EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

Gdańsk

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI
2 10

Opinie o EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI w kwestii wynagrodzeń?

Dominika

@Jacek, może EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI zwróci Ci należność za wykonane przez Ciebie badania? Pracujesz w tej firmie? Jaką masz opinię o tym pracodawcy? Wszystkie Twoje uwagi będą ważne dla osób, które również chciałyby ubiegać się o zatrudnienie w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI.

TOMEK
@Dominika 20.03.2018 16:02

Tak zwróci w ciągu trzech miesięcy a co jak pracownik nie podpisuje po miesiącu to jest w plecy

Jacek

Nie polecam (usunięte przez administratora) już na samym starcie oznajmia że trzeba wykładać kasę na badania pierwsze słyszę o takich zabiegach .Zawsze było to obowiązkiem firmy.Dobry cwaniak i tyle .

Zostaw opinię o EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI