3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 20 38 5 1

Opinie o BASE Group Sp. z o.o.

Base Group
@Beny

Szanowny Panie, dbamy o to, aby pracownik miał pełną informację. Co się Panu nie zgadzało w wynagrodzeniu i jak Pan dokładnie próbował wyjaśnić? Przed zatrudnieniem ustalane są warunki dotyczące stawki, kilkukrotnie weryfikujemy czy na pewno wszystko jest zrozumiałe. Podpisywany jest przez Pracownika wniosek o zatrudnienie z warunkami zaakceptowanymi przez obie Strony a następnie umowa, na której znajdują się wszelkie wymagane informacje w świetle przepisów prawa pracy. W dniu wypłaty Pracownik otrzymuje pasek wynagrodzenia oraz pasek premii. Nie ma możliwości, aby stawka z umowy (i to tę stawkę Pan akceptuje ze wspomnianą Panią w biurze) była niezgodna ze stawką z paska wynagrodzenia. Jedyna różnica może być w wysokości premii- jeśli określamy budżet premii regulaminowej x% a wykonanie premii regulaminowej nie było w danym miesiącu na 100%, wówczas ten budżet jest proporcjonalnie mniejszy wobec wykonania. Odesłanie do mistrza z pewnością jeśli miało miejsce- miało służyć jedynie wyjaśnieniu ilości przepracowanych godzin i wykonania premii- bo taką ewidencję prowadzi mistrz, więc jedyny ma pełną wiedzę na ten temat u danego pracownika. Szkoda, że jeśli dalej Pan czegoś nie rozumiał nie przyszedł Pan wyjaśnić twarzą w twarz tylko pisze na tym forum, pozostawiając w sobie jakie wątpliwości- jesteśmy nastawieni na komunikację i chcemy wyjaśniać wszelkie niejasności, jeśli się pojawią :)

Tak2Nie12
Daro Nowy wpis
Kandydat

Witam czy dojeżdża może ktoś z Tczewa lub okolic? Możnaby ew się dzielić dojazdami ???? Pozdrawiam

Nowy wpis

@Daro

Witamy, mamy pracowników z Tczewa i okolic oraz będziemy niebawem zatrudniać kolejne osoby.

TakNie1
Daro Nowy wpis
@BASE Group Sp. z o.o.

Może ktoś chętny na dojazdy wspólnie

Frezer cnc Siemens
Kandydat

Jakieś informacje o pracy na Centrum Cnc? Zastanawiam się nad aplikacją ale liczę na opinie. Czy są nadgodziny,ile płatne? Dofinansowanie dojazdu do pracy? Tak żeby się opłacało...

Nowy wpis

@Frezer cnc Siemens

Witam, mamy matrycę kompetencji dla operatorów i odpowiadające jej widełki płac. Dodatkowo, dla tej pracy, powstał program szkoleniowy, szkolenie będzie prowadzone przez dedykowaną w tym celu, kompetentną osobę, a przejście kolejnych etapów tego szkolenia oraz uzyskanie kolejnych kompetencji wiązać się będzie z przejściem na kolejny poziom umiejętności i płacowy według matrycy. Nadgodziny mogą być, płatne z dodatkami zgodnymi z przepisami prawa pracy a nawet więcej :) Dodatkowo stałym składnikiem wynagrodzenia (w zmiennej wysokości), obok pensji zasadniczej, jest premia regulaminowa, której wysokość jest uzależniona jest od stopnia realizacji celów miesięcznych. O szczegółach śmiało można rozmawiać na rozmowie rekrutacyjnej. Nie dofinansowujemy na ten moment dojazdu do pracy. Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy, Base Group

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w BASE Group Sp. z o.o.?

lovearai

P3 zgadzam sie z napisanym ale cyrk.)

Bill

Przez długi okres czasu firma poszukiwała pracownika BHP. Widzę że ogłoszenie jest nadal aktualne (?). Czy może rekrutacja jest już zakończona ? Czy to stanowisko jest już obsadzone ?

