełnym poszanowaniu jego zasobów przyrodniczych.

odp ol

zainteresowana coraz poważniej u was jest podjęciem praktyk - możecie mi jednak państwo jak długo one u państwa trwają i jak są wynagradzane? prosze o pilne odp

QwertY

Środa była trzecią z rzędu spadkową sesją na GPW, co ważne z większa dynamiką (-1,1% na FW20), jak i aktywnością inwestorów. Tym samym korekta mocnego sierpnia (ponad 100 pkt zysku) zniosła już blisko połowę byczych zdobyczy i zatrzymała się na razie w rejonie lipcowego szczytu (1826 pkt).

Grzesiek

Witam. Znalazłem ofertę na analityka finansowego właśnie od Eurolidera. Dosłownie dziś ją wywieszono, bo śledzę oferty na tym stanowisku z Wrocławia na bieżąco. Ktoś może opowiedzieć, czy na rekrutacji można negocjować stawki? I na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Patrycjusz72

W Szwecji wymyślono loterię radarową: kierowcy przekraczający prędkość otrzymywali mandaty, ale radary rejestrowały również tych jadących zgodnie z przepisami, i wśród nich losowane były nagrody. Pozytywna motywacja do bezpieczniejszej jazdy zadziałała skuteczniej niż obawa przed karą. Innowacje społeczne, podobnie jak innowacje w gospodarce, mogą liczyć na dofinansowanie z funduszy unijnych. Co to jest innowacja społeczna? Najprościej mówiąc – rozwiązanie, które wykracza poza standardowe sposoby rozwiązywania problemów, np. skrajnej niezaradności życiowej, barier edukacyjnych, opieki nad osobami chorymi czy niepełnosprawnymi.

dawid

Nie rozumiem czemu tak zbywacie innych @Yahoooo ktoś może przed pójściem na rozmowę chce się dowiedzieć jakichś rzeczy, nie wiem dlaczego od razu taki hejt

ksiezniczka leila

Nie lepiej po prostu aplikować i chodzic na rozmowy?

ert

@jaho mnie abrdziej zastanwia jak to wyglada u nich z praktykami bo widze ze szukaja do działu B+R we Wrocławiu bo napsiali ze musaza to jednak być tudenci III-IV roku studiów o profilu ekonomicznym, technicznym, społecznym ale i dosiwadczenie mozna zdobyc

jaho

Hej wszystkim. Potrzebuję kilku informacji odnośnie pracy w tej firmie. Mam przed sobą ogłoszenie na analityka finansowego niby warunki ok, ale dajcie potwierdzenie Ci którzy pracują ewentualnie pracowali jak jest na prawdę jakie zarobki, umowa itp dzięki

Yahoooo
@jaho 05.08.2016 21:53

Zaaplikuj, to sie dowiesz

jhmn

@dawid a to ty taki kreatywny jesteś? No to może znajdziesz prace na stanowisku specjalista ds. funduszy unijnych - tam co prawda kreatywnością sie nie wykażesz, ale wiedza z innego zakresu na pewno i przde wszystkim sprytem i szybkością myślenia :P

dawid

równo w szeregu to stać nie zamierzam bo to zabija kreatywność a coś takiego nawet w takiej firmie jest potrzebne, w szeregu to można stać ale na stażu a tam teraz i praktykantów szukają więc może tam lepiej dla takich ludzi

Pietrek

Praca jak praca - jak się robi swoje to jest ok

Grzesiek

Więc można powiedzieć, że to praca marzenie, jak pracodawca tyle oferuje swoim pracownikom. W takim razie może się zatrudnię jako przedstawiciel handlowy we Wrocławiu, bo szukają. Oferują ubezpieczenie, opiekę medyczną a także przyjemną atmosferę.

czepeczek

Ja to mam odpowiednie doświadczenie jako młodszy specjalista ds. obsługi klienta. Dobrze, że można liczyć na umowy o pracę, odpowiednie szkolenia, ale i na benefity pozapłacowe również da się załapać.

dawid

nono dawno nie czytałem tak dobrych opinii o pracy w tej branży a trochę już szukam pracy i przeglądam różne fora rzeczywiście warto do nich składać oprócz tego managera wiem, że można być jeszcze w obsłudze i jak PH

turan
@dawid 08.03.2016 09:29

z tych ostatnich ofert to najciekawsza w euroliderze wydaje się być ta dla project managera ds funduszy unijnych. Można na tym złapać niezłe pieniadze

ert

@Szymon to dobrze czytac takie pozytywne komeantrze na temat firmy, sami wlasnie oferuja przyjazna atmosfere a mnie interusje praca jako marketing manager

Szymon

Przyjemna atmosfera, wsparcie w działaniu, brak niezdrowej presji - pozytywne motywowanie - aż chce się współpracować.

Krzysztof Weget

Solidna firma, umożliwiająca rozwój umiejętności i podejmowanie coraz to nowych wyzwań. Wypłacalna i premiująca pracownika za dobre wykonywanie obowiązków.

s

Firma daje duże możliwości rozwoju i bardzo ciekawe wyzwania. Dodatkowo smaczna kawa w nieograniczonych ilościach ;)

Sara

Odpowiadając na pytanie - czy tak dobrze się pracuje?, odpowiem - pewnie że tak. W firmie Eurolider pracuję już 5 lat, posiadam 13 letnie doświadczenie w branży a jest to pierwsza w mojej karierze firma w której tak długo pracuję. Jak mi się to udało ? Otrzymywałam szansę na objęcie coraz to poważniejszych funkcji i możliwość realizacji skomplikowanych projektów UE, dzięki temu dużo się nauczyłam :) Atmosfera i zespół ludzi - jak najbardziej przyjazny i pomocny a w obecnych czasach to się ceni.

Worker

Bardzo fajna atmosfera pracy - duża gotowość zespołu do wzajemnego wspierania się.

Boo

Cześć, trochę mało tutaj opinii o Eurolider i tak podchodzę do sytuacji ostrożnie więc pytam, to dlatego, że tak dobrze się pracuje i ludzie nie mają po co pisać?

Zostaw opinię o Eurolider Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurolider Sp. z o.o.