Opinie o BWT Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BWT Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BWT Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWT Polska w Warszawa

Franio

Miałem okazję pracować w tej firmie kilka ostatnich miesięcy. Nazwę działu zachowam dla siebie. Bardzo fajni ludzie tam pracują. Nie ma takiego korporacyjnego zadęcia, jak to czasami bywa w tych firemkach z zagranicznym kapitałem. I na pewno nie jest to klimat "mordoru" :-). Raczej rodzinna atmosfera i brak konfliktu między pracownikami to największe zalety BWT. Firma z dużym potencjałem na przyszłość. Biuro może nie jest już zbyt nowoczesne (zwłaszcza parter) i ciężko o Pana Kanapkę. Rozstałem się z BWT, ze względu na przeprowadzkę.

Misio
@Franc

I czy trzeba dopłacać do tych szkoleń czy wszystko jest za free?

Franio

Iza Nowy wpis
@Franio

A miałeś jakieś możliwości rozwoju, szkolenia itp?

Frano Nowy wpis
@Iza

Tak. Szkolenia były realizowane wedle potrzeb każdego z pracowników. Trzeba mieć tylko jakiś pomysł na siebie.

Franc Nowy wpis
@Frano

sam wybierasz szkolenia, czy firma ustala je z góry?

Misio Nowy wpis
@Franc

I czy trzeba dopłacać do tych szkoleń czy wszystko jest za free?

Beata

Ktoś wspomniał, że połowa kadry powinna zostać wymieniona za ich "przestażałe" podejscie do pracy.. czyli rozumiem że w firmie jest spora część pracowników z pokaźnym stażem pracy? :)

???

Jak wygląda praca w działach związanych z logistyką i zakupami? Zarobki, benefity, atmosfera między pracownikami, możliwość rozwoju i awansu, stosunek przełożonych, szkolenia, obowiązki na tych stanowiskach? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Szukając Pracy

mam bardzo dobre wrażenia - o samej rozmowie o pracę, o kontakcie z pracodawcą podczas procesu rekrutacji, o firmie, o rekruterze; zdenerwowanie pojawiło się z mojej strony, gdy włączyło mi się chciejstwo w trakcie spotkania - chciejstwo na to stanowisko; prowadzący spokojny, zrównoważony, zaangażowany, z pozytywnym nastawieniem do kandydata, do firmy; wypowiadał, wyrażał się klarownie i merytorycznie; rekrutacja dot. naboru na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta i wsparcia sprzedaży, prowadzący to przełożony, kierownik działu pełen profesjonalizm, bez osobistych wycieczek

Dorota
@Szukając Pracy

No ale tak naprawdę to co w końcu z tym Twoim zdenerwowaniem odnośnie tego całego "chciejstwa"? Udało się je ostatecznie zaspokoić? Bo widzę, że rozmowa naprawdę wyszła na bardzo wysokim poziomie z tego co piszesz

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BWT Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
klient

BWT to jest inżynieryjnie masakra. Nie wiedzą co muszą zrobić, nie potrafią zrobić prostej stacji. Nie mam pojęcia jak stworzyli renomę, bo inżynieryjnie to jest porażka. Nie wiedzą co zrobili, czy stacja produkuje 100 czy 200 czy 300, Inżynier nie wie. To tylko pomyłka edycyjna, w każdym miejscu są inne dane, nie potrafią przeprowadzić szkoleń, nie pracują w auto cad, Unikać, jak ognia. Porażka.

@klient

Czy to możliwe że do pracy przyjmowane są osoby bez znajomości AutoCadu, skoro w ogłoszeniach (gdy są aktualne) jest ona wymagana?

Dorota

W komentarzach sprzed kilku lat pojawiły się negatywne opinie odnośnie całej firmy a szczególnie samej kadry zarządzającej. Porównanie warunków w niej do "zakładu pracy" faktycznie jest dość niepokojące... Widząc dawniejsze wpisy niestety sytuacja ta panuje już o wiele dłuższej. Pytanie więc czy do tego czasu cokolwiek się zmieniło? Czy dalej pracownicy robią jak za PRL i nikt z kadry zarządzającej nie widzi w tym żadnego problemu? Masakra

Magda

Czy przez covid było dużo zwolnień?

Połowa przestarzałej kadry powinna zostać wymieniona na ludzi ze świeżym podejściem do pracy, nowych technologii i ogółem do pracy. Zarządzenie przez konflikt jest na porządku dziennym. Kadra zarządzająca prowadzi firmę emocjonalnie, bez szacunku do pracowników wychodząc z założenia, że "nie ma ludzi niezastąpionych" więc każdego można wywalić, czasami po prostu "od tak". Rotacja w dziale sprzedaży, serwisu i innych działach jest tego dowodem. Jeśli ktoś chce pracować w firmie wzorowanej na "zakład pracy" z lat 80-tych, to na pewno się tam odnajdzie. Dla osób przyzwyczajonych do nowoczesnych standardów pracy korporacyjnej - będzie to ciekawe doświadczenie, niekoniecznie pozytywne.

dystrybutor

Dlaczego BWT zatrudniła na dyrektora handlowego żółtodzioba? Pan Marcin dużo mówi, ale pojecie o handlu ma zerowe, rozmowa z tym Panem jest sztywna, człowiek udaję mądralę aż żal słuchać. Jest do tego sztucznie uprzejmy. Czy firma BWT znajduje się w aż tak złej kondycji finansowej, że wyrzuca kolejnego prezesa, a na dyrektora handlowego mianuje (pewnie po kosztach) człowieka, który zupełnie się do tego nie nadaje?

Cameleon
@dystrybutor

To prawda, niestety Pan Marcin jest mało doświadczony w sprzedaży i nie rozumie podstawowych procesów dystrybucyjnych. Cóż pewnie BWT zorientuje się, że tak pytanie czy nie za późno.

Krystyna
@Cameleon

Odpowiedziałeś na komentarz użytkownika z 2015 roku. Od tego czasu minęło kilka lat i jest duża szansa, że wiele mogło się w firmie zmienić. Niemniej jednak, na forum oceniamy wyłącznie warunki pracy, a nie osoby trzecie. Jeśli masz zastrzeżenia odnośnie kadr zawsze możesz je zgłosić w firmie. Czy obecnie jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w BWT Polska.

Krystyna

Firma na swojej stronie wypowiada się o pracownikach w sposób następujący: "Pracownicy są źródłem sukcesu Grupy Best Water Technology." Takie podejście może świadczyć dobrze o firmie jednak czy rzeczywiście tak jest? Czy jest tu jakiś pracownik który się z tym zgadza lub nie? Znalazłam także aktualne oferty pracy w firmie. Szczegóły dostępne są pod tym linkiem: https://www.bwt.pl/pl/BWT/PracawBWT/Ofertypracy/Strony/default.aspx

Zostaw merytoryczną opinię o BWT Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BWT Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BWT Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWT Polska?

BWT Polska