Opinie o MXPRO w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MXPRO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MXPRO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MXPRO w Rzeszów

Krzysiek Nowy wpis

Dla mnie był ok ,wypłata była zawsze ,szkoda że niestety nie wyszło ,ale miło wspominam....

Bool Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie, nie było tak źle jak niektórzy tutaj piszą. Nie wiem o co chodzi z tym magazynem, ale każdej budowie stał toitoi z kranem. Kasa i forma płatności była taka na jaką sie ktoś umówił, nie potrafie zrozumieć jak teraz mozna narzekać.

Rafał Nowy wpis

Ten komentarz, to są kłamstwa Pana M.C. z Dębicy którego firma musiała windykować, ponieważ nie wywiązał się z umowy, nie zakończył robót, porzucił placu budowy. Sprawa skończyła się w sądzie którą Pan M.C. przegrał i musiał zapłacić kwotę z weksla. Oczywiście nie zapłacił i kwotę wyegzekwował komornik. Wypisuje bzdury o rzekomym oczekiwaniu za zapłatę ponad rok. Absurd! Szkoda że sprawa uległa przedawnieniu, ponieważ zostałby pozwany za pomówienie.

Rafał Nowy wpis

Pomimo że firma nie działa już od jakiegoś czasu, w dodatku zmieniła siedzibę, chciałbym sprostować nieprawdziwe opinie i informacje tutaj zawarte. 1. Firma nigdy nie łamała praw pracowniczych, potwierdziły to dwie kontrole. 2. Firma zawsze dbała o warunki socjalne i sanitarne. Pracownicy mieli szatnie, dostęp do wc, zapewnioną wodę w upalne dni, odzież na wymianę. 3. Bezwzględnie przestrzegane było bezpieczeństwo a w szczególności stan trzeźwości pracowników - za bycie w stanie nietrzeźwym groziło natychmiastowe zwolnienie. Wszyscy pracownicy byli przeszkoleni, mieli środki ochrony osobistej, na budowach stosowano wymagane zabezpieczenia. 4. Firma NIGDY nie była niewypłacalna, nie ogłoszono niewypłacalności, nie ogłoszono restrukturyzacji, nie ogłoszono bankructwa. Problemy które były miały charakter przejściowy. WSZYSTKIE ZOBOWIĄZANIA ZOSTAŁY UREGULOWANE. Zachwianie płynności finansowej to rzecz która może wydarzyć się w każdej firmie na skutek zatorów płatniczych, a tak właśnie się stało w tym przypadku. Firma z większością kontrahentów doszła do porozumienia w sprawie odroczenia terminów płatności zobowiązań. Niestety niektórzy nie tylko nie wyrazili żadnej dobrej woli ani chęci porozumienia, od razu rozpoczęli falę pozwów o zapłatę, a później kampanię oszczerstw i kłamstw która miała na celu zdyskredytowanie firmy. 5. Firma w celu wyegzekwowania swoich należności również zmuszona była stosować środki prawne jak pozwy, a później egzekucje komornicze. Przedstawiciele tych firm do dziś, na tym forum wypisują nieprawdziwe opinie i informacje, mszcząc się za działania firmy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MXPRO? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
żabol

Śmieszna firma. Brak zainteresowania pracownikiem. Umowa na najniższą krajową a resztę co wypracujesz dostajesz w kopercie. Prezes R.S. Ma w nosie co do niego mówisz on i tak wie lepiej. Co miesiąc wyrabia sie po 200-220 godzin (w biurze podpisujesz listę na 168 godzin) a szefostwo i tak Ci obetnie bez słowa od 5 do 10 godzin z wypłaty (standard). Dyrektor D.B. też szuja ale teraz go zwolnili i juz nie trzeba go oglądać. Na magazynie przez zimę pracownicy wymarznięci bo niema ogrzewania. Sikanie po ogrodzeniu bo niema wc (kazali przychodzić do biura jak chcemy większy kaliber). A teraz biuro mają jakieś 2km od magazynu więc trzeba pampersy. Puki pracujesz to ok a jak się zwalniasz to Ci szukają problemów jak jednemu chłopakowi. Nie polecam.

@żabol

Co prawda od tego czasu minęło już trzy i pół roku, ale chciałem odnieść się do nieprawdziwych informacji zawartych w tym wpisie. Żaden pracownik nie pracował w magazynie, firma nie zatrudniała magazynierów, więc zarzuty o braku warunków są absurdalne. Opisana sytuacja to incydentalny przypadek gdy któryś pracowników miał naprawić ogrodzenie magazynu, okazało się że pracy nie wykonał, nadużył alkoholu i został zwolniony. Ta opinia to zwyczajne oszczerstwa i kłamstwa.

