Opinie o 4Corp LTD w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 4Corp LTD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 4Corp LTD o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Corp LTD w Warszawa

Krzysztof

Właśnie wypożyczalnia Express, z której brali samochody zakończyła z nimi współpracę. Reszty domyślcie się Sami.

Zenon

Nie wiem co bierzesz ale zmień dealera. Pracowałem w tej pseudo firemce 4W Drive Ltd. Poprosiłem Karola żeby dał mi chociaż umowę zlecenie. Po długim czasie wyraził zgodę ale wszelkie składki potrącał mi od wypłaty. Normalnie to zero umowy, ubezpieczenia i okradanie kierowców na każdym kroku. Ale jak to mówią Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwi. Z tego co wiem to Kraków ledwo kula, Wrocław podobnie a Poznań nie może ruszyć. W Trójmieście ograniczają flotę samochodów do 5.

Krzysztof

To jest podłość. Pracuję w 4W Drive LTD i nie narzekam. Tak jak Pan Karol J. obiecał jeżdżę Skodą Super B. Stawka dzienna to 250,00 zł. niezależnie od obrotu. Zero kar i dodatkowe premie. Średnie zarobki miesięczne to około 5000,00 zł. Mam umowę o pracę i pełne ubezpieczenie. Jak ktoś nie wierzy to niech idzie na spotkanie w Warszawie to się dowie. Polecam z czystym sumieniem.

Teresa

Co Ty Chłopie pie.....lisz? A kwotę za całkowicie rozbicie samochodu czyli 2.000,00 zł. plus vat też masz wpisane w umowie? Bo ja nigdzie tego nie widziałem. Piszesz jako właściciel czy jako frajer Karol? Ogarnij się i nie pieprz głupot. Jesteście złodziejami i zaklinanie faktów nic tu nie zmieni.

Kierowca b

Rekrutacja bardzo szybka, konkretna. Miły człowiek. Odpowiedział na każde moje pytanie. Mam nadzieję że przejdę do kolejnego etapu.

Widzę , że ktoś w końcu zajął się sprawą oszustów z 4W Drive Ltd. W końcu i nareszcie. Pracowałem dla nich w Warszawie. I powiem tak, jeżeli byłeś przydupasem Karola mogłeś walić wszelkie numery świata. Brak czasu zalogowania , niewystarczający utarg to nie był problem. Jak jeszcze podj.....bałeś kolegę Karolkowi to byłeś super gość. Prosty przykład. Koordynatorem jest Marcin Z. Cały czas dostaje premię za pierwsze miejsce jeżeli chodzi o obroty. Obojętnie ile zmian wyjeździ, czy jest czy Go nie ma , Karol zawsze Go premiuje. A dlaczego? Bo jest jego konfiturą. Dołączyłem się do pozwu przeciwko 4W Drive Ltd. i jej właścicielowi Tomaszowi Z. Jeżeli ktokolwiek z Was został również przez Nich oszukany a wiem , że jest sporo kierowców z różnych miast z Polski to nie bójcie się i zgłaszajcie Swoje roszczenia. Stop złodziejom i patologii. W końcu jesteśmy ludźmi i mamo prawo zarabiać uczciwie pieniądze za ciężką pracę.

Grzegorz

Potwierdzam słowa Marcina. Pracowałem również w 4W Drive Ltd. Nikomu nie polecam. Złodzieje i przekręciarze. Ciekawe czy Uber wie o ich postępowaniu i oszukiwaniu kierowców?

Proszę wszystkie osoby, które zostały oszukane lub poszkodowane przez firmę 4W Drive LTD i jej właściciela Tomasza Z. Partnera Biznesowego Uber Polska o kontakt mailowy na adres oszukaniprzez4driveltd@interia.pl

Kierowca z Trójmiasta
@Marcin

Przesyłam Swoje dane i dołączam do pozwu. Nie podaruję 4W Drive mojej wypłaty. Bandycka firma.

oszukany

email aktualny??

@oszukany

Aktualny

Zmuszają Ciebie abyś w czasie swojej zmiany jechał do serwisu i nie dostajesz za to ani złotówki a siedzisz 5 godzin i nie możesz w tym czasie zarabiać. Wymagają od Ciebie 11 godzin zalogowania więc jeżeli zmiennik spóźni się z przekazaniem samochodu , jest awaria systemu w Uberze lub masz awarię to od razu obcinają Ci kasę bo pseudomanager z Warszawki, który Ciebie rozlicza zrobi wszystko aby wykazać się przed właścicielem ile to oszczędności zrobił. Rozbijesz auto całkowicie zabierają Ci wypłatę w całości , ale oczywiście w umowie tego nie masz zapisane. W tej firmie ludzi traktuje się jak śmieci. W tej chwili już ponad trzydziestu byłych i obecnych kierowców będzie składało pozew zbiorowy do Sądu w sprawie działań 4W Drive LTD. i jej właściciela zarówno w Polsce jak i Anglii.

