Opinie o ABM Greiffenberger Polska w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ABM Greiffenberger Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABM Greiffenberger Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABM Greiffenberger Polska w Lublin

Rex

A jak pracownicy przyjęli system podwyżek i premii w niemieckim zakładzie wywieszony na tablicach informacyjnych?tak,jesteśmy jedną wielką rodziną,Polak tyra ponad siły i normy a Niemiec bierze tysiące euro premii wakacyjnych,podwyżek a także uwaga -dodatku za inflację(która tam wynosi 6%)

Sławomir
@Na wypowiedzeniu

Trochę słabo. Darmowe obiady są w stołówce czy dostaje się jakiś ekwiwalent pieniężny na zakup ciepłego posiłku?

marecki z nrd

Jeszcze będziecie tam wracać z podkulonym ogonem(w końcu to blok wschodni), większość ludzi tam pracujących to małorolne janusze z okolic lublina z twarzy i zachowania z brakiem możliwości rycia w ziemi której niewiele posiadają.

Nadgodziny jak były to płacili zgodnie ze stawkami jakie obowiązują.Teeaz jest lipa ,pracy malutko co chwilę jakies wolne ,urlopy .Firma chyba ma się coraz gorzej.Obecnie nikogo nie zatrudniają.Wiekszosc mowi ze to to tonący statek.

Co sobie na L4 posiedziałem i kasy nabrałem to moje. Pewnie gdyby nie redukcje to mógłbym tak dalej. Teraz przeczekam i jak się unormuje znów będę doił ZUS i Was na kasę. Polecam tu pracę.

Składaliście cv na operatora działu montażu ? Zależy mi na pracy w Lublinie zadna wyjazdowa i wydaje mi się ze ta oferta wlansie taka jest. Tylko piszą ze praca w systemie dwu lub trzy zmianowym.. Czy to można sobie samemu wybrać czy narzucają ? Zalezaloby mi na 2 zmianach

Na ile podpisuje się umowę z firmą? Interesuje mnie zdecydowanie coś na dłużej, w ofercie na operatora działu montażu obiecują stałą współpracę, ale ciekawe, co to znaczy. Faktycznie umowa na długo czy ciągłe podpisywanie nowych? Tak miałem z poprzednią firmą, nigdy się nie doczekałem bezterminowej...

marecki z nrd

@marecki z nrd

Nie żartuj sobie z tymi powrotami to tonący statek.Pensje bez nadgodzin to zadna rewelacja.Ludzie uciekają bo są miejsca gdzie płacą lepiej i nie ma czepiania się o wyśrubowane normy.

@Krzysztof

W sensie musicie te nadgodziny robić ale za to nie płaca, dobrze to zrozumiałem ? W sierpniu jeszcze szukali na automatyka i myślałem żeby składać w nowej turze cv tylko zależy mi żeby nie robić dodatkowych godzin bo wole je spędzić z rodzina. Jak jest z w takim razie z sobotami?

Krzysztof

Za nadgodziny płacili ale bez nadgodzin to pensja marna a robota ciężka.Wiec jeśli nie będzie nadgodzin to nikt niedługo tam pracowac nie będzie chciał.Bo tylko z nadgodzinami wypłata była w miarę.Ale dobrze ze ja uciekam.

Mariusz
@Krzysztof

Nadgodziny pewnie będą. Tylko zespół ludzi będzie mniejszy. Ci co symulowali albo nie przykładali się do pracy zostaną oddelegowani za bramę. To bardzo dobrze. Jak już każdy widzi nagle dość mocno wzrosło zaangażowanie i zapał do pracy tej grupy. Nagle nie ma L4 a i normy jakoś da się zrobić. Ktoś w końcu dostrzegł że jest przerost zatrudnienia o tych co kombinują. To naprawdę dobre miejsce do pracy. Jeśli dobrze pracujesz chodzisz na nadgodziny to na całej strefie nigdzie nie zarobisz więcej. Może fakt inni mają większe podstawy za to nie ma nadgodzin nie ma możliwości dorobienia. Bo załoga ma obowiązek wyrobić się z produkcją w czasie podstawowym.

@Krzysztof

Jeżeli mają miejsca te nadgodziny, to są one płacone tak, jak za normalną godzinę pracy, czy można liczyć na jakąś ekstra stawkę? :) Jest to dla mnie ważne, bo będę składać w to miejsce cv... ;p

Pracownik Nowy wpis

Misia

Cześć, chciałam spytać o kwestie grafiku na stanowisku automatyk utrzymania ruchu. 4 miesiące temu pisali w takim ogłoszeniu starszym, na które sobie zerknęłam, że elastyczny grafik. No a w praktyce jak to wygląda teraz? Jak coś wypadnie to można sobie wziąć wolne, ew wyjść wcześniej? Mamy z mężem małe dziecko w przedszkolu i niestety takie sytuacje się zdarzają.

@Misia

Teraz nie ma przyjęć są tylko zeolnienia

Sowa
@Karolina

Nie tak do końca; pracownicy sami odchodzą często z nie małą odprawą więc nie jest tak źle. Jeśli chodzi o kolejne ,,zwolnienia" to nie ma żadnej informacji że takie będą. ,,Redukcja" jak to wszystkie kierowniki pięknie nazywają spowodowana jest planowaną, mniejszą produkcją w przyszłym roku.

@Sowa

Hej, a czy te redukcje etatów i zwolnienia dotyczą jedynie pracowników produkcyjnych? Szukam pracy w kadrach i płacach, chciałam to wysłać cv. Teraz już sama nie wiem, czy mam oczekiwać odpowiedzi? Wiesz może jak tam wszystko funkcjonuje w firmie w kadrach? Pod względem warunków czy atmosfery? Zespół jest raczej stały, czy da się zauważyć wysoką rotację?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABM Greiffenberger Polska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Automatyk utrzymania ruchu? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy jest możliwość pracy w ABM Greiffenberger Polska na część etatu?

Krzysztof

W tej chwili są duże zwolnienia i nikogo nie zatrudniają.W kwietniu kolejna podobno tura zwolnień.

Józek
@Krzysztof

Sporo tych zwolnień. Etaty będą likwidowane i nikogo nie przyjmą na te miejsca? Nawet jak się polepszy finansowo w firmie? W ogóle zapowiada się żeby będzie lepiej czy bardziej to zmierza w stronę likwidacji firmy?

Bartlomiej
@Krzysztof

Po firmie chodza słuchy że w kwietniu kolejna tura zwolnień. A w każdej plotce jest ziarno prawdy.Pewnie będą się zwijać i dlatego te zwolnienia.Czas się za robota rozglądać.

@Józek

W tej chwili to nie ma mowy o zatrudnianiu,chociaż podobno finansowo firma stoi rewelacyjnie.Zwolnienia są decyzja Niemiec,a czy firma do likwidacji czas pokaże może chcą zamykac w Polsce zakład.

SzybkiJoe

Co się aktualnie dzieje w firmie? Podobno szykują się masowe zwolnienia. Produkcja stanęła.

Tamara
@SzybkiJoe

Skąd można wziąć potwierdzenie? Mam na myśli te produkcję teraz, dlaczego miałaby stanąć? Brak zamówień? od kiedy o tym wiesz i czemu wcześniej nikt o tym tu nie pisał? Było w ogóle kiedykolwiek tak, że coś się wstrzymywało? Chodzi o to, że na stronie normalnie wiszą oferty, one są jednak nieaktualne?

@SzybkiJoe

Nie jest wesolo 70 osob do zwolnienia.Produkcja stoi.kogo wywala nikt nie wie.