Ferde

Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Jakie są mocne strony pracodawcy VEBUD sp. z o.o.?

Łukasz Świdziński

Osobiście znam Pana Rafała. Chciałbym dodać pozytywną opinię na jego temat. Współpracujemy teraz tutaj w Krakowie od listopada 2018 roku. Nigdy nie było najmniejszych problemów z terminową płatnością. Zawsze na czas. Zawsze konkretnie i profesjonalnie. Może i kiedyś miał jakieś problemy, w budownictwie tak bywa i tylko ci którzy ich nie mieli nie potrafią tego zrozumieć. P.S. Pod tą firmą P. Rafał nie działa.

Patryk

@KW Skąd taka informacja, że firma nie działa? Nigdzie nic nie ma.

Łukasz Świdziński
@Patryk

To że nic nie ma, nie oznacza że działa. To spółka zoo, więc może tylko składać sprawozdania i nic nie robić.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w VEBUD sp. z o.o.?

KW

Niestety, firma nie działa. Z tego co się orientuję popadli w problemy przez kontrahenta z Rzeszowa który podobno do dziś ociąga się z płatnościami, bo sam je ma. Szkoda, bo nie było źle. Ja sobie cenię Pana R. bo gdy trzeba było mi pomóc, to mi pomógł, chociaż nie musiał. Pozdrawiam Panią Anię.

prawda

pracowałem tam i szkoda ze firmy nie ma było OK pod kazdym względem

Klient

Czy posiada ktoś z Państwa kontakt telefoniczny do wspomnianych firm?

Nie ma to jak siedzieć na załatwionym chorobowym i kraść nielegalnie pieniądze z ZUS. W dodatku, pracować na czarno, czyli znowu kraść. O innych to łatwo mówić, spójrz na siebie narzekaczu i dopiero zaczynaj mówić o kłamstwie.

Rafał

Najlepiej napisać anonymous. Jeżeli są jakieś roszczenie to proszę o info na biuro@vebud.com Czekamy na informację.

adam

Pomagam odzyskać pieniądze od VEBUD. Kancelaria 14 670 41 26 adamkancelaria@poczta.fm

@adam

No to spóźnił się Pan kilka miesięcy. Ostatnie zobowiązania firma spłaciła do końca poprzedniego roku. Zostały tylko koszty różnych postępowań. Prawdą jest, że firma posiadała problemy finansowe i spóźniała się z regulowaniem zobowiązań nawet wiele miesięcy. Na chwilę obecną tego problemu już nie ma. Jeżeli ktoś rości sobie jeszcze jakieś żądania płatności to prosimy o maila biuro@vebud.com Zostanie to sprawdzone i jeżeli okaże się że są jeszcze jakieś zobowiązania to zostaną spłacone od ręki z odsetkami. Prosimy o niedokonywanie nieprawdziwych wpisów. Jeżeli już, to konkrety z datami, szczegółami. Firma również wystąpiła z powództwem przeciwko niektórym osobom rozpowszechniającym nieprawdziwe informacje. To nie żarty. Proszę nie robić sobie problemów.

mem

ciebie żabol to chyba za te lepkie ręce wywalili, bo coś o tym słyszeliśmy, ha, ha, ha, nie ma siły to ty jesteś co te wiertarki ukradłeś

Daniel Stusowicz

Daniel Stusowicz....Pisanie takich rzeczy podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat.Zanim napiszesz to człowieku to zastanów się bo adres IP już znamy...Więc sprawą jeżeli nie cofniesz tego co napisałes zajmie się prokuratura w Dębicy,Pozdrawiam Daniel Stusowicz.

buła
@Daniel Stusowicz

Prawda w oczy kole :)

DANIEL
@buła

To do mnie....ze prawda w oczy kole.....

admin

Co twoim zdaniem jest największą zaletę firmy VEBUD sp. z o.o. jako pracodawcy? Opowiedz o tym na forum i dodaj komentarz. Twój wpis może kreować transparentny rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o MXPRO - Rzeszów

• Jak się pracuje w MXPRO?

Zobacz opinie na temat firmy MXPRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MXPRO?

MXPRO
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. T. Rejtana 8
    35-959 Rzeszów