@Bill

Dzień dobry, stanowisko nie jest obsadzone; niestety proces rekrutacyjny został zawieszony, jednak niebawem planujemy jego wznowienie :) Pozdrawiamy, Base Group

Bill
@BASE Group Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Mimo tego że minęło kilka miesięcy mam cichą nadzieję że ponowna rekrutacja na stanowisko inspektora do spraw BHP zostanie zweryfikowana na podstawie starszych CV i tym samym zaproszonych już wcześniej kandydatów ale nie odrzuconych. Pozdrawiam.

TakNie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w BASE Group Sp. z o.o.?

Tak1Nie1

@Pytanie

Jak najbardziej, okresowo otwieramy procesy rekrutacyjne dedykowane kandydatom, którzy chcieliby w naszej firmie rozpocząć swoje doświadczenie i wraz z nami się rozwijać. Pozdrawiamy, Base Group

Do działu HR

Rozmowa kwalifikacyjna choć trudna ze względu na maseczki przebiegła pozytywnie . Niestety ze strony Rekruterki obietnice wyslania informacji zwrotnej nie dotrzymane , ale najgorsze że nawet nikt nie odpisał na maila kiedy zapytałem o wynik rekrutacji. Trochę jestem rozczarowany taka postawą działu odpowiedzialnego za rekrutację.

@Do działu HR

Szanowny Panie, zawsze staramy się jak tylko możemy, aby każdy Uczestnik rozmowy rekrutacyjnej był poinformowany o statusie w projekcie. Analizując ostatnio zamknięte i aktywne procesy, nie odnotowaliśmy, aby ktoś nie dostał informacji o statusie (czasem telefon, czasem mail), aczkolwiek nie wykluczamy , że mogła zajść sytuacja, w których informacja nie trafiła lub trafiła z opóźnieniem i wówczas szczerze żałujemy i przepraszamy; dodatkowo nasze wiadomości niestety spotyka często taki los, że trafiają do spamu :) Podobnie jak maile skierowane do nas. Zdarzają się też takie sytuacje, że procesy i decyzje przedłużają się wobec pierwotnie zakładanego czasu z przyczyn niezależnych od nas, choć staramy się tego unikać. Obecnie kilka takich projektów ma właśnie taki status- nierozstrzygnięty czy czasowo zawieszony. Każdorazowo podczas spotkania przekazujemy numery telefoniczne z informacją, by w razie pytań, wątpliwości dzwonić i serdecznie zachęcamy do tej formy kontaktu, również w tej sytuacji proszę o kontakt telefoniczny bezpośrednio z firmą aby wyjaśnić co się zadziało w tym przypadku :) Oczywiście przyłożymy się do tego, by sytuacje, w których Kandydat nie otrzymał spodziewanej wiadomości w określony czasie całkowicie wyeliminować :) Pozdrawiamy serdecznie! Base Group

P3

Atmosfera na spawalni to jakiś cyrk. Przechwalają się między sobą kto więcej towaru przerobił. Nikt Ci wprost nic nie powie, ciągłe podteksty i(usunięte przez administratora) Większość ludzi to "majstry" z zawyżonym ego, ciągle narzekający jak im źle, ale jak przychodzi co do czego to podkulony ogon. Na każdego nowego patrzą z góry (bo wywalczył sobie taką stawke jak nieudacznik, który tam pracuje 10lat i chowa głowę w piasek) Tak się nie da pracować na dłuższą metę. Praca monotonna i nie satysfakcjonująca. Firma sama w sobie jak najbardziej ok, kierownictwo wyrozumiałe, wypłata zawsze na czas, stawki adekwatne do wykonywanej pracy (nic nadzwyczajnego), sprzęt bardzo dobry. Niezrozumiała jest ta chora atmosfera wśród nadętych bufonów, których nie pozdrawiam.

Tak16Nie1

Jaki dress code obowiązuje w BASE Group Sp. z o.o.?

drescode
@Pytanie

każdy nakłada co ma. buty najki i spodnie od garnituru, jak chcesz się wyróżniać to zakładasz podrabianą koszulkę tommy'ego.

