BHP Protect System Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

HOPPE-WARTENBERG SECURITY

Nasza firma zajmuje się kompleksową ochroną osób i mienia. Oferujemy Państwu profesjonalną usługę dostosowaną do specyfiki chronionego obiektu i wymagań klienta.
Działamy w następującym zakresie:

•  grupy interwencyjne/patrole/ konwoje,

•  transport gotówki,

• monitoring obiektów,

• monitoring pojazdów,

•  instalacja i konserwacja systemów.

Mocne strony naszej firmy:

• wykwalifikowany i doświadczony zespół umundurowanych pracowników

• monitoring patroli GPS

• ubezpieczenie OC od działalności prowadzonej

•  systemy wsparcia technicznego oparte na najnowszej technologii

Jeżeli poszukują Państwo firmy spełniającej najwyższe standardy i działającej zawsze zgodnie z wymaganiami stawianymi przez klienta – zapraszamy do współpracy!

Nasza strona internetowa: https://hoppe-wartenberg.pl/ochrona-osob-i-mienia/

Facebook:

e-mail:biuro@hwprestiz.pl

Kontakt telefoniczny: 881-968-220 lub 692-418-425

Aktualność
BHP PROTECT SYSTEM SP. Z O.O.

Poszukują Państwo firmy sprzątającej z doświadczeniem i dobrymi referencjami?

Nie są Państwo zadowoleni z usług świadczonych przez obecną firmę?

Chcieliby Państwo nawiązać współpracę z firmą, która proponuje bogaty pakiet usług w przystępnych cenach?

Zapraszamy do współpracy!

Jako firma świadcząca profesjonalne usługi utrzymania czystości oferujemy:

• kompleksowe sprzątanie różnego typu powierzchni,

• usługi realizowane według planu sprzątania i specyfiki danego obiektu,

• profesjonalną, przeszkoloną i stale podnoszącą kompetencje, kadrę sprzątającą,

• usługi wykonywane przy użyciu najwyższej jakości chemii i sprzętu,

•  specjalistyczne techniki sprzątania dostosowane do wymagań klienta.

Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://hoppe-wartenberg.pl

Facebook: https://www.facebook.com/BHP-Protect-System-Sp-z-oo-172498779781639/

Adres e-mail:biuro@hwprestiz.pl

Telefon: 881 968 220 lub 692-418-425

Aktualność
Jesteśmy firmą z długoletnim stażem i rzeszą zadowolonych klientów.
Obecnie poszukujemy pracowników utrzymania czystości na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.
Zapraszamy do współpracy!
M.

Bardzo dobra firma, wypłaty zawsze na czas. Nie mam powodów by narzekać. Jak najbardziej polecam.

@M.

Dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz personel był zadowolony z warunków pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BHP Protect System Sp. z o.o. na stanowisko SPRZĄTACZKA (1/2 ETATU) (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
gość

Również polecam. Uczciwa firma.

@gość

Dziękujemy za te słowa. Pozdrawiamy!

Agula

Pracuję tu już kilka lat. Nie mam powodów, aby narzekać. Atmosfera przyjazna, a wypłata zawsze, kiedy powinna być.

@Agula

Bardzo nas cieszy, że jest Pani zadowolona ze współpracy. Uważamy, że bardzo ważnym czynnikiem jest dobra i przyjazna atmosfera w miejscu pracy. Chcemy, by nasi pracownicy czuli się komfortowo, dbamy o nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji międzyludzkich. Każdy pracownik, w razie gdy ma jakieś pytania lub wątpliwości, może przyjść do nas, do biura przy ulicy Mickiewicza 29 w Katowicach.

Poszukująca
@Pracodawca

Dzień dobry, szukam pracy okolice Mikołowa, Łaziska Górne, Katowice. Czy prowadzą Państwo rekrutację? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Pozdrawiam serdecznie :)

Poszukująca
@Pracodawca

@Poszukująca

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@bhpprotect.pl

Pracownik bhp

Fajna firma pracuje już w niej od 2 lat jako pracownik gospodarczy,w tej firmie spotkałem się pierwszy raz tym ze dostałem buty do pracy i cały strój roboczy

@Pracownik bhp

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy w naszej firmie. Jako pracodawca wyposażamy naszych pracowników w potrzebny uniform, środki czystości i sprzęt. Warto dodać, że używamy chemii i sprzętu renomowanych firm. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Stale podnosimy kompetencje naszych pracowników poprzez profesjonalne szkolenia z zakresu utrzymania czystości.

Bardzo dobra i uczciwa firma, godziny pracy elastyczne, miejsce i stanowisko dostosowane do potrzeb pracownika, szef bardzo dobry i ludzki!!!! Co w tych czasach najważniejsze, kierownictwo zawsze pomocne i otwarte na potrzeby innych, wypłata zawsze wpływa na konto z początkiem miesiąca ,jeżeli ktoś szuka stałej i stabilnej pracy - polecam!

@Pracownik

Dziękujemy za te słowa. Niezwykle ważne dla nas jest, aby nasi pracownicy czuli, że są jednym z filarów firmy. Pozdrawiamy!

emeryta - ekspracownik

Firma na poziomie. Uczciwa i solidna. Wszystko da się załatwić, szef elastyczny, a pracownicy administracyjni bardzo fajni. Uśmiechnięci i kompetentni. Wyrozumiałe podejście do osób z niepełnosprawnością. Wypłaty zawsze z początkiem m-ca! Szczerze polecam.

@emeryta - ekspracownik

Bardzo dziękujemy za te słowa. Jednym z priorytetów naszej firmy jest dbałość o dobro pracownika. Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki z najwyższą starannością. W naszej firmie każdy pracownik jest traktowany z szacunkiem, dbamy również o budowanie dobrych relacji międzyludzkich.

Wiesiek

Pracowałem w firmie 10 lat i byłem bardzo zadowolony zwłaszcza z podejścia kadrowej

@Wiesiek

Jako pracodawca stawiamy na budowanie długoletniej współpracy z naszym personelem. A nasza Pani Kadrowa to prawdziwy skarb.

Polecam firmę, środki czystości dostępne, wypłata na czas, pracuje do teraz

Bronisław
@Pracownik

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie BHP Protect System? Z treści Twojej wypowiedzi przypuszczam, że jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za czystość, jednak mimo wszystko wolałbym się upewnić. Obecnie widzę, że firma poszukuje pracowników na stanowiska zarówno pracownika gospodarczego, jak i sprzątaczki, dlatego chciałem sprecyzować, którego stanowiska dotyczą Twoje doświadczenia.

@Pracownik

Dziękujemy za pozytywną opinię. :)

@Pracownik

Dziękujemy, zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Staramy się spełniać najwyższe standardy, zarówno we współpracy z klientami, jak i naszym personelem.

@Pracownik

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Karolina

Może ktoś wie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Karolina

Witam, tak prowadzimy rekrutacje w Katowicach, Mikołowie, Łaziskach Górnych i Piekar Śląskich

@Karolina

Zapraszamy do aplikowania na rekrutacja@bhpprotect,pl

Mariusz

Pracuje w Piekarach i jestem bardzo zadowolony

@Mariusz

Panie Mariuszu, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy czuli, że są ważną częścią firmy, a ich ciężka praca jest każdego dnia doceniana, zarówno przez nas, jak i naszych klientów.

kos

bardzo dobrze się pracuje.

@kos

Bardzo nas to cieszy :)

ewelindusia

Bardzo solidna, dobra firma. Wypłata na czas, nie brakuje środków czystości , doskonałe, elastyczne podejście do osób niepełnosprawnych. Przełożeni wyrozumiali , z dużą empatią, szczególnie brygadzistka Ewa na Białym Orle w Piekarach. Naprawdę , firma godna polecenia .

@ewelindusia

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z warunków pracy w naszej firmie. Naszym priorytetem jest zarówno dbałość o bardzo dobre relacje z kontrahentami, jak i zatrudnionymi u nas pracownikami. Pozdrawiamy!

Jarek

Dostałem prace na razie jest ok

Katarzyna

Dostałam Prace w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, zarobki mogły być większe ale mam elastyczne godziny pracy

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Łukasz
@Miro

Słyszałem że prowadzi rekrutacje na Piekary Śląskie na łaźnie i na sprzątaczkę i chyba jeszcze na mikołów i łaziska ale to chyba tylko sprzątaczka

Powiecie coś o swojej pracy w Bhp Protect System Sp. z o.o.? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Mikołów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHP Protect System Sp. z o.o.