@Krzysztof

Aż 70 ludzi?! skąd macie takie informacje? Produkcja stoi to jesteście na postojowym płatnym czy jako. Oferty pracy na stronie wiszą ale warto składać cv skoro takie coś sie dzieje? Te zwolnienia to wiecie może z jakich działów maja iść? Mam na utrzymaniu rodzine i szukam raczej czegoś stabilnego…

Krzysztof

Te liczby czyli 70 osób to oficjalne dane ogłoszone przez dyrektora na zebraniu.zwolnienia obejmują wszystkie działy.Juz nie przedłużają umów tych które sie kończą.Ludzie z dnia na dzień dowiadują się że są beż pracy.Praca była stabilna teraz nie ma co tu składać CV bo nie wiadomo co dalej.Nie jesteśmy na postojowym ,pracujemy robimy to co zlecają i na ile jest zleceń

Krzysztof

Dyrekcja i kierownictwo zostaję.Czesc zalogi już od kierownikow wie ze oni napewno pracowac dalej będą bo są w dobrych stosunkach z kierownictwem. Ci co co chwilę na L4 siedzieli to teraz wielkie pracusie aby tylko przeczekac zwolnienia.Ci co nigdy normy wyrobić nie chcieli tez nagle wielkie zmiany w podejściu do roboty.A wiadomo że wylecą i tak Ci których wskażą kierownicy i zdziwiłbym się gdyby naprawdę było jakies inne kryterium tych zwolnien

Bardzo dobry pracodawca. Można non stop na zwolnieniach siedzieć i kasę brać. W innej fabryce by już zwolnili a tu luz blues. Dlatego polecam. Przemęczysz okres próbny podpiszesz kolejna umowa i życie jak w Madrycie.. Niech inni pracują hehe. Tu naprawdę szanują pracowników.

Madzia

Serio, jak często można chorować? No a jak długo trwa okres próbny i czy jest sposób żeby go przejść? Po okresie próbnym już jest umowa na stałe?

Rex

Aleksandra
@Rex

Czyli co, w firmie pracuje się na polskiej umowie? Mąż zmienia pracę, myśli o tej firmie, ale w poprzedniej pracy też w niemieckim zakładzie miał normalnie niemiecką umowę. Przysługiwało mu to samo co Niemcom, nawet dodatek na ogrzewanie jakiś tam był. Napiszesz może coś więcej? Jakieś widełki? Bo teraz to nie wiem, czy nie skończy się wejściem z deszczu pod rynnę;/

Na wypowiedzeniu
@Aleksandra

Umowa jest polska, 4300 brutto na start, żadnych premii, z dodatków to darmowe obiady

Sławomir
@Na wypowiedzeniu

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Automatyk. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Były Pracownik

Szczerze mówiąc odkąd odszedł kierownik zmianowy montażu w firmie zaczął się robić niezły (usunięte przez administratora) śmieszne turkusowe premie które były 2 razy bo pracownicy ich wyśmiali, straszenie pracowników, patrzenie im na ręce to codzienność. Liderzy i Kierownicy czują się jakby boga za nogi złapali i katując ludzi, gdzie sami nie wiele robią siedzą sobie na telefonach i zadowoleni nikt im uwagi nie zwróci. Człowiek pójdzie tylko do toalety i już pytania gdzie byłeś i czemu nie pracujesz. Koleśiostwo jest było i będzie ale do tego juz sie każdy przyzwyczaił. Śmieszni starsi specjaliści którzy dostali taki stopień od byłego kierownika, ci ludzie nawet nic nie potrafią były rozdawane. Komplikują pracownikom życie i dają im się zarzynać pozwalają na 100 nadgodzin na osobę żeby później kare płacić ale robota ma być zrobiona żeby Niemiec był zadowolony

@Były Pracownik

O masz, to nowy kierownik wprowadził jakieś nowe porządki tak podejrzewam. Wymienisz mi, co dokładnie uległo zmianie? Z tym straszeniem pracowników to podasz jakieś przykłady konkretne? Bo poważnie to zabrzmiało. No i tak nie mogę zrozumieć tego zwracania uwagi na to, gdzie się było. To w jaki sposób tu można wyjść na przerwę? Sporo pytań się nasunęło po Twoim wpisie, dlatego proszę Cię o sprecyzowanie, jak możesz.

Panie dyrektorze,pytanie-hucznie przez Pana wygłoszone orędzie o dodatkowej premii tzw. turkusowej a w zasadzie jej brak tłumaczone było ogromnymi kosztami z co najbardziej pożerały nadgodziny,teraz nadgodzin brak a premii....także.

