Natra Tomasz Napiórkowski

Opinie o Natra Tomasz Napiórkowski

edek

hahaha grubas Ty wieprzu gdzie jest moja wyplata?

logi

Witajcie. Jakoś ostatnio nie mam szczęścia do nowych firm do których trafiam. Oby tym razem karta się odwróciła i wszystko było już w porzadku jak zaaplikuje

Nie elektryk

A teraz przy przypadkiem TN nie prowadzi firmy PRYMO spzoo?

Roberto27

Piszecie tutaj o niezapłaconych pensjach ;) A co z wyłudzeniami na kilkaset tysięcy , ten jak wcześniej go nazwano WIEPRZ doprowadził do poważnych kłopotów finansowych kilka firm a jedną do bankructwa ! Smutne jest w tym wszystkim to , że chodzi po tej ziemi bezkarnie i śmiej się ciężko pracującym ludziom w twarz . Mam ogromną nadzieję jak kilku z moich przedmówców , że i WIEPRZ i ludzie którzy nim sterują i wymyślili to wszystko ( ten kmiot nie wpadł by na to sam ) doczekają sprawiedliwości i spopojnie nie zejdą z tego świata ;)

no widzicie chcialbym sie dowiedziec - cos wiecej o natrze. moze cos z tego wyniknie z tego mojego pytania. robie sobie ciekawy artykul do szkoly i wlasnie pomyslalem o tej firmie. moze napsizciecie mi pare slow od siebie zeby to bylo fajne i pasowalo do mojego artykulu. prosze o pomoc. mam nadzieje ze ktos odpowie

były pracownik

To jeszcze to istnieje? Ja na złość nie mam zamiaru temu komuś coś robić i tak wiem że każdy doczeka tego na co zasłużył. Nic on nie przyniósł na ten świat i nic z niego nie wyniesie a to że ktoś cierpiał i płakał że nie może wyżywić rodzinę z powodu braku zapłaconych pensji to pn TN za to i tak beknie nie tu to gdzie indziej :)

Wolomin

Hmm ciekawe czy mnie pan Napiorkowski pamieta Bo ja go tak i szykuje mu bardzo niemila niespodzianke ;)

rs

zdechł juz czy nie ten wieprz?

kokaina

Firma jest.i to co tu czytam to wlos jezy mi sie na glowie...

A TO DOBRE.....MOŻE ZMIENIŁ RODZAJ ALBO NAZWĘ FIRMY.........................

Stoniak

To co z ta firma-jest czy jej nie ma?Dostalem propozycje pracy w tej firmie jako operator.

Niestety już po nim. Firemka się rozpadła , a było tak "wesoło"

Noi firemka sie rozpadła doszły mnie słuchy ludzie nie przyjmujcie sie tam i nie ma co tracic tym ( usunięte przez administratora ) czasu.Ja na szczescie odzyskałem swoje pieniadze po 2,5 miesiacach!!!!

666 - 2011-08-15 13:17:47nie tylko ty wszyscy pracownicy i ich( usunięte przez administratora )a prezes jedyny problem ma czym rano wyjechać z domu harleyem?..nowym passatem?..hondą?.. terenową beemką?caaaaaaała prawda w kilku słowach :( niestety :(

bleble ble

Witam Możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w owej firmie na koparko-ładowarce bo dostałem od nich ofertę pracy. I nie wiem czy się zwalniać czy nie ...Z obecnej oczywiscie.

d

wiem a po co ci to?

szukam koparko-ładowarki JCB 4CX jaką użytkują. wie ktoś może gdzie jej używają?

firma zenada czekam juz drugi miesiac na wypłate nie polecam nie polecam

hihihi. bardzo mnie cieszą te komentarze. Proszę o więcej. Jestem spragniony informacji o tej BOSKIEJ firmie.

operator

Nie polecam. W tym momencie ta firma jest pod każdym względem bliżej Białorusi niż Niemiec

LUDZIE NAWET NIE ZAJMUJCIE SOBIE GŁOWY TĄ FIREMKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK KTOŚ JEST MĄDRYM CZŁOWIEKIEM ZORIENTUJE SIĘ JUŻ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ JAK WYGLĄDA PRACA W TYM MIEJSCU.

Osoby, które pracowały w firmie Natra bez umów o pracę (lub z umową) i nie dostały dostały należnego wynagrodzenia (lub jego części) oraz wobec których pracodawca nie wywiązywał z obowiązków jakie nakłada na niego Kodeks Pracy (np. czas pracy, praca w delegacjach, bezpieczeństwo w pracy, zatrudnianie młodocianych, urlopy etc.) proszę o kontakt. ( usunięte przez administratora )

ta firma to rzeczywiście nie najlepsze miejsce pracy, składałam aplikacje do biura, odbyłam rozmowę na której poinformowano mnie: stawka to najniższa krajowa, praca po 9 godzin dziennie, czasem trzeba zostać dłużej, ale czy zapłacą?? nie wiem, oczywiście jeśli chodzi o pieniądze to co ustalisz z szefem idzie pod stołem, pomijając te marne grosze na które dostajesz umowę. żeby jeszcze było śmieszniej to obowiązki pomocnika biurowego to częste wyjazdy służbowe, zawieranie umów handlowych itp...i oczywiście bycie miłą sekretarka. pan(usunięte przez administratora)na rozmowie pali sobie papierosa i jest oczywiście najważniejszy. w biurze pracują same młode dziewczyny, więc pewnie im odpowiada taki zakres obowiązków i zero życia prywatnego. moje wrażenia nie są zbyt pozytywne, ale zdanie musi wyrobić sobie każdy kto się stara tam o prace.

