4Corp LTD

Opinie o 4Corp LTD

Alicja

@Constanty czy dasz znać jak Twoje pierwsze dni w pracy w firmie 4Corp LTD? Jakie pierwsze wrażenia? @Adam M rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy powiesz jakie są szanse na dostanie podwyżki?

Constanty

Adam M bardzo dobrze powiedziane - jak ktoś jeździ sumiennie i nie oszukuje to można zarobić bardzo dobre pieniądze. Ja właśnie wyrabiam dokumenty i zaczynam od przyszłego tygodnia pracę w Consam ponieważ mój kolega mi polecił tą robotę a sam pracuje tam od 4 miesięcy i co 4 tygodnie bierze wypłaty rzędu 3-4tys na rękę. To nawet jak na warszawski rynek to bardzo ładnie, ponieważ kiedy rok temu jeździłem w Expresie to nawet 3tys nie mogłem zarobić, a tu dają 50% i premie za obroty. Wiec powinno być naprawdę dobrze.

Alicja

@WKowal88 co dokładnie było w umowie? O jakich karach mówisz? @Adam co najbardziej podobało Ci się w pracy w 4Corp LTD? To istotne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Kowal88

Pracowałem dla KDSL/CONSAM. Stanowdzo odradzam. Przed podpisaniem umowy, skonsultujcie ją z prawnikiem. Ta umowa na wszystkie sposoby chroni pracodawcę, który pracodawcą formalnie nie jest, gdyż podpisujemy umowę współpracy ze spółką-widmo zarejestrowaną w wirtualnym biurze w Anglii. Mimo zapewnień, kierowcy jeżdzą bez żadnych ubezpieczeń, o odprowadzaniu składek można zapomnieć. Oszukują ludzi, poprzez zmyślny system kar, przez który nie da się osiągnąć normalnego wynagrodzenia. Wszyscy odchodzą po miesiącu, bo widzą jak wygląda "wypłata". Niestety firma (przekręt) dalej działa, ponieważ co chwilę przychodzą nowi kierowcy. Człowiek się uczy na błędach. Mam nadzieję, że karma kiedyś wróci do tych wyzyskiwaczy.

Adam

Polecam prace w Consam LTD zazwyczaj nie wpsiuje sie na takich forach ale ciekawe jest to ze jak sie poczyta te wpisy to pretnesje maja zazwyczaj ci kierowcy ktorzy najczesciej walili w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i sie tym na prawo i lewo chwalili. Pracowalem tam 4 miesiace pozniej zmienilem prace bo dostalem oferte ze swojej branzy ale nigdy nie zostalem potraktowany niesprawiedliwie, fakt dostalem raz kare 97 zł ale to faktycznie z mojej winy bo nie jezdzilem tyle na ile sie umawialem. Ogolnie kase mozna zarobic calkiem niezla mi wychodzilo ok 3000 zł przy 5 dniach pracy po 10h. Auta jak auta psuja sie wszedzie. Prawda jest taka ze jak ktos przychodzi pracowac a nie marudzic i kombinowac jak sie nie narobic zeby zarobic to kase zgarnie. Ci co to tak nazekaja zazwyczaj spali w aucie badz nie przychodzili na umowione zmiany czy zostawiali syf w aucie zenda i brak samokrytyki.

Bystry93

Ja pracuję w KDSL i zdaje się że nie mowimy o tej samej firmie - auta nowe zasady przejzyste i czytelne (o ile ktoś wogole czyta umowe i wie co od niego sie wymaga) Ja od 5 miesiecy jezdzę i poki co odpukac zadnej kary nie dostałem do dnia dzisiejszego. Płaca tez nie najgorzej bo 50% a to standard teraz na rynku. I nie wierzcie w bajki o procencie 60% bo byłem u 2 innych partnerow i taki procent jest od obrotu ktorego nie da sie osiagnac.

Alicja

@Anonim, czy możesz napisać więcej o zaistniałej sytuacji? Co się wydarzyło? Czekamy na Twoją opinię.

Alicja

@Anonim dziękujemy za tak szczegółową ocenę. Piszesz m.in. o nieprzyjemnej atmosferze ze strony koordynatorów. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś mniej przyjemna sytuacja ze strony 4Corp LTD?

