Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k.

Najlepszy Generalny na rynku :)

aaaaaaaaaaaaaa

Polecam każdemu zarówno pracę w firmie jak również współpracę na zasadzie podwykonawstwa. Rzetelna firma, świetna kadra, ludzkie podejście do każdego tematu. Można się dużo nauczyć i zawsze otrzyma się wsparcie od przełożonych czy to od Kierownika, czy to od Dyrektora czy to od Prezesa. Praca w tej firmie to czysta przyjemność.

Pracowałeś kiedyś w firmie Alfa-Bet Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

OW
@admin 11.11.2015 20:53

Alfa-Bet Polska Sp z o.o. Sp. K. to firma prężnie się rozwijająca. Dzięki fajnej kadrze pracuje się tu w normalnej atmosferze, zespołowo, każdy jest pomocny, nie ma klimatu wyścigu szczurów panującego w dużych korpo. Firma daje możliwość rozwoju zawodowego, doceniając ludzi pracowitych i kreatywnych. Pracuje z Alfa-Bet Polska i nadal cieszę się z dokonanego kilka lat temu wyboru tej firmy jako mojego pracodawcy.

Zostaw opinię o Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k.