ASCOR

Opinie o ASCOR

rango
użytkownik zarejestrowany

haka, by może swoje potrzeby kadrowe są w stanie rozwiązać w gronie pracowników. Chyba lepiej z polecenia kogoś wziąć niż z rekrutacji.

sarlej
użytkownik zarejestrowany

a ja w ogóle się zastanawiam nad sensem pytania o pracę skoro nie widać na ich stronie żadnych ale to żadnych ofert. Firma działa, prosperuje raczej w tej działce dobrze, strona funkcjonuje, dziwne że nie ma żadnych ofert.. może po prostu jest już komplet pracowników i nie mają większego zapotrzebowania

ernestyna gumiś
użytkownik zarejestrowany

ja również jakom osoba zainteresowana podjęciem pracy w ASCOR jestem bardzo zainteresowana jak wyglądA obecna sytuacja w firmie? najbardziej pożądana przeze mnie informacja to czy są jakikolwiek wolne miejsca pracy u nich i czy można teraz się starać o przyjęcie na jakiekolwiek stanowisko?pozdrawiam

Wkrętak

Kierownictwo zarabia krocie, a zwykłym pracownikom marne wynagrodzenia płaci, wciąż mówiąc o kryzysie. Pożywiają się naszą pracą. Oszukaństwo, wyzysk i kombinowanie na boku.

Osirzynski

Lepiej omijać z daleka. Oszukują na wypłatach, nadgodzinach. Bałagan, złe zarządzanie, nichilizm. Ostatni gasi światło.

Orion

Nuudy. Chyba upadnie.

Baldini

Firma upada. Nikt nie chce kupować ich sprzętu, bo jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Sypie się juz podczas gwarancji, tak ze serwis nie wyrabia. ISO w fiermie to paranoja. Nikt nowy nie ma szkoleń z ISO, poza paroma osobami z przed kilkunastu lat z wprowadzania.

Solba

Kierownictwo zarabiają krocie. Pracownicy grosze. 0 skoleń, bałagan i nic więcej.

Miki

Zero szkoleń, niska pensja, brak perspektyw.

aaaa

Potwierdzam. Nic specjalnego. Choc sa czasami luzne dni.

gumiś

Praca nudna, stresująca i mało płatna. Dobra jedynie dla niedoświadczonego człowieka, jako pierwsza praca, na początek.

Zostaw opinię o ASCOR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASCOR