Opinie o ABM Greiffenberger Polska w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ABM Greiffenberger Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABM Greiffenberger Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABM Greiffenberger Polska w Lublin

Nologo

Polecam pracę u tego pracodawcy. Wypłata dużo przed czasem, co niestety jest rzadkością u niektórych przedsiębiorców. świadczenia socjalne, obiady, szkolenia, atmosfera dość przyjazna. Po wielu niemiłych doświadczeniach w Lublinie, mogę polecić.

Praca nie jest ciężka, wypłata zawsze na czas warunki są naprawdę dobre, opieka zdrowotna, obiady, dodatki na święta, możliwość zrobienia kursów . Atmosfera w pracy jest naprawdę spoko. Jedyne co to wynagrodzenie nie powala żeby zarobić trzeba zrobić trochę nadgodzin. Ogólnie polecam.

Maria

Hej, dzięki za opinię. Pozytywna recenzja ze strony pracownika ABM jest bardzo pomocna. Napisałeś, że wynagrodzenie "nie powala", o jakich kwotach mówimy i na jakim stanowisku?

Zenek

Jak w Bajce tylko dlaczego jest taka duża rotacja pracowników ????????????????????

Irena

Czytałam, że jednym z wymagań do pracy w dziale uzwojeń jest pozwolenie na suwnice sterowane z poziomu „0”, uprawnienia SEP czy coś takiego. To nadal aktualne, ciężko jest to zdobyć?

Sajan

Mam prośbę o obiektywną ocenę faktycznie firma nie płaci na czas a premię są ciężkie do wypracowania?

Pracownica
@Sajan

Firma płaci ,płaca bez nadgodzin jest marna niestety większość się zarzyna żeby natluc nadgodzin i wyrobić normy które są duże ,tu nie ma czasu na pitu pitu z kolegami,żeby zarobić trzeba zrobić sporo nadgodzin. Ogólnie jest tak płacą zawsze na czas,zapewniają posiłki no a płaca jak to w Polsce słabo Niemiec by za tą kasę nie robił a już napewno nie te normy które są u nas ustalane.Nowi na umowie mają ponoć najniższa krajowa potem coś więcej ale szału nie ma .Decyzja do was należy aplikuje i zobacz czy ci odpowiada

Aneta
@Pracownica

Czyli bez wyrabiania nadgodzin nie da się wyrobić normy w ABM Greiffenbergerze? Jak nadgodziny są płatne? Można ich sobie brać ile się chce czy może też jest wymagane jakieś minimum?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABM Greiffenberger Polska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Automatyk utrzymania ruchu? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maria

Hej, dla osób poszukujących pracy, ABM Greiffenberg ma kilka ofert pracy: http://www.abm-polska.pl/7603_oferty_pracy.html. Ja jestem zainteresowana działem księgowości w firmie- czy obecnie pracują zdalnie?

Robin Hood z ABM

Skoro glowny kierownik montazu odchodzi do niemiec, to trzeba miec z tylu glowy, ze to jest tonacy okret

Krystyna
@Robin Hood z ABM

Czemu kierownik odszedł? Jeśli sprawy osobiste, to nie proszę o podanie przyczyn, nic mi do tego. Próbuję wywnioskować, co tam się aktualnie dzieje w ABM.

Pracuję tu 2 lata
@Robin Hood z ABM

akurat jeśli chodzi o wypłaty zawsze były na czas. Czepiacie się już wszystkiego, byle tylko coś złego napisać. źle ci? to się zwolnij, życzę powodzenia gdzieś dalej. Wszędzie w Lublinie jest to samo.

Helena
@Pracuję tu 2 lata

Wypłaty w terminie to obecnie już absolutna podstawa. No ale dobrze, że w ABM Greiffenberger tego pilnują. Słyszałam, iż właśnie szukają tam Operatora Działu Uzwojeń. Możesz mi powiedzieć, jaki jest, mniej więcej, zakres obowiązków osoby na tym stanowisku?

brak wyplaty

Juz 11 dzien miesiaca a my dalej bez wyplaty.

wypłata
@brak wyplaty

przyzwyczaj sie, firma dziadyga

Bartosz
@brak wyplaty

I jak, wszystko już w porządku pod tym względem? Jak długo pracujesz już w ABM Greiffenberger Polska i jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Liczę że niedługo mi odpowiesz, daj znać.

Nie polecam nikomu tej firmy kierownicy porażka totalna,wynagrodzenie smiech na sali robic za 2750 brutto.

