Opinie o Dhl w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dhl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dhl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dhl w Łódź

Klient 6521

Paczki nie są dostarczane do domów. Płaci się sporą sumkę za to by kurier wyślą SMS o nieudanej próbie dostarczenia podczas gdy w domu przebywają domownicy czekając na kuriera. Ponadto paczki są uszkodzone. Najgorsza firma DHL. Zdecydowanie nie polecam.

Maniek

Witam , czy może ktoś podpowiedzieć czy jest jakiś transport do Smyka przy Jędrzejowskiej z Łasku ?

Damian

Potwierdzam wypowiedź kolegi, na roxie można zaoszczędzić, a zaoszczędzone ciepłe skarpety za to kupić na zimę. Nigdzie nie widziałem aż tylu lasek bez ambincjii. Ważne że Gratis. Nie trzeba chucznych wesel wyprawiać i przedstawiać rodzinie. Bo i tak matka by nie uwierzyła ze znalazła się jakaś (usunięte przez administratora)

Witam wszystkich. Mam pytanie, czy dojeźdza ktoś może do pracy w DHL na ul. Jędrzejowską z Tomaszowa, Opoczna, Ujazdu bądź może okolic ?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dhl, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Nie polecam tego miejsca pracy , wykorzystują , kłamią i srają na ludzi którzy chcą coś tam osiągnąć. Czterobrygadówka to porażka, mieszanina wszystkich zmian każdy na każdego nagabuje ploty na porządku dziennym nie można normalnie spokojnie pracować. Normy podwyższone z kosmosu, liderzy chodzą i patrzą się na ręce zero pomocy ani zrozumienia. A jeśli chodzi o towarzystwo w tej firmie to są kołeczka wzajemnej adoracji które tworzą ploty na cały magazyn oraz głupoty. Dla mnie to jak i ta firma i ludzie tam zatrudnieni to przegrywa życia. NIE POLECAM.

ona

Przez jakie agancje pracy można się zatrudnić ?

Bbbb

Nie polecam nikomu pracy w tym (usunięte przez administratora). Liderzy złośliwi, kierownik Piotr jak jeszcze był liderem to nawet był spoko, dostał stanowisko kierownika zmiany i już mu się w głowie przewróciło. Stał się zwykłą korporacyjną (usunięte przez administratora) Ucina premie kiedy chce za nic, mi nie przedłużył umowy bo miałem i mam zawsze swoje zdanie, a to im się nie podoba. Prawda boli, co?

Love rower

Słuchajcie trzeba znać swoje miejsce w życiu !!! Czytam żale ze jeden czajnik ze papieru mało itp ludzie jesteśmy robolami za 3 tys i pracujemy na magazynie bo nikt inny nie chce pracować za taka kasę i robić taka robotę !!! Wg mnie to minus ze jak się wychodzi to za mało ochrony i wolno to idzie !!! A z plusów to młode Ukrainki które są po pracy mega wyluzowane …. ???? a nie te Polki co wiecznie marudzą

K.K

NIE ZACHĘCAM TO PRZYCHODZENIA DO TEGO SYFU I POZDRAWIAM PANA PAWŁA KŁYSA KTÓRY UCINA LUDZIĄ PEEMIE ;)

@K.K

Koleżeństwo razem z jednej firmy do drugiej przeszli.Nic dziwnego że kierownikiem jest Damian, Pani Justyna a liderem Adam wogole tam jest taki (usunięte przez administratora) że szkoda pisać.

Duży Pracownik
@K.K

Nie tylko on bo i Tobiasz tak samo robił i będzie robił

Nikita
@K.K

Nie tylko on są inni też nie Pozdrawiam tam ty ch Ludzi

worker

Jedno słowo, które może odzwierciedlać pracę w w firmie dhl- smyk to: TRAGEDIA

Big boss
@worker

Bardzo dobrze napisane nie Polecam tam Pracować za głupotę nawet premie zabierają (usunięte przez administratora) a wyjście do domu to tragedia żeby ludzie stali w Kolejce 15 min to jakiś Żart jest

....

Niedawno zwolniłam się z pracy i koleżanki które przyjęły się razem ze mną planują to samo..Głównym powodem było złe traktowanie przez panią kierowniczkę i liderów. Ciągle patrzą na ruchy na skanerze zero jakiejkolwiek wyrozumiałości i te odprawy przebijają wszystko jak w przedszkolu ....

@....

Wszystko prawda.Wszystko po znajomości ,pracujesz 2 miesiące masz znajomych kierowników lub liderów to awansujesz uczysz się nowych rzeczy,nie masz znajomych ,nie podobasz się to tyrasz na tym samym stanowisku do (usunięte przez administratora).Caly czas norma i nic poza tym kto ustala te normy ? Chyba osoba która nie pakowała nigdy ,niedługo będzie 200 sztuk do spakowania na godzinę zamiast 105.Robisz normę albo ponad normę i tak nic z tego niema,nie zrobisz normy awantura.

@Kasia

A moze osoby, ktore awansowaly i ucza sie nowych rzeczy po prostu wykazaly sie zaangazowaniem i pomyslowoscia, jesli chodzi o usprawnianie i ulepszanie procesow, a takze poprawe organizacji. Nie trzeba miec znajomosci, zeby to osiagnac. A rekrutacja na wyzsze stanowiska jest caly czas aktualna i nic nie stoi na przeszkodzie, zebys sprobowal/la. Norma byla ustalana na podstawie testow, i jest ona mozliwa do wyrobienia. Zawsze mozna uzasadnic dlaczego sie tej “normy” nie wyrobilo. Awantury? Raczej rozmowa mobilizujaca.

@Anonim

Owszem normę można wyrobić pakując ubrania można zrobić nawet 320 sztuk w godzinę ,właśnie trzeba mieć znajomości żeby przy komputerze siedzieć zresztą moja opinia nic nie da

Były Pracownik
@....

Bo. Oni nas traktują Jak chcieli taka. Prawda była dobrze że już w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje i. Jeszcze. To. Wyjście 14.min w Kolejce czekania było masakra

Traktujecie ludzi jak śmieci. 04.03.2021 lider powiedział na głos przy całej zmianie przez mikrofon słowa " jak się komuś nie podoba to może się zwolnić" jak się pojawiają problemy to takie słowa padają. Zabierają premię za coś czego się nie zrobiło ponieważ magazyn pracuje na jakimś chorym systemie który sprawdza twoje ruchy co do minuty. I Smyk taka bogata firma a nie chce ludzia płacić bo wszędzie widzi nieprawidłowości ptfuu gardzę tym miejscem

Ricky

oni sami się powinni zwolnić półmózgi myślą że dostali stanowisko to są bogami a tak na parwdę są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wiedzą co się dzieje na tym magazynie a o wiedze na danym procesie już nie wspomnę. Ale ludzie dają sobie wejść na głowę i takie są skutki

...

Nie wrzucajmy wszystkich osob z kadry zarzadzajacej do jednego wora. Tak samo jak i Ty bys nie chcial byc wrzucony do wora chociazby z pracownikami, ktorzy marza gownem po scianach. Co do notatki - mozna sie odwolac jesli ma sie ku temu podstawy. Sa zasady, ktore obowiazuja w kazdym zakladzie pracy, wiec gdziekolwiek bys nie byl to konczac prace 20-30 minut przed jej koncem dostalbys notatke. Sa dwie strony medalu.

@Ricky

Zapoznaj sie moze z obowiazkami jakie ma kadra zarzadzajaca. Zobacz jaka wiedze posiadaja i z jakimi sytuacjami sie mierza na codzien dopiero pozniej oceniaj. A chyba my nie jestesmy od ich rozliczania tylko ich przelozeni. Cos zrobiles ze swoja opinia procz napisania jej anonimowo na stronie?

@...

a ty zrobiłeś/aś ? czy tylko wchodzisz w (usunięte przez administratora) bo jeśli pracujesz kilka msc to się nie udzielaj bo nie masz pojęcia o niczym tutaj a jak taka mądra jesteś to możemy pogadać na żywo

@Ricky

Te opinie maja w jakikolwiek sposob pomoc osobie, ktora chce sie rekrutowac do firmy. Nie jest to miejsce do wylewania swoich gorzkich zali i atakowania osob, ktore maja odmienne zdanie od Twojego. Ile ludzi tyle opinii. Jesli Tobie sie nie podoba to mozesz zmienic prace zamiast narzekac i zniechecac innych.

