IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

Ta firma to (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Kierownictwo kompletnie olewa pracowników i to na całej linii. Kompletne zero komunikacji. A jak coś się dzieje to oczywiście wina pracownika, pomimo ze ten kilkakrotnie próbował zgłosić problem (usunięte przez administratora)

@pracownik

Fajnie byłoby podać jakiś przykład, bo tak ogólnie to sobie może każdy napisać o każdej firmie

Wredna
@pracownik

Dokładnie Kierowniczkę całej firmy Ikea ma gdzieś pracowników bo ona tylko siedzi przy swoim biurku i nic nie robi A później pracownik nie wiem co robić (usunięte przez administratora) to nr do kierowniczki która jest (usunięte przez administratora)

MISIA

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa IKEA i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! IKEA dba o nas jak ojciec najlepszy! IKEA wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają jej szpilki. To nie ludzie - to wilki!

Klient IKEA Bydgoszcz

Jeżeli IKEA chce lawinowo tracić klientów to niech jeszcze dłużej współpracuje kurierem Rhenus Logistics. Zrobiłem dwa zamówienia w IKEA w przeciągu dwóch ostatnich tygodni. Pierwsza umówiona dostawa oczywiście bo jakżeby inaczej, nie dotarła a czekałem jak (usunięte przez administratora) cały dzień w domu. Gość w IKEA mi powiedział że kurier nawet zrobil zdjęcie budynku. Rozumiecie? Zrobił zdjęcie budynku! Dobrze że akurat mógł stanąć na światłach bo w ruchu mogłoby wyjść niewyraźne. Dosłownie kpina z klienta! I jeszcze byłem na tyle głupi że złożyłem drugie zamówienie w IKEA. I wiecie co? Znowu siedze od rana do wieczora w domu i czekam aż tu o godzinie 20:25 dzwoni sobie do mnie kurier z Rhenus Logistics i mówi, że już nie przyjedzie i że mam sobie dzwonić do IKEA i organizować nowy termin dostawy. Jak ja mam sie denerwować i stresować robiąc zakupy w IKEA bo kurier ma klienta gdzieś to ja dziękuję za taką przyjemność. Ostatni raz robie zakupy w IKEA!

Blać

Z roku na rok,coraz to gorzej się dzieję. Starzy pracownicy ,są nie doceniani, a młodym "gówniarzom" w (usunięte przez administratora)się wchodzi... Ogólnie żenada...

Żenada

Mam pytanie to co ćwierć inteligent rekrutuje na magazyn ludzie ale to miasto na psy zjechało ten koleś w Poznaniu by WC czyścił żenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wojtek

Ciekawe tu opinie można poczytać. Zastanawia mnie tylko czy ktoś kto to pisał pracował w ogóle w IKEA. A może został zwolniony dyscyplinarnie i teraz wylewa jad bez odwagi aby się podpisać? IKEA to duża firma w której pracują ludzie i jak to bywa w dużych grupach, znajda się tez takie osoby które nie spełniają wartości i w niej nie powinny pracować. Nie znaczy to jednak, że w IKEA Bydgoszcz jest źle, ze są układy czy nepotyzm. Wystarczy zapytać się kilku pracowników w samym sklepie jak im się pracuje i dowiecie się ze IKEA to firma w której atmosferę tworzą właśnie ludzie i to ludzie są na pierwszym miejscu. Pracuje w IKEA od 11 lat i wcale nie jest tak ze w Bydgoszczy są „odpady” z innych sklepów. Bydgoszcz to najfajniejsza ekipa w jakiej pracowałem. Jeśli ktoś chce coś zrobić ze swoim życiem i chce się zaangażować w pracę to IKEA Bydgoszcz jest miejscem dla niego. Osoby z potencjałem, niezależnie od tego jakie maja w danym momencie kompetencje, dostają wiele możliwości, szans i ogromny kredyt zaufania. Osoby które po wejściu do pracy myślą tylko o wyjściu do domu i narzekają ze nie dostały podwyżki rzeczywiście się tu nie odnajdą. Zapraszam do sklepu wszystkie osoby zainteresowane pracą. Porozmawiajcie z kilkoma osobami z różnych działów i wyrobicie sobie opinie sami.