Mzr

Do nicku pytanie odpowiadam,jakby ktoś pewnie z firmy nie kasował postów to byś wiedział co musi się stać żebyś awansował...

witam pracowałem w tej firmie pól roku,nikomu nie polecam tej firmy zarobki śmieszne jak na produkcję,każdy odchodzi po 3 miesiącach okresu próbnego kierownicy masakra tam moze zostać każdy kto sprzedaje każdego na dziale montażu,jest tak ze jak nie ma roboty na tygodniu to trzeba przychodzić i odpracować w sobotę albo niedziele,Grzesiek kierownik główny kompletnie nie można się z nim dogadać co do urlopu i pieniędzy kompletne 0 nie wiem dlaczego on tam jest kierownikiem,nikomu nie polecam tej firmy kompletna porażka jest jeszcze dużo do powiedzenia na temat tego zakładu naprawdę.

kope lat

Pracowałem w firmie gdy jeszcze wynajmowała halę od Ball, przenosiny na nową halę również w tym uczestniczyłem. Co mogę szczerze powiedzieć to że nie warto zaczynać swojej przygody z tą firmą. Wyzysk, kolesiostwo, ochłap 10-tego, brak możliwości wyrażania własnego zdania no i Ci kierownicy po żal się Boże ( oczywiście poza Grolem). W czasach gdy niemcy przyjeżdżali szkolić nas na nowych stanowiskach zapytałem jednego z nich o normy produkcji u nich w niemczech ( z małej gdyż kur...wów nie lubię) były o połowę mniejsze. Gdy nie wyrobiłeś normy po jakimś czasie miałeś okazję poznać kierownika hali mrs Piotr.O wraz z giermkiem Marianem i grubym jąkałą(kebson).Wracając do kierowników .... Grzeeeeeeesiu jobony leń i obibok, nie potrafi jasno sprecyzować swoich oczekiwań ( kumpel Bronisza z ball). Mariuszek, ego wielkości księżyca, żadne argumenty nie docierają do tego zakutego łba ( kumpel bronisza z ball). Osobiście polecił bym ABM sąsiadowi bo go nie lubię oraz wszystkim tym którzy źle życzą ;)

xyz

Polecam pracodawce!

Robin Hood z ABM

Pozdrawiam p. dyrektora, który bagatelizuje sprawę wirusa i nie ma nawet mydła w łazience. Niech Was ...!

elo

Odszedł na managera produkcji do varoca...kasa lepsza ...i dalej będzie mogł zmieniać prace..tylko wy jak bedziecie odchodzić będziecie beeee:) taki los robola...a wirusik dopadnie was tez szybko na tych dziadowskich mecho-straganch w abmie:)...

Robin Hood z ABM

Witam, w kilku zdaniach streszczę, co działo się w tej firmie przez ostatnie lata. Generalnie można poczytać komentarze sprzed 7 lat, gdyż nic w tych kwestiach się nie zmieniło. KIEROWNICY ZMIANOWI: Kierownicy zmianowi wymagają od każdego pracownika przestrzegania regulaminu, który nagminnie sami łamią (palenie papierosów w trakcie pracy, suwanie kilku palet wózkiem widłowym). Nie mają grosza pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jeżeli jesteś osobą asertywną, która potrafi wyrazić w konstruktywny sposób swoją opinię, to już jesteś mniej lubianym pracownikiem. Na każdym kroku widać kolesiostwo - dobrze znaliście się przed pracą? To zmiany, urlopy i inne korzyści masz jak w banku! NORMA: Generalnie na większości linii jest do wyrobienia, gdy pracuje się w pojedynkę. Schody zaczynają się w momencie, gdy masz z kimś pracować. Jednak należy się zastanowić, czy dla 150-250 PLN BRUTTO warto biegać, skakać po liniach każdego dnia. WYNAGRODZENIE: Zdecydowanie za niskie, jak za wykonywanie tak fizycznej pracy. Osoby pracujące kilka lat mają taką samą stawkę, co osoby, które np. pracują rok, gdyż nie ma waloryzacji wynagrodzenia względem doświadczenia lub stażu pracy. W celu zobrazowania wysokości stawki dziennej,to wynosi ona ok. 30 euro brutto, gdzie najtańsze magnesy w aglomeracjach turystycznych kosztują 10e :) daje do myślenia, prawda? ŚCIEŻKA KARIERY Jakaś mapka kariery jest wywieszona, ale generalnie nie ma co się nią podniecać. Większość specjalistów rozdawanych jest tylko i wyłącznie osobom, które chcą odejść, gdyż cytuję "aktualnie nie mamy pieniędzy aby dać coś więcej". Jedne osoby dostają specjalistę szybciej mimo niespełniania warunków, a inne spełniając wymagania tego specjalisty nie mają przez kilka lat, bo zdarzy im się zwolnienie lekarskie lub mają własne zdanie, które nie pasuje często kierownikom. Nie ma co się łudzić przychodząc tutaj do pracy, że się coś osiągnie, bo maks. jaki możesz tutaj otrzymać, to specjalista i to też trzeba niekiedy chodzić i walczyć o to co Ci się należy. LIDERZY Jest aktualnych liderów kilku. Jedni lepiej przyjęli tą rolę, a inni gorzej. Niestety, ale większości z nich odwaliło, gdyż uważają się za nie wiadomo kogo. Chodzenie aby chodzić, brak pomocy z ich strony, niekompetencje oraz (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Pierwsze wrażenie sprawiają dobre, ale w późniejszym rozrachunku wszystko, co powiesz do lidera ląduje u kierownika. Ogólnie na liderów przeszkolonych jest ok. 30% hali, więc też nie masz co się łudzić przychodząc tutaj, że otrzymasz to stanowisko! W sumie czy warto być je...anym za kilka zł więcej? ;) PODSUMOWANIE: Duża rotacja pracowników była, ale jest to na rękę firmie, gdyż produkcja względem poprzednich lat zmalała. Przy każdej wizytacji jest tu łamane podstawowe prawo płynące z wolności słowa, gdyż każą odpowiadać tylko TAK lub NIE. Płaca jak za taką pracę jest niska, więc jeżeli masz alternatywę pójść gdzieś indziej, to nawet się nie zastanawiaj. Jedyny plus jaki płynie z tej firmy, to atmosfera, ale ona niedługo też wygaśnie, gdyż większość ludzi już się nie zna. Nie polecam.

...holik

a co to było za "wystąpienie"? i co dyrektor obiecał? na szczescie juz tu nie pracuje, ale dalej chetnie sie posmieje z tego pajaca :)

Przepraszam że pytam,ale czy po ,,wystąpieniu,"przedświątecznym pana dyrektora ktoś w tej firmie dostał to co on obiecał?(nie pierwszy już raz).

Krzak

Po kilku latach pracy w tej firmie. Widzę tylko jak ludzie przychodzili i odchodzili. Nikt tam nie zostaje na długo. No chyba że jakieś tłuki na krusie bo nic innego na wsi do roboty już nie mają. Płacą minimalna za pracę fizyczna. Mobbing pełna gębą bo kierownik wie najlepiej . Komentarze z przed 7 lat są jak najbardziej prawdziwe wystarczy przeczytać na gowork. Te pierszwe prawdziwe komentarze na temat tej firmy. Detektor Bronisz jest pieskiem Niemieckiej dużej firmy co płaci Polakowi 550 euro za pracę warta przyjaniej na zachodzie kraju 1000 euro.netto podaje w euro by ci najgłupsi wiedzieli jaki idzie wyzysk. DEREKTOR SIĘ chwali w mediach ze firma obraca 400 mil. Zł rocznie (niemiecki kapitał nic u nas nie palcą podatków w Polsce od obrotu ) a na święta pracownicy dostają od miasta Lublin zł(prezydenta Żuka) Na wakacje i święta również. Ta firma nie daje nic od siebie. 3 zmiany i normy takie że dwóch pracowników na zmianie lecą norme od 100%nawet do 200 %to jedna zmiana, a są 3 zm. . DEREKTOR mówi że tu się o zapi.... Nie potrzebna im siłownia czy basenu więc zapomnijcie że od firmy na relaks dostaniecie multisport. Dziękuję za uwagę

Nikt

Strata czasu i nerw zostają sami emeryci co boją się ruszyć dupska z tego bagna podpiera... Jeden drugiego samo to że na uzwojeniach kierownikiem jest ciec z parkingu a kierowniczka pakowacza z libelli to świadczy o poziomie tej firmy nie wspomnę o głównym kierowniku nie zrównoważonym emocjonalnie dzieciaku szkoda czasu i nerw dla tej firmy

MBM

Normy są do zrobienia, darmowe obiady,pakiet socjalny ,więc myślę, że jak na lubelskie warunki i standardy jest ok. Chyba że, musisz dojeżdżać 40 km to już warto się zastanowić. Na Bogdance ,która to niby płaci na bogato, byłem na rozmowie i stanęło na tym, że może zarobię 1800, +dojazdy to wyszło, że 800 na paliwo i kanapki pójdzie. Dlatego jeżdżą w pięciu, żeby taniej wyszło .Ja polecam

Nelly
@MBM

Jak na lubelskie warunki jest słabo bo co z tego ze dostaniesz niesmaczny obiadek jak zarobisz 2 tysiace, to jak w mordę dostać jak na dzisiejsze czasy, jak ktoś lubi chodzić w kieracie to polecam

marQ

gratuluję!!!

miereckov
@MBM

Wynajmij sobie stancje w Lublinie Bo na takiej jeździe + robota na 3 zmiany nie pociągniesz długo

Zostaw merytoryczną opinię o ABM Greiffenberger Polska - Lublin

• Jak się pracuje w ABM Greiffenberger Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ABM Greiffenberger Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABM Greiffenberger Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABM Greiffenberger Polska