Ilona

Czytałam, że tych nadgodzin było bardzo dużo, może obecnie firma stara się je zredukować, żeby po prostu nie zamęczać ludzi. Ale wtedy rzeczywiście przydałyby się jakieś premie. Ile właściwie się teraz zarabia, od nowego roku były jakieś podwyżki?

@Ilona

Jeżeli pracujesz w Abm to wiesz ze nadgodziny są dobrowolne I wiele osób które czują się na siłach bardzo chętnie je wyrabia.Jesli chodzi o podwyżki to wszystko dyrektor wyjaśniał na zebraniu i napewno nawet jak na nim nie byłaś to te informacje do ciebie dotarły.Nikt nikogo nie zamęcza nadgodzinami ,nie ma przymusu by je robić.

Kazimierz

Jak dla chętnych i ludzie je robią bez przymusu to znaczy dobrze za nie płacą. Teraz jak jest stawka? Można dostać setki?

Operator

Czytając opinie to pewnie bym tu nie przyszedł do pracy i dobrze że nie czytałem. Pracowałem w kilku fabrykach i nie jest tu źle na to najlepsza praca jaką do tej pory miałem. Zacznę od zarobków bo to każdego najbardziej interesuje to wypłata 5 tys na rękę łatwo zarobić więc jest dobrze. Do tego jest bezpłatny obiad na przerwie. Atmosfera super. Normy jak wszędzie wysokie ale jak się już wdrożyłem to wydaje mi się że będą do wyrobienia. Dlatego pozytywnie wypowiadam się o pracy tutaj.

@Operator

Wow 5k na rękę brzmi dobrze, ale z czego składa się taka pensja? Jaka jest podstawa?

Opierator
@Operator

Widzę że sama podctawa i zero premi to cię cieszy i nadgodziny żeby te 5tys zarobić . Tylko co na to inspekcjia pracy bo ludzie przekraczają liczbę nadgodzin w ciągu roku

Bartosz
@Opierator

Aż tyle tych nadgodzin jest? Ile godzin w ciągu miesiąca średnio robiłeś tutaj do tej pory? I ile wynosi podstawa w takim razie?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ABM Greiffenberger Polska?

Poszukuje

Też się podłącze pod pytanie na ile może liczyć operator? Czy to jednak tajna informacja.

Arek

Dajcie znać jak na "jakości". Chciałbym się tam wkrecić, jak ludzie, jak przełożeni, kasa w miarę. Klimat fajny? Ekipa ok?

Jak wygląda ścieżka kariery w ABM Greiffenberger Polska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Toms

Ścieżka kariery daj spokój wymagają od Ciebie nie wiadomo co app sranie w banie. Daj spokój kierownicy jak pani Kasia Pan Tomek to nie kierownicy bo się nie nadają na nich w ogóle a uważają się za nie wiadomo kogo na górze chyba nie widzą że tak naprawdę to nic nie robią :) awans nie trudno zdobyć jeśli wejdziesz w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Julia
@Toms

Aha, jakoś niefajnie to brzmi z tego co piszesz. A normalny sposób zdobywania tego awansu to tradycyjnie jak w każdej firmie już?