Anonim

Dołączam się do negatywnej opinii o firmie CONSAM LTD: - niejasna i zagmatwana umowa, - bardzo nieprzyjemna atmosfera ze strony tzw. koordynatorów, - marne grosze po tygodniach ciężkiej pracy z powodu wymyślonych kar za niby to brudne auto czy brak zalogowania, - niesprawne smartfony, które wiecznie się zawieszają a ładowarki samochodowe, które są na wyposażeniu, nie pasują do tych urządzeń - niekonkretne wytyczne, - biuro wygląda jak żywcem wyjęte z lat 70-tych (jedynie laptopy sa dowodem, że żyjemy w 21 wieku), - obietnice "złotych gór", które szybko są studzone przy wypłacie, - wypłata co 4 tygodnie (mimo, że UBER płaci kierowcom co tydzień). Ogólny syf, kiła i mogiła. Jedynie samochody w miarę nowe, ale w wersjach najtańszych z najtańszych. Już znalazłem robotę u innego pośrednika UBERA i sp.... stąd jak najszybciej!!! NIE POLECAM

gacek

Omijajcie Consam w W-ie miedziana 11. Wykiwają was tak i mnie. 282 godz. jazdy -950 pln.

Alicja

@W-wiak z Bielan uważasz, że firma potrąca z wynagrodzenia z błahych powodów, @Karol GTA masz zupełnie odmienne zdanie. Może w takim razie @W-wiak z Bielan powiesz nam, co uważasz za błahe powody? Jak to wygląda z Twojego punktu widzenia?

Vander Sz

Wszystkim ktorzy poszukują pracy u rzetelnego partnera polecam firmę KDSL Sp.zoo pracuje tu już od 3 miesięcy i na prace i kase nie narzekam. Auta nowe a szefowie bardzo mili i rzetelni. Gdy byłem w potrzebie wspomogli finansowo na poczet odpracowania tej kasy w ciagu tygodnia. Duzy pozytyw

Alicja

@W-wiak z Bielan, wspominasz, że firma potrącała z wynagrodzenia z błahych powodów. Możesz podać konkretną sytuację?

W-wiak z Bielan

Pracowałem w "Consam" przy Miedzianej 11 w Warszawie. Arogancja,bzdurne wymagania, przetrzymywanie kasy i jazda przez 6 dni 12/12godz. Za byle co potrącenia z kasy. Tak są utajnieni że nawet nie masz kontaktu z wierchuszką. Po miesiącu dostałem tylko 950 zł i od dwóch miesięcy nie widzę reszty kasy. Ukraińca zadłużyli na ponad 5 tys.to pracował po 36/48godz. Stanowczo nie polecam.

Alicja

@nie wazne, o jakim komentarzu mówisz?

Nie wazne

Hahahaha zenada komentarz łodzianina zniknąl

Karol J.

4W Drive wszedł w Uber Select. We Wrocławiu i Poznaniu mają dziesięć sztuk Mercedesów klasy S. Kierowcy mają wypłatę po 4000,00 zł. na rękę tygodniowo. Polecam.

Krzysztof

Właśnie wypożyczalnia Express, z której brali samochody zakończyła z nimi współpracę. Reszty domyślcie się Sami.

Zenon

Nie wiem co bierzesz ale zmień dealera. Pracowałem w tej pseudo firemce 4W Drive Ltd. Poprosiłem Karola żeby dał mi chociaż umowę zlecenie. Po długim czasie wyraził zgodę ale wszelkie składki potrącał mi od wypłaty. Normalnie to zero umowy, ubezpieczenia i okradanie kierowców na każdym kroku. Ale jak to mówią Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwi. Z tego co wiem to Kraków ledwo kula, Wrocław podobnie a Poznań nie może ruszyć. W Trójmieście ograniczają flotę samochodów do 5.

Krzysztof

To jest podłość. Pracuję w 4W Drive LTD i nie narzekam. Tak jak Pan Karol J. obiecał jeżdżę Skodą Super B. Stawka dzienna to 250,00 zł. niezależnie od obrotu. Zero kar i dodatkowe premie. Średnie zarobki miesięczne to około 5000,00 zł. Mam umowę o pracę i pełne ubezpieczenie. Jak ktoś nie wierzy to niech idzie na spotkanie w Warszawie to się dowie. Polecam z czystym sumieniem.

Teresa

Co Ty Chłopie pie.....lisz? A kwotę za całkowicie rozbicie samochodu czyli 2.000,00 zł. plus vat też masz wpisane w umowie? Bo ja nigdzie tego nie widziałem. Piszesz jako właściciel czy jako frajer Karol? Ogarnij się i nie pieprz głupot. Jesteście złodziejami i zaklinanie faktów nic tu nie zmieni.

