Opinie o Win-Bud Jan Winnicki w Reda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Win-Bud Jan Winnicki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Win-Bud Jan Winnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Win-Bud Jan Winnicki w Reda

Pracownik 2022 Nowy wpis

Pracowałem w win bud 4 lata. Gdyby nie mój wyjazd za granicę z chęcią został bym dłużej. Super atmosfera w pracy, kasa na czas, fajni ludzie.

Pracownik Nowy wpis

Super praca. Niedawno zatrudniłem mojego kuzyna. Jak ktoś szuka pracy wystarczy przyjechać lub zadzwonić. Pensja na czas, i fajna atmosfera

Hanna Nowy wpis

widzę, że sporo osób tu z entuzjazmem podchodzi do tematu. ;) A jak tu z zatrudnianiem kobiet, jakie stanowiska są dla nich? Chyba, że na każdym mogą?

Ja dzwoniłem bezpośrednio na numer telefonu podany na stronie https://win-bud.com Pani odrazu zaprosiła mnie na rozmowę i od kilku miesięcy jestem ich pracownikiem. Miła i spokojna praca, bez stresu. Wypłata zawsze na czas i legalna umowa

Leszek Nowy wpis

To gratuluję. Mi się jeszcze nie zdarzyło, by bez ogłoszenia dostać gdzieś robotę. Jak koledzy w pracy, pomagali na początku? Jak z szefostwem układają relacje? I napisz, czy w firmie robi się na zmiany, czy może na stałe godziny chodzicie? Jak wszystko tam tak dobrze, to sam bym może przyszedł?

Mariola

Jestem bardzo zadowolona. Aktualnie prowadzone są nowe rekrutacje. Polecam spróbować swoich sił i złożenia CV

Hanna
@Mariola

A gdzie jest jakiś wgląd do ewentualnych ofert?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Win-Bud Jan Winnicki? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zatrudnie.
Robert L

Od dłuższego czasu współpracujemy z win bud . Szeroki zakres usług jeżeli chodzi o stolarkę pcv, przystępne ceny oraz super kontakt z specjalistami. zawsze doradzą i pomogą

Marianna
@Robert L

Również polecam

Mirek

Słyszałem same pozytywne opinie na temat tej firmy. Złożyłem CV i trzymam kciuki aby się udało

Wojtek

Współpracuje z WinBud od dobrych kilku lat. Super kontakt, mili ludzie i dobrej jakości drzwi oraz okna.

Krzysiek

Jestem bardzo zadowolony. Pracuje w win bud od dobrych kilku lat. Super atmosfera, pieniądze na czas, legalna umowa oraz fajna praca. Polecam

Hanna
@Krzysiek

A od ilu dokładnie lat pracujesz i na jakiej umowie? Bo jeszcze dwa lata temu ktoś pisał, że podobno wystrzegają się legalnych umów i jak już wciskali zlecenia. Słyszałeś coś o tym może?

Mariusz

Praca bardzo fajna. Można się rozwijać. Spoko atmosfera pracy aż chce się przychodzić. Duży plus to legalne umowy oraz kasa na czas. Nigdy nie było opóźnień

Sasza

Czy to prawda ze na Pomorzu jedyna firma gdzie można kupić jeszcze okna netto ?

Bożena

Jak sytuacja z umowami u Was? Dalej orze się na zleceniach? Ciekawe ile lat praktyki w montażu trzeba mieć, żeby wzięli do pracy (nie mnie, tylko takiego jednego znajomego XD)

kazek

nie polecam (usunięte przez administratora) odbiór telefonu odczucie jak bym przeszkadzał w działalności firmy

Firma działa na polu międzynarodowym?

Sebastian

Nie polecam firmy zleca montaż zagranicznym monterom którzy nie nie wykonują pracy w 100% i z tego co wiem nie płaca swoim pracownika takich (usunięte przez administratora) powinno się tępić , do tego ramy okien są krzywe i nie potrafią dobrze ich oprawić stanowczo nie polecam .

Stan

Coś zmieniło się w pracy od momentu ogłoszenia pandemii?

Edyta

Czy firma ma przerwę w produkcji? Czy cały czas potrzebuje do pracy?

Przeszczepan
@Edyta

Nie nie ma, wręcz przeciwnie, obecnie szukają przedstawiciela handlowego. Niestety (usunięte przez administratora), szefy wystrzegają się legalnego zatrudnienia lubia umowy zlecenia. Nic na dobrą sprawę nie jest tam jasne. Co, jak i za ile...Ja tam pracowałem dość dawno, czasy się zmieniają ale Polske byznesmany rzadko..

Kupujacy

Witam zamowilem w tej firmie okna ,mimo wydanych duzych pieniedzy ekipa z tej firmy mi osadzila je tak jak by rozumu nie posiadala ,poprawic nie chcą,panie z biura nie mile szczegolnie tan wredny babol aneta , kolega mial podobny problem z drzwiami co mu sie nie domykaly ,mimo ze zaplacil mega pieniadze potem dodatkowo prywatnie musial sciągac fachowcow by poprawiac ,zaplac im pieniądze to potem mają Cie w (usunięte przez administratora) ,a te dwa (usunięte przez administratora) wożą sie kukułkami nie polecam firmy jest masa na rynku firm ktore dobrze wywiązują sie z umowy

Maciek

Jaki jest zakres obowiązków na produkcji? Jest ciężko ?

Vivi

Ze względu na pracę na budowie kazali mi podpisać umowę zlecenie ale obie kopie tej umowy zatrzymali dla siebie, po pytaniu "dlaczego tak?" odpowiedzieli że to tylko taka umowa na razie. Oczywiście chcą mieć zabezpieczenie w razie wypadku. Najgorsze jest to że nie ma żadnych konkretów jeżeli chodzi o płacę. Szef na rozmowie tylko mówi ile płaci pracownikom co oczywiście nie pokrywa się z rzeczywistością. Mi wyszło gdzieś 10 zł/h za pracę na budowie dźwigając ciężkie okna nawet na 4 piętro i pracę do późnych godzin wieczornych.

Kuc

Firma prowadzona przez dwóch gamoni. Jeden pracuje na produkcji a drugi łazi w kółko i sam nie wie czego szuka. Ogólnie strata czasu, płaca skromna wymagania duże, legalnego zatrudnienia brak.

G.W
@Kuc

Witam nie widzę jakiegoś problemu że jeden z szefostwa znami czasem pracuje gosc naprawde jest w porządku i zna się na robocie . A co do wymagań to jakość jest oczywista i tylko o to chodzi nikt cudów nie wymaga pensja jest ok.i zawsze na czs.

Darwin
@G.W

A dlaczego nie napiszesz że ten "w porządku gość" wydymał swojego kolegę któremu zaoferował pracę tylko zapomniał dodać że bez umowy a ten głupi dał się wkręcić. Jak firma taki szef. Jak mu raz dowalą za te jego zatrudnianie bez umowy to może się nauczy kultury. Jak bym był takim chamem jak on to już bym meldował w PIP-ie, ale nie jestem.

Zostaw merytoryczną opinię o Win-Bud Jan Winnicki - Reda

• Jak się pracuje w Win-Bud Jan Winnicki?

Zobacz opinie na temat firmy Win-Bud Jan Winnicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Win-Bud Jan Winnicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Win-Bud Jan Winnicki
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Gdańska 13
    84-240 Reda