Mirosława Karwat-Kowalska Kancelaria Radcy Prawnego

Opinie o Mirosława Karwat-Kowalska Kancelaria Radcy Prawnego

Katarzyna

Znam Panią Mirosławę i jej męża Krzysztofa jako pracodawcę. Dała się poznać jako osoba niesłowna i niesprawiedliwa. Terroryzuje pracowników - dzień choroby każe odpracowywać w niedziele. Praca 10-11h dziennie przy b. niskich płacach. Bardzo duża rotacja pracowników. Umowę dostaje się po około 3 tygodniach od rozpoczęcia pracy. Nie polecam, Nie idźcie tam.

Zostaw opinię o Mirosława Karwat-Kowalska Kancelaria Radcy Prawnego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirosława Karwat-Kowalska Kancelaria Radcy Prawnego