Tak7Nie
Beny

Firma warunki ok ale placa za spawanie to słaba 3.5tys Z premią nie dojedziesz autobusem chyba że pieszo z przystanku dojedziesz około 3km i nie chodnikiem tylko ulica nie oświetlona A z Panią która Cię zatrudnia w biurze to mówi tak a się przy wypłacie nie zgadza później wysyła Cię do mistrza produkcji że byś z nim rozmawiał a on ci tłumaczy że Cię nie zatrudniał szkoda gadać atmosfera jest średnia ale jak za spawanie to za mało placa minimum 4.5tys powini płaci podstawy 3.5tys to na.magazynie można wszędzie już zarobić pozdr

Tak4Nie1
Base Group
@Beny

Tak2Nie12
Mm

Witam . Napiszcie konkrety jakies a nie takie odp z du.. Na umowe: Ile za tig lub mag na h na start? Czy powyzej 8h sa 50 i 100 Czy sboboty mozna pracować i czy sa 100. Na działalności Ile placa z a tigu i czy wogule uwzgledniaja taka współpracę Prosze o konkrety a nie ze da sie zarobic liczby mnie interesują

Tak3Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 370 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w BASE Group Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Roman

Czy rekruterzy prócz wysokości wynagrodzenia przedstawili Ci także inne warunki współpracy? Mam na myśli możliwość uzyskania dodatków i premii.

Rozbawiony gość
@Roman

Tak. Jest premia miesięczna. Oferują również pracę w godzinach nadliczbowych w wielkości 2h więcej dziennie. Dla niektórych również jest możliwość współpracy na dg, gdzie firma wszystko zapewnia i jest to wpisane w umowę. Zastanawiam się nad tym poważnie, bo mógłbym się przeprowadzić do Gdańska.

Pan Bozek

Jest to nadal fajna firma ktora docenia i ceni ZAANGAZOWANYCH i PRACUJACYCH. Ci co sie chowaja za slupem, parawanem, spawana konstrukcja najwiecej krzycza ze im sie zle dzieje. Fajeczka co 30 minut, wezyk w telefonie ohhh jak nam ciezko....

Tak3Nie4
Celt

Na ile zmian pracuje się w tej firmie i po ile godzin?

@Celt

Twoje pytania związane są z tym, iż rozważasz aplikowanie do pracy w firmie BASE Group? Aktualnie firma poszukuje pracowników na kilka stanowisk, dlatego zastanawia mnie, które z nich ewentualnie spełniałoby Twoje oczekiwania.

Maciej

Wynagrodzenia w tej firmie to nieporozumienie(usunięte przez administratora)masakra jeszcze za spawanie aluminium i stali ha ha ha ha. (usunięte przez administratora)MAŁE PIENIĄDZE A WYMAGANIA NIEZIEMSKIE.

Tak11Nie2
@Maciej

Cześć, Czy mógłbyś sprecyzować sformułowanie "małe pieniądze"? Czy dobrze rozumiem, że wynagrodzenie jest nieadekwatne do powierzonych obowiązków? Chciałbym też poznać Twoją ocenę warunków pracy. Dziękuje.

delfin

Żeby pracować w dobrej firmie trzeba się starać. Nie każdy ma takie umiejętności więc pisze złośliwe opinie!

Tak2Nie11

Nie polecam. Nieadekwatne wynagrodzenie do powierzonych obowiązków oraz czasu pracy.

Tak13Nie3

seb34

jakie zarobki i atmosfera w firmie czy są umowy o prace

TakNie1
Kunte
@seb34

Sam jestem ciekaw

Paweł
@seb34

Tak. proponowali od razu umowę o pracę i wszystko na papierze, nic pod stołem

Piskosz

Uczestniczyłem w rozmowie na operatora. Rozmowa OK – Pani, która ze mną rozmawiała bardzo miła – uszczegółowiła ofertę, potem jakiś Pan (razem z rekruterką) oprowadzili mnie po zakładzie i pokazali maszyny do gięcia, cięcia wodą i laser. Niestety nie dogadałem się finansowo.

Tak2Nie
Izabela
@Piskosz

Jakiej wysokości wynagrodzenie zostało Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej w BASE Group? Jakie Twoim zdaniem powinno zostać Ci zaoferowane? Czy pozostałe warunki zatrudnienia były w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Twoja wypowiedź będzie bardzo ważna dla innych użytkowników tego forum. Zachęcam do rozwinięcia.

Radek

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy trudno jest się dostać tu do pracy? Jaką umowę proponują na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o BASE Group Sp. z o.o. - Koszwały