niestety nie ma zmian w tej wspaniałej firmie , masakra , jak przychodzi do rozliczenia to szef z kierownikiem szuka pretekstu ( np , że źle trzymasz szpadel to ci utnie już ( usunięte przez administratora )o jak byś dobrze trzymał to byś większy dół wykopał w krótszym czasie ) żeby tylko uwalić cie na parę złotówek !! A co do ludzi z doświadczeniem to on nie patrzy na twoje doświadczenie ze jesteś mgr. czy inż. dla niego jesteś szarym pracownikiem bo ty przychodzisz do niego do firmy i chcesz pracować u niego a on ma zasady , i wszystkich równo mierzy , bo dla niego musisz pokazać żę coś umiesz , a nawet jak to dobrze robisz to on ci powie że by to lepiej zrobił choć zielonego pojęcia nie ma o robicie. i ci uwali już wypłatę ! pozdro ( usunięte przez administratora )

Jak można pisać o czymś, czego się nie wie lub nie ma się o tym pojęcia. Myślę, że taki wpis kompromituje osobę, która to napisała. Ponieważ za słowami idzie wiedza poparta dowodami. A jeśli ich nie ma to taka wypowiedź jest oszczerstwem, które rodzi odpowiedzialność karną.

HG

Podziwiam tego gościa za to co robi. Nie mam pojęcia jak taki ( usunięte przez administratora )może funkcjonować na rynku. Nie wspomnę już o ( usunięte przez administratora ) z referencjami, zusami, skarbówkami itp. Tą firmą powinna się zainteresować PIP i US

kesol

Ok ( usunięte przez administratora ) na rękę,ale praca 6 dni w tyg po 12h i umowa na najniższą krajową

inzynier budowy

ile mozna zarobic w tej firmie na stanowisku inz budowy z zerowym doswiadczeniem i tytulem mgr inz

inzynier budowy

jestem świeżo po rozmowie, z .... szanowny pan zapomniał się przedstawić. Ogólnie był dość miły, poza tym że podczas rekrutacji palił papierosy, ziewał i odbierał telefony. Ponadto stwierdził że mam zerowe doświadczenie (2 letnie), a tytuł inż. NIC nie znaczy i może mi zaproponować ( usunięte przez administratora ) zł za 6 dni pracy po 12h. Na tym zakończyłem rozmowe.

mar

dołączam się do osoby która chce iść do sądu na tego człowieka. mam też papiery które zniszczą tego ( usunięte przez administratora )

Jeśli ktokolwiek czyta to forum zanim pójdzie na rozmowę do( usunięte przez administratora ) to niech weźmie sobie do serca te komentarze i niech nie traci czasu, nerwów i pieniędzy. Niestety ( usunięte przez administratora )...jeśli się zdecydujesz na pracę w ( usunięte przez administratora )to możesz mieć 99% pewności, że zostaniesz ( usunięte przez administratora ) NIE TRAĆ CZASU!!!!!!!

Nie daje umowy o pracę , a jak dostaniesz po miesiącu , dwóch to na najniższą krajową , ale to i tak nic nie znaczy bo nie ubezpiecza. Nie wypłaca wynagrodzenia tylko cyka ( usunięte przez administratora )Ludzie nie zawracajcie sobie głowy lepeij w tesco towar na półkach układać

Maozedong

Witam. Miałem okazje popracować za darmo w ( usunięte przez administratora ). Apeluje do wszystkich byłych i obecnych pracowników o kontakt w celu założenia( usunięte przez administratora ) grupowej sprawy w sądzie którą będzie miał z góry przegraną. Dodam że dysponuje dowodami i faktami do sprawdzenia także odda wszystkie pieniądze z nawiązką i dopiero wtedy ogłosi upadłość... ;) Mam do dyspozycji prawnika także ( usunięte przez administratora ) się w końcu przejechał. Zainteresowanych proszę o kontakt na mojego maila: ( usunięte przez administratora )

tajne

Witam zostałem zaproszony za rozmowę kwalifikacyjną do firmy NATRA. Chciałbym się dowiedzieć czy jest sens zaczynać współpracę z tą firmą?? Jaka jest praca i płaca?? Proszę o opinię. :)

Zostaw opinię o Natra Tomasz Napiórkowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natra Tomasz Napiórkowski