Marcel S.A.

Opinie o Marcel S.A.

@Ja Po takim czasie pracy pewnie możesz powiedzieć coś więcej na temat stosunków między pracownikami? Czy można ustalać urlop bez dużego wyprzedzenia?

@Paweł

na pewno zależy to od działu, w którym się pracuje i natłoku prac w danym okresie. Ja z urlopem nigdy nie miałem problemu. Zawsze dało się dogadać. I co ważne...ludzie szanowali to, że jesteś na urlopie. Jeśli chodzi o same relacje międzyludzkie - bardzo miło wspominam ludzi. Z tego co wiem to większość dalej tam pracuje, co dobrze świadczy o firmie.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ja byłem zatrudniony od razu na umowę o pracę. Najpierw okres próbny, potem na rok i na cas nieokreślony. To chyba standard tam. No chyba, że ktoś ma działalność albo potrzebę, by umowa była na innych zasadach.

Lol

A ja tam byłam parę lat temu na tak zwanym okresie "przed próbnym " (5 dni) . Propzycja pracy :przez pierwsze trzy miesiące 1500 zł miesięcznie (nie normowany czas pracy) ale mieszkanie bez opłat. Po tym okresie umowa na czas określony 1800zł Ale mieszkanie 300zł. Super oferta pracy.

On
@Lol

To chyba musialas "pracować" tam w czasach archaicznych?! Mieszkanie sluzbowe bylo w tej firmie wieki temu. Warunki finansowe byly OK (rynkowe) kiedy ja tam pracowalem.

jan11

Ewa w jakim dziale pracowałaś ? Czy przypadek pracownika o którym pisałaś dotyczył umowy o pracę czy np B2B ?

Agnieszka

@Jarek z forum nic nie może być skasowane od tak. Jeśli komentarz spełnia regulamin serwisu gowork.pl, to na forum pozostaje. Owszem jeśli doszło do jakichś naruszeń, to administrator to weryfikuje, ale tylko pod takim warunkiem, nigdy innym.

Jarek

Wykasowali negatywne opinie, to żenujące. Tak żenujące jak kadra "wyższego szczebla" tzw dyrektorzy :), którzy nie mają żadnego doświadczenia, wykształcenia i predyspozycji. To dlatego nie pozwalają nam o niczym decydować, żeby nie okazało się, że jesteśmy mądrzejsi od nich.

HG

Na serwisie atmosfera jest bardzo ciężka i to nie za sprawą klientów, praca wymaga dużej determinacji.

Norbert
@HG

Pracowałem w tej firmie, byłem odpowiedzialny za helpdesk. Praca ciężka., wymaga determinacji. Chwilę wytchnienia znajdowałem idąc do Toalety. Obsługa użytkowników tragiczna, brak chęci współpracy z drugiej strony. Firma dość specyficzna, najlepiej z każdym debilnym problemem dzwonić do szefa. Wykazywanie własnej inicjatywy jest niemile widziane.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcel S.A. - Zielonka

• Jak się pracuje w Marcel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcel S.A.?

Kandydaci do pracy w Marcel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcel S.A.