Kilargo Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

Misiek

Koral, czy ty naprawdę nie masz co robić tylko siedzieć i użalać się nad swoimi 4 dniami wyciągniętymi z życiorysu? wypowiedziałeś się i kropka. Wszyscy zrozumieli twoja wypowiedz i nie ma co się spinac dalej. :)

@Misiek

Misiek,no właśnie nie mam co robić i nie użalam się nad 4 dniami,tylko do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć po tym co tam widziałem. Bangladesz w Kaliszu.......Nieprawdopodobne. ...

Jot

Witam , jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko laboranta w Kaliszu? Jakich zarobków można się spodziewać ? Jakie analizy i na jakich sprzętach tam się wykonuje ? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Sławko

"Koral" naczelny opiniotwórca firmy Kilargo, który cyt. "przepracował tam 4 dni". Komentarz jest zbędny ...

@Sławko

Tak,bo mam porównanie jak było w AUGUSTO w latach 1994-2001.I na temat Kilargo komentarz jest zbędny. Tu masz rację.

Sławko

Key Account Manager

Pierwszy etap z business HR partner. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze bez oklepanych HR-owych pytań. W przeciągu tygodnia powrót z informacją o kolejnym etapie. Na drugim etapie merytoryczna rozmowa z dyrektorem działu, czuć profesjonalne podejście do tematu. Niestety, minął już ponad miesiąc od ostatniej rozmowy a kontaktu ze strony HR już nie było. Uważam, że na odpowiedź zwrotną zasługuje każdy kandydat, niezależnie od stanowiska na które aplikuje. Domyślam się, ze proces rekrutacyjny został zamknięty i nie spełniłem wymagań potencjalnego pracodawcy lecz to tylko domysły.

Czy zamierzają państwo usprawnić komunikację z kandydatami?

Norbi

Ile osób tyle opinii i nie da się bez problemu wyciągnąć wniosków. Ja nie narzekam, chodzę do pracy żeby pracować!

Koral

W Kaliszu cały czas brakuje ludzi i non-stop ogłoszenia na OLX i nie tylko.Proszą się o pracowników ,ale nikt normalny tu się nie zatrudni.Taka prawda.

aLGIDA
@Koral

Oj w Koralu chyba obroty spadają ;)

@aLGIDA

A co mnie Koral obchodzi?.Piszę prawdę o Kilargo,bo miałem przyjemność tu przepracować ....cztery dni.Jedynie co mają dobre - to te lody.

aLgida

A gdzie teraz pracujesz?

@aLgida

Pracy w Kaliszu i okolicach przecież nie brakuje.To nie te czasy,gdzie ludzie prosili się o pracę. Teraz pracodawca prosi się o pracownika.Nawet kabaret widziałam w tv,nabijają się ze pracodawca błaga żeby gosciu przyjął się do niego do roboty.Tylko szkoda ,ze prawie wszędzie za najniższą krajową.

@Koral

"Nikt normalny tu się nie zatrudni" - gratuluję samokrytyki, hahaha. Pracowałaś przecież 4 dni :)

ICE
@Koral

Ochłoń bo się roztopisz :)

@ICE

A tobie ICE ,szybko to się chyba kasa topi.?...Bo mało..Ha,ha,ha!

@Kaśka

Dziewczę, podejrzewam ,ze mam więcej przepracowanych j lat,niż ty sobie liczysz. ..Wiec ciesz się życiem od10- go , do 10- go w firmie Kilargo.

@Koral

Moglabym komentować Twoje posty ale po co :) Mam ciekawsze zycie ....nie nudze się tj ty ;) Mam nadzieje ze znajdziesz prace swoich marzen hehe . Ale zakładam ze wkrótce i tak pojawisz się pod nowym nickiem po raz kolejny ;) ps. Swoja droga nie każdy zyje od 10 do 10go :)

@Kaśka

Jasne..... to bardzo ciekawe co piszesz.Pracuj sobie,pracuj w tym Chechło-Chechle?A u nas w Kaliszu pracy nie brakuje ,wiec nie miałem problemu znaleźć lepszej.