kupa chłamu

Pracowałem juz kilku firmach produkcyjnych i w ABM nie jest tak źle jak tu piszą (właściwie spamią) Stabilna robota, socjal, obiady w stołówce, wypłata na czas.. Sory ale jak ktoś pisze ze nie dostał do 10tego to kpina jakaś.. Ja dostaje zazwyczaj 8mego a nawet wcześniej zależy jak wypada 10 czy przed czy po weekendzie. Jak ktoś ma konto w banku co robi przelewy raz na 2 dni to co sie dziwić.. Awanse - jak wszędzie, jak sie zwolni miejsce albo są tworzone nowe.. co się dziwić że wybiorą jedną konkretną osobę a 20 innych nie skoro nie ma gdzie.. Były przypadki że ludzie rzucali robotę bo gdzie indziej lepsza kasa itd.. juz nie jeden wrócił po kilku miesiacach spowrotem. Sory że tak piszę ale negatywnie zazwyczaj wypowiadały się osoby co mają zerową wiedzę w branży technicznej lub tzw. 2 lewe ręce (czemu nie znalazły lepszej roboty niz w ABM skoro sami specjaliści?? ciekawe nie?) Po prostu im nie wychodzi taka jest prawda. Rób dobrze a nie zapierniczaj na akord byle wyrobić normy wtedy Cię zauważą i docenią. Tak jest w większosci firm. Ile razy można tłumaczyć jedna i tą sama sprawę tumanowi co nawet nie chce przyjać tej wiedzy czy spojrzeć do instrukcji i robi na pałe byle szybiej, byle więcej? Jak polonista albo osoby po liceach (czy studiach które sie zalicza dla papieru) mają mieć wiedzę techniczną? Mało kto tu przychodząc wie jak czytać proste jak nie wiem co schematy a to podstawa..!! Jak taka osoba może negocjować stawki? Osobiście zarabiam dobrze, ale mam sporą wiedzę techniczną. Jakby inne osoby z mojego działu się dowiedziały ile zarabiam i że dało rade wynegocjować indywidualnie dobrą kasę to by mie tam zlinczowali. Piszcie dalej swoje hejty głąby po liceach i bezwartościowych studiach, piszcie wyzywam was :D Było sie uczyć konkretów a nie iść na łatwiznę i teraz marudzić że słabo zarabiacie :)

Joola
@kupa chłamu

Taka prawda, niektórzy przychodzą do pracy i zdziwieni że muszą pracować.

Venom
@kupa chłamu

Właśnie jestem po takich bezwartościowych studiach :) ale pisze do Ciebie w innej kwestii. Czy dałbym radę startując w ABM bez żadnego doświadczenia? Chodzi mi o samą pracę jako pracę, nie poruszam w ogóle tematu wynagrodzenia.

Maria
@kupa chłamu

Mogę dopytać o rodzaje umów jakie oferuje ABM- czy znasz kogoś zatrudnionego na kontrakcie B2B? Mam nadzieję, że wciąż zaglądasz na forum i odpiszesz. A może ktoś z Was?

Slacho44
@kupa chłamu

Ładnie żeś to opisał,ale bez wyrobienia normy w tej firmie to (usunięte przez administratora) zarobisz.

Julia
@Slacho44

A ile tutaj normy tak właściwie wynoszą? Pewnie dużo czasu zabiera ich wyrobienie?

Były pracownik PAKOWANIE

Witam, Od razu zacznę od tego, że nie polecam tego pracodawcy! Zastraszanie,śmieszne pieniądze, normy i wiele innych.... szkoda czasu i nerwów!!!!!!! W tej firmie przewija się dużo osób, a na dłużej zostają tylko IDIOCI. Nie można nawet wyjaśnić danej sprawy bo kierownik lepiej wie i to wasze zdanie nie obchodzi !!! Skandal. Co jakiś czas będziecie informowani że idą zwolnienia, zastraszani, a w rzeczywistości nikogo nie zwolnią, nie daj Boże mieć kogoś na utrzymaniu!!! Cały czas w nerwach!!! Przepracowałem tam 7 miesięcy, bardzo się cieszę że odoszedłem lecz na prawdę szkoda mi tych zmarnowanych miesięcy , najlepsza decyzja w życiu to odejść z tej firmy. mARiusz, tOMek, i kAsia to dnooo A nie kierownicy. Z Harrym i Beatą idzie się jeszcze dogadać. Nie pozdrawiam abm!

Zenek
@Były pracownik PAKOWANIE

Bravo wreszcie prawda wyszła na jaw

Weronika
@Zenek

W końcu się znalazł odważny, faktycznie brawo. To trzeba płakać, a nie klaskać.

Lao

Pensja mogłaby być wyższa, ale dobrze że jak ma sie chęci można zarobić na nadgodzinach. co chwila jakieś konkursy, szkolenia. Mózgłby być lepszy dojazd, ale poza tym jeśli ktoś chce mieć umowę o pracę i dobry socjal to dobre miejsce dla niego

Zostaw merytoryczną opinię o ABM Greiffenberger Polska - Lublin

• Jak się pracuje w ABM Greiffenberger Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ABM Greiffenberger Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABM Greiffenberger Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABM Greiffenberger Polska