PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Turban Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Hej jaka stawkę można uzyskać na stanowisku ustawiacza?

XD

Nie polecam, firma myśli, że emeryci będą wiecznie z nimi dlatego też w żaden sposób nie zachęcają młodych żeby pracowali w tej firmie. Stawki porównywalne do sklepu Żabka :)

@XD

A o jakim konkretnie stanowisku mówisz?

Dffffff
@anonim

Pewnie o ustawiaczach...bo robią robotę za wszystkich .... dyżurny siedzi w ciepłym, dostaje dole i ma wszystko w d...e

Holka Nowy wpis
@XD

Saba-chan Nowy wpis
@Dffffff

A Ty pewnie za darmo pracujesz? Kto Ci broni szkolić się na dyżurnego?

Saba-chan Nowy wpis

Nie wiesz, że jest coś takiego jak kurs, który opłaca Ci pracodawca?

Rrrr

Dobra, bo tu już się dziecinada odstawia. Komuś ewidentnie nie pasuje praca. Prawda jest taka, że ci co przychodzą do pracy z nastawieniem pracowania, to pracują. Atmosfera nie jest zła, może nie jest jak w sielankowym serialu, ale nie ma mobbingu , przychodzisz robisz swoje , wypłata przychodzi regularnie, a ludzie , to jak wszędzie, jedni się lubią mniej inni więcej, ale pracują . Jak ktoś przyszedł do pracy z nastawieniem odpoczynku i leżenia, no to jest rozgoryczony i próbuje swoimi głupimi wpisami podszywającymi się pod inne osoby , zrobić zamęt i drętwą atmosferę na poszczególnych oddziałach . Tylko że nikt tu nikogo nie trzyma. Nie pasuje, idź do amazona lub gdziekolwiek indziej . Ewidentnie ktoś pisząc pod niby różnymi imionami , jest tchórzem, zawistnym , zazdrosnym życiowym roszczeniowym nieudacznikiem.

Maciek Adamski
@Rrrr

Zgadzam się w 100%

Maciek Adamski

Apropo odrabiania w Europie centralnej do moja wystawa i nie dorabiam u nikogo ????tylko u siebie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Dorota

To w ogóle prawdopodobne, żeby w taki sposób mogli się zachować i olać sprawę?

Jolka
@Dorota

Pissza tylko o nas na KS ...a jakie cuda dzieją się na zwałach...

Jola
@Jolka

Szkoda że nie masz cywilnej odwagi by pisać te głupoty pod własnym imieniem tylko podszywasz się pod inne osoby.A skoro masz coś do mnie do przyjdź i powiedz mi to prosto w twarz A nie wypisuj posługując się moim imieniem głupot. Dla mnie jest zwykłym tchórzem.

@Jolka

Tzn jakie?

Fxxxc
@Dorota

Właśnie to na zwałach jest ten cały cyrk..

Kawosz

Polecam tą firmę !! Super atmosfera, kierownik zmiany codziennie przychodzi na kawę i pije z współpracownikami taki kierownik to skarb.

Miłosz
@Kawosz

Najlepsza kawiarnia jest na Sośnicy na SZK 1 ???? .

Really

Darek. W wciska kity nowemu prezesowi, ten łyka wszystko jak pelikan ( prawda czy nie prawda). Wolf zamkną się w sobie jak ślimak w skorupie. Ogulnie sosnicą rządzą związki zawodowe.

Zosia
@Really

No to jest prawda...

Mariola
@Miłosz

Moją uwagę przykuło to że każda dyżurna na KS jeździ dieslem, a auto ma zaparkowane obok.Jak chciałam tam pracować w biurze dostałam odmowę, ciekawe czemu dozur tam tak lata.

Elżbieta
@Really

A jakie kity? Podasz jakieś przykłady?

Mimi

Wiadomo czemu:-)

Nono
@Kawosz

A kawe ma swoją czy pija waszą?

Saba-chan
@Mariola

Trauma na całe życie jak po tylu latach Pan Dyżurny jeszcze to wspomina. Piszę "pan", bo jedynie Ty dopominałeś się o autoryzację na tym posterunku. Następnym razem przyjżyj się lepiej czym dyżurne z ks jeżdżą do pracy ????

@Mariola

Jeśli piszesz "dozur" a nie dozór , nie potrafisz skleić prawidłowo zdania , to całe szczęście nieuku, że cię do biura nie wzięli. Wg mnie nie jesteś żadną panią Mariolką , tylko tchórzliwym byłym panem dyżurnym, któremu nie wyszło, bo ego nad wyrost i teraz piszesz głupoty o jakichś dieslach i dozorze latającym na KS. Polecam udać się po słownik ortograficzny, katalog samochodów, bo jakoś nie bardzo idzie tobie rozróżnianie benzynioka od diesla,(usunięte przez administratora)

@Mariola

Widziałem jak szary Ford Mondeo na zabrzańskich blatach odbierał coś w workach z drezyny ...dość regularnie.

