Oranjegroep Polska sp. z o.o.

Opinie o Oranjegroep Polska sp. z o.o.

zadowolony
@Janusz K

Moze sie nie nadawales , to ze skonczyles szkolenie nie znaczy ze byles orlem nie? Widac ze konkurencja nie spi haaaha Ja jestem po pierwszej wyplacie i wszystko jest jak sie umawialismy , i nie uwierzysz ale za soboty mam extra platne , wytlumacz to teraz sobie hahah Chaty spoko, szefostwo tez, mozna smialo wbijac

Praca jest
@kali

Praca jest, nie wiem skad takie informacje, pewnie od konkurencji. Ja pracuje i mam się dobrze

Yarao

Hmm, pracuje tu ponad pół roku i wszystko jest ok. Wypłata na czas, godzin sporo, mieszkania w mega dobrym stanie. Pan Maciek jest spoko kordynatorem- z wszystkim można się dogadać. Nie wiem czy to robota konkurencji czy wpis jakiegoś frustracja bo I ja I osoby z którymi pracuje jesteśmy zadowolenie

monter
@Cygan

generalnie nie narzekam, wszystkiego ucza na szkoleniu w Polsce, wiec potem jedziesz i od razu zaczynasz prace. Praca ciekawa na wysokosci takze nie mozna sie bać ale idzie awansowac jak sie przylozysz. Generalnie rusztowaniowcow teraz duzo firm szuka tylko z doswiadczeniem, Oranje bieże bez doswiadczenia i na razie wyplata sie zgadza a pracuje juz pol roku. Pozdro

Kustosz111 Nowy wpis

Chciałbym zapytać czy wypłaty są co miesiąc czy co tydzień? Ktos coś w tym temacie?

Nowy wpis

@Kustosz111

Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu,

były Nowy wpis

płace na czas to prawda ale jak komuś pasuje notoryczna zmiana miejsc pracy i kwaterunku to polecam.Czasami w tygodniu dwukrotna zmiana lokalu. Średnio w roku to tak 9-10 lokali. Wiecznie na walizach. Kwatery to raczej poniżej standartu.Bywa że nie ma pościeli , bywa że materace po kimś kolejnym obszczymurku. I najgorsze -brak zainteresowania kogokolwiek tematem. W zimie temperatura w lokalach 16 stopni a bywa i niżej. (usunięte przez administratora)Opiekun - coś takiego prawie nie istnieje.(usunięte przez administratora) Generalnie to lipa.

Agnieszka Nowy wpis
@były

a jaki jest powód tej zmiany mieszkania tak czesto, bo nowy jest jeszcze blizej pracy, czy chodzi o cene za niego ?

Ewelina

Szukamy jakiejś pracy z partnerem dla niego i znalazłam to ogłoszenie na stanowisko Operator Manitou. Czy ktoś mi powie, jakie oferują wynagrodzenie? Bardzo dziękuję.

Oskubany

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kwatera nora bez naczyń telewizji transport na budowę komunikacji miejskiej bilety własnym zakresie o rękawice ochronne trzeba się prosić tygodniami a gdy odejdziesz z pracy to zabiorą ci całą wypłatę na poczet opłaty kwatery mimo że ogłaszają się kwatera kwatera za darmo

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Oranjegroep Polska sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Piotr ????

Ciekawy

Witam,jak wyglądają u Was zjazdy co ile jesteście w domu? Oraz gdzie jest bazą firmy,skąd wyjeżdżacie do Holandii. Pozdrawiam

@Ciekawy

Zjazdy do domu to kwestia indywidualna - kwestia dogadania na projektach, na których się pracuje. Centrala firmy jest w Rotterdamie - siedziba polskiej spółki mieści się w Opolu - wyjazdy do NL odbywają się z domu - pracownicy samodzielnie umawiają przewoźnika.

Ciekawy
@Oranjegroep Polska sp. z o.o.

Jaka umowę państwo oferują i zjazdy kwestia indywidualna to dużo powiedziane... Jest w ogóle możliwość pracy w systemie 3 na 1?

SA
@Ciekawy

Agencja pracy Oranje oferuje swoim kandydatom do pracy umowy cywilnoprawne, zwane potocznie "śmieciówkami".

Totylkoja

A więc kobiety jakie stanowisko zajmują w pracy u państwa jaki zakres obowiązkow :)

Pytajek
@Totylkoja

Dlaczego nie odpowiadaj ? I ciagle usuwaja niewygodne komentarze-slaba firma .

@Pytajek

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu - każdą nurtującą Państwa sprawę można załatwić w satysfakcjonujący do wszystkich zainteresowanych sposób. Kasujemy niemerytoryczne i złośliwe komentarze. Pozdrawiamy, zespół OranjeGroep

Dzień dobry, nie możemy się z tym zgodzić - jaką sprawę chce Pan/Pani załatwić?

Anonimowy chetny
@Oranjegroep Polska sp. z o.o.

Kasujemy niemerytoryczne, kąśliwe, negatywne oraz nieprzychylne komentarze .. Inne z prawidłowym przesłaniem oczywiście zostają... A najlepiej niech jest tak : " Łubudubu, łubudubu , niech nam żyje prezes naszego klubu " Dziwne że tylko 4/5 macie ????

@Anonimowy chetny

Właśnie tego typu niemerytoryczne i złośliwe komentarze usuwamy. Takie jak ten, w którym nie chodzi o jakąś konkretna sprawę.

Am
@Anonimowy chetny

...Anonimowy... lepiej napisać się nie dało. 100% Prawda.

Budowlaniec
@Oranjegroep Polska sp. z o.o.

To chyba forum do wyrazania swoich opini a nie do chwalenia wiec usuwanie komentarzy ktore was nie chwala to nieporozumienie.

@Budowlaniec

Dziękujemy za tą uwagę. Jest bezcenna. Miłego dnia.

wyplaty na czas kontakt bardzo dobry mieszkania ok i co bardzo wazne ,jestes dobrze ubezpieczony na wypadek choroby

To co obiecują jest

Totylkoja

Czy kobiety z Polski sa przyjmowane do Oranje?

@Totylkoja

Dzień dobry, teoretycznie tak. Jednak zawody, w których rekrutujemy są niemal w 100 % wykonywane przez mężczyzn (monterzy rusztowań czy Cieśle szalunkowi).

@Oranjegroep Polska sp. z o.o.

Dzien dobry, czy firma zatrudnia osoby nieheteronormatywne czy raczej nie? Bo bylibysmy z kolega chetni...

Cichy11

Do tej pory wszystko było ok-mieszkanie spoko,auto pod dom, kasa się zgadzała. Od grudnia zmienił się koordynator, przyszedł jakiś magik z innej firmy rusztowaniowej,który ma wylane na pracowników. Ostatnio kazał sobie płacić za kurtkę , którą firma zapewnia nieodpłatnie,przywozi rękawiczki na sztuki, gdzie jak każdy wie para czasem starcza na jeden dzień.

@Cichy11

Tą sytuację Panu wyjaśniliśmy.

Tomasz Stankiewicz

Skoro zostałem "wywołany do tablicy" to proponuje @Cichy11 żebyś się przedstawił, a nie ukrywał pod nickiem. W przeciwnym wypadku Twoje komentarze są dla mnie niewiarygodne.

Ma Pani błędne informacje o naszej firmie. Pracują Ci sami rekruterzy i większość pracowników się nie zmieniła.

Dzień dobry - chętnie pomożemy, ale nie znamy szczegółów sprawy. Nikt nam nie zgłaszał podobnych zastrzeżeń. Prosimy o kontakt z pracownikami firmy w celu wyjaśnienia opisanej sytuacji.

Sranda

miec firmowy samochod za który płaci firma, mieć paliwo za które płaci firma i jeszcze narzekać... absurd nie zna granic, serio.

Mamy więcej pracy niż przed rokiem, umacniamy pozycję na rynku. Tomek, Michał i Igor pracują z powodzeniem. Dochodzą kolejni członkowie zespołu i nie mamy problemów z funkcjonowaniem.

Witam. Posiada ktoś z was kontakt do osoby która zajmuje się przyjęciem do firmy ?

Iwan
@Nowy

Tomasz sie tym zajmuje 880385866

Alkmar

sprawdzenie umowy przez kancelarię to kosz 100-200 zł i sami jesteście sobie winni podpisując wszystko, co wam podsuwają

Nieprawda.

wkurzony

Pojechalem i tylko czas i pieniadze stracilem. Nie załatwili jakis dokumentow , tydzien na chacie czekalem i wrocilem a to dodatkowa kasa stracona . .Porazka przynajmniej w budowlance. z reszta roboty tez cos slabo bo ludzie mowili i ze kary juz daja za byle co i kasa sie nie zgadza.

@wkurzony

Dokąd Pan pojechał? Kiedy ?

Grzesiek

@Olkis Ale pewnie to niezadowolenie jest na własne życzenie? Firma jest dobra!

Alkmar
@Grzesiek

no aha - dlatego już nie istnieje rok na rynku i niż pozamiatane tzn.: „zamknięte na stałe”, brylanty biznesu nie odebrane

Sebastianoo

Ja się zgadzam w 100% z kolegami, którzy mieli okazję zobaczyć swoje umowy (usunięte przez administratora)od nich. Gorzej nie można się chyba „zatrudnić. (usunięte przez administratora)

Monter
@Sebastianoo

Tak 23 lata z tego 20 w magazynie pełno tu takich

szobi

Praca jest, projekty są, kasa się zgadza, nie mam nic więcej do dodania. Troche się bałem, że to taka sama ściema jak moja poprzednia firma od której uciekłem, ale w sumie jest spoko, nie narzekam. Generalnie jak ktoś chcę się załapać na stałą robotę to śmiało mogę polecić.

Olkis
@szobi

u mnie niestety odwrotnie, totalna porażka . żałuję zmarnowanego czasu , jest wiele innych lepszych biur z większym doświadczeniem i możliwościami w Holandii , wystarczy popytać gdzie ludzie pracują dłużej.

@Olkis

a co ci sie niby nie zgadzalo? zero konkretow, prawie jakbys w ogole nie pracowal tylko pisal byle cos pisac ty trolu

Yarao

Monter
@Yarao

Witam mam pytanie a jak z jezykiem angielskim mocno wymagaja bo czekam az zadz z norwegii i nie wiem czego moge sie spodziewac?

Bobek

Super oferta, najlepsza chyba jaką dostałem

Zostaw merytoryczną opinię o Oranjegroep Polska sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Oranjegroep Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oranjegroep Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oranjegroep Polska sp. z o.o.?

Oranjegroep Polska sp. z o.o.