Opinie o Małgorzata Wyszyńska Bconcept w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Małgorzata Wyszyńska Bconcept. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Małgorzata Wyszyńska Bconcept o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Wyszyńska Bconcept w Kraków

Dramat Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy na magazynie, każdy twój ruch jest obserwowany na kamerach przez pseudo kierowniczkę z biura, spróbujcie usiąść chociaż na minutę to od razu przybiega i kręci afery. Nawet wyjścia do toalety kotroluje i później padają pytania dlaczego spędziłeś w toalecie 8 minut i co tam tak długo robiłeś. Jak chodzi o zarobki to oczywiście na coś powyżej minimalnej nie ma co liczyć/

Angela Nowy wpis
@Dramat

Czyli się nic nie zmieniło. Poprzez szukanie u innych błędów, niekompetencji, obijania się, tuszuje się swoje nieróbstwo. Kierowniczka tylko z nazwy, prawdziwy zakres obowiązków to kontrola i donoszenie, zlecanie innym prac tylko dlatego, że samemu nie potrafi się jej wykonać. Nie polecam, bo poza depresja, stresem, pretensjami o wszytko i niskimi zarobkami nie czeka tam na pracownika nic innego.

cxz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Zakres obowiązków jest ogromny, oczywiście musisz nauczyć się wszystkiego jak najszybciej! obsługa klienta (przeważnie zdenerwowanego jakością produktu, za który zapłacił krocie), księgowość, obsługa reklamacji jak również prace magazynowe(lepiej przyoszczędzić na pracownikach) do tego jeżeli jeszcze ogarniasz coś z programów graficznych to masz jeszcze dodatkowe stanowisko. Oczywiście jak się można tego spodziewać, kwestia wynagrodzenia mocno zadziwia, oczywiście negatywnie. (usunięte przez administratora) Obiecywane są premie, szczególnie przed sezonem, jednak dziwnym trafem tuż po nim, gdy przychodzi na nie czas temat ucicha. Godziny pracy raczej stałe, w sezonie dużo nadgodzin i pracujące soboty. Co do sezonu to jeszcze taka uwaga do osób rekrutujących się na pracę w magazynie - liczcie się z tym w sezonie, po ok. 8h tyrania dowiecie się, że macie już nie przychodzić do pracy :) Brak jakiegokolwiek zaplecza socjalnego, ciężko tutaj o szacunek do pracownika, więc żadnych benefitów też się nie spodziewajcie. Podsumowując: (usunięte przez administratora) *Jeżeli jednak szukasz fajnej atmosfery, adekwatnego do obowiązków wynagrodzenia i brak mobbingu-> Szukaj dalej, powodzenia!

lws Nowy wpis

czyli sie nic nie zmieniło .... rotacja dalej na magazynie ?

Magda

Czy firma zatrudnia młodych bez doswiadczenia ?

Czy po rozmowie w Małgorzata Wyszyńska Bconcept rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Martyna

@były dlaczego kodeks pracy to tabu ?

Staszek

@LWS Każdy ma prawo do swojego zdania ale uważam, że Twoja opinia jest mocno przesadzona!

lws
@Staszek

No właśnie widać jaka przesadzona ...

Czy Małgorzata Wyszyńska Bconcept narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie, pracownik wykorzystuje urlop w wygodnym dla niego terminie. Nie było sytuacji, aby pracownik nie otrzymał urlopu w wybranym przez siebie terminie.

Dominika
@Karolina

To brzmi jak duże udogodnienie dla pracowników. Na jak długo przed planowanym urlopem należy go zgłosić?

Czy jest to ciężka praca ?

@Ania

Nie, praca nie jest ciężka. Jak w każdej pracy są dni kiedy jest więcej pracy ale są dni kiedy jest jej mało.

LWS

Pracowałem chwilę w tej firmie i niestety jedynym plusem są godziny pracy. Problemem jest brak jakiejkolwiek organizacji , zero zaplecza socjalnego no i atmosfera która jest nijaka.W firmie panuje zasada jest jak jest ....a szkoda . W opinii poniżej ktoś napisał że wypłata na czas.... To nie jest żaden plus firmy tylko jej obowiązek.Generalnie nie polecam

Są na forum jacyś pracownicy firmy Bconcept s.c.? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Procowałem w firmie Bconcept, i mogę powiedzieć nigdy nie było problemu z wypłatami zawsze były na czas.

Ol
@były pracownik

To jest zaleta firmy? Wypłata na czas to obowiązek i chyba standard.

Dominika
@Ol

Użytkownik określił to jako zaletę, ponieważ wciąż są miejsca, gdzie system wypłat jest nieterminowy. Nie zawsze dzieje się tak z winy firmy, a może to zależeć od specyfiki danego zawodu. Jak Tobie pracuje się w firmie? Uważasz, że warunki finansowe są proporcjonalne do wykonywanych obowiązków?

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Wyszyńska Bconcept - Kraków

• Jak się pracuje w Małgorzata Wyszyńska Bconcept?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Wyszyńska Bconcept tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Małgorzata Wyszyńska Bconcept
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Płk. Stanisława Dąbka 10
    30-732 Kraków