Franek kimono nie Lubie DHL

I dobrze zrobiłaś albo zrobiłeś ludzi traktują Jak Śmieci ????????????????????????????

Jak szefostwo w Dhl? Spoko traktują ludzi?

Wróbel

Podłączam się pod to samo pytanie

zalezy na jaką zmiane trafisz.

DAWID
@Anonim

A na jaka najlepiej trafić?

K.K
@Wróbel

nie polecam tej firmy ponieważ wykorzystują ludzi jak mogą zabierają premie dlatego że nie było odpowieniej normy w danym msc gdzie nie było pracy wgl. ;) pracuje tam 2 lata i z całego serca nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora) dhlu ;)

@K.K

Oczekuja, ze pracownik bedzie sie wywiazywal z obowiazkow sluzbowych, bedzie zaangazowany, a takze bedzie dbal o mila atmosfere i wzajemny szacunek. Czy to tak duzo? Skoro byly straty magazynowe spowodowane nie wyrabianiem celow, bledami i uszkodzeniami to zabrali premie ;) zacznijmy zmiany od siebie, pozniej wytykajmy bledy innym.

redbull
@Anonim

jak pracownicy mieli wyrobić miesięczną norme skoro nie było pracy ? i zmienić to jedynie co to trzeba szefostwo :) bo ludzie tyrają za marne 2600 zł i jeszcze zabierają premie a oni oczekują nie wiadomo czego :) pozdrawiam

@DAWID

Najlepiej na żadną bo. I tak w. Ch... Będą robić jak chcą ja już nie pracuje i nawet dobrze bo tylko człowiek nerwy miał na wszystko nawet na to jeb wyjście do domu stoisz 10 min żeby wyjść lepiej poszukaj innej pracy

@K.K

Tak samo mogę napisać o nich

Big boy????????

Jak Pójdź i sam się przekonasz się ????????????????

Duży Pracownik

Co napisze No napiszę tylko krótko Niektórzy ludzie traktują ciebie dobrze a niektórzy źle to że człowiek może błędy robić to można to poprawić No ale widocznie dla niektórych to nie pasuje nic Mogę tylko powiedzieć jedno szukajcie sobie innej pracy na pewno nie w dhl-u bo takiego syfu firmie nie widziałem pracowałem tylko 3 miesiące No i niestety nie przedłużyli ze mną umowy co prawda niektórzy dostają na rok nic pozdrawiam A jaka zmiana to nieważne mocno tylko tyle z jednej osoby na razie nie ma dopiero wraca w lipcu i nie Pozdrawiam tej osoby bo to jest (usunięte przez administratora)

Libar

Mam ogromną prośbę dla osób zarządzających tym miejscem . Zwróćcie proszę baczniejsza uwagę na to, co się tutaj dzieje. Porozmawiajcie z ludźmi, słuchajcie ich. Możecie się naprawdę ciekawych rzeczy dowiedzieć. To dzięki nim co miesiąc odbieracie niemałą zapewne premię. Powierzyliście zarządzanie młodym ludziom, fajnie, jednakże warto byłoby zweryfikować ich kompetencje. Bo jeżeli ktoś mówi na odprawie takie słowa, jak te, opisane poniżej to możecie sobie wyobrazić jakie słowa padają nieoficjalnie. Polecam większą uważność i częstsze wizyty na magazynie. Z cyferek z raportów nie odczytacie jak traktowani są pracownicy przez kadrę zarządzająca. Z minusów mogę dodać 1.Absurdalne kolejki do wyjścia po zakończeniu pracy. Teoretycznie kończymy pracę o 22 a praktycznie wychodzimy z magazynu codziennie 15 minut później i nikt nam za to nie płaci. Nietrudno policzyć ile to jest czasu w skali miesiąca. To nie jest fair. 2. Brak miejsca na stołówce. Nie można zjeść w cywilizowanych warunkach. Proszę sobie wyobrazić 1 mały czajnik na całą zmianę i kolejkę ludzi oczekujących na zrobienie sobie herbaty. Absurd. 3. Ścisk w szatni, nie można się normalnie przebrać. Tam już covid nie istnieje według was :/. 4. Permanentny brak w toaletach ręczników papierowych, mydła i papieru toaletowego. Zmiana nocna nie uświadczy takich"luksusów" bo firma sprzątajaca pracuje tylko w dzień. To nie są cywilizowane warunki. 5.System 4 brygad i podział pracowników wprowadzany na ostatnią chwilę. 6. Brak przejrzystości w procesie rekrutacji. Skoro na kierownika zmiany awansuje się osobę niedawno zatrudnioną czyli rozumiem, że nie było wśród tak dużej grupy pracowników z dlugim stażem osoby kompetentnej na tyle, aby mozna jej było powierzyć takie stanowisko.7.Warto byłoby pomyśleć nad wprowadzeniem premii indywidualnej zależnej od faktycznych wyników. Z plusów to na pewno pensja wypłacana zawsze na czas. umowa o pracę. Dodatkowe pieniądze na Święta 2xrok. Podsumowując panuje tu wszechogarniający chaos i macie duuuzo po poprawienia jeżeli chodzi o atmosferę w miejscu pracy.

@Libar

W każdej dużej firmie góra ma zupełnie inne zadania niż magazyn i zajmują się takimi rzeczami jak słuchanie roboli. Mamy program kaizen, możesz zawsze zgłosić jakieś ulepszenia. Na zmianie B nie ma (usunięte przez administratora) że strony przełożonych ale słyszę odprawy zmiany po nas i muszę przyznać że ten siwy pan nie raz zachowywal się jak (usunięte przez administratora) Chodzę an przerwę 3h przed końcem pracy i nie ma wielu osób w jadalni. W szatni kobiet nie ma ścisku. Nowa firma sprzątająca wymienia papier na zmianie popołudniowej równiez, może boją się zostawić rolki na noc żeby nikt nie wpadl na jakiś głupi pomysł (a nie brak takich patrząc jak mieliśmy pomazane toalety w różne bardzo mądre napisy). Poprzednia firma sprzątająca to rzeczywiście była porażka totalna. Teraz nawet czasen zamiatają i myją podłogę. To wielki sukces. Co do rekrutacji na kierownikow to teraz zatrudniają tylko spoza firmy, bez doświadczenia u nas także to dopiero będzie ubaw. Premie indywidualne mają być w przyszłości. Teraz jest spokój bo każdy ma premie ale jak będziemy musieli o tą premie walczyć to będą nam podnosić normy i to dopiero będzie masakra.

Robotaju
@Libar

ze wszystkim się zgodzę :) ale co do zmiany to bym nie liczył bo oni wolą zatrudnić ukraine niż mieć ogarniętych Polaków w swoim zespole

Pracuję 3 mce. Pensja razem z dodatkiem za nocki(20proc) to ok 2900,darmowy autobus do pracy. Dofinansowanie do medicovera 10 zł za średni pakiet, 62 za wysoki. Połowa załogi to agencja, pracownikow dhl nikt nie wysyła do domu tylko agencji jest za mało pracy. Normy trzeba robić bo to korpo i za obijanie się w zadnej firmie nie płacą (chociaż czytając wpisy innych mam wrażenie że niektórym się tak wydaje). Jak się nie zrobi normy w danej godzinie z różnych powodów kto zawsze można się wytłumaczyć i nie ma afery, to prac. Z agencji muszą się starać bardziej żeby ich nie odwoływali. Niektórzy w ogóle nie robią norm a że jest na razie norma zakładowa to przedłużają im umowy. Pierwsza umowa jest na 3mce, nastepne przedluzane co rok. Na razie nie nie wprowadzono jesCze nowego procesu zmechanizowanego a po tym loga zmienic się wymagania i wszystko. Ma też być wprowadzony cel na pracownika nie zakładowy ale to w przyszłości. Kolejki przy wyjściu gdzie wychodzisz przez min 20 minut wkurzają każdego bo. Covid i przeszukuj nas ochrona. Pensja na czas, na zmianie B przełożeni w porządku. Sławna Justyna ze zmiany C jest przesunieta do innego projektu. Praca nie wymaga za wiele myślenia ale trzeba nauczyć się obsługi skaner i trochę komputera). Na hali zawsze jest cieplo.Jak ktoś ma alergie na kurz to może być ciężko. Ludzie rozni od bardzo fajni po taborety. Niektóre osoby które przeszły na pracę przy komputerach przestają mówić cześć "maluczkim" ????. nie wiem jak płacą na innych magazynach ale ja nie narzekam. Trzeba się bardo natrudzić żeby nie chcieli przedłużyć Ci umowy.

Aha i premia świąteczna 2 razy do roku. Maseczki nosimy własne.

Góra

Ogólnie praca sama w sobie jest ok. Szybko można się nauczyć pracy na procesach. Ale jest kilka " ale". 1. (usunięte przez administratora) na poziomie hard 2. Ilość Ukrainy powalająca . Nie można zwrócić im uwagi bo zaraz lecą do lidera lub kierownika zmiany i jesteś posądzany o rasizm lub dyskryminację. Strasznie to irytujące . Ale jak obrażają ciebie to już temat zamiatany jest pod dywan... 3. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to mogło by być trochę wyższe .

Pracuję tu już od dość dłuższego czasu. Jeśli chodzi o kierowników i liderów narzekać nie mogę ponieważ sa super. Wymagają wykonywania zadań i robienia norm, nie ma co się dziwić ponieważ oni również sa rozliczani ;) . Praca nie jest ciężka, normy da się na spokojnie wyrobić o ile ktoś przyszedł pracować a nie się błąkać po magazynie. Teraz mniej przyjemna część i według mnie najgorsza część.. a więc, osoby które również są zwykłymi pracownikami, zarabiając tyle samo chyba pomyliły swoje stanowiska na jakich są.. Ludzie pracujący tam ( nie wszyscy, ale niestety spora część) jest wręcz wyrafinowana, bezczelna, pracujący tam chyba z przymusu. Szczególnie osoby siedzące na wyjaśnieniach, pani P.J pracująca dosyć długo jest na tyle bezczelna i chamska, że aż odechciewa się współpracy z tą osobą, polecam ją unikać bo nie jest warta nawet spojrzenia. Jeśli ktoś ma stalowe nerwy i nie daje sobą poniewierać to da radę. Zarobki nie są najgorsze, ale mogłyby być znacznie lepsze jak na pracę 3-zmianową a nawet 4-brygadową. Ogólnie pracę oceniam na dość przyjemną, ale przyjemna praca to nie wszystko. Niestety ludzie bardzo psują atmosferę.

@Anonim

powiem ci że masz szansę na wyższe stanowisko bo takich dupolizów jak ty to uwielbiają pewnie jeszcze walisz z ucha ;) pozdrawiam. hahaha

@Ricky

To obserwuj sobie kto dostaje te wyższe stanowiska i kto się do nich pcha i wtedy sam sobie zobaczysz (usunięte przez administratora)

...

Typowe. Czyjs awans i sukcesy zawodowe wzbudza ja zazdrosc. Wiec trzeba tworzyc teorie spiskowe

@...

Ja się wręcz cieszę z awansów ludzi, po to pracują by awansować. :) Ale widzę, że kolega/ koleżanka mocno niezadowolony/a chodzi do pracy i każdy kto ma odmienne zdanie jest do niczego, a jak już lubisz osoby zarządzające to już w ogóle tragedia.

Andzia

@redbull a często takie normy nie do wyrobienia się zdarzają?

Anonimek
@Andzia

Nie, zawsze mozna uargumentowac dlaczego nie dalo sie wyrobic normy w danej godzinie

Czy w Dhl zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Oanxuav

Nie, jesli chodzi o umowe zlecenie to tylko jesli pracujesz poprzez agencje pracy, a nie bezposrednio pod DHL’em

Zostaw merytoryczną opinię o Dhl - Łódź

• Jak się pracuje w Dhl?

Zobacz opinie na temat firmy Dhl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dhl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dhl