Mariusz
@Marcin

Marcin nie wiem w jakim jeździłeś mieście. Też pracowałem kilka miesięcy dla 4W Drive w Warszawie. Chyba mimo wszystko trochę naciągasz fakty. W umowie miałem ustaloną opłatę za udział własny za rozbicie auta i ci co mieli stłuczki faktycznie musieli zapłacić 500zł + VAT. Ale to nie było zaskoczenie i nikt się nie czuł oszukany. Jeśli ktoś dalej chciał jeździć to firma rozkładała opłatę na raty. Tak samo z 11 godzinami zalogowania - trzeba było zgłaszać koordynatorowi problemy z aplikacją albo inne wylogowania nie z mojej winy, wtedy doliczano to do czasu zalogowania. Wiedziałem wcześniej o tych wymaganiach, nie widzę więc problemu.

Tak samo postępuje firma 4W Drive LTD. Pewnie to też jakaś spółka córka. Banda oszustów . Pracowałem jako kierowca to wiem. Obcinają kasę za każde niedopatrzenie. Jakiś goguś z Warszawy co robił mi rozliczenie zabrał mi 300 zł. z 500 , które zarobiłem. Uważajcie na nich.

Ex-Uber

Pracowalem dla nich w Łodzi, przez 5 tygodni, w systemi 12/24, 12 godzin przerwy i 24 pracy -:) zartuje - na odwrot. Zrezygnowalem ze wzgledu na fakt ze za miesiac pracy dostalem 1600 zl wyplaty, co biorac pod uwage naklad pracy( ok 3000 km w ruchu miejskim - czesto w korkach), liczbe godzin, prace w nocy - nie jest to szczegolnie duzo, nie byl to pelen miesiac, bez dwoch zmian. Czyli za caly miesiac byloby to ok 1800 zl.Firma obwarowuje sie w umowie roznymi karami za niestosowanie sie do regul, regul typu przekroczenie predkosci w obszarze zabudowanym chyba bylo to 120km/h, niestawienie sie po odbior samochodu, przekroczenie limtow zuzycia paliwa, na Hundai i30 bylo to chyba 6.5 litra, zakaz palenia papierosow itp. To wszystko to jednak pikus, w Łodzi najgorsze to zachowanie taksiarzy, chamskie i prostackie zatrzymania obywatelskie,wyzywanie od (usunięte przez administratora) stwarzanie zagrozenia podczas jazdy, wybieganie na pasy i blokowanie drogi(na stacji kolejowej Widzew). Bardzo nie polecam Pozdrawiam desperatow Ex-Uber-driver

TOMEK

a ja wam wszystkim napiszę, że jesteście (usunięte przez administratora) i podstawieni. LUDZIE W TYM SYFIE PRACUJĄ TYLKO ZŁODZIEJE. TŁUMACZĄ SIĘ PÓŹNIEJ ŻE UBER IM PRZYSŁAŁ TAKIE A NIE INNE WYLICZENIE. JA PRACOWAŁEM TYLKO 2 TYG, TO MI CWELE NALICZYLI 300ZŁ JAKIEJŚ POJEBANEJ WYMYŚLONEJ KARY ZA NIE PRZYJMOWANIE ZLECEŃ. A PRZEZ CAŁY CZAS MOJEJ PRACY NIE PRZYJĄŁEM GÓRA 5CIU ZLECEŃ. W OGÓLE BYŁA CHUJNIA ZE ZLECENIAMI, WIĘC JAK MIAŁEM NIE PRZYJMOWAĆ, SKORO CZEKAŁEM NA KAŻDE JAK NA ZBAWIENIE, WYMYŚLILI MI TEŻ PEDAŁY JAKĄŚ KARĘ ZA JAZDĘ POW 140 KM/H? W REZULTACIE NIE WYPŁCILI MI NAWET ZŁOTÓWKI. PIERDOLCIE TĄ JEBANĄ FIRMĘ !!! OSTRZEGAM, NIE JESTEM JEDYNYM PRZEWALONYM.

Malinowski

Jak by nie patrzeć oszukują nie dostałem obiecanej kasy i jeszcze mandat od ITS UWAZAJCIE!!!!

jaroslaw

Ta firma to nie istniejaca firma FORCORP Londyn a od 11.08 juz jest inna pod tym samym adresem w Londynie nowi ludzie nowe umowy.Obiecuja 2000 netto a po mc dostaniesz 700 zl i nikt nic nie wie.220 godz na marne wypłata jak pisałem .To jest przykład z Łodzi z dzisiejszego dnia.Na spotkaniu mowa o nowych toyotach a tam hyundai biały kazdy ma jakas wade.Oszusci , nie chodzcie na zadne spotkania Uber rekrutacyjne do Łarr ul Narutowicza tam przedstawiaja sama scieme szkoda czasu.Oni szukaja jeleni ktorzy beda im nabijac kase a ty sie uzeraj z taksowkarzami.A po mc pracy zestawienie i rozczarowanie .Tak zrobili kierowcow z Łodzi.

Carl

Miejcie świadomość tego, że w przypadku jakichkolwiek problemów z Policją czy ITD firma odwróci się od was !!! Znam bardzo dobrze kilka takich przypadków w tej firmie. Firma nie pomoże, absolutnie wypnie się, nie będzie odpowiadać na maile. Ta firma to jedna wielka ściema, która w umowie zrzuca wszystko na kierowcę. Tak naprawdę to cała nadzieja w centrali UBER w Polsce, która jako tako pomaga kierowcom w ekstremalnych sytuacjach i jako tako interesuje się sprawami. Odradzam jakiejkolwiek współpracy !!! A poza tym, jeśli chodzi o kasę, wypłacą Ci tyle, ile będą chcieli, a więc możesz sobie wyliczać z tabeli wynagrodzenie, a i tak możesz wypłaty albo nie otrzymać, albo otrzymać śmieszną kwotę. Ta firma to firma krzak !!!

Pedro

Drodzy czytelnicy forum. Mam dla was jedną radę- nie dajcie się namówić na pracę w tej firmie. Pracowałem tam 3 miesiące. Ok, sama praca w porządku, bo chodzi o jeżdżenie samochodem. Ale oszukują na kasie przy wypłacie. Oszukują niemiłosiernie. Bajki o 2 tys. zł podstawy to norma- nie wierzcie im. Dostaniecie te 2 tys., jak je sami wyjeździcie. Kierownicy zmiany- fatalni ludzie, mega nieogarnięci, mega niekulturalni, mega nieprofesjonalni. Kierownicy w biurze- krętacze, bajkopisarze, cwaniaki. Umowa na spółkę zagraniczną- bez żadnego ubezpieczenia. To jest jazda na własną rękę, bez trzymanki. Gdyby coś się stało- firma się wypnie, nic nie pomoże. Na maile odpisują wybiórczo. Brak profesjonalizmu uderza w oczy, kompletna amatorka. Jeśli nie najgorszy, to jeden z najgorszych partnerów flotowych UBER.

Warszawiak

Powiem tak jeżeli ktoś w tych wypowiedziach jest zadowolony z pracy w tej firmie nie ma kompletnie pojęcia ze moze robić to samo i zarabiać dużo więcej.Ja sie zwolniłem oszukali mnie na ostatniej wypłacie mimo ze przepracowalem cały mieś. Teraz mam auto pod domem jeżdżę kiedy chce i zarabiam wiecej.

Mokotowianin
@Warszawiak

Siema Wasrszawiak, to gdzie teraz robisz jezeli moge wiedziec?

All
@Warszawiak

Dokładnie tak jest! Ja też nie dostałem ostatniej wypłaty, nawet rozliczenia na maila mi nie wysłali i nikt nie widział problemu! Do tego harujesz jak wół 12/24. Tygodniowo, to około 60 h, czyli 1,5 etatu za (teoretycznie) 2000 zł (przynajmniej w Łodzi) i do tego taksówkarze bardzo łatwo rozpoznają firmowe auta. Same problemy. Stanowczo odradzam!

UberMen

Nie polecam nikomu...jeżeli idziecie do tej firmy przygotujcie sie na opowiadanie bajek na spotkaniu o pracę....dosłownie.Na koniec was wdymają na kasę i tyle...pracowałem ponad 4mieś. I żałuję że od samego początku nie sprawdziłem podobnych ofert które są o wiele lepsze.

Aro

Same obietnice i problemy nie polecam, pracowałem tam chwile i żałuje bardzo, teraz za to płacę

Roman

a pozdrawiam ekipę z Warszawy :) dobrze się pracuje i do tego kasa jest bardzo ok.

Krzysztof

Jestem Pracownikiem w firmie Forcorp już 3 miesiąc. Wypłata się zgadza. System pracy 12/24. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Czasami trudno dodzwonić się do kierownika zmiany ale wtedy zawsze dzwonię do biura i jest ok. Samochody małe ale sprawne. Zawsze zatankowane. Za zjazd na serwis pracodawca mi płaci. Super sprawa. Jeśli komuś chce się pracować to Polecam! Jeśli komuś chce się obijać i oszukiwać nie ma co.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Corp LTD - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4Corp LTD?

Kandydaci do pracy w 4Corp LTD napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4Corp LTD
2.6/5 Na podstawie 114 ocen.
  • PAWIA 7 lok. 88
    05-500 Warszawa