4Corp LTD
counter
3 114 88 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 392 dni.

Jak wygląda podstawa w 4Corp LTD?

Kowal88

Pracowałem dla KDSL/CONSAM. Stanowdzo odradzam. Przed podpisaniem umowy, skonsultujcie ją z prawnikiem. Ta umowa na wszystkie sposoby chroni pracodawcę, który pracodawcą formalnie nie jest, gdyż podpisujemy umowę współpracy ze spółką-widmo zarejestrowaną w wirtualnym biurze w Anglii. Mimo zapewnień, kierowcy jeżdzą bez żadnych ubezpieczeń, o odprowadzaniu składek można zapomnieć. Oszukują ludzi, poprzez zmyślny system kar, przez który nie da się osiągnąć normalnego wynagrodzenia. Wszyscy odchodzą po miesiącu, bo widzą jak wygląda "wypłata". Niestety firma (przekręt) dalej działa, ponieważ co chwilę przychodzą nowi kierowcy. Człowiek się uczy na błędach. Mam nadzieję, że karma kiedyś wróci do tych wyzyskiwaczy.

Tak6Nie

Adam M
@Kowal88

Bzdura ponieważ ja u nich jezdzę od roku (wiem ze myslisz ze wszyscy odchiodza po miesiacu) ale sprawdz sobie ze polowa nas u nich pracuje juz od roku. Umowa moze i pracodawcę chroni ale ja np normalnie poszedlem do szefa i poprosiłem i dokument potwierdzajacy zatrudnienie i normalnie dostalem papier poswiadczajacy ze jestem pracownikiem brytyjskiej spolki Consam LTD (z ta wlasnie firma podpisywane sa umowy) i malo tego wyrobili mi po 3 miesuiacach Unijna karte medyczna a wiec zatrudnienie w tej Angielskiej spolce nie jest tylko lipa na papierze a faktem. Co do kar to przeanalizuj sobie umowe i swoje godziny/obroty ja robiac po 1500-1800 w kazdym tygodniu i majc te 50h ktore wymagaja (choc i po 45 robilem i kar nie dostawalem) NIE DOSTALEM OD ROKU ZADNEJ KARY! Tak jak pisza na tych forach - jestes uczciwy i chce ci sie zapier.... to zarobisz a jak jestes nygus to pojada ci po pensji i tyle. Tak jest w Drivie tak jest w ForCorpie i tak jest tu. Pozdrawiam

Tak4Nie1

Wolny Nowy wpis
@Adam M

Ja chcę pracować a nie zapier.....Jeżeli trzeba gdzieś zapier.....to już jest wyzysk!!!

Tak5Nie

ADMIN Nowy wpis

TO JEST FORUM NA TEMAT 4Corp LTD - Warszawa A NIE NA TEMAT INNYCH PARTNERÓW UBERA !! JESLI CHCE KTOS PISAC NA TEMAT INNYCH PROSZĘ ZALOZYC NOWE FORUM

Krecik

Witajcie wszyscy odwiedzający. Z przykrością stwierdzam, że pozytywne komentarze o tej firmie są na tej stronie są pisane przez "właścicieli" tej "firmy" i to strasznie widać, aż byście się wstydzili. Jedynymi godnymi pochwały pracownikami tej firmy są Panowie od których dobieramy kluczyki od aut. Reszta...leży na całej linii. "Własciciele" a raczej panowie ktorzy tylko odcinaja kupony od calej roboty, ciagle za maly obrot wg nich wyrabiasz, pobieraja pieniadze na ubezpieczenia medyczne i inne bzdury, wyplata jest nagminnie opozniona, ciagle bledy w grafiku. Pieniadze na swieta wypadajace w niedziele otrzymalismy we czwartek. Śmiech na sali. Umowa skonstruowana przez nich jest smieszna, pelna zaprzeczen i furtek dla firmy by nalozyc kare, sami przy tym nie odprwowadzaja zadnych skladek, zero zabezpieczenia dla pracownika a w dodatku każą podpisywać weksel in blanco. Na szczescie "pracuje" u nich już osoba z odpowienich służb i rozpracowuje sprawę od środka. Polecam pracę na GÓRA miesiąc, jesli chcesz zobaczyc co i jak z uberem, potem uciekaj.

Mariusz Nowy wpis
@Krecik

Witaj, pracuje od niedawna w tej firmie i nic takiego nie widziałem - nie slyszalem tez o zadnej osobie ze służb. Ale jesli są takie opinie to powiedz cos wiacej bo gadalem z kolegami ktorzy teraz ze mna jezdzą w tej firmie i nie odradzali tak w zqaden sposob

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Alicja

@Constanty czy dasz znać jak Twoje pierwsze dni w pracy w firmie 4Corp LTD? Jakie pierwsze wrażenia? @Adam M rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy powiesz jakie są szanse na dostanie podwyżki?

Constanty

Adam M bardzo dobrze powiedziane - jak ktoś jeździ sumiennie i nie oszukuje to można zarobić bardzo dobre pieniądze. Ja właśnie wyrabiam dokumenty i zaczynam od przyszłego tygodnia pracę w Consam ponieważ mój kolega mi polecił tą robotę a sam pracuje tam od 4 miesięcy i co 4 tygodnie bierze wypłaty rzędu 3-4tys na rękę. To nawet jak na warszawski rynek to bardzo ładnie, ponieważ kiedy rok temu jeździłem w Expresie to nawet 3tys nie mogłem zarobić, a tu dają 50% i premie za obroty. Wiec powinno być naprawdę dobrze.

Tak2Nie1

Alicja

@WKowal88 co dokładnie było w umowie? O jakich karach mówisz? @Adam co najbardziej podobało Ci się w pracy w 4Corp LTD? To istotne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Tak9Nie

Adam

Polecam prace w Consam LTD zazwyczaj nie wpsiuje sie na takich forach ale ciekawe jest to ze jak sie poczyta te wpisy to pretnesje maja zazwyczaj ci kierowcy ktorzy najczesciej walili w (usunięte przez administratora) i sie tym na prawo i lewo chwalili. Pracowalem tam 4 miesiace pozniej zmienilem prace bo dostalem oferte ze swojej branzy ale nigdy nie zostalem potraktowany niesprawiedliwie, fakt dostalem raz kare 97 zł ale to faktycznie z mojej winy bo nie jezdzilem tyle na ile sie umawialem. Ogolnie kase mozna zarobic calkiem niezla mi wychodzilo ok 3000 zł przy 5 dniach pracy po 10h. Auta jak auta psuja sie wszedzie. Prawda jest taka ze jak ktos przychodzi pracowac a nie marudzic i kombinowac jak sie nie narobic zeby zarobic to kase zgarnie. Ci co to tak nazekaja zazwyczaj spali w aucie badz nie przychodzili na umowione zmiany czy zostawiali syf w aucie zenda i brak samokrytyki.

Bystry93

Ja pracuję w KDSL i zdaje się że nie mowimy o tej samej firmie - auta nowe zasady przejzyste i czytelne (o ile ktoś wogole czyta umowe i wie co od niego sie wymaga) Ja od 5 miesiecy jezdzę i poki co odpukac zadnej kary nie dostałem do dnia dzisiejszego. Płaca tez nie najgorzej bo 50% a to standard teraz na rynku. I nie wierzcie w bajki o procencie 60% bo byłem u 2 innych partnerow i taki procent jest od obrotu ktorego nie da sie osiagnac.

Alicja

@Anonim, czy możesz napisać więcej o zaistniałej sytuacji? Co się wydarzyło? Czekamy na Twoją opinię.

Alicja

@Anonim dziękujemy za tak szczegółową ocenę. Piszesz m.in. o nieprzyjemnej atmosferze ze strony koordynatorów. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś mniej przyjemna sytuacja ze strony 4Corp LTD?

Anonim
@Alicja

Tak, spotkała, gdy upomniałem sie o swoje pieniądze.

Anonim

Dołączam się do negatywnej opinii o firmie CONSAM LTD: - niejasna i zagmatwana umowa, - bardzo nieprzyjemna atmosfera ze strony tzw. koordynatorów, - marne grosze po tygodniach ciężkiej pracy z powodu wymyślonych kar za niby to brudne auto czy brak zalogowania, - niesprawne smartfony, które wiecznie się zawieszają a ładowarki samochodowe, które są na wyposażeniu, nie pasują do tych urządzeń - niekonkretne wytyczne, - biuro wygląda jak żywcem wyjęte z lat 70-tych (jedynie laptopy sa dowodem, że żyjemy w 21 wieku), - obietnice "złotych gór", które szybko są studzone przy wypłacie, - wypłata co 4 tygodnie (mimo, że UBER płaci kierowcom co tydzień). Ogólny syf, kiła i mogiła. Jedynie samochody w miarę nowe, ale w wersjach najtańszych z najtańszych. Już znalazłem robotę u innego pośrednika UBERA i sp.... stąd jak najszybciej!!! NIE POLECAM

Tak4Nie
gacek

Omijajcie Consam w W-ie miedziana 11. Wykiwają was tak i mnie. 282 godz. jazdy -950 pln.

Ale halo
@gacek

Coś podobnego do Business Lift >?

Byłypracownik
@gacek

Wszyscy pracujący w consam LTD sa sami sobie winni, pracowałem, ostrzegałem, wielokrotnie mówiłem że tak sie gacku to dla Ciebie i innych skończy, umowa nie zgodna z prawem pracy, dają umowe według której to ONI pracują dla CIEBIE a NIE TY DLA NICH. Po jakimś czasie pada "chcemy umowy do wglądu " przynieśli im umowy, w 2egz jeden do podpisania jedno dla nich, i bystrzaki podpisali oddali, nawet nie czytając - czyli zawarli nowe umowy ... a firma KDSL sp. z o. o. to kolejny świndel bo inaczej tego nie nazwe tych samych złodziejaszków

Alicja

@W-wiak z Bielan uważasz, że firma potrąca z wynagrodzenia z błahych powodów, @Karol GTA masz zupełnie odmienne zdanie. Może w takim razie @W-wiak z Bielan powiesz nam, co uważasz za błahe powody? Jak to wygląda z Twojego punktu widzenia?

Vander Sz

Wszystkim ktorzy poszukują pracy u rzetelnego partnera polecam firmę KDSL Sp.zoo pracuje tu już od 3 miesięcy i na prace i kase nie narzekam. Auta nowe a szefowie bardzo mili i rzetelni. Gdy byłem w potrzebie wspomogli finansowo na poczet odpracowania tej kasy w ciagu tygodnia. Duzy pozytyw

Jazzon77
@Vander Sz

W jakim mieście pracujesz? Dostałem odpowiedź i zastanawiam się czy jechać na rozmowę kwalifikacyjną. Mam na utrzymaniu dzieci i nie mogę sobie pozwolić na ryzyko.

Alicja

@W-wiak z Bielan, wspominasz, że firma potrącała z wynagrodzenia z błahych powodów. Możesz podać konkretną sytuację?

W-wiak z Bielan

Pracowałem w "Consam" przy Miedzianej 11 w Warszawie. Arogancja,bzdurne wymagania, przetrzymywanie kasy i jazda przez 6 dni 12/12godz. Za byle co potrącenia z kasy. Tak są utajnieni że nawet nie masz kontaktu z wierchuszką. Po miesiącu dostałem tylko 950 zł i od dwóch miesięcy nie widzę reszty kasy. Ukraińca zadłużyli na ponad 5 tys.to pracował po 36/48godz. Stanowczo nie polecam.

Tak3Nie

Karol GTA
@W-wiak z Bielan

Witam, ja współpracuje z Consam LTD już od pół roku i nie mam żadnych problemów z firmą (pracodawcą) Firma regularnie płaci co 4 tygodnie wynagrodzenia (srednio 2,5-3,5 tys wychodzi na rękę zalezy ile jezdzisz) U każdego z partnerów obowiązują jakieś zasady (ja zmieniałem już kilku partnerów więc wiem) jest umowa jasno określająca zasady wynagrodzeń i współpracy. NIe zgodzę się że dają kary za nic - człowieku z bielan, kary dostaje tylko patologia co nie pracuje (nie przychodzi do pracy a jest w grafiku, uszkadza auto z własnej winy przez zaniedbania itd) Takie zasady są u wszystkich partnerów działających w przewozach na terenie Wa-wy, powiem więcej u innych dostawałem 10razy wiecej kar a u nich na pół roku pracy moze jedną za oddanie auta brudnego w środku (smieszne 50zł kary) Tak więc pisząc takie rzeczy ewidentnie albo przyszedłeś się opier... i chciałeś brac za to kase, albo jesteś z ich konkurencji i robisz ferment nie znając firmy. Jak pracuje pół roku nie slyszalem o ukraincu ktory jezdzil 36/48 wiec po tym wnosze ze nigdy w tej firmie tak naprawdę nie pracowałeś.

Alicja

@nie wazne, o jakim komentarzu mówisz?

Nie wazne

Hahahaha zenada komentarz łodzianina zniknąl

Karol J.

4W Drive wszedł w Uber Select. We Wrocławiu i Poznaniu mają dziesięć sztuk Mercedesów klasy S. Kierowcy mają wypłatę po 4000,00 zł. na rękę tygodniowo. Polecam.

Tak3Nie

Były kierowca
@Karol J.

BUAHAHAHAH!!! Gościu nie rozśmieszaj mnie!

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o 4Corp LTD - Warszawa