@Wojtek

Zwłaszcza umowy na 1/2 etatu i grafiki układane z d_u_p_y. Pewnie niedługo Ikea będzie Ukraińców przyjmować na te warunki z takimi perspektywami. Multisport i te śmieszne benefity obecnie każda większa firma to daje, dobre to było 10 lat temu. Benefitami rachunków ani kredytu się nie opłaci. Wartości wartościami ale na takich umowach to nikt długo nie pociągnie.

Yogi
@Wojtek

"PRZYWÓDZTWO POPRZEZ PRZYKŁAD" - gdzie to znajdę ?

buka
@Wojtek

Mnie zastanawia Wojtku czy ty naprawdę w to wierzysz, czy jako kierownik czujesz potrzebę obrony swojej kasty. Może nie wiesz co się dzieje bo w IKEA nie można krytykować, ktoś kto krytykuje mimo, że słusznie, jest postrzegany jako heretyk, zdrajca. Podobno tak było z Przemkiem, wiec sobie odpuścił całkiem. Szkoda że nie było Voicea w tym roku to kadra kierownicza zobaczyłaby co o nich wszyscy uważają.

buka
@Yogi

Tu znajdziesz raczej "przywództwo przez wytykanie palcem". Dwa przykłady podam: 1.Sobota,mnóstwo klientów a jeden pracownik na dziale bo bogata IKEA nie ma na godziny, obsługuję klienta a kierownik zmiany mnie woła, pokazuję mu że mam klienta, wiec czeka. Czeka tak 10 minut, w końcu podchodzę i pokazuje mi A4 , które wisi na jednej żyłce bo sie haczyk wykręcił. 10 minut a mogli mi pomóc bo 3 razy w tym czasie by to poprawili, brawo. 2. Kolejna sobota, po jednej osobie na dziale, że nie ma jak wyjść do WC. Koleżanka woła mnie na pomoc bo ma kolejkę i zaraz dojdzie do linczu. Ide, po chwili przychodzi kierownik i ochrzania nas przy klientach dlaczego nikogo nie ma na dziale, który zostawiłam. W końcu odchodzi ale nie na pusty dział, po co, on tu jest kierownikiem a nie od pomagania w obsłudze klienta. To tylko 2 przyklady a jest dużo podobnych.

ptasiek
@buka

tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędu, kierownicy to też ludzie, nie zawsze postąpią właściwie a jak miałaś jakieś przykre sytuacje to trzeba było szczerze, spokojnie pogadać z tymi ludźmi o tym, akurat w tej firmie można z kierownikami pogadać jak z kolegą

@ptasiek

Kto ci w te brednie uwierzy co?

Kogut
@ptasiek

...nie z wszystkimi ptasiek nie z wszystkimi......pozniej ewentualnie brak podwyzki....a z pewnoscia PLAN NAPRAWCZY ...

ptasiek
@Kogut

bo to trzeba jeszcze umieć rozmawiać, a jak ktoś z gębą do kierownika leci albo z potokiem pretensji i nie chce słuchać, tylko unosi się honorem to sam na siebie kręci bicz

@Wojtek

A dlaczego Wojtku uciekłeś z Warszawy do Bydgoszczy, czyżby dlatego że to właśnie twój plan naprawczy,bo nie jesteś dobrym człowiekiem?

Kolokolokolo
@Wojtek

,,Nie znaczy to jednak, że w IKEA Bydgoszcz jest źle, ze są układy czy nepotyzm." Tak... a Twoja dziewczyna robi karierę przez swoją błyskotliwość.... wystarczy, że się odezwie do kogokolwiek i wnioski nasuwają się same... Człowieku zejdź na ziemię, albo wyłącz internet.

Józef
@Wojtek

Wojtuś... Dajcie na wstrzymanie... ???? przecież tutaj w naszej cudownej wartościowej firmie mówi się wszystkim na okrągło jak modlitwę ,, jak masz jakiś problem to nie trzymaj tego w sobie, porozmawiajmy o tym,, po czym się odezwiesz i słyszysz,, to nie jest właściwe podejście, tak nie można myslec,, więc już od początku zniechęcacie skutecznie do wypowiadania swojego zdania bo ono się nie liczy, chyba że mózg już zlapal i zaczął myśleć tak jak chcecie to wtedy ten diament trzeba szlifowac ☺️ W praktyce te Wasze piękne hasła kończą się tak że jak ktoś ma inne zdanie to nie ważne jak pracuje i ile robi, bo i tak co chwilę ma rozmowy naprawczo wychowujące, kawy, face to face i cały szereg innych dziwnych metod które mają przekonać słabe organizmy do wyznawania religii Ikei. No i podwyżki albo zero albo parę groszy bo rok temu miałeś zle zdanie na jakiś temat. Przedszkole - owszem. Poważna praca- to tu brzmi jak zart

Buma
@ptasiek

Ale po co? Skoro w większości to fałszywe korpo ludziki, które z uśmiechem i,, zrozumieniem,, Cię wysłuchaja żebyś myślał, jakie to masz wspaniałe kierownictwo a potem zamkną się w salce i będą się za twoimi plecami zastanawiać co z tobą zrobić żebyś przestał mieć problemy. Oj brak voica wychodzi w tym fałszywym żółto niebieskim sklepie

@Wojtek

....tak zapraszamy osoby zainteresowane praca …...bo TU zaczyna się MASOWA UCIECZKA i nie ma komu pracowac

@anonymous

Wojtek nie zrozumie masowej ucieczki ludzi, którzy są zmęczeni pracą ponad siły, wykonywaniem samemu obowiązków kilku ludzi, zwłaszcza kierownika, który swoje obowiązki chętnie odda, zaznaczając, że to dla twojego rozwoju. Kierownicy najlepiej czują się w zamkniętej salce na meetingu, a może tak wyjdźcie do klientów, pomóżcie pracownikom, pokażcie, że wam na nich zależy i doceniacie ich pracę

murzyn
@Wojtek

Wojtku a może wytłumaczyłbyś nam masowe wypowiedzenia które składają ludzie w ikea Bydgoszcz?

NickNolty
@murzyn

…….niestety ale Wojtek dostal REPRYMENDE za tamten komentarz i już w ZADNYCH tematach dotyczących FIRMY nie będzie się wypowiadal…..

Pim

Pimpek "troszku" przesadziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@murzyn

(usunięte przez administratora)ja Ci wytłumaczę dlaczego ludzie odchodzą. Odchodzą Ci co nie wiedzą jak praca wygląda w innych dużych firmach handlowych bo praca w IKEA była ich pierwszą. Odchodzą Ci co myśleli że z biegiem czasu nie będzie się wymagało od nich więcej a przecież w każdej pracy tak jest. Odchodzą Ci co myślą że bez języka, znajomości obsługi programów i wykształcenia będą specjalistami czy nawet funkcyjnymi. Odchodzą Ci co uwierzyli że będą co roku podwyżki o kilka złotych. Odchodzą ci co zauważyli po 3 latach że pracują na zmiany i się tym zmęczyli. Odchodzą Ci co swoje życie, pracę, chęci uzależniają od klepania po plecach przez kierowników. Ludzie weźcie się w garść i przestańcie kwilić jak jakieś małe dzieci. To praca a nie żłobek. A jak macie problemy personalne to idźcie spokojnie pogadać jak dorośli. Były szkolenia jak to robić.

@Pim

@Pim - (usunięte przez administratora), dlaczego ukrywasz się za pseudonimem?

@Wojtek

Nie będę odpowiadał na zarzuty osób, które w firme ewidentnie pracują lub pracowały ale ukrywają się za śmiesznymi pseudonimami. Zwykle mówi się "ale ta firma jest do (usunięte przez administratora) a prawda jest taka, że oznacza to "nie pasuję do tej firmy, a jest ona taka jaka jest". Jeśli ktoś jest niezadowolony do tego stopnia, że wylewa tutaj swoje żale, to już największy krok ma za sobą, bo już wie że to nie jest miejsce dla niego. Jeśli ktoś jest aktywistą na rzecz zwierząt nie zatrudnia się w rzeźni. Jeśli ktoś lubi pracę w ruchu to nie zatrudnia się w kiosku. Masz lek przed lataniem? Praca stewardesy nie jest dla ciebie. Jeśli nie wierzysz w IKEA to nie jest to praca dla ciebie. Zwolnij się, bo narzekając nic nie zmienisz. Poszukaj firmy która wg. Ciebie doceni twoją pracę i nie marnuj życia. Bo jeśli tkwisz w niezadowoleniu to tylko twój wybór. Jeśli ktoś chce pogadać, zapraszam. Wiecie gdzie moje biurko.

@Ktos

Musimy porozmawiać bezpośrednio, bo nie mam ochoty dzielić się swoim życiem prywatnym z całym światem. :)

@Wojtek

Wojtku to nie jest twoje życie prywatne. To życie zawodowe. Byłeś złym człowiekiem wobec swoich współpracowników i możliwość przeniesienia do Bydgoszczy uratowała tobie tyłek. To są fakty i wiele osób to potwierdzi.

@Ktos

coś Ty się tak tego Wojtka przyczepił, przeszkadza Ci, że wierzy w IKEA? Myślę że trudno znaleźć bardziej ogarnietego człowieka w Bydgoszczy i zaangażowanego w pracę. Jak ktoś chce awansować to myślę że dobrze brać z niego przykład.

Agnieszka
@Ptasiek

Zauważyłeś Ptasiek że jak dotąd mało kto uznał Twoją jakąkolwiek wypowiedź na tym forum jako pomocną???? Może byś spasował i nie siał ZAMĘTU?

@Agnieszka

A czy zauważyłaś jacy tu ludzie głównie wchodzą? Nie spodziewałem się że ktoś uzna moje wypowiedzi za pomocne. Z drugiej strony jaki cel ma pisanie tutaj tych wszystkich krytycznych opini? Co dobrego wyniknie z tego że ktoś poczyta te wszystkie żale? Jak ktoś sobie nie radzi z w pracy to niech albo zmieni siebie albo pracę a nie głupio oczekuje że firma zmieni się dla niego. Sam piszę tutaj bo nie mogę znieść tego jaki wizerunek IKEA tu przedstawiacie. W żadnej firmie nie jest idealnie a Wy tu tylko pomyje wylewacie jakby nic dobrego w IKEA nie było. Brakuje wam uczciwości, bo nieuczciwe jest takie przedstawianie firmy.

Orzełek
@Ptasiek

Ptaszyno. Ludzie zmieniają się dla firmy IKEA, która w zamian nie daje im nic, poza wykorzystaniem do granic wytrzymałości. W Bydgoszczy wartości , jak kiedyś ktoś mądrze powiedział, są tylko na ścianie. Menadżerowie niech się obudzą i ruszą tyłki zza biurka, pomogą przy bezpośredniej obsłudze klienta. Sobota czy niedziela, kolejki do selfu, a nie ma komu skasować klientów. Menadżer już dawno zapomniał że był w pracy, a zwykły personel wypruwa flaki. W imię czego pytam. Ptaszyno jesteś pewnie jednym z takich pseudo menadżerów i wykorzystujesz innych dlatego tobie w firmie odpowiada. Uczciwie jest pisać prawdę a nie tylko kłamać jak to jest cudownie. Chyba jest coś na rzeczy skoro coraz więcej osób jest gotowych na opisanie swojego wrażenia.

W.
@Ptasiek

Wg mnie uznanie wypowiedzi "za pomocną" to krzyk potwierdzenia danych słów przez osoby pracujące w danej Firmie.

@Orzełek

Z twoich słów wynika że twoja praca to wolontariat, a przecież nie pracujesz za nic, otrzymujesz pensję na którą się zgodziłeś zatrudniając. Na swoje stanowisko pracy wraz z systemem zmianowym też się zgodziłeś. Jeśli uważasz że firma Cię nie docenia albo nie odpowiada Ci system pracy to zmień pracę. Jak zazdroscisz kierownikom to zostań kierownikiem. Jesteś zła na IKEA za swoje własne wybory, to trochę śmieszne.

Orzełek
@Ptasiek

Czyli trafione. Jesteś kierownikiem i gnębienie innych to twoja pasja, a praca niekoniecznie. Nikt nie zazdrości ci tego fachu. Zacznij być człowiekiem najpierw a na drugim miejscu bądź kierownikiem. Moja praca to nie wolontariat, ale w sumie na to co robię przy moim wymiarze etatu to stawka nie powala na kolana

WSB
@Orzełek

Kierownikiem raczej nie jest bardziej skłaniałabym się że student - Psychologia w biznesie :-D

Ania.
@WSB

To skoro jesteście tak gnębieni i niezadowoleni to dlaczego nie zmienicie pracy? Zostawcie w spokoju ludzi którzy lubią ta pracę bo zachowujecie się jak(usunięte przez administratora)

@Ktos

Nawet jeśli to co piszesz to prawda, w co bardzo wątpię, to chyba dobrze że Ikea dała Wojtkowi szansę skoro teraz sobie chyba nieźle radzi. nie słyszałam żeby w jego dziale na niego gadali. czy to ma być tak że z Ikei wyrzuca się tylko kierasow na życzenie pracowników a nagradza narzekających pracowników? czy jak to w końcu jest...

Ech
@Ania.

Nazwanie innych debilami jest naprawdę na poziomie, raczej poniżej zera

@Ech

Poziom trzeba mieć taki jak rozmówca

Ech
@Kulka

Chyba nie lubicie krytyki. Swoim wpisem potwierdzasz tylko, że to wszystko co ludzie piszą to prawda. Nie szanujecie nikogo, a nie tego oczekuje od was IKEA.

@Ech

Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Jest mi wstyd, że pracuję w jednym budynku z tak fałszywymi ludźmi, którzy za pseudonimami wylewają pomyje na współpracowników. A na co dzień kłamliwie uśmiechają się do innych.

TysonM
@Ktos

Ale tutaj są opinie o Bydgoszczy a nie o Targówku. Wy tam macie niezły (usunięte przez administratora) i nie musisz go przenosić tutaj.

SIA

WZRUSZYŁAM SIĘ

Gall Anonim

Niezła wypocinami :D

AŚKA
@Kulka

Do klientow tez sie odzywasz i zwracasz w zaleznosci od jego poziomu ? :-D

Koko
@Kolokolokolo

Dziewczyna Wojtka udaje przyjazną, pomocną, a w finale pójdzie i doniesie wyżej że sobie nie radzisz. Dodatkowo oczywiście kłamie na zawołanie. Błyskotliwa przy tym jak dziecię z przedszkola.

Zawiedziona ‘78
@Wojtek

Pracuje w Ikea od niedawna, ale już się bardzo zawiodłam. Mówiono o wartościach, o ludziach, o zgraniu a po krótkim czasie pochwały przeszły w czepianie się na każdym kroku o byle co. Widać tworzące się grupy, (usunięte przez administratora) nie miłe spojrzenia i wrogość, z góry po prostu kapie (usunięte przez administratora) Odzywki niektórych są na poziomie mobingu i ich zachowanie pokazuje jak chcą być ponad innymi. Padają teksty ze nie lubi się bystrych osób lepiej zatrudniać prostych, nie wychylającym się... To gdzie ta indywidualność, gdzie tu człowiek się liczy... jedno wielkie oszustwo. Jak można tak postępować wobec innych. Nie polecam jeśli ktoś się szanuje za długo tu nie wytrzyma .

@Wojtek

Co to znaczy... Nie spełniać wartości...

@Wojtek

Dlaczego takie osoby sie nie odnajda? To chyba normalne że ktoś ma swoje życie.

Karmusia
@Wojtek

....Wojtku , niestety nie wiemy gdzie jest twoje biurko...naprowadzisz? Karma podobno wrocila i biurko posprzatala

ComercialTeaam
@Karmusia

Wojciech zmienia dzial. Teraz LOG bedzie jego przechowalnia Godny AWANS. To najdrozszym co-worker dzialu ECH TA SWIADOMOSC KOSZTOW

@Karmusia

"podobno" to kluczowe słowo w twojej wypowiedzi... jak już wrócę to zapraszam, chyba że wolisz być anonimowa w internecie.

hej
@Wojtek

Czemu cię zdegradowali w sumie bo siedzimy i kminimy pozdrawiam cie

P&C
@hej

To nie jest degradacja. Firmy nie degraduja,najwyzej pozbywaja sie niewygodnych pracownikow. Skoro Wojtek dalej pracuje tzn ze byla to JEGO DECYZJA O ZMIANIE STANOWISKA PRACY. Zamiast KMINIC wezcie sie do pracy.

Aneta

Witam,ten wasz pracownik na motorze,co przyjeżdża na 8.00 , czy on ma wszystko ok z garem?on kiedyś przy Ikei się zabije.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w IKEA Retail?

Abc

To zależy o co pytasz, ale jest tak jak zawsze z ludźmi. Raz trafisz na dobrego kierownika, a raz na słabego. W ogólnym rozrachunku myślę że jest lepsze niż w innych firmach tego typu

kandydat

Po nagraniu odpowiedzi video 17 czerwca 0 odpowiedzi. Nie ma już co czekać?

