Opinie o Dhl w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dhl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dhl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dhl w Łódź

BOGU

Magazyn pracuje od nie całych trzech lat, cały czas jest udoskonalany. W tym roku 2021 jest zapowiedziana data otwarcia drugiej części magazynu. Druga część jest bardziej zmechanizowana. Przewiduje ona około 500 miejsc pracowniczych na zmianę. Sama admosfera w firmie panuje dobra. Liderzy i Kierownicy starają się być mili i wyrozumiali dla pracowników. Oczywiście jak w każdej firmie znajdą się kwiatki z zbyt dużymi ambicjami co do swoich predyspozycji, którzy wala o smarować firmę na tle publicznym niż wziąć się za solidna dobrze wykonana robotę. Pracuje w firmie od praktycznie od poczatku poziom przyjmowania pracowników do pracy zostawia wiele do rzyczenia. Pracownicy nie myślą jak wykonują swoją pracę. Nie wykonują jej poprawnie. Kadra kierownicza na początku pracy magazynu nie wyciągał żadnych konsekwencji z błędów popełnianych przez pracowników, teraz gdy zaczęła to robić spotkała się z buntem w załodze. Przez pracowników, którzy zanizaja ocenę firmy zespoły, które tworzone są na zmianach na danych odcinkach porostu się rozwalaja. Minusami pracy w tym oddziale jest zbyt niski poziom szkoleń stanowiskowych oraz przeklęte jedno wyjście z magazynu. Przy ilości osób na zmianę 300 , kolejki do wyjścia wyglądają jak te za kumuny po papier toaletowy. Pracownicy nie potrafią stosować się do prostych zasad typu utrzymanie odległości badz maseczka ma zakrywac nos i usta. Osobiście polecam pracę w tym oddziale ale tylko dla osób, którzy chcą pracować. ????

Ricky
@BOGU

nie wiem skąd się wziąłeś ale tylko lizaniem (usunięte przez administratora) kierowniką i liderą możesz sb zalatwić wyższe stanowisko skoro pracujesz od początku tego magazynu to otwórz oczy w końcu i zobacz co się dzieje człowieku :) liderzy chodzą i tylko patrzą jak (usunięte przez administratora) premie a atmosfera jest do (usunięte przez administratora) każdy każdemu obrabia (usunięte przez administratora) za plecami.. a ludzie którzy mają otwarte oczy to piszą co myślą i jak jest w tej zajebistej firmie i tb też polecam otworzyć oczy :) i ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie

...
@Ricky

Tylko lizaniem (usunięte przez administratora) Widzisz co piszesz? Liderzy tylko chodza? W wiesz jaki zakres obowiazkow w ogóle maja? Ludzue ktorzy maja oczy szukaja rozwiazania i albo daza do wprowadzenia zmian w firmie albo zmieniaja prace a nie marudza na zlych ludzi, zly swiat i niesprzyajjaacr okolicznosci na stronie internetowej.

Kanhxia
@BOGU

Nic dodac nic ujac

Pracus

Witam pracuje w dhl na jedrzejowskiej i może nie powinnam pisać o firmie ale dam swoją opinie ażeby ludzie na przyszłość wiedzieli jak tam jest. Pracuje na środkowej zmianie. U mnie nie jest tak złe jak na zmianie pani Justyny ale jest do czego się przyczepić. Najbardziej co mi sie nie podoba to polityka pracy i zarządzanie. Na liderów przyjmują ludzi nowych którzy nie maja doświadczenia w firmie a później rządzą się i ganiają jak psy po kontach ludzi z dłuższym stażem od nich. Na mojej zmianie jest dwóch liderów jeden z przymusu a drugi który zatrudnił się 3 miesiące temu a myśli ze pozjadał wszystkie rozumy świata. Jeden mądrzejszy od drugiego. Jeżeli chodzi o szkolenie nowych ludzi to wyglada to słabo, szkolenie na danym procesie Trwa 2 3 godziny. Ludzi a zwłaszcza ludzi z agencji traktują jak w (usunięte przez administratora). Ludzie z agencji pracują po 12 h 6 dni w tygodniu jeśli nie wyrobią 100 procent normy to zwalniają. Rozwój w tej firmie graniczy z zerem. Człowiek się stara i nic a inni opierdalaja się całe dnie i biorą ich na stanowiska wyżej. Ogólnie w firmie psuje się atmosfera każdy za plecami się obgaduje liderzy udają przyjaciół po to żeby buntować pracowników przeciw sobie. Można zarobić ale czy warto tyle nerw tracić ?

Pączuś
@Pracus

Witam. Pracuje pani tam nadal?

Tiger007
@Pracus

ja pracuje od początku tej firmy i no niestety ale na żadnej zmianie nie ma wporządku liderów ani kierowników ;) ludzie którzy byli normalni po uciekali została tam garstka ludzi z którymi można pogadać i żyć po ludzku ;)

...
@Tiger007

A na jakiej podstawie stwierdzasz jacy sa liderzy i kierownicy z innych zmian? Na podstawie subiektywnych opowiadan innych osob? Z Twojej wypowiedzi ewidentnie widac, ze nie przepracowales zmian jakie zaistnialy w firmie. A aby firma sie rozwijala nie mozna stac w miejscu. Jesli uwazasz, ze bylbys lepszym liderem badz kierownikiem - sa rekrutacje. Nic nie stoi na przeszkodzie, abys sprobowal swoich sil. Zamiast narzekac sprobuj znalezc rozwiazanie.

A

1 - kto was tu trzyma na sile ? 2 - gadacie na firmę ok a sami zachowujecie się skandalicznie zero ogłady bekacie pierdzicie tragedia 3 - zaczniecie ledwo prace i już L4 4 - trzeba było się uczyć to byście byli dyrektorem za ładna pensje a tu dużo osób ma 8 klas 5 - kobiety tu w 80 proc pato 6 - w media expert płaca 400 netto więcej i tez potrzeba ludzi !!! 7 pozdrawiam

Ja się zastanawiam dlaczego firma tak (usunięte przez administratora) Ogłaszają się na OLX że pracuja na 3 zmiany a tak naprawdę wprowadzili 4 brygady. Zrezygnowałam z firmy ze względu na naukę i chce iść w swoim kierunku mimo to ta firma nie jest uczciwa :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dhl, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
bleck tempro

Dhl Smyk,totalna porażka. Podejście lidera i kierownika,odsyłaja do pracy o ktorej nie ma sie pojecia i nie było sie przeszkolonym. Poprostu naucz sie sam:) Mistrzostwo świata .

Nie pozdrawiam pani Justyny nigdy nie doświadczyłam takiego traktowania ze strony kierownika

robson

Pracowałem na zmianie C, z takim podejściem do pracownika jaki prezentuje pani Justyna nie mam zielonego pojęcia jak dostała sie na stanowisko kierownicze. Całą zmiane krzyczy na pracowników i ciągle goni do pracy byle mieć lepszy wynik niż inne zmiany. Obserwuje wszystkie ruchy skanerów i potem przychodzi i pyta co robiłeś od 7:45 do 8:05 a jak jej sie nudzi to idzie na ochrone i patrzy w kamery, podobno na innych zmianach jest lepiej jednak najczęściej brakuje ludzi na zmianie C z powodu rotacji pracowników

Bronisław
@robson

To, że firma dąży do osiągnięcia dobrych wyników nie powinno Cię dziwić. Oczywiście powinny iść za tym odpowiednie gratyfikacje finansowe. Czy firma przyznaje premie lub nagrody pieniężne wyróżniającym się pracownikom?

Someone
@Bronisław

Pracownik za dobre wyniki nic nie dostaje. Ogólna premia dla każdego. Za to jeśli nie zrobisz normy odeślą cię do domu, dla przykładu każdego dnia musi wyjść chociaz jedna osoba.. Bardzo nie polecam tam pracy

Kuba
@Bronisław

pracuje w dhlu na jędrzejowskiej, ale ja bym jednak powiedział, że firma dąży do wykorzystania pracownika jak tylko sie da. dla nich najważniejsze jest żeby był ruch na skanerze co x ilość czasu, a jak już kolega napisał jak nie wyrabiasz normy to wysyłają Cie do domu od tak. czy zrobisz 100% normy czy 150% masz taką samą premie do wszyscy (10% od podstawy).

Gregor

Podpowiedzcie jakie zabezpieczenia dla pracowników zastosowała firma? Czy można liczyć, że firma rekrutuje aktualnie?

bombel

nie polecam dhl smyk na olechowie tragedia liderzy i pensja 2100 zl netto to jakis zart

Olo
@bombel

właśnie tam idę na rozmowę stanowisko operator wózka widłowego możesz coś napisać

BOMBELEK
@bombel

KTO SIĘ PODSZYWA? BOMBEL TO JA. ALE POTWIERDZAM :)

Olo
@bombel

Przekonałem się na własnej skórze jaka jest zła atmosfera na zmianie pani J. Przemiał ludzi przeogromny, pół zmiany na L4, każdy tylko myśli żeby zmienić robotę. Sama praca nie jest zła, ale zachowanie pani kierownik i brygadzisty to jakaś porażka.

Dhl
@Olo

Bo ona chce być numer 1 to ten typ ludzi karierowiczka ....

Kierowca

8 godzin czekanie za telefonem żeby podjechać pod rampe.... Jestem tu często i nie polecam tej firmy. Ludzie którzy przyjmują kierowców to żaden z nich nawet dzień dobry nie umie powiedzieć. Jak można być takimi bucami. Co do ich pracy też nie za kolorowo, stoi się przed drzwiami 10m za cmr a obsługa za drzwiami kawę pije i ma kierowce gdzieś. Mi by było wstyd takich pracowników zatrudniać. Nie polecam tej firmy.

Czy można liczyć w Dhl na prywatną opiekę medyczną?

ChaserTB

Tak można, po okresie próbnym w Medicover

Ewa2407

Dhl to (usunięte przez administratora) firma ludziom którzy mają komornika wypłaca wynagrodzenie poniżej niższej krajowej

Kajman

Nie wierzcie w nic.Byłem. ..robiłem. ..widziałem.Gdyby tak super było to ludzie siedziliby tam.A tak już z 10 osób wróciło do domu (przynajmiej z tymi kontakt mialem)co co trochę przyjeżdżają nowi.ostatnio znowu z 15 osob.i tak wkolko.wystatczy wpisac dhl praca berlin i co miesiąc nowe ogłoszenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dhl - Łódź

• Jak się pracuje w Dhl?

Zobacz opinie na temat firmy Dhl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dhl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dhl