Arcapol Sp. z o.o.

Opinie o Arcapol Sp. z o.o.

Maverick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Na czym polega praca w @Arcapol i na jakie wynagrodzenie netto można liczyć?

Monika Nowy wpis

@ja a ile tej premii wychodzi tak mniej więcej?

Śpioch Nowy wpis
@Monika

Coś taką ciekawska to nie jest praca dla dziewczynek .

Tak jest jeszcze premia którą możesz stracić kiedy zechcą i nie wlicza się do nadgodzin.

Czesiu Nowy wpis

Co do nadgodzin to tylko dla wybranych .

Jarek

Praca dla odpowiednio zaangażowanych osób ale z całą pewnością warto się tu znaleźć.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Arcapol Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator CNC
Italiano vero

Mała firma, w której można wiele się nauczyć, ale trzeba też dużo pracować. Praca w godzinach nadliczbowych i w weekendy to norma, co ma swoje wady jak i zalety(dodatkowe zarobki). Wynagrodzenie przeciętne. Bywa nerwowo.

Bartosz

Wiecie czy firm potrzebuje aktualnie nowych fachowców?

Pracownik ...

Pracowałem w tej firmie kiedy się ona rozwijała. Miałem mega duże braki w rysunku i problemy z detalami (nawet z dokładnym trasowaniem) a mimo tego byłem życzliwie traktowany i udzielano mi pomocy. Na tamte czasy zarabiałem kilka stów więcej niż u konkurenci. Ja mam miłe wspomnienia. I zdobyłem doświadczenie które przydaje mi się obecnie. Polecam pracę w Arcapolu

@Pracownik ...

Jeśli trasowanie i podstawy rysunku przydają się tobie do dziś to raczej nic się nie nauczyłeś. Dlatego nie pracujesz już.

Henry

Firma to dobry pracodawca i wystarczy spojrzeć jaki spokój na forum, tak jest gdy nie ma narzekania!!

Andrus

Wtej firmie sie nie rozwiniesz te czasy minęły .

Antoni
@Andrus

Dlaczego tak sądzisz? Czy pracodawca zapewnia kursy i szkolenia, żeby pracownik zdobył odpowiednie uprawnienia? Można rozwijać ścieżkę kariery i starać się o podwyżkę i awans? Jeśli tak, to najlepsza droga do rozwoju. Pracodawca ma bardzo fajną stronę http://www.arcapol.com/ Niestety nie ma na niej aktualnych ofert rekrutacyjnych, ale warto tam zajrzeć.

Joanna

@Kapitan planeta, jako pracownik firmy mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy z pracownikiem zawiera pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Przybliż kwestię związaną z pozapłacowymi benefitami? Czy pracownik może na nie liczyć? Mógłbyś pomóc @Zainteresowanemu i napisać, czy obecnie firma szuka pracowników, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Każda informacja, którą dodasz pomoże innym użytkownikom poszukującym pracy.

Kapitan
@Joanna

Robota fajna i piniąc nie duży.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Kapitan planeta

Nieduża firma, w której każdy się zna, dobra atmosfera pracy, wąska specjalizacja działalności. Polecam tę firmę na początek, można się wiele nauczyć.

Daniel

Jak niektórym zależy tak na dobrej kondycji firmy to może pouczy się włoskiego?

Joanna

@Nostradamusa jak obecnie wygląda praca w Arcapol? Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy na Twoim stanowisku.

polonez

pik, z tego co kojarzę to u nich standardowo można dostać coś koło 2,5 tysiąca na start. Nie wiem jak było kiedyś..

Nostradamus

Najgorsze że szef mówi po włosku bo wiecej by wiedział o swoich pupilach co robia jak go niema . Jak jest udają jak sie interesuja wszystkim .

Gladiator

Czytam wasze opinie pracuje od lat macie racje co do zarobków są układy ukladziki jedni siedzą i są uważani za fachowców drugi ryje za grosze i jest najgorszy.

dziubus

bo nie kazdy sie nadaje

zenada

Ogłoszenie o pracę od lat w gazetach, bo nikt nie chce w tej firmie pracować...

geto

Niedaj sie naten chwyt jesteś młody musisz się jeszcze uczyć poczekaj jeszcze dostaniesz więcej ....a puzniej nic zero.

spejson
@geto

nie jest to stanowisko pakowacza. na wstempie macie mowione ,ze wasze wynagrodzenienie zalezy od waszych umiejetnosci i zaangazowania.

qtafon
@geto

patrząc jak piszesz pózniej wnioskuje ,ze ani wiedzy ani ambicji raczej nie posiadasz

Zostaw merytoryczną opinię o Arcapol Sp. z o.o. - Łęg

• Jak się pracuje w Arcapol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arcapol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arcapol Sp. z o.o.