Polskie Witaminy

Libiąż

Opinie o Polskie Witaminy

kowal

@rafał a nie za dużo tych pytań.. heh jak widać brak chętnych do odpowiedzi :) a szkoda, bo Polskie Witaminy to zabawna, ale porządna firma, z tego co się orientuję

tam w biurach są same( usunięte przez administratora )praca na czarno nie polecam byłem i wiem

xy

Zgadzam sie z tym.W hurowni (polskie witaminy)w libiążu były handlowiec (usunięte przez moderatora) został zastępcą prezesa i firma upada zwolinił ludzi zostawił pare osób.(usunięte przez moderatora)

rumun

zgadzam sie z panami powyzej pozdrawiam(usunięte przez moderatora)

łajt móżyn

Polecam szczegolnie rodzicom ktorych dzieci nie chca sie uczyc zeby wyslali je na szkole zycia napewno polubia nauke.Napewno Brzezinka to przy tym kraina mlekiem i miodem plynaca

Zostaw opinię o Polskie Witaminy - Libiąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Witaminy