Andrzej

Widzę , że ktoś w końcu zajął się sprawą oszustów z 4W Drive Ltd. W końcu i nareszcie. Pracowałem dla nich w Warszawie. I powiem tak, jeżeli byłeś przydupasem Karola mogłeś walić wszelkie numery świata. Brak czasu zalogowania , niewystarczający utarg to nie był problem. Jak jeszcze podj.....bałeś kolegę Karolkowi to byłeś super gość. Prosty przykład. Koordynatorem jest Marcin Z. Cały czas dostaje premię za pierwsze miejsce jeżeli chodzi o obroty. Obojętnie ile zmian wyjeździ, czy jest czy Go nie ma , Karol zawsze Go premiuje. A dlaczego? Bo jest jego konfiturą. Dołączyłem się do pozwu przeciwko 4W Drive Ltd. i jej właścicielowi Tomaszowi Z. Jeżeli ktokolwiek z Was został również przez Nich oszukany a wiem , że jest sporo kierowców z różnych miast z Polski to nie bójcie się i zgłaszajcie Swoje roszczenia. Stop złodziejom i patologii. W końcu jesteśmy ludźmi i mamo prawo zarabiać uczciwie pieniądze za ciężką pracę.

Grzegorz

Potwierdzam słowa Marcina. Pracowałem również w 4W Drive Ltd. Nikomu nie polecam. Złodzieje i przekręciarze. Ciekawe czy Uber wie o ich postępowaniu i oszukiwaniu kierowców?

Marcin

Proszę wszystkie osoby, które zostały oszukane lub poszkodowane przez firmę 4W Drive LTD i jej właściciela Tomasza Z. Partnera Biznesowego Uber Polska o kontakt mailowy na adres oszukaniprzez4driveltd@interia.pl

oszukany
@Marcin 18.10.2016 00:35

email aktualny??

@oszukany 07.04.2017 19:46
email aktualny??

Aktualny

Marcin

Zmuszają Ciebie abyś w czasie swojej zmiany jechał do serwisu i nie dostajesz za to ani złotówki a siedzisz 5 godzin i nie możesz w tym czasie zarabiać. Wymagają od Ciebie 11 godzin zalogowania więc jeżeli zmiennik spóźni się z przekazaniem samochodu , jest awaria systemu w Uberze lub masz awarię to od razu obcinają Ci kasę bo pseudomanager z Warszawki, który Ciebie rozlicza zrobi wszystko aby wykazać się przed właścicielem ile to oszczędności zrobił. Rozbijesz auto całkowicie zabierają Ci wypłatę w całości , ale oczywiście w umowie tego nie masz zapisane. W tej firmie ludzi traktuje się jak śmieci. W tej chwili już ponad trzydziestu byłych i obecnych kierowców będzie składało pozew zbiorowy do Sądu w sprawie działań 4W Drive LTD. i jej właściciela zarówno w Polsce jak i Anglii.

Marcin

Tak samo postępuje firma 4W Drive LTD. Pewnie to też jakaś spółka córka. Banda oszustów . Pracowałem jako kierowca to wiem. Obcinają kasę za każde niedopatrzenie. Jakiś goguś z Warszawy co robił mi rozliczenie zabrał mi 300 zł. z 500 , które zarobiłem. Uważajcie na nich.

Ex-Uber

Pracowalem dla nich w Łodzi, przez 5 tygodni, w systemi 12/24, 12 godzin przerwy i 24 pracy -:) zartuje - na odwrot. Zrezygnowalem ze wzgledu na fakt ze za miesiac pracy dostalem 1600 zl wyplaty, co biorac pod uwage naklad pracy( ok 3000 km w ruchu miejskim - czesto w korkach), liczbe godzin, prace w nocy - nie jest to szczegolnie duzo, nie byl to pelen miesiac, bez dwoch zmian. Czyli za caly miesiac byloby to ok 1800 zl.Firma obwarowuje sie w umowie roznymi karami za niestosowanie sie do regul, regul typu przekroczenie predkosci w obszarze zabudowanym chyba bylo to 120km/h, niestawienie sie po odbior samochodu, przekroczenie limtow zuzycia paliwa, na Hundai i30 bylo to chyba 6.5 litra, zakaz palenia papierosow itp. To wszystko to jednak pikus, w Łodzi najgorsze to zachowanie taksiarzy, chamskie i prostackie zatrzymania obywatelskie,wyzywanie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwarzanie zagrozenia podczas jazdy, wybieganie na pasy i blokowanie drogi(na stacji kolejowej Widzew). Bardzo nie polecam Pozdrawiam desperatow Ex-Uber-driver

