Opinie o East West Workers Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie East West Workers Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie East West Workers Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East West Workers Sp. z o.o. w Łódź

rtyhen

bywa cieżko, lubić zespół. Praca jest ok, nawet niezła stawka jak na polske

Kenwood Nowy wpis
@rtyhen

Najniższa stawka jaka legalnie mogą dać haha i zabierają za wszystko haha Kwatera po 20-30 osób w jednym domu masakra i za to też zabierają, mniej się płaci za wynajęcie kwatery w 2 lub 3 osoby w bloku niz firmą zabiera

Stefcio Nowy wpis
@Kenwood

To ty isc pracować gdzie indziej jak się stawka nie podobać, kwatera się nie podobać, najlepiej czerwony dywan rozłożyć i pól litra wam kupić na śniadanie

D Nowy wpis
@Kenwood

Potwierdzam brudne kwatery i dużo osób w kwaterze. Pieniądze najmniejsze jakie mogon dać koordynator zly Praca na truvant ok

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w East West Workers Sp. z o.o.?

Nurek kurek Nowy wpis

Porażka, omijać

Jacek

@mari Firma to dobry i uczciwy pracodawca i tego samego oczekuje od swoich pracowników!

Jakie narzędzia pracy zapewnia East West Workers Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

mari

mozna, ale nie będzie możliwości... koordynatory mają od 7 do 21 prace, prawie za darmo, a, GPS jest założone.. i Wojtek pilnuje interesu

Koordynator

Rzeczowe. Konkretne. Z pełną info.

O doświadczenia i osobowość

mari

jaka konkurencja... opinia z tego samego portalu.... pracowałem w eww rok czasu, powiem ze to jest porażka... menadżerka Agnieszka (która już nie pracuje) ma związek z dyrektorem magazynu w którym pracują ludzi, druga menadżerka Alicja (kawal świni, tez juz nie pracuje) ma coś w głowie, i chyba jest nie normalna psychicznie. Koordynatory potrafią nie odbierać telefony, palić trawy, oraz przewracac auta sluzbowe))) Teraz agencja nie ma pieniędzy i posła na współpracę z agencją Feniks (co znajdziesz się w tym samym burowcu) Właścicielka Magdalena, wisi pieniądze ludziom, i jest cały czas na urlopie)) cały zespół osób jest ok, jeżeli nie brać pod uwagę, ze prawie wszyscy odesli z tego nieporozumienia...

Radek

@BogdanB Mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Mam inne zdanie i sądzę, że konkurencja działa.

BogdanB

Masakra a nie firma!!! Nie polecam .

Tratyk

Bardzo dobra firma - Polecam

Yarek
@Tratyk

jaka dobra?potroncenia za nieobecnosć jest 100 zl...na umowe zlycenia!!!za buty 70,za san-epid 70,za nocleg 100 zl,za wszysko zabierajom piendze!!!

Traktk
@Yarek

no a co ty chlopie Chcialas miec za darmo nocleg ??? To podaj mi firme gdzie tak jest przniose sie

Wanda
@Yarek

Czy firma oferuje pracę jedynie na umowę zlecenie, czy można również starać się o uzyskanie stabilniejszego rodzaju umowy na dłuższy okres czasu? Myślę, że kwestia rodzaju umowy to jeden z ważniejszych aspektów zatrudnienia, stąd też moje pytanie. I jak oceniacie samą pracę w firmie East West Workers - polecilibyście ją innym osobom?

Witold
@Wanda

Ludzie pracują tu od kilku miesięcy do roku i idą dalej. Mówię ze swojego doświadczenia. Jeśli szukasz stabilności, to moim zdaniem nie tu.

wytrych

Fajno firma, fajno robota, nie jest zle, kasa jest

TRSYU

Co by nie powiedzieć bardzo rzetelna firma, kaska zawsze na czas, wszystko mi załatwiajom nic niemusze nawet daja jedzenie jak roboty nima

Karydek

jest ok!

grunion

ja być zadowolona

Nitek

Pracowałem, cudów faktycznie nie ma ale jest ok, fajni ludzie

Dżasmin

Jest ok, to jest praca, nie wakacje

Gracjan

Polecam, nie wiem o co chodzi innym, pracuje wiadomo jest ciężko ale co Wy chcecie tylko kawke spijać ?

Iza

Rozumiem, że komuś nie odpowiada praca ale nie musi oczerniać firmy!!

Krzyś
@Iza

To nie oczernianie, ale sama prawda

@kropka, czy takie sytuacje często miały miejsce w east west workers? Może teraz coś się zmieniło w tej kwestii? Na podstawie jakiej umowy współpracuje się z tą firmą? @żabka777, czy podejmowane były jakieś rozmowy a propos tego, o czym piszesz? Rozumiem, że też pracowałaś w east west workers, tak?

Ola93
@Monika

Spółka East west Workers z tego co widziałam zmieniła nazwę.

Witek

Może kwota dotyczy wypłaty za kilka dni?

Zostaw merytoryczną opinię o East West Workers Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy East West Workers Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w East West Workers Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

East West Workers Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź
  • NIP: 7251966560 KRS: 0000297971

East West Workers Sp. z o.o.