EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

NIP: 5832034992 REGON: 192227980

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

Opinie o EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

Jacek Uznański

Szanowny Panie, informuję, że mimo nie podania swoich danych osobowych pod opinią w internecie nie jest Pan osobą anonimową. Każde pomówienie oraz informacje uderzające we mnie lub moją firmę skierowane będzie do odpowiednich organów prawnych. Z poważaniem Jacek Uznański

Witek

Czy jest jakiś powód, że taka cisza zapanowała na forum? Może podpowiecie coś nowym kandydatom?

Daniel

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Jacek

Nie polecam (usunięte przez administratora) już na samym starcie oznajmia że trzeba wykładać kasę na badania pierwsze słyszę o takich zabiegach .Zawsze było to obowiązkiem firmy.(usunięte przez administratora)

Xxx
@Jacek 01.03.2018 15:27

Niestety pomylił Oan firme z prawdopodobnie El-Instal Przemysław Plechoć. Tam jest bardzo dużo takich opini. W El-Instal opłaty za badania dokonuje pracodawca.

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI w kwestii wynagrodzeń?

Dominika

@Jacek, może EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI zwróci Ci należność za wykonane przez Ciebie badania? Pracujesz w tej firmie? Jaką masz opinię o tym pracodawcy? Wszystkie Twoje uwagi będą ważne dla osób, które również chciałyby ubiegać się o zatrudnienie w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI.

TOMEK
@Dominika 20.03.2018 16:02

Tak zwróci w ciągu trzech miesięcy a co jak pracownik nie podpisuje po miesiącu to jest w plecy

Zostaw opinię o EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI