Opinie o VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS w Czeladź

Czy w VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jak się pracuje z ludźmi z VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS?

malwa Nowy wpis

Hej zespół jest zgrany i pracują tu same kobiety :) Klientki w przeważającej większości są bardzo miłe i wdzięczne za naszą pomoc :) Myślę, że w takim salonie gdzie dobiera się bieliznę pracując z klientką w przymierzalni, Panowie by się nie sprawdzili - choć kto wie :) pewnie taka praca by im się bardzo spodobała :)

Sisi

Rekrutacja głównie 2-3 etapowa, idąc na rozmowę dowiadujesz się tylko że pracujesz ciężko i na stojąco 12 godzin dziennie, zarobki to tajemnica państwowa ale przypuszczam że najniższa. Dobre dla studentów ktorzy i tak w przyszłości podejmą lepszą pracę

Aktualny pracownik Nowy wpis
@Sisi

Z tego co Pani pisze wynika że nie do końca zrozumiała Pani informacje przekazane na rozmowie. W każdym salonie za ladą jest składane krzesełko i każdy może z niego korzystać jeśli nie ma klientów, to ekskluzywny salon i trudno aby obsługiwać klientów na siedząco. Poza tym nikt nie pracuje po 12 godzin dziennie tylko w systemie 12to godzinnym, a to zupełnie co innego, pracujesz 12 godzin jednego dnia a drugi masz cały wolny! Zarobki są podane w ogłoszeniu o pracę! Wystarczy czytać i słuchać ze zrozumieniem!

JA

Fajna i rozwojowa praca. Wiele mnie nauczyła, nie tylko jak sprzedawać i obsługiwać klientów na wysokim poziomie ale przede wszystkim jak dobierać bieliznę. Luksusowe salony i profesjonalne podejście do klienta sprawiają, że pracuje się tutaj naprawdę przyjemnie. Wynagrodzenie i godziny pracy jak w galeriach handlowych, musisz być nastawiona, że pracuje się również w soboty (nie wszystkie oczywiście) i niedziele jeśli są handlowe. Wynagrodzenie zawsze na czas. Możesz liczyć na pomoc całego zespołu. Konieczna znajomość obsługi komputera. Naprawdę świetne klientki. Polecam

Alicja
@JA

Miałaś jakieś szkolenia na początek z dobierana bielizny czy współpracownicy Cię tego nauczyli? Są jakieś zniżki pracownicze na produkty w sklepie?

@Alicja

Na początku są szkolenia i później w trakcie pracy też, jest sporo materiałów do przyswojenia na początku byłam przerażona że się tego nie nauczę bo wiedzy jest dużo ale każdy kolejny dzień był lepszy i szybko się wdrożyłam. Na produkty są duże zniżki pracownicze.

Natalia

Mam pytanie. Czy pracowali tu kiedykolwiek jacyś Panowie? Zwróciłaś się bezpośrednio do nas kobiet i po prostu się zastanawiam czy nie ma tu jeszcze jakiejś pobocznej pracy. Tutaj zespół to z ilu osób by się składał?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier/Operator wózka widłowego UDT
Czeladź
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Operator monitoringu ochrony w markecie budowlanym.
Czeladź
Seris Konsalnet Holding S.A.

Jakie narzędzia pracy zapewnia VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

To praca w sklepie stacjonarnym telefon poza pracą nie jest do niczego potrzebny, zresztą szanowany jest tutaj czas wolny i poza pracą nie dostaje się telefonów od właścicieli wszystko jest załatwiane w pracy. Wszystkie narzędzi jakie są potrzebne do pracy masz w sklepie. Niczego nie brakuje.

Alina

Często robię zakupy w Vanilla body shop w Czeladzi. Polubiłam go ze względu na wybór staników i ogólnie bielizny ale też z uwagi na bardzo miłe i profesjonalne brafiterki. Zawsze mogę liczyć na świetne doradztwo, prezentacje innych wzorów, które mogłyby mnie zainteresować. Dysponuję piękną kolekcją bielizny w różnych kolorach, od ubiegłego roku zaczęłam kupować braletki (niezwykle wygodne i świetnie wyglądają ). Z uwagi na zabieg chirurgiczny musiałam zdecydować się na kupno stanika sportowego. Oczywiście wspaniałe profesjonalistki pomogły mi w wyborze bardzo wygodnego i jednocześnie efektownego wzoru Panache. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana będąc klientką tak fajnego salonu, który polecam też moim znajomym. Z pozdrowieniami - stała klientka Alina M.

MA

Bardzo miłe doświadczenie. Jestem na początku kariery zawodowej i dziękuję, że mogłam tu być i za szansę jaką dostałam. Praca była wymagająca profesjonalnego podejścia do klienta i profesjonalnej wiedzy, którą zdobyłam podczas pierwszego miesiąca szkoleniowego, oczywiście pełnopłatnego :) Zespół świetny nie można się z nimi nudzić. Właściciele na wysokim poziomie, kulturalni i weseli, nie miałam żadnych problemów wszystko było dogadane. Polecam w szczególności kiedy chce się być kimś w pracy i pracować jako profesjonalny doradca klienta a nie tylko zwykły sprzedawca!

Iza
@MA

A czy teraz w trakcie pracy też są organizowane na bieżąco jakieś szkolenia? :)

Ile jest zmian w VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS?

AN

Przeważnie pracujemy dzień na dzień ale jak nie możesz to układasz z zespołem indywidualny grafik tak aby wszystkim pasowało :)

Grażyna
@AN

to super! czyli można się dogadać :) a duża ta ekipa?

Czy pracodawca VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

SB

Tak!!! Dostajemy bonusy w postaci bielizny :) Motywujące są również szkolenia i możliwość uczestniczenia w zewnętrznych spotkaniach, dostajemy też duże zniżki na nasze zakupy, i vouchery do kina czy kosmetyczki.

SB

Dodaję opinię ponieważ chciałam jeszcze raz bardzo podziękować za możliwość pracy w tej firmie. Dzięki niej nauczyłam się odpowiedzialności i zaradności, nauczyłam się również w odpowiedni sposób rozmawiać z ludźmi, stałam się lepszym człowiekiem, pokonałam wiele swoich słabości i najważniejsze pokochałam swoje ciało. Kilka godzin szkolenia z właścicielką i godziny pracy w przymierzalniach z życzliwymi klientkami i pomocnymi koleżankami było wspaniałym doświadczeniem i mile spędzonym wakacyjnym czasem za który mi jeszcze bardzo dobrze zapłacono :) Podsumowując: miła atmosfera, fajne zarobki, dawanie szansy młodym ludziom, uczciwość, inwestycja w personel - Polecam!

Miałam dzisiaj rozmowę o pracę w m1 Kraków... Tak dziwnej rozmowy nigdy jeszcze nie widziałam... Żadnych konkretów. Zarobki? Wielka tajemnica... Pani nawet nie potrafiła poprowadzić rozmowy żeby jakoś sie kleila...Zenada i zero profesjonalizmu.

@Anonim

A ja byłam przy kilku, które przeprowadzała nasza manager i wszystkie były profesjonalne. Konkrety są w ogłoszeniu o pracę a szczegóły podaje się w momencie zaproponowania pracy a nie na rozmowie kwalifikacyjnej. Poza tym czasem było mi wstyd za ludzi w moim wieku, którzy przychodzili kompletnie nieprzygotowani do spotkania albo bez doświadczenia a z wymaganiami a jakby byli specjalistami. Może pierwsze wrażenie które zrobiłaś było mega słabe że nie "kleiła się" rozmowa.

pysia
@Mała

hej! mam pytanie, czy na punkcie pracuje się pojedynczo czy są dwie dziewczyny? :)

KK

Pracowałam 3 lata, zmieniłam prace bo dostałam ofertę bliżej domu, później pracowałam w kilku innych firmach i szczerze powiem, że do dzisiaj wspominam tą jako najlepszą pracę. Atmosfera super, klientki w większości super, wypłata ok, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Teraz kiedy mam porównanie z innymi to szczerze powiem, że nie ma się do czego przyczepić. Grafik po 12 godzin dzień na dzień lub jak masz jakieś potrzeby to zawsze dostaniesz możliwość zamiany, grafik stały na cały miesiąc, zmiany jak były to tylko z powodu innego pracownika no i jest możliwość poproszenia o dni wolne przed ułożeniem grafiku. Warunki pracy jak było powiedziane tak były cały czas. Były wszystkie potrzebne szkolenia oraz dodatkowe rozwojowe i możliwość porozumienia się w każdym temacie. Pracy dużo ale lekkiej, nie ma przerzucania kartonów czy ciągłego przekładania sklepu na lewo i praco czy jakichś (usunięte przez administratora) zadań do wykonywania codziennie, klient był zawsze najważniejszy a za czas poświęcony klientki były bardzo wdzięczne. Praca dla lubiących kontakt z ludźmi i jak się coś dzieje, czas w pracy leci bardzo szybko i to nie jest wtedy męczące. Dostawałyśmy pochwały, bieliznę i duże rabaty na zakupy dla nas. Bardzo lubiłam ta pracę i polecam.

Mała

Ja miałam płacę godzinową więc jak chciałam więcej zarobić to musiałam więcej pracować, nie było innego dodatkowego świadczenia ale i tak byłam zadowolona z wypłaty.

Mała

Praca jak w większości sklepów w galerii handlowej wszystko zależy od pozostałych dziewczyn w zespole. Czasem jest bardzo dużo pracy i wtedy dzień szybko schodzi a czasem jest dużo wolnego i trzeba sobie szukać jakiegoś zajęcia. Nikt nad tobą nie stoi i nie wydaje ciągłych poleceń a jak nie masz klientów i nic do zrobienia możesz korzystać z interetu lub pouczyć się. Fajne jest to że grafik z pozostałymi dziewczynami układasz sobie sam a w razie czego możemy się jeszcze zamieniać jak ci coś wypadnie. Jak czegoś nie wiesz to zawsze masz wsparcie telefoniczne. Wypłata zawsze na koncie przed czasem, ja dostawałam między 2500-3300 jako student. Zrezygnowałam z pracy z uwagi na staż i zdobycie pracy w zawodzie ale bardzo bobrze ją wspominam i wiele się tu nauczyłam. Nie rozumiem dziewczyn które pracują po kilka lat i piszą bzdurne komentarze po złości.

Katarzyna

Pracowałam w tej firmie od maja 2020 i z całą pewnością dalej bym chciała gdyby nie przeprowadzka. Praca w galerii więc 12h - dla mnie bardzo wygodny system. Atmosfera dobra bo cały zespół zgrany . Dziewczyny miłe. Wynagrodzenie porównywalne z innymi sklepami w galeriach umowa o pracę 2800 na zleceniu nawet do 3500 w zależności od godzin. Wymagania standardowe jak to w sklepach, punktualność, dbanie o porządek, obsługa komputera itd. Wyjątkiem jest wysoki poziom obsługi klienta. Jeżeli ktoś lubi branżę modową i kontakt z klientami to się tam odnajdzie. Jedno jest pewne - zdobyłam tam tyle doświadczenia, że trudno to sobie wyobrazić. Właścicielka to chodząca kopalnia wiedzy, którą chętnie się dzieli. Dla mnie praca w tej firmie to mega miłe wspomnienie.

Adrian
@Katarzyna

Polecasz pracę w firmie VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS. Cieszy mnie Twój wpis i szczerze mówiąc chciałbym jeszcze dowiedzieć się jedną ważną kwestię, której nie napisałaś. Czy firma ta poza pensją podstawową oferuje jeszcze jakiegoś rodzaju dodatki do pensji podstawowej? Miło będzie to dzięki Tobie ustalić. Pomożesz?

Katarzyna
@Adrian

Ja miałam tylko podstawową .

@anonim nie podali Ci stawki? A na jakie stanowisko?

Xxxx

Bardzo nie polecam,bo można dostać depresji, żylaków i migreny. Państwo kombinują jak się da. Państwowa inspekcja pracy mogłaby mieć tam dużo do roboty.