A kto powiedział że pracuje w Chechle :))))buhaha

@Kaśka

Dobre!!! Dobre!!!.....Żenada. Bez odbioru proszę.

Krzysiek

A jak dla mnie firma jest ok, pracuję tu 2 lata i nie narzekam. Nie ma nigdzie idealnie. Te miejsca jak te i innego typu fora są po to, by pisać swoje żale :)

Były

Dla pewnej grupy osób firma jest najgorszą z firm, natomiast ludzie pracujący bardzo uczciwie nie maja nic do zarzucenia. Może to da impuls do myślenia nowym kandydatom do pracy.Dobremu pracownikowi jest wszędzie dobrze.

Moon

Chciałabym zapytać czy mam szanse w tej firmie na prace na okres lipiec-wrzesień, jako inżynier chemii ?? Obecnie studentka studiów magisterskich.

Widzę że u konkurencji jest czas na pisanie obraźliwych postów :) :) :) :)

Koral

Przepraszam bardzo,ale nikogo nie obrażam. Proszę czytać ze zrozumieniem...

Leoś

Kilargo jest spoko firmą tylko ma grono zawiedzionych "pismaków"

Bodzio

Potwierdza się fakt, że bardzo duże znaczenie w firmie mają zatrudnieni ludzie. To od nas zależy chęć do pracy.

Robi

Kilargo to dobra firma. Każda firma płaci tak jak ją stać.

Były

Czy na pewno jest tak źle a może jednak przesadzacie? zawsze można znaleźć pracę w innej firmie a w tej będą pracowali ludzie, którzy tego chcą lub z Ukrainy. Polacy też szukają pracy za granicą!

Anonimowy

A tak z ciekawości, to ile zarabia pomocnik magazyniera.

Kami

Placa adekwatna do tego co robie, nie jest skomplikowana I nie jest ciezma fizycznie. Mam porownanie, w kulmu zakladach juz pracowalam I tu jest mi dobrze.Pewnie ze moznaby lepiej zarabiac, ale jakos nie znalazlam duzo lepiej platnej pracy na produkcji. Jak komus nie odpkwiada, to przeciez mozna sobie zmienic :-)

Lukas

Tak krańcowo różnych opinii o firmie nie widziałam. Kilargo to spoko firma, normalna praca i normalne zarobki. Jedno jest pewne osoby nastawione na robienie wrażenia, że pracuj mają niestety problemy! Dziwi mnie, że nie widzą kolegów pracujących za nich.

@Lukas

To zależy kto i co rozumie przez"normalne zarobki".Chyba Ukraińcy zadowoleni najbardziej.Daj se spokój.......

You know
@Lukas

Duze znaczenie ma na pewno jakiego ma sie kierownika. Jesli czlowiek pracuje I duzo nie zarabia a praca jest stresujaca to nikt nie bedzie sie meczyl tylko pojdzie szukac innej pracy. Do transportu byly rekrutacje ale juz nie ma. Kierownik jest bardzo w porzadku to I ludzie nie uciekaja. Zarobki tez w tym dziale nie najgorsze.

daesh

chwalicie sobie bo innego wyboru nie macie - papu rodzinie trzeba zapewnić co zostaje po zawodówkach i technikach typu cukiernik? produkcja w firmie spozywczej - kto szedł na luzie gdzie indziej pisze obiektywnie jak jest

Koral

No właśnie o tym mówię, że dziwni ludzie tam pracują. ...Zadowoleni, ale nie wiadomo z czego.Porażka.Pa,pa...

danka

3 sezon pracuję i chwalę sobie pracę :)

Mike

ooo chyba konkurencja nie spi :) niektorzy widze usilnie proboją sie tu wyżalić i spędzają połowę swojego dnia pracy:) swoją drogą pot na plecach - przy produkcji lodów? To ciekawe bo jestem tu kolejny sezon i jakoś nie zauważyłem :) Zapraszam na mroźnię w celu orzeźwienia :D

hahahaha

Piszesz bzdety więc ktoś zrobił z tym porządek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze

• Jak się pracuje w Kilargo Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kilargo Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kilargo Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kilargo Sp. z o. o.