Mariola
@anonim

A Ptaszyna co wam drogie panie odpala ....

Gosia

Bo to fakt

@Gosia

Czy gdyby serio tak było, to ktoś nie zainteresowałby się tym nieco intensywniej?

Dodo
@Mariola

Ciągnie pszczoły do miodu :-)

Xxxx
@Nono

Mają firmową głąbie.

Ccc
@Elżbieta

AVIE gps bardzo łatwo oszukać....

Seba
@Miłosz

Najlepsza kelnerka otworzyła filię na KS:-)

@Ccc

Anonim
@Ccc

A paliwo w cenie zlota ;-)

Xxxx
@Miłosz

Fajna atmosfera, idzie posiedzieć w miłym towarzystwie, odpocząć od tej pracy.Pozdrawiam mile panie

Gal
@Seba

Seba, Zosia , Mariola, Jola, Darek, Dorota , Kawosz, Anonim , Gosia, wg mnie to jedna i ta sama osoba. Tchórzliwa , może nieudacznik , leser, który nie ma odwagi jak coś ma do współpracowników. Komentarze te to bzdury, chore insynuacje. Znam bocznicę i pracowników. Biedny , chory człowieku, miej odwagę i napisz kim jesteś , a jak coś masz do kogoś z pracowników, to powiedz im w twarz , a nie pisz bzdur w necie jak ostatni tchórz

Zofia
@Zosia

NIE ŻYCZĘ SOBIE UŻYWANIA MOJEGO IMIENIA DO (usunięte przez administratora) KOMENTARZY NA TEMAT PRACY NA ODDZIALE . OSOBA KTÓRA NIE MA ODWAGI PODPISAĆ SIĘ SWOIM IMIENIEM JEST DLA MNIE TCHÓRZEM !!!!! A JEŚLI NIE JEST ZADOWOLONY Z PRACY ZAWSZE MOŻE JĄ ZMIENIĆ .

Nikt

Więc tak... Mimo iż był to temat poruszany to karierę zrobią tylko znajomi... Atmosfera w Cs porażka... Brak poszanowania do pracownika. Większość osób prowadzi wyścig szczurów co wiąże się z wchodzeniem w (usunięte przez administratora). Na początku obiecują złote góry a po czasie każdy sam widzi jak jest... Jest to malutka firma przez co każdy jest dokładnie pod lupa i wystarczy jedna mała potyczka czy też źle wypowiedziane słowo przy nieodpowiedniej osobie i jesteś spisany na straty a pamiętać trzeba że jest to grupa cargo przez co nie padną więc można pozwolić sobie na zniszczenie człowieka bo tak czy inaczej oni istnieć będą...Niech Każdy ale to Każdy przemysli sobie czy chce spróbować swoich sił i czy ewentualnie jest przygotowany na porażkę

Taki jeden
@Nikt

Jaki nick taka opinia. Pewnie się nie nadawałeś a szkalujesz firmę która zatrudnia kilkuset pracowników i jakoś Oni dalej pracują. Nie wyszło Ci to poproś o świadectwo pracy i zatrudnij się w Raju.

Jack
@Nikt

Na moim przykładzie nie mogę się zgodzić po roku pracy mam już papiery ustawiacza mogę sam pracować za pieniądze jak maja inni nawet z dłuższym stażem a i nadgodziny można zrobić. Robić trzeba jak wszędzie chyba że ktoś znajdzie że można leżeć ale wtedy też pieniędzy nie ma. Nawet bona dali.

Adikkkk
@Jack

Pracodawca wychodzi w strona pracownika. Jest zdecydowanie lepiej

Janusz
@Adikkkk

Na czym polega wychodzenie tego pracodawcy naprzeciw pracownikowi? Polecasz ogólnie pracę w PKP cargo service?

Tak sobie

Zgadzam się w 100%

Nie
@Adikkkk

Jesli tak faktycznie jest!To w jaki sposób!Wypowiedzi , pracowników nie są zbyt dobre...Także proszę ,o jakis jeden argument który mnie przekona!Premia 80 zł?????Czy może stosownie mobbingu?

Pk
@Nikt

Z nepotyzmem trzeba walczyć, nie uciekać bo to nie jest korzysztne ani dla firmy ani zwłaszcza dla pracownika.

Ju
@Pk

Tu już to jest rozwinięte do granic absurdu.

Jk
@Pk

To już jest absurdalnie rozwinięte

Koko
@Jack

Pieniądze...(•‿•) teraz dowaliłes chyba że pracujesz na Sośnicy i jesteś związkowcem to może tak....

Dobry
@Nikt

Tak już jest. Nic dodać nic ująć

Kpo
@Pk

Tego nikt w tej firmie nie rozwiąże, bo tu tak to działa, przykre ale prawdziwe.

Dorcia

Szczera prawda

MaszynistaŁódzkie
Kandydat

Witam pracuje w PKP Cargo S.A jako maszynista w centrum Polski. Chcałbym podpytac sie czy jest szansa zatrudnić się w PKP Cargo Service ? Czy jest sens ? Pozdrawiam

Aleksandra
@MaszynistaŁódzkie

A czemu chcesz tam przejść? Lepiej jest?

@MaszynistaŁódzkie

Witaj. Jest taka możliwość na umowę zlecenie lub na etat. Prześlij swoje CV.

Kuga

Najlepiej jest na Sośnicy, na zmianie sztygara Adama pełny luz.Super gość, dobra bajera i nie robisz nic :-)

Mateusz
@Kuga

Fak pracowałem tam, gościu troche odjechany ale jak z nim trzymiesz to się nie narobisz????

Podolski
@Kuga

Lepszy jest miś Fazi z żółwiem na głowie, spoko gość:-)

Miki
@Podolski

Trochę gościu przegina.... kultura osobista.

MIS
@Kuga

No gościu często z poniedziałki zmęczony źyciem:-)

Szopa
@Miki

Znamy go z Rokitnicy.....niezły kwiatek był :-)

Jan
@Szopa

Gwiazdor na PD :-)

Spawacz

Pozdrowienia z Bielszowic, pomysł z myciem wagonów jest super! Gdyby ktoś z góry zastanawiał się dlaczego brakuje wagonów lub dlaczego są tak wolno robione, to w odpowiedzi chciałbym napisać że po prostu jednym z powodów jest to że musimy je całe myć myjką ręczną przed przeglądem. :))))) Kierowniczka bez wyobraźni, potrafi siedzieć w swoim biurze i tylko słuchać muzyki i oglądać jakieś filmiki na laptopie bądź wisieć na telefonie z panią Martą i opowiadać swoje historie życiowe, w mojej opinii kierownik warsztatu powinien z nami pracować a nie brać pieniążki za siedzenie cały dzień przed laptopem. Również chciałbym poruszyć tu temat wypełniania tony papierów które naszym zdaniem powinien wypełnić kierownik a nie pracownik. Bo skoro już jest się tym kierownikiem to powinno się przyjść, oglądnąć wagon i go odebrać po czym wypełnić papiery a nie zrzucać wszystko na pracownika. Niestety przy tak ciężkiej mechanice zarabiamy ile zarabiamy a każdy nowy obowiązek niestety nam tej pensji nie podwyższa.

@Spawacz

benek cały dzień przesiedział wtedy było elegancko ;)

@Dyżurny

No wy też się nie o robicie, więcej kawy i papierosków niż roboty. :)

@Spawacz

Kawę piję swoją :). Widać że uważasz się za jedynego który tam pracuje skoro twierdzisz że tyle ludzi tam nic nie robi. Najwidoczniej mało widzisz. Ogarnij się i najpierw oceń siebie żeby mieć prawo oceniać innych.

@Dyżurny

Podejrzewam że Dyżurny z Ciebie jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbka, bardziej strzelam że jesteś kimś z warsztatu, nieszczęśliwie skrzywdoznym przez Bernarda, który jak to nazwałeś "mobbingowal" w dwóch przypadkach: jak waliłeś w bambuko bądź nie potrafiłeś zrobić swojej pracy do porządku, a patrząc jakie wagony jeżdżą, ze łatka łatkę goni i odpada po tygodniu to, nie dziwię się że was chłop (usunięte przez administratora).

@Spawacz

No to właśnie potwierdziłeś fakt że wymieniona powyżej osoba dopuściła się mobbingu...dziękuję za uwagę. Wagony jeżdżą z takimi łatkami, ciekawe. Spawacz który przyznaje się że partoli robotę i jeszcze pyskuje że każe mu się pracować ???? gratuluję i jak tu za łatki dawać wynagrodzenie ????.

@Dyżurny

Napisałem (usunięte przez administratora) w cudzysłowiu, czytaj że zrozumieniem proszę albo przestań się wypowiadać. Łatki na wagonach to nakaz z góry, nie mamy na to wpływu, skoro firma musi oszczędzać żeby dać pieniążki takim nierobom jak Ty. :)

@Spawacz

Czyli, jak zrozumiałem, ty nie będziesz "tony papierów wypełniał", ale kierowniczka powinna je wypełniać i oprócz tego pracować z tobą. Co miałaby robić? Ciąć tobie blachę, czy szlifować powierzchnię spawaną? A może spawarkę i elektrody za tobą nosić? A teraz serio: zapoznaj się dokładnie z zakresem swoich obowiązków, może to coś pomoże. Słaba nadzieja, ale jest. Prawdę mówiąc, na miejscu tej kierowniczki namierzyłbym ciebie i wywalił na zbitą papę.

@Taki tam

No to po co nam kierowniczka? :D Zrobimy to samo i bez niej, tylko zajmowanie miejsca pracy i marnotrawstwo pieniędzy na stanowisko. Może inaczej - wypełniana jest na przykład karta próby hamulca, są wpisywane w nią parametry których nawet nie jesteśmy w stanie zmierzyć a wpisywać musimy, pod tym podpisują się mechanicy swoim nazwiskiem, więc jakby coś poszło nie tak to kto weźmie odpowiedzialność? Oczywiście wypełniający papiery, ponieważ wpisuje parametry pomiędzy dopuszczalnymi a które nie są zgodne z prawdą. To dlaczego nie wypełni tego kierowniczka która nakazuje wypełnianie tych papierów w taki sposób albo się pod nimi nie podpisze? - o to mi chodzi, my tam możemy i szlaczki robić, tylko że za to bierzemy odpowiedzialność. No ale cóż, nikt nie zrozumie, bo najlepiej zrzucić na robola wszystko i umywać od tego rączki.

@Spawacz

Jasne, bo "robi to sie tylko łopatom ,młotę, mopę i kluczoma jak co sie sepsóje i czeba nareperować, a te gryzipiurki to nic tylko siedzom i nam piniondze zaberajo". Wiesz co, jak ja pracowałem z kartami, to ty z drabiną na borówki chodziłeś. I nie, żaden kierownik/kierowniczka nie będzie z tobą w kanale pracować, bo jako opis stanowiska ma "dozór". A kartę to ma obowiązek wypełnić osoba wykonująca pomiary. Zdaje się, że wydarzenia z stycznia/lutego 2020 niczego was nie nauczyły.

@Taki tam

A no, bo upomnieliśmy się o swoje dzięki czemu zleciała na nas fala mobbingu narzucona przez kierownictwo, to od razu się niczego nie nauczyliśmy? Nie, to wy się jeszcze niczego nie nauczyliście, traktujecie nas wszystkich jak roboli. Pierw załatwcie narzędzia do prawidłowego pomiaru, później nakazujcie wpisywanie to w karty pomiarowe. :) no a powiedz, mi "(usunięte przez administratora)" jaki zysk dla firmy wypracowałeś w ostatnim miesiącu? :D i tu skończmy naszą rozmowę. :)

@Spawacz

O pracy dozoru nie masz pojęcia i mieć nie możesz, bo jesteś na to zbyt tępy, wskazują na to twoje wypowiedzi. Nie przejmuj się, niedługo nie będziesz miał z nami problemów. A co do wypracowanego zysku i pracy razem z tobą (...po co nam kierowniczka, sami zrobimy...), skończ najpierw studia, to porozmawiamy. Na razie to jesteś tylko typowym robolem z roszczeniową postawą. Celowo użyłem słowa robol, bo na określenie robotnik to trzeba zapracować. Ty nie zapracowałeś.

DB
@Spawacz

Jak pracujecie tak jak warsztat na Sośnicy to się nie dziwię że brakuje wam wagonów :-)

Znajomy
@Dyżurny

Bernard to zdrowie poświęcił dla tej firmy, żal mi patrzeć na tak durny wpis.

Spk
@DB

Oni tam wiecznie śpią, albo pieką grudki !!

PCC
@DB

Oni tam nie pracują tylko śpą i gotują!

Ziutek
@DB

Jaki warsztat, dziupla dla kilku (usunięte przez administratora) kierownika! Niezła meta, już naszczęscie ich pozwalniali, a człowiek nie może się na sobotę zapisać!!

Marcin
@DB

Sami wyjmowali klocki a potem wielce naprawiali... warsztat :-) z kond Marta wytrzasnęła tego Maćka!!!

Mirek
@Marcin

Już go zwolnili za, węgiel :-)

Dariusz

To można tak siedzieć na L4 w nieskończoność i nikt nie interweniuje? Dużo osób tak ucieka na zwolnienie?

Kadry
@Dariusz

Mnóstwo

Mania
@Dariusz

Siedzi i śmieje się z szefostwa:-)

Darek
@Mirek

Nie zwolnili....związki mu załatwiły że pracuje :-)

Pgg
@Mirek

TAK FIRMA PKP CS PRACUJE NA SWOJE DOBRE IMIĘ :-)

Robert
@Mirek

Z kąd ta Marta wyyrzasła takiego pracownika.... PRACOWNIK ROKU:-)

Don
@Darek

To pracuje czy jest na l4, bo widzę jak dorabia w Europie centralnej!

@Mirek

Miedziany chłopak....miał więcej na sumieniu:-)

Czy firma PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Luk
Kandydat

Jakie są teraz Arobki Manewrowego co miesiąc na czysto?

Baśka
Kandydat

Interesuje mnie praca jako czyściciel wagonów. Ktoś powie jak ze zmianami i na którą godzinę, i czy w weekendy i święta też się pracuje?

Tomek
@Baśka

Najlepiej na Sośnicy ławki szerokie:-)

Rudy
@Tomek

A co spanko było?

Tomek
@Rudy

Zawsze miałem wywalone na robotę, trzeba było się tylko ustawić:-)!!

@Baśka

Dzień dobry, proszę o określenie lokalizacji.

@Baśka

Dzień dobry, proszę o określenie lokalizacji, która leży w obszarze zainteresowań. Wówczas możemy określić szczegóły zapytania podczas rozmowy.

jorg
Kandydat

witam. ile zarabia maszynista w cargo service? na start i ponizej? ile godzin sie pracuje? dzieku za odpowiedz

@jorg

Dzień Dobry, szczegółowych informacji udzielamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Prosimy o kontakt z działem HR firmy.

KovLecko
@jorg

Ile sobie puścisz tyle zarobisz:-)))

Zainteresowany
Kandydat

Witam. Jestem po egzaminie na licencje czy jest szansa na szkolenie na świadectwo np w Rudzie Śląskiej ? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Zainteresowany

Część teoretyczna szkolenia na świadectwo maszynisty jest realizowana w Katowicach a część praktyczna na jednej z obsługiwanych przez nas bocznic kolejowych na terenie Śląska, która jednocześnie jest miejscem pracy. Szkolenie to wiążę się bowiem z nawiązaniem stosunku pracy z PKPCS na stanowisku maszynista-stażysta oraz podjęciem zobowiązania do przepracowania w naszej spółce 3 lat po zdaniu egzaminu na świadectwo

Staszic

Witam moje pytanie brzmi czemu kierownik zmianowy daje pracownika bez uprawnień ustawiacza za pierwszego pod załadunkiem a powinnien być ustawiacz . I są jeszcze inne przykłady które kierownictwo łamią przepisy

Jak szefostwo w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. traktuje ludzi?

Rewident
Kandydat

Cześć! Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość podjęcia pracy jako rewident taboru (posiadam aktualne uprawnienia). Miejsce pracy województwo śląskie. Interesuje mnie praca na umowę zlecenie (dodatkowa). Ktoś napisze czy jest taka możliwość? Jak sytuacja w firmie z rewidentami w rejonie województwa śląskiego? Gdzie można się zgłosić?

@Rewident

Dzień dobry, proszę o wejście na stronę PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. - zakładka kariera https://pkpcargoservice.com/hrlink.html. Jesteśmy zainteresowani REWIDENT TABORU - KWK ’Piast-Ziemowit’ Ruch Piast I w Bieruniu oraz REWIDENT TABORU – Zakład Górniczy Brzeszcze. Pozdrawiam.

Jaro
Kandydat
@PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Witam, a poszukujecie robotników torowych lub zwrotniczych?

@Jaro

Poszukujemy ROBOTNIK TOROWY – województwo śląskie, małopolskie oraz delegacje na terenie Polski (baza – Katowice). Proszę wejść w lin podany w poprzedniej odpowiedzi.

Jaro
Kandydat
@PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Dziękuję za informację, zapoznam się z ofertami pracy.

Kolejorz

Tragedia i nędza... (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Pisanie wyjaśnień, ludzie w większości całują rączki by przy dziobać będą mili a na koniec nóż w plecy wbija by wyjść na swoje. Gdyby nie grafik o który w tych czasach ciężko sami musieliby jeździć bo maszyniści pozwalnialiby się.

Ss
@Kolejorz

Zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy PKP CARGO SERVICE sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.