Urszula
@Xxxx

@Xxxx rozumiem, ale nie wspomniałaś nic o wypłatach, godzinach pracy salonu, w którym pracowałaś, czy ewentualnie zmianach. Dla kandydatek na sprzedawczynie to ważne informacje, nie sądzisz?

Xxxx
@Urszula

Wypłata to najniższa krajowa, czasem jakaś premia jeżeli jest większy obrót. Chyba że jesteś studentką na umowę zlecenie to masz najniższą możliwą stawkę godzinową. Godziny pracy to 9-21, jeżeli jest potrzeba to w grafik wstawią Ci nawet 3 takie długie dniówki. Jak nie bardzo chcesz, to każą komuś "załatwić to", czyli samemu (usunięte przez administratora) tyle dni, lub wytypować przymusowego ochotnika.

Już jakiś czas nie pracuję w tej firmie, ale ostrzegam przed pracą tam. Pensja jest minimalna, na umowie nie dostanie się nic więcej niż najniższa krajowa, premia - oczywiście jeżeli jakaś jest - jest wypłacana pod stołem. Nie ma mowy o udokumentowaniu całości zarobków, bo szefostwo płaciło by zbyt dużo za każdego pracownika i nie starczyło by na leasing horrendalnie drogiego samochodu. Przyjmują kolejne osoby z urzędu pracy, byle by tylko nie płacić pensji. Normalne jest zmienianie grafiku 5 razy w ciągu miesiąca, nie ważne że pracownicy mają swoje życie prywatne. Szefostwo uważa, że robi łaskę pracownikom wypłacając niewiele ponad najniższa krajową, a do tego stawia wymagania z kosmosu. Standardem jest obgadywanie pracowników, wmawianie im słów, których nie wypowiedzieli oraz udawanie sympatycznych, żeby potem skłócić cały zespół. W tej firmie nikogo nie obchodzi, że jesteś chory i powinieneś iść na l4, że nie masz ochoty pracować w niedzielę które są wolne od handlu, że nie pracuje się 3 dni z rzędu po 11-12 godzin, bo znów ktoś miał dość i się zwolnił, a teraz trzeba go zastąpić. Podsumowując, firma nie dba o lojalnych pracowników, nie szanuje ich i traktuje jak swoją własność. Stąd też taka ich rotacja. Nie polecam.

Negative

Miałam okazję pracować w tej firmie i szczerze gorszego dna nie widziałam. Szefostwo to wyzyskiwacze i myślą tylko o sobie I o tym jak komuś zepsuć nerwy. Na umowie masz jedno stanowisko pracy a wykonujesz ich tysiące oczywiście jedyne co dostajesz to uścisk Pani B albo Pana W :) obiecują gruszki na wierzbie a i tak suma sumarow nic nie dostajesz. Jeżeli niema pracowników czasami trzeba stać 4 dni pod rząd po 12h oczywiście Szefostwa to nie obchodzi tylko robią maślane oczy a potem śmieją się za plecami. O L4 to w tej firmie trzeba zapomnieć nieważne czy jest się chorym, w pracy musisz być. Również brak szacunku i ciągłe kłamstwa jakie pracownik słyszy od Pani B i robienie zamieszania w zespole przez tą Panią. Ignoranci !!! Myślę, że Państwowa Inspekcja jak i również Urząd Skarbowy miałby co tam robić i mam nadzieję, że kiedyś Państwo B i E się doigrają :).. Nie polecam pracy w tej firmie. Porażka!!!!

Negative
@Negative

Prace w tej firmie świadczyłam rok temu ale myślę, że do tej pory nic się nie zmieniło widąc ciągłe zmiany w zespole.

Wiadomo

Niestety ja także miałam okazję pracować w tej firmie. Szczerze NIE polecam!!!!!!!!!!!!!!! Brak szacunku do pracownic, płaca na poziomie minimalnym, obietnice i nic więcej. Stała rotacja we wszystkich salonach o czymś świadczy. Dno dna Nie idźcie tam!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS - Czeladź

• Jak się pracuje w VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS?

Zobacz opinie na temat firmy VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

VANILLA BODY SHOP WIESŁAW MATRAS