Toledo MKA

Opinie o Toledo MKA

Janusz N

Witam! Na moje nieszczęście ja również byłem pracownikiem Toledo MKA, na wstepie należy nadmienić, że zarówno pani prezes jak i cały nadzór to jedni wielcy nieudacznicy, ludzie całkowicie niekompetentni, nie znający się na tym co chcieli robić, sama chęć to za mało. Jeszcze raz życie pokazało, że [usunięte przez moderatora] długo nie przetrwają. Bolesne jest to otyle, że ta cała "działalność gospodarcza" jest prowadzona kosztem wypłat pracowniczych, słowem prezes Zapłatka działa na koszt państwa i pracowników. Pocieszjące, że Toledo MKA zniknie niebawem z listy podmiotów gospodarczych, a pani prezes w wyniku zaciągniętych długów, nigdy ponownie nie stanie się pracodawcą. Potwierdzam, że rozstanie z Toledo MKA jest zawsze, ze szkodą pracownika niedopłacone pobory. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Toledo MKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toledo MKA