TOMEK

a ja wam wszystkim napiszę, że jesteście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i podstawieni. LUDZIE W TYM SYFIE PRACUJĄ TYLKO ZŁODZIEJE. TŁUMACZĄ SIĘ PÓŹNIEJ ŻE UBER IM PRZYSŁAŁ TAKIE A NIE INNE WYLICZENIE. JA PRACOWAŁEM TYLKO 2 TYG, TO MI CWELE NALICZYLI 300ZŁ JAKIEJŚ POJEBANEJ WYMYŚLONEJ KARY ZA NIE PRZYJMOWANIE ZLECEŃ. A PRZEZ CAŁY CZAS MOJEJ PRACY NIE PRZYJĄŁEM GÓRA 5CIU ZLECEŃ. W OGÓLE BYŁA CHUJNIA ZE ZLECENIAMI, WIĘC JAK MIAŁEM NIE PRZYJMOWAĆ, SKORO CZEKAŁEM NA KAŻDE JAK NA ZBAWIENIE, WYMYŚLILI MI TEŻ PEDAŁY JAKĄŚ KARĘ ZA JAZDĘ POW 140 KM/H? W REZULTACIE NIE WYPŁCILI MI NAWET ZŁOTÓWKI. PIERDOLCIE TĄ JEBANĄ FIRMĘ !!! OSTRZEGAM, NIE JESTEM JEDYNYM PRZEWALONYM.

Malinowski

Jak by nie patrzeć oszukują nie dostałem obiecanej kasy i jeszcze mandat od ITS UWAZAJCIE!!!!

jaroslaw

Ta firma to nie istniejaca firma FORCORP Londyn a od 11.08 juz jest inna pod tym samym adresem w Londynie nowi ludzie nowe umowy.Obiecuja 2000 netto a po mc dostaniesz 700 zl i nikt nic nie wie.220 godz na marne wypłata jak pisałem .To jest przykład z Łodzi z dzisiejszego dnia.Na spotkaniu mowa o nowych toyotach a tam hyundai biały kazdy ma jakas wade.Oszusci , nie chodzcie na zadne spotkania Uber rekrutacyjne do Łarr ul Narutowicza tam przedstawiaja sama scieme szkoda czasu.Oni szukaja jeleni ktorzy beda im nabijac kase a ty sie uzeraj z taksowkarzami.A po mc pracy zestawienie i rozczarowanie .Tak zrobili kierowcow z Łodzi.

Carl

Miejcie świadomość tego, że w przypadku jakichkolwiek problemów z Policją czy ITD firma odwróci się od was !!! Znam bardzo dobrze kilka takich przypadków w tej firmie. Firma nie pomoże, absolutnie wypnie się, nie będzie odpowiadać na maile. Ta firma to jedna wielka ściema, która w umowie zrzuca wszystko na kierowcę. Tak naprawdę to cała nadzieja w centrali UBER w Polsce, która jako tako pomaga kierowcom w ekstremalnych sytuacjach i jako tako interesuje się sprawami. Odradzam jakiejkolwiek współpracy !!! A poza tym, jeśli chodzi o kasę, wypłacą Ci tyle, ile będą chcieli, a więc możesz sobie wyliczać z tabeli wynagrodzenie, a i tak możesz wypłaty albo nie otrzymać, albo otrzymać śmieszną kwotę. Ta firma to firma krzak !!!

Pedro

Drodzy czytelnicy forum. Mam dla was jedną radę- nie dajcie się namówić na pracę w tej firmie. Pracowałem tam 3 miesiące. Ok, sama praca w porządku, bo chodzi o jeżdżenie samochodem. Ale oszukują na kasie przy wypłacie. Oszukują niemiłosiernie. Bajki o 2 tys. zł podstawy to norma- nie wierzcie im. Dostaniecie te 2 tys., jak je sami wyjeździcie. Kierownicy zmiany- fatalni ludzie, mega nieogarnięci, mega niekulturalni, mega nieprofesjonalni. Kierownicy w biurze- krętacze, bajkopisarze, cwaniaki. Umowa na spółkę zagraniczną- bez żadnego ubezpieczenia. To jest jazda na własną rękę, bez trzymanki. Gdyby coś się stało- firma się wypnie, nic nie pomoże. Na maile odpisują wybiórczo. Brak profesjonalizmu uderza w oczy, kompletna amatorka. Jeśli nie najgorszy, to jeden z najgorszych partnerów flotowych UBER.

Warszawiak

Powiem tak jeżeli ktoś w tych wypowiedziach jest zadowolony z pracy w tej firmie nie ma kompletnie pojęcia ze moze robić to samo i zarabiać dużo więcej.Ja sie zwolniłem oszukali mnie na ostatniej wypłacie mimo ze przepracowalem cały mieś. Teraz mam auto pod domem jeżdżę kiedy chce i zarabiam wiecej.

