EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

Gdańsk

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

Opinie o EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

Jacek Uznański

Szanowny Panie, informuję, że mimo nie podania swoich danych osobowych pod opinią w internecie nie jest Pan osobą anonimową. Każde pomówienie oraz informacje uderzające we mnie lub moją firmę skierowane będzie do odpowiednich organów prawnych. Z poważaniem Jacek Uznański

Były Pracowniki

Odradzam tą firmę. Pracowałem kiedyś i niestety ale właściciel to nadęty pal...ant który nie widzi nic prócz czubka swojego nosa. Ludzi ma za nic . Daje umowę na najniższą krajowa i to też tylko wybranym a resztę w kopercie( trzeba by to gdzieś zgłosić bo tak ten cwaniak dorobił się domku w jankowie gdańskim). Nigdy człowiek nie wie kiedy będzie w domu bo nie wie gdzie szanowny jacek go wyśle a nie możesz wrócić póki nie skończysz. Każe mówić na siebie prezes jak by nie wiem kim był a prawda jest taka że jest NIKIM. Wszyscy ze starej gwardii co u niego pracowali to wiedzą jak się tego wszystkiego dorobił a dorobił się tego biorąc po cichu materiał od swojego byłego pracodawcy i robił na tym materiale swoje roboty. Tak Jacek dobrze wiesz że tak było a teraz wyrzucasz ludzi za 2m kabla hahaha. Zapomniał wół jak cielęciem był. Wielki katoliku co po bałaganach jeździsz. NIE POLECAM W 150%

Witek

Czy jest jakiś powód, że taka cisza zapanowała na forum? Może podpowiecie coś nowym kandydatom?

Daniel

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Jacek

Nie polecam (usunięte przez administratora) już na samym starcie oznajmia że trzeba wykładać kasę na badania pierwsze słyszę o takich zabiegach .Zawsze było to obowiązkiem firmy.Dobry cwaniak i tyle .

Xxx
@Jacek 01.03.2018 15:27

Niestety pomylił Oan firme z prawdopodobnie El-Instal Przemysław Plechoć. Tam jest bardzo dużo takich opini. W El-Instal opłaty za badania dokonuje pracodawca.

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI w kwestii wynagrodzeń?

Dominika

@Jacek, może EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI zwróci Ci należność za wykonane przez Ciebie badania? Pracujesz w tej firmie? Jaką masz opinię o tym pracodawcy? Wszystkie Twoje uwagi będą ważne dla osób, które również chciałyby ubiegać się o zatrudnienie w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI.

TOMEK
@Dominika 20.03.2018 16:02

Tak zwróci w ciągu trzech miesięcy a co jak pracownik nie podpisuje po miesiącu to jest w plecy

Zostaw opinię o EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI