Opinie o ABM Greiffenberger Polska w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ABM Greiffenberger Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABM Greiffenberger Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABM Greiffenberger Polska w Lublin

pytuś

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej pensji na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ABM Greiffenberger Polska?

qba

Zmotywowani i wykwalifikowani pracownicy siłą napędową naszego sukcesu...

Papa

Słabe zarobki w tym abemie całym, brak szansy na rozwój, ciężka praca, no i masowe zwalnianie sie pracowników a to juz chyba o czymś świadczy jak tam jest "wspaniale". Nie polecam

Tymoteusz

A wystarczy dobrze robić swoją pracę żeby nie narzekać, polecam!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABM Greiffenberger Polska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Automatyk utrzymania ruchu? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Cała Prawda

Zarobki 2750 zł brutto na podwyżkę nie ma co liczyć na rozmowie obiecują wszystkie premie z wszystkich działów (że niby da się 3400 zarobić śmiech na sali) których nie da się osiągnąć żeby zarobić więcej musisz poświęcić bardzo dużo czasu na nadgodziny które raz są a raz nie ma. Atmosfera słaba gdyż wszyscy wiedzą że podwyżek nie ma i nigdy nie będzie chyba że najniższa krajowa przebije stawkę o kierownikach nie będę się wypowiadał bo żal słów niekompetentni do granic możliwości jeden nawet nie ma kompletnie zielonego pojęcia kierownik M... M... o dziale na którym się znajduje (transfer z innego działu) w dodatku po wizytach Niemców tworzy się (usunięte przez administratora) bo im wiecznie coś przeszkadza ogólnie nikomu nie polecam i dobrze że już stamtąd uciekłem najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym miejscu aaa jeszcze te ciągłe zebrania kierownikow i innych filozofów myślicieli i omawianie problemów nieistotnych które nagle urastają do rangi najważniejszych od których zależy przyszłość firmy na podwyżki nie ma grosza ale szafę do wydawania rękawiczek za gruby hajs kupiono.P A R A N O J A

Sędzia piłki plażowej
@Cała Prawda

Bronek Ci naobiecuje jak stary komunista.

Yhym
@Cała Prawda

Ojojoj kogoś chyba zabolało, że już nie może brać rękawiczek ile zechce.

Najgorszy pracodawca na strefie a może i w Lublinie, ludzie traktowani są jak tania ba! bardzo tania siła robocza i tyle. Jak ktoś lubi tyrać (praca jest ciężka) za 2 tysiące na 3 zmiany to biorą wszystkich nawet i kulawych, bo nikt tam nie chce już pracować. A jak ktoś już przyjdzie, chwile popracuje i znika. NIE POLECAM strata czasu.

Jasiek

Myślę, że konkret w odniesieniu do danej osoby może paść jedynie podczas rozmowy rektutacyjnej.

@Jasiek

Na wstępie dzięki za odpowiedz! Tzn.że stawki są zróżnicowane? I nowo przyjęci do pracy nie mają tak samo? A możesz podać w przybliżeniu ,,od-do"?

Witam wszystkich! W związku z tym iż myślę o pracy w tej firmie potrzebuję rzetelnych inf.na temat zarobków.Ile netto na okr.próbnym a ile już po-licząc już z premiami i zakładając ok 20-30 nadgodz.Z góry proszę o oszczędzenie mi wpisów typu ,,wyzysk" ,,nie pchaj się w to" itp.Wiem że szału niema-jednakże jeszcze raz proszę o konkret-ile na rękę da się zarobić ze wszystkim po okr próbnym-z góry dziękuję i pozdrawiam!

Czy ktoś może się wypowiedzieć o tym pracodawcy? Napicie jak wyglądają godziny pracy? Jest jedna zmiana? Wasze opinie na pewno będą cenne dla innych użytkowników, którzy aktualnie poszukują pracy.

Witam. Ktoś może opisać jak wygląda sytuacja w dziale montażu ? Jakie godziny pracy, zarobki, atmosfera, praca w soboty i niedziele ?

Maxx

ten wątek już tutaj jest, jako ABM Lublin.

Zostaw merytoryczną opinię o ABM Greiffenberger Polska - Lublin

• Jak się pracuje w ABM Greiffenberger Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ABM Greiffenberger Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABM Greiffenberger Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABM Greiffenberger Polska