UberMen

Nie polecam nikomu...jeżeli idziecie do tej firmy przygotujcie sie na opowiadanie bajek na spotkaniu o pracę....dosłownie.Na koniec was wdymają na kasę i tyle...pracowałem ponad 4mieś. I żałuję że od samego początku nie sprawdziłem podobnych ofert które są o wiele lepsze.

Aro

Same obietnice i problemy nie polecam, pracowałem tam chwile i żałuje bardzo, teraz za to płacę

Roman

a pozdrawiam ekipę z Warszawy :) dobrze się pracuje i do tego kasa jest bardzo ok.

Krzysztof

Jestem Pracownikiem w firmie Forcorp już 3 miesiąc. Wypłata się zgadza. System pracy 12/24. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Czasami trudno dodzwonić się do kierownika zmiany ale wtedy zawsze dzwonię do biura i jest ok. Samochody małe ale sprawne. Zawsze zatankowane. Za zjazd na serwis pracodawca mi płaci. Super sprawa. Jeśli komuś chce się pracować to Polecam! Jeśli komuś chce się obijać i oszukiwać nie ma co.

Roman

Ostatnio byłem na rekrutacji. Postanowiłem podpisać z nimi umowę. Zapowiada się dobrze. Zobaczymy czy będzie tak faktycznie.

witalik

Czy ktoś normalnie może opisać jak wygląda współpraca? czy jest umowa? jaka gwarancja? według czego naliczana kasa? czy naprawde nowe auta? kaucja? dyspozyjność? zarobek miesięczny?

lukrecja mak nil

Witam wszystkich w temacie.Mam pytanko czy,4W Drive Limited ma jakieś wspólne pochodzenie z 4corp ??? Pytam bo mam spotkanie w Krakowie i nie bardzo wiem czy opłaca mi się tam iść.Dzięki z góry za odpowiedz.

witalik

Miałem iść na rozmowę ale przeczytałem tu opinie i nie poszedłem. Proszę powiedzieć czy naprawde warto tam udać się?? (Kraków) Czy to są prawdziwe zarobki? czy taka praca jest legalna i mi nie grozi jakaś kara z US???

lex

Hej są tu jeszcze obecni kierowcy zatrudnieni przez 4corp w Warszawie? Rozumiem, że wszyscy macie działalność i samodzielnie opłacacie składki na ubezpieczenie + podatki - bo umowa obarcza tym kierowcę. Jak w przypadku kontroli ze strony policji? Nie stresuje Was, że może wsiąść ktoś z US?

lukasz

...a jak jeśli chodzi o sposób zatrudnienia(umowa, zlecenie czy jeszcze coś innego?)no i jak kształtują się zarobki w Krakowie. Pytam bo mam jutro rozmowę i nie wiem czy iść. Pozdrawiam

lukasz
@TataMarcina 20.04.2016 17:05
lukasz na którą godzine masz rozmowe?też do mnie dzwonili,wiesz coś więcej niż zostało napisane na forum?...

...na 11.30 na Mogilskiej. Nic więcej nie wiem.

Marat....
@lukasz 20.04.2016 16:17

hahaha i pewnie udzielasz szkolen albo jestes kierownikiem zmiany skoro tak chwalisz . Jezdzilem tam tydzien wiec wiem na czym polega ta praca choc uwielbiam jezdzic to nigdy w zyciu bym tam nie wrocil ze wzgledu na stres ( usunięte przez administratora ). nie pozdrawiam

Montergo

Ja zawsze dostaje wszystko na czas i kilka razy otrzymałem premie przekraczając 3100 złotych. Jest tak że teraz jak robie ponad 90 kursów w tygodniu co w wawie nie jest problemem to dostaje jeszcze premie po 100zł tygodniowo co mięsięcznie daje mi 400zł. Jak ktoś tu rozbije samochód to oczywiście może mieć naliczoną karę ale trudno żeby firma płaciła za to że zniżki traci na autkach. Mi tu wszystko odpowiada a ludzie gali beda gadac a i jeszcze sie taki nie urodzil co każdemu dogodził zwłaszcza Polakom

Borek

Widzę że konkurencja nie śpi :) w warszawie wszystko super. nie wiem jak inne miasta bo jezdze tutaj ale słyszałem od chłopaków że w Poznaniu ukradli jeden samochód i ktoś łańcuchem rozbił pół auta i wcale się nie dziwię bo sam bym z tamąd uciekał jak takie problemy są. W warszawie naprwdę jest super

Koral

mi luty w wawie wyszedł ponad 2600 ale kazdy jest inny i inaczej pracuje pewnie z różnymi efektami. nie mi oceniać efekty innych

Zostaw opinię o 4Corp LTD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Corp LTD