PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Opinie o PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Fakt ze w firmie nie masz szans na karierę to prawda!!! Max kariera ustawiacza lub maszynista. W biurach ścisk większy niż w dyrekcji:-) !! Przykładowo Halemba i Sośnica!! Dodam też Piasta Ale co tam można pracowac i płacić na utrzymanie tych etatów!!!

@Marcin

A co powiesz o warunkach dla tych, ktorym nie marzy sie kariera tylko chca robić swoje? :) Jak atmosfera? Jak te osoby z biura sie zachowuja wzgledem reszty?

Dla zwykłego Kowalskiego który chce zarobić trochę więcej niż najnisza jest ok. Robisz 8 godz i do domu . Dobze jest na na Bielszowicach i Sośnica. Kierownicy Ok, zmianowi nie przejmują się zbytnio robota więcej jest spoko.

DJS

narzekają ci ,którzy nie pracowali w innych firmach....zarobki przyzwoite,atmosfera korzystna -mam porównanie bo pracowałem m in. w PTK iGk i DB Cargo.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma taka widać już natura polaka...

Lolo
@DJS

Kasa zaczyna się od 10000 w górę...wątpię koleś byś tam bez nadgodzin tyle wyciągnął, (usunięte przez administratora)

Elektryk

Witam, myślę nad zatrudnieniem się na stanowisko elektromontera, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć tak +/-? Pozdrawiam

Karola

Cześć, zależy mi na stabilnej pracy. Pracodawca nawet zaznaczył w ogłoszeniu na dyrektora biura kontrolingu, że ta stabilność zatrudnienia jest, bo dają umowę o pracę. No tylko pytanie, na ile podpisują kontrakt? Nie interesują mnie niestety umowy na parę miesięcy. Ktoś się orientuje?

Nikita
@Karola

Poczekaj zmienia się rząd, a w tej spółce zawsze są zmiany na wysokim szczeblu. Znów poleci dyrektor i prezesi:-)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Ale chyba można normalnie aplikować? Ktoś wie jak wygląda proces rekrutacyjny? Długo się czeka na odpowiedź?

Roksana

Planistka z ich oferty dawniejszej to jakaś spokojna praca? Chciałabym uniknąć pracy w stresie przy swoim zdrowiu. Czy bardzo stresująca jest, ktoś z doświadczenia może coś napisać?

A...
@Roksana

Najlepsza praca dla pianistki to Sośnica

Zastanawiam się nad ofertą firmy jako MECHANIK TABORU KOLEJOWEGO. Ogłoszenie brzmi nieźle, dodatek węglowy, zniżki na przejazdy, dodatkowy dzień wolny, jest tego trochę. A kasa? Jak się prezentują średnie zarobki w ciągu pierwszego roku pracy, wie ktoś?

Jan

Obiecanki cacanki Węgiel po roku Zniszki czeba wykupić i duże jsździć żeby się zwróciło Dzień wolny na kolejarza jest

Witam . Podjąłem pracę w firmie niespełna rok temu (pracuje w systemie po 12h) zaczynam robić nadgodziny i często kierownicy zmieniają nam godziny wpisane przepracowane w dzień wolny od pracy zgodnie z grafikiem jeżeli pracujemy w dniu wolnym oznaczonym WN lub WS lub w5 przysługuje nam 200% wynagrodzenia A często mamy zmieniane w5 inny dowolny dzień żebyśmy nie mieli płaconego 200 procent. Z tego co wiem w dniu w5 przysługuje nam 200% lub dzień wolny do odebrania w dniu mojej pracy i 100% wynagrodzenia za nadgodziny a kierownicy wpisują nam to że oddali w inny dzień wolny od pracy lub zamieniają nam to W5 na WD żebyśmy nie mieli zapłacone 200 procent tylko 100 procent, mimo że mamy podpisane grafiki które odebraliśmy czy to jest zgodne z prawem?

Diana
@Nowy

Właśnie zaciekawiły mnie te nadgodziny. Czy jak pracownik robi nadgodziny to firma zapewnia wyżywienie na ten czas? Czy to pracownik m o siebie zadbać? Zapewniają obiady czy coś?

Diuk
@Nowy

Nie jest to zgodne z prawem. W tym temacie są zapisy prawa pracy i układzie zbiorowym odnośnie sporządzania harmonogramu , zmiany harmonogramu oraz okresów rozliczeniowych, jeżeli nie potrafisz sam tego ogarnąć z kierownika a masz dowody to zgłoś to do związków albo PIPu

Mońka

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko ustawiacza. Był ktoś na rozmowie rekrutacyjnej i podzieli się wrażeniami? Z ilu etapów składa się taka rozmowa i jaka atmosfera jej towarzyszy? Chętnie się dowiem jakich pytań w ogóle można się spodziewać?

Byłem maszynistą w PKP Cargo do 25 lipca 23r czy jest możliwość podjęcia pracy.

@Andrzej

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z Biurem Zarządzania Zasobami Ludzkimi pod numerem telefonu : tel +(48 32) 258 49 44 Odpowiemy na wszelkie pytania

Coco

Dzień dobry, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku audytora?

Karolka
@Coco

Super pytanie, bo tez jestem zainteresowana praca audytora. Wiecie poza kasa, jaką umowę dają? Czy firma oferuje od początku umowę o pracę? A jak nie taką, to jaką umowę dają na start?

Jaka jest umowa w firmie PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Automatyk zatrudniają na umowę zlecenie?

Ktoś

Jeden wielki dramat. Wszyscy wartościowi ludzie uciekają jak tylko mogą. Na warsztatach dramat praca w kieracie brak motywacji pracowników. Jeden z kierowników warsztatów to nie porozumienie, nie obliczalny wybuchowy ale tylko przed pracownikami ponieważ (co najdziwniejsze) trzęsie porami przed kierownikiem kierownika. Ogólny dramat.

Agacia
@Ktoś

A wiesz co jest głównym powodem tej ucieczki, czynniki płacowe czy pozapłacowe? Zgłaszaliście problem do tego kierownika kierownika? Na jakim stanowisku masz styczność z tą firmą i jaką kasę Ci płacą, zdradzisz?

witam, czy ktoś może opisać przykładowy "dzień pracy" manewrowego w Poznaniu? Szczególnie mnie interesuje to czy dojeżdża się zawsze z 1 miejsca czy trzeba dojeżdżać w różne miejsca swoim środkiem transportu. Z góry dziękuję za szczegóły

Nikt

Jakiś czas nie wchodziłem na stronę.Wiec tak...Zarząd się zmienił co niekoniecznie rozwiązało problem.Intruktorzy zostali co również dziala na niekorzyść firmy,jeden został dyrektorem by mieć wtykę.Jeszcze są zalążki prl choć mam nadzieję że to się zmieni.Jest lepiej ale.... zawsze pozostanie to ale poki co.Mysle że niedługo dobiorą się reszcie do (usunięte przez administratora)i wszystkim wyjdzie to na dobre

Elżbieta
@Nikt

Ale ogólnie polecasz pracę czy nie? Z mężem przeglądałam oferty na stronie i jesteśmy naprawdę zainteresowani. Widzę, że masz sporą wiedzę w temacie, może podpowiesz. Napisałeś, że zaszło sporo zmian. Jakie rezultaty przyniosły te zmiany? Co się dzięki nim poprawiło lub co pogorszyło ?

Witam na jakie zarobki może liczyć kandydat a później maszynista w czego service ?

MGda
@Kandydat

4200 brutto

XD

Nie polecam, firma myśli, że emeryci będą wiecznie z nimi dlatego też w żaden sposób nie zachęcają młodych żeby pracowali w tej firmie. Stawki porównywalne do sklepu Żabka :)

@XD

A o jakim konkretnie stanowisku mówisz?

Saba-chan

A Ty pewnie za darmo pracujesz? Kto Ci broni szkolić się na dyżurnego?

Dorota
@Saba-chan

A jak się na niego wyszkolić?

@Dorota

Nie wiesz, że jest coś takiego jak kurs, który opłaca Ci pracodawca?

Krzyś

Racja

@Saba-chan

Oo to pana zdaniem dyżurny zarabia dobre pieniądze w tej firmie? ????

XD

A to któreś stanowisko ma dobre pieniądze? Nie wydaje mi się.

Kolej
@XD

To idź i rób w Żabce. Powodzenia , jeśli w Żabce są takie zarobki i jeśli istnieje tam coś takiego jak umowa na etat. Masz takie pojęcie o pracy na kolei jak i o pracy w Żabce . Jak to mówią: idiotów nie sieją

Kolej
@XD

Idź czlowieku zajmij się pracą, a nie szukaniem dziury w całym. Jeśli tu pracujesz , a jest ci źle, to się zwolnij, a nie jak ostatnia oferma płacze. Napisz do dyrekcji o podwyżkę, pochwal się swoimi kwalifikacjami, no chyba , że tylko leżysz i myślisz jak zarobić a się nienarobić i tylko w necie potrafisz płakać . Pi...a w świecie , bohater w necie.

Ss
@Kolej

Niech zgadnę wypowiedź największej wazeliny z sosnicy wysoki, po trupach do celu.wszyscy Cie znają wiec skończ tak publicznie (usunięte przez administratora)

Dorota
@Saba-chan

A tego to nie wiem ale raczej każda firma chce mieć wyszkolonych ludzi. To tu żadnych szkoleń czy kursów nie ma czy to zależy od sytuacji lub zajmowanego stanowiska?

@Dorota

Jak przychodzisz "z ulicy" to nie masz żadnych kwalifikacji (chyba że skończyłeś/łaś szkołę kolejową). Przy przyjęciu zawsze aplikujesz na jakieś stanowisko. Pracodawca zapewnia na nie kurs, który opłaca. Ty w tym momencie jesteś zobowiązany lojalką (chyba 2 lata). Kurs startuje w momencie zebrania większej liczby osób. Zadzwoń do działu rekrutacji. Tam wszystko Ci powiedzą

Mata

Tak 4500 brutto

Witam,na jakie zarobki netto,może liczyć Robotnik torowy w PKP Cargo Service?, dziękuję za odpowiedź.

@Nowy

Dzień Dobry, jest to najniże opłacane stanowisko, natomiast pozwala na zdobycie wyższych kwalifikacji do pracy na kolei. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do śledzenia ogłoszeń na stronie https://pkpcargoservice.com/kariera/na-jakie-stanowiska-rekrutujemy .

@PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Witam, a jaki są zarobki dla kandydatów na manewrowych?

Lester

Hej. Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca na stanowisku maszynisty? Pytam, ponieważ chciałbym nim zostać, a PKP Cargo Service to na razie jedyna firma, która na śląsku oferuje kurs :) Pewnie po ukończeniu tego prawie 2-letniego kursu trzeba podpisać jakąś lojalkę. Czy ktoś się orientuje jak to teraz wygląda? P.S. Dziwi mnie fakt, że niby Polska cierpi na niedobór maszynistów, natomiast ogłoszeń o pracę na maszynistę brak, a jak już się jakieś znajdzie, to wymagają licencji i świadectwa...

Aleksandra
@Lester

Nie wiem, co tam było w listopadzie, ale teraz na stronie firmy jest co najmniej kilka ofert pracy dla maszynisty. Sam sobie zaprzeczyłeś trochę, pisząc, że nie ma ogłoszeń, a jednocześnie, że to jedyna firma, która...itd. Ale skoro chcesz nim zostać to chyba wiesz ile płacą? Napiszesz, co wiesz?

jestem zainteresowany praca Menewrowy pkp cargo do szkolenia miasto Kłodzko ,prosze wyczerpujace iformacje na ten temat muj nrtel696878577

@Marek

Proszę aplikować na wybrane stanowisko na stronie: https://pkpcargoservice.com/kariera/na-jakie-stanowiska-rekrutujemy

Zostaw merytoryczną opinię o PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.