Opinie o Ascor S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Ascor S.A., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ascor S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ascor S.A. w Warszawa

Miki

Zero szkoleń, niska pensja, brak perspektyw.

Marek123 Nowy wpis

Tragedia po prostu. Wszystkie stanowiska na których dostaje się jakieś lepsze pieniądze to Syn Córka zięć itd można by wymieniać. Wszystko w rodzinie zostaje, jeszcze żeby się komuś chciało coś robić rozwijać tą firmę może by coś z niej było. Niestety nic do przodu nie idzie zostają mocno w tyle za konkurencja. Sprzed wygląda jak wyglądał 15 lat temu dalej klepia to samo ZERO nowości. Serwis i produkcja tam zarobki raczej do dobrych nie należą do średnich raczej też więc zostają tylko te marne.....

Miki

Zero szkoleń, niska pensja, brak perspektyw.

TrueKiller
@Miki

Miki pieprzysz głupoty :) Szkolenia są (usunięte przez administratora) więc ogólnie chłopaku nie wiesz co się w firmie dzieje.

Pracownik Nowy wpis
@TrueKiller

Szkolenia w ASCOR no to już jakaś kpina. Wielkie nic. Zero szkoleń zero benefitów. Warunki bardzo złe stary rozpadający się budynek. Żeby 4k zarobic to na produkcji trzeba 250h miesiącznie zrobić. Masakra poprostu.

Edyta Nowy wpis
@Pracownik

Dostęp do szkoleń to bardzo istotna rzecz. To przecież dzięki nim pracownik podnosi swoje kwalifikacje, a co za tym idzie - ich praca staje się efektywniejsza. No a co z nowymi pracownikami w Ascor? Czy chociaż oni mogą liczyć na jakieś szkolenia wdrażające?

Amelia

Jaki rodzaj szkoleń i jak często są oferowane przez firmę? Czy są one w pełni opłacane i czy są potwierdzane jakimś certyfikatem?

Lucek Nowy wpis
@Amelia

Jakie szkolenia ? Tam nie ma żadnych szkoleń. Ludzie na tej samej pensji z 10 lat. (usunięte przez administratora) totalne. Wszystkie stanowiska rodzina poobsadzane. A produkcja i serwis jakies grosze dostaja bo ktos musi na to zarobic.

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w ASCOR, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ascor S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

rango

haka, by może swoje potrzeby kadrowe są w stanie rozwiązać w gronie pracowników. Chyba lepiej z polecenia kogoś wziąć niż z rekrutacji.

sarlej

a ja w ogóle się zastanawiam nad sensem pytania o pracę skoro nie widać na ich stronie żadnych ale to żadnych ofert. Firma działa, prosperuje raczej w tej działce dobrze, strona funkcjonuje, dziwne że nie ma żadnych ofert.. może po prostu jest już komplet pracowników i nie mają większego zapotrzebowania

ernestyna gumiś

ja również jakom osoba zainteresowana podjęciem pracy w ASCOR jestem bardzo zainteresowana jak wyglądA obecna sytuacja w firmie? najbardziej pożądana przeze mnie informacja to czy są jakikolwiek wolne miejsca pracy u nich i czy można teraz się starać o przyjęcie na jakiekolwiek stanowisko?pozdrawiam

Wkrętak

Kierownictwo zarabia krocie, a zwykłym pracownikom marne wynagrodzenia płaci, wciąż mówiąc o kryzysie. Pożywiają się naszą pracą. Oszukaństwo, wyzysk i kombinowanie na boku.

Osirzynski

Lepiej omijać z daleka. Oszukują na wypłatach, nadgodzinach. Bałagan, złe zarządzanie, nichilizm. Ostatni gasi światło.

Orion

Nuudy. Chyba upadnie.

Baldini

Firma upada. Nikt nie chce kupować ich sprzętu, bo jest do (usunięte przez administratora) .Sypie się juz podczas gwarancji, tak ze serwis nie wyrabia. ISO w fiermie to paranoja. Nikt nowy nie ma szkoleń z ISO, poza paroma osobami z przed kilkunastu lat z wprowadzania.

Solba

Kierownictwo zarabiają krocie. Pracownicy grosze. 0 skoleń, bałagan i nic więcej.

aaaa

Potwierdzam. Nic specjalnego. Choc sa czasami luzne dni.

gumiś

Praca nudna, stresująca i mało płatna. Dobra jedynie dla niedoświadczonego człowieka, jako pierwsza praca, na początek.

Zostaw merytoryczną opinię o Ascor S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ascor S.A.
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.
Ascor S.A.