Kilargo Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

fishbone

Witam.I jak?Odezwali się?Jakie zarobki zaproponowali?Jak wygląda rekrutacja na brygadzistę?

stop

Witam, wszystkich komentujących. Zgodnie z hasłem STOP POMÓWIENIOM przypominam wszystkim autorom komentarzy typu "oszust" itp., iż mogą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za oszczerstwa którymi się posługują. Zostałeś oszukany? - czemu tego nie zgłosisz do odpowiednich służb? Czy nie jest czasem tak, że czujesz, iż nie masz tak naprawdę podstaw by formułować takie oskarżenia? W Internecie próbujesz anonimowo (podkreślam - pseudo anonimowo) oczerniać ludzi czy firmy, nie mając ku temu podstaw. A może takie komentarze są nieczystymi zagrywkami konkurencji? Pozostawiam to do oceny czytającym. Spróbuj dwa razy pomyśleć zanim będziesz publicznie krytykował.

grubcio

Musze przyznać, że rekrutacje sa naprawdę prowadzone profesjonalnie. Startuje na automatyka. Są bardzo ciekawe testy praktyczne, pierwszy etap to rozmowa, rzeczowa rozmowa z miłą Pania. Z tego co słyszałem to w dziale technicznym pracuje sie ok, dużo pracy ale tez duzo wyzwań i mozna sie sporo nauczyć. Czekam na odpowiedź z ich strony.

życzliwy

Nie przesadzaj człowieku. Wszędzie jest tak samo. Takie mamy czasy, a miała być druga Irlandia, tak jak to niektórzy obiecywali. Najważniejsze, że jest jakakolwiek praca, bo pewnie niedługo będzie jeszcze gorzej.

Key Account Manager

Pierwszy etap z business HR partner. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze bez oklepanych HR-owych pytań. W przeciągu tygodnia powrót z informacją o kolejnym etapie. Na drugim etapie merytoryczna rozmowa z dyrektorem działu, czuć profesjonalne podejście do tematu. Niestety, minął już ponad miesiąc od ostatniej rozmowy a kontaktu ze strony HR już nie było. Uważam, że na odpowiedź zwrotną zasługuje każdy kandydat, niezależnie od stanowiska na które aplikuje. Domyślam się, ze proces rekrutacyjny został zamknięty i nie spełniłem wymagań potencjalnego pracodawcy lecz to tylko domysły.

Czy zamierzają państwo usprawnić komunikację z kandydatami?

Złota

Nienawidzę tej pracy ! Pracowałam tak kilka miesięcy i było to dla mnie koszmarem.

lollll

[usunięte przez moderatora] ogólnie praca tam mi się podobała.. czasami zapierdziel był czasami luzik ;) najlepsza zmiana z panią Asią i panią Irenką:) i tyle miłych ludzi tam poznałam :) PS." Looody" łączą ludzi hehe ;D

praca na produkcji jest ciezka, ale do pracy w kilargo nie zmusza. da rade wytrzymac. polecam isc na produkcje ze znajomym - zawsze bendzie razniej i bendzie z kim ponarzekac. : )

odpowiadam

po to jest forum aby mozna czy pochwalić czy tez skrytykować i kazdy robi to względem swoich odczuc a nie widzimisie.W ten sposób przyszły pracownik może sobie sam naswietlic sytuację o firmie.

koleżanka

ja sobie chwale prace w tym zakładzie ale zgodzę się są osoby których nie lubię bo przyszli pierwszy sezon i się panoszą ja by pracowały nie wiem jak długo to że stoją na jednym stanowisku to myślą że kimś są chodzi mi o te młode osoby bo nie są niczego nauczone i trzeba za nich pracować chodzi mi o zmianę ,a co do brygadzistek to są spoko

Koleżanka

No właśnie zgadzam sie z nią,jeśli nie podoba nam sie cos w drugiej osobie to najlepiej podejsc i jej o tym powiedziec a nie pisac na stronie bo tak to kazdy potrafi,a czasami lepiej trzymac jezyk za zebami.A co do malej jesli mysle o tej samej bo jest tylko jedna taka na zmianie to jest bardzo fajna dziewczyna robotna i zaradna,moze ktos jej tego zazdrosci.Ja ja lubie przynajmniej nie chodzi i nie obgaduje ludzi jak inni.Pozdrawiam.

narzekaja, to stare babcie u lekarza w poczekalni. praca jak to praca- lepiej miec niz zebrac na ulicy. po co narzekac? to i tak nic nie da. lepiej sie przylozyc i robic dobrze to wszyscy beda zadowoleni.

;)

Narzekamy na forum, bo od tego to forum jest.

może i szału nie ma, ale ludzie, jak wam nie pasuje, to po co się męczycie, a potem narzekacie na forum? mi zdażało się pracowac w gorszych miejscach, a tutaj nie jest tak zle jak wszyscy mowia. praca jak praca- natyrac sie trzeba, ale nic za darmo przecierz nie ma.

Nie porównuj magazynu do produkcji.Przyjdz tutaj a zobaczysz jak jest naprawę.

wc

Magazyn jest ok - można się dogadać z kierownikiem(usunięte przez administratora)

Masz racje

Życzliwa

Praca nie jest zła,pensja też nie jest najgorsza już nie róbcie z tego zkładu jakiegoś obozu pracy,bo praca jest naprawde fajna,ja na swojej zmianie mam fajowych ludzi,no oprocz jednej która ostatnio przegina z obgadywaniem ludzi,może to nie bedzie miłe z mojej strony bo jestem nowa na tej zmianie ale już zdążyłam sie poznać na tej osobie chodzi mi o (usunięte przez administratora) która nosi kitke i ma zrobione blond pasemka.Jak tak dalej będzie robiła to sie w końcu obróci przeciwko niej,bo ona wcale nie jest taka miła na jaką wygląda.

wicia888.00

wiecie co ja tam pracuje czwarty sezon i nie narzekam. Na pewno pensji nie ma 900zł tylko więcej i jak komuś się chce pracować to pracuje wszędzie , ale przychodzą juz takie lesery do pracy że szkoda gadać. Jedno co mi się nie podoba to praca w święta i weekendy. Gdy święta wychodza w tygodniu zabieraja dzień z urlopu za który nie zawsze płacą.Ja na swojej zmianie mam super ludzi zawsze znajdzie się jakas czarna owca ale nie jest najgorzej

Anonim.

Dziękuję za potwierdzenie mojej tezy kolego. :) praca nie jest zła, niektórzy narzekają, bo chyba nigdy tak na prawdę się nie narobili, co do zarobków, są niskie nie powiem, że nie, ale ujdzie w tłumie. :)

Pracowałem na wszystkich zmianach i potwierdzam że wcale nie jest źle. Ale zawsze trafi się jakaś ofiara której się nie chce pracować więc wymyśla jaka to krzywda mu się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze

• Jak się pracuje w Kilargo Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kilargo Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kilargo Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kilargo Sp. z o. o.