Opinie o AYMO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AYMO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AYMO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AYMO Sp. z o.o. w Warszawa

była Nowy wpis

Fajnie zorganizowana firma, świetny zespół, dużo się nauczyłam a jeszcze więcej mogłabym. Gdyby nie te dojazdy przez pół miasta...

lila Nowy wpis

jedna z fajniejszych firm w jakich pracowalam

Hanna Nowy wpis
@lila

Zdradzisz, co najbardziej Ci się tam podobało? Chodzi o zarobki, fajnych ludzi a może o możliwości rozwoju? :)

Wiecie, czy AYMO Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

piotrus

Nie.nie licz ze maciejewski ci cos da .chyba ze przyniesiesz ze soba worek klientow.

gosc
@piotrus

Chyba pomylił Pan firmy - żaden Maciejewski nie pracuje, ani nie zarządza AYMO

Aleksandra
@gosc

Ok mniejsza o nazwiska a jak tam jest z tym zarządzaniem? Ludzi w porządku traktują?

Ewa Nowy wpis
@gosc

No właśnie miałam pytać kto to ten Maciejewski jest. A to kto teraz zarządza?

Atmosfera jest świetna i dobra kasa :-). Pracy dużo, ale zespół jest zgrany i sobie nawzajem pomaga.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AYMO Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowy / Księgowa
OLI

W firmie AYMO pracuję już od dłuższego czasu. Warunki pracy są bardzo dobre. Bardzo dużą zaletą jest zgrany zespół. Wszyscy potrafią i chcą sobie pomóc, w sytuacjach wyjątkowych ( zwolnienie, urlop ) bez problemu zastąpią daną osobę. Żadnego problemu z dniem wolnym ( oczywiście niekoniecznie w newralgicznych dniach dla rozliczeń ). Nadgodziny płatne dodatkowo. Bardzo przyjazna i ciepła, wręcz rodzinna atmosfera. Polecam :)

Aymo to fajne miejsce o domowej atmosferze. Jest co robic, ale też jest fajny zespół, który się wspiera i sobie pomaga. To zasługa głównie szefowej, ktora umie organizowac prace, ale tez sama ma ogromna wiedze, doswiadczenie i wspiera pracownikow. Są szkolenia, są premie, są pakiety sportowe - w każdej sprawie można się dogadać. POLECAM

Marianna

Każdemu życzę takiego.podejscia z sercem i zrozumieniem do pracownika jak Pani Aneta. Praca w tej firmie jest praca spokojna i można bardzo dużo nauczyć się od Pani Anety. Zawsze pomocna, wspierająca i doceniająca.

Maja
@Marianna

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią odnośnie pracy w AYMO. Na pewno będzie ona bardzo pomocna innym, którzy będą poszukiwali informacji o firmie oraz o tym czy warto tam pracować. To bardzo istotne by w miejscu pracy można było się czegoś nauczyć oraz spokojnie pracować. Fajnie, że pracodawca w tej firmie właśnie to zapewnia.

Mirek

Czy coś zmieniło się w firmie? Cisza na forum to dla mnie dobry znak.

Klient
@Mirek

Tak, myślę że po wymianie zespołu teraz jest spokojniej. Nie ma zawiści widocznej na każdym kroku. Polecam

@Klient

KLIENT??? Na portalu pracodawców i pracowników? Bardzo dziwne... ;)

@Klient

Nie po wymianie zespołu tylko po odejściu pracowników to pierwsza sugestia A druga to nic się nie zmieniło. Dalej rządzi ta sama Pani Prezes która nigdy się nie zmieni. Wydaje się w plotki między pracownikami. Potrafi tylko krzyczeć i wystawiać opinie o pracowniach nieprzychylne zreszta uwaza sie za najlepsza. Zresztą jak chce ktoś spróbować pracy w Aymo t myślę że ma szansę bo nabór pracownic jak to mówi szefową aktualny. Powodzenia

Klient1

Ja też myślę że to nie klient. Klienci byli zadowoleni z obsługi biura rachunkowego Aymo

@Klient1

Napewno zadowoleni nie z powodu obsługi przez Pania Prezes tylko z obsługi osób które tam pracowaly

Osoba
@Klient1

Klienci byli zadowoleni z obsługi biura rachunkowego napewno nie z powodu pracy Pani Prezes tylko z powodu pracy pracownic

@Osoba

Wiedza osób, które już nie pracują w AYMO pozostawiała wiele do życzenia. Poprzedni zespół był mało samodzielny. Panie nie potrafiły samodzielnie zrobić nic poza obgadywaniem wszystkich wokół. Mim zdaniem klienci byli zadowoleni właśnie z obsługi biura a świadczy o tym fakt, że biuro nadal świetnie prosperuje i jest cenione na rynku pomimo wymiany "pracownic"

@Mirek

Widać, że w Aymo jest teraz zdecydowanie spokojniej. Polecam zarówno jako potencjalnego pracodawcę jak i firmę obsługującą

Barbara

@Osoba, Twoja opinia o firmie AYMO jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie dwa zdania. W dodatku brakuje jej argumentów i odpowiednich uzasadnień. Niektórzy mogą jej po prostu nie rozumieć. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Jak oceniasz inne aspekty pracy w tej firmie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w AYMO Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Osoba

Bez zmian

@@@

Wszystkie opinie oddają w pełni atmosferę, jaka panowała w Aymo. Wyścig szczurów wśród osób tam pracujących to chleb powszedni. A przepraszam, te szczury już uciekły jak można wywnioskować z wpisu Pani Prezes. Ogólnie dwulicowość to podstawa wśród osób pojawiających się w Aymo. Nikt, kto ma po kolei w głowie nie zagrzał tam miejsca zbyt długo. Jak wielu poprzedników NIE POLECAM ani pracy w tej firmie ani współpracy z osobami, które są tu wymieniane po imieniu :)

Blok Ekipa

aneta 1 za całokształt !!

york
@Blok Ekipa

zła baba

Aneta
@Blok Ekipa

A ja Agnieszko, Ewelino i Anno wystawiam Wam za pracę do 31.07.2017 roku (dla każdej z Was za wieloletnią pracę, niektóre z Pań ponad 10 lat i to w różnych firmach zawsze ze mną) ocenę celującą, najlepszą z wszystkich możliwych. Niestety przekreśloną postawą w okresie od sierpnia do 12 października 2017 roku. Tutaj ocena niedostateczna: za niewykonywanie swoich obowiązków, działanie na szkodę pracodawcy, a przede wszystkim zmowę z konkurencją i oczernianie pracodawcy. Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dalszym życiu zawodowym.

Anka
@Aneta

Aneta żadna z tych negatywnych opinii nie była i nie jest nasza. Wszystko co miałyśmy do powiedzenia zostało Ci powiedziane i nie zamierzamy obnosić się z tym publicznie. Anka, Ewelina i Agnieszka

xxx
@Aneta

Widzę Anetko że twój wierny zespół cię wykiwał. Tak się kończy bezzasadne wyróżnianie niektórych "robotnic" jak to miałaś w zwyczaju mówić. Może to powinno dać Ci do myślenia. Może warto doceniać lojalnych pracowników.

Przeczytałam wszystkie opinie z wielkim zainteresowaniem. Najbardziej zaintrygował mnie wpis Pani Anety. Jest wręcz ujmujący. Wszyscy wiemy jak wygląda docenianie pracowników u tej Pani. Pracodawca nie jest godny polecenia. Kwestia oczerniania to raczej domena tej Pani. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ OSOBĄ

Pracująca

Myślę, że osoba która podejmuje pracę winna starać się aby została pozytywnie przejęta do zespołu, a z tego co pamiętam to ta pracownica pozostawiała wiele do życzenia np. telefon pod stołem i udawanie że pracuje. Trzeba troszeczkę spojrzeć na siebie i zastanowić się czy jest się do końca OK.

GOSC
@Pracująca

Oooooo to zapewne wypowiedź głównej gwiazdy z tego zespołu - Team Leader HAHAHAHA W tym (usunięte przez administratora) brak własnego zdania wręcz wymagany. Inaczej nie jest ciekawie. Powinno się ten zakład pracy objąć szczególnym nadzorem i wypłacać szkodliwe NIE POLECAM

Była pracująca
@Pracująca

HAHAHAHA odezwała się gwiazda zespołu. Nie ośmieszaj się

Tola

Jak osoba z okolic Radomia może mieć jakieś zdanie, i w ogóle kto go będzie słuchał......

Widzę, że bez zmian. Atmosfera wiele do życzenia, rozwalające się krzesło a właścicielka (bez komentarza)

M A S A K R A

Grucha

Nie polecam pracy w tym miejscu. Właścicielka to sfrustrowana stara panna, a zespół to zbieranina (usunięte przez administratora) w. Jest ok dopóki nie ma się odwagi wyrazić swoje zdanie

Zostaw merytoryczną opinię o AYMO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AYMO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AYMO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AYMO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AYMO Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zygmunta Vogla 8
    02-963 Warszawa