Kronos

Pytanie czysto techniczne. Ile osobowy zespol potrzebny jest do ogarniecia KRONOSA ?

WINNETOU
@Kronos

....po przeprowadzanej wstepnej analizie i dokonaniu obliczen jak dotad mamy 4 w pelni zaangazowane osoby + osoby z poszczegolnych dzialow rowniez w pelni zaangazowane :-D. Krotko piszac ile osob w sklepie tyle osob w pelni zaangazowanych w ogarnianie Kronosa :-D Piszac jeszcze krocej CHAOS.... WNIOSEK ....KRONOS JEST NIE DO OGARNIECIA :-D :-D :-D HOWGH

Brak

Generalnie co mogę powiedzieć o firmie to tyle ze nie polecam, przyszedłem tam pracować zarabiać na byt jednak juz z początku zauważa się niezwyczajną atmosferę firmy, ludzie sztuczni i fałszywi nie wierzcie że możecie im cokolwiek racjonalnego powiedzieć bo skonczy się to jedynie obgadywaniem i donosami do kierowników, nie powiem gdy to tych ludzi nic się nie mówiło byli bardzo uprzejmi, jednak korporacyjne myślenie bardzo do nich uderza prawo zwycięzcy i stanowiska zawsze wygrywa tam, (usunięte przez administratora) stosuje dużo chwytów psychologicznych mających na celu podporządkowanie cię sobie oczywiście w idei ikei jak to ona głosi i tak też w imię firmy wmówiła mi że nie jest mi potrzebna umowa na papierze na 1/4 etatu bo jestem na okres próbny to potem przy okazji przedłużymy otóż to tak nie działa teraz wiem i dodam że (usunięte przez administratora) wiedziala to juz wcześniej jako (usunięte przez administratora) więc trochę śmierdzi cala sytuacja , w grafiku byłem oficjalnie jakby ktoś chciał zarzucić nieprawdę. Warto siedziec w palarni można tam usłyszeć wiele absurdów jak buddy którego mi przydzielili z początku wydał się obiecujący przestrzegający zasad ale w zasadzie bycie świadkiem narzekan na obecnego menedżera i jej poczuwanie się do bycia głową tego systemu jest śmieszne z perspektywy czasu ale no tak mają ludzie którzy nie przychodzą tam pracować tylko żyć w mojej ocenie nieprofesjonalne , dużo generalnego syfu i braku organizacji to co niżej czytałem jest w dużej mierze prawdą, wartości mają może ciekawe lecz sami pracownicy ich nie rozumieją a kierownicy stosują je w formie broni przeciwko pracownikom , 1 pracownik na dziale na 500 klientów na oko oczywiście moze jest mniej klientów moze byc więcej, reszta otoczki typowa korporacja płacą Ci za słuchanie prezentacji przygotowanych w większości mało ambitnie , benefity które w prawdzie benefitami nie są mają na celu wywrzeć wrażenie miejsca ciepłego i dobrego jednak ja jak i większość normalnych ludzi woli posiłek z bliskimi w domu niż z korposami. Jako nowy pracownik stale próbują cię wsadzić do swojej bandy. Ze swoich 3 miesięcy tam jestem zadowolony miałem dobrą kierwoniczke szkoda mi tylko że jej podopieczni narzekają że wolą poprzedniego kierownika i nie dają jej szansy . Natomiast moi sami współpracownicy na dziale food optymalni poza jednym detalem co jak na prace jest skandaliczne przeszkadzali mi w zdobywaniu wiedzy poprzez próbę zarzucenia że robię coś nie tak gdy w prawdzie ich poprzednik pokazal mi "właściwy" sposób ale to tylko świadczy o nich samych. Może odnajdziecie tam swoje miejsce . Tylko uważajcie z góry na wszystkich kierowników (usunięte przez administratora)jak to korposy wolności słowa i równości tam nie ma, nie przestrzegają wartości gdy nie patrzy ktos wyżej od nich. I w zasadzie dla ludzi ceniących wolny czas i normalne życie gdzie nie dzwonią do Ciebie o 23 żebyś przyszedł na rano to nie polecam . Człowiek może wyjść z korporacji ale korporacja z niego nie wyjdzie.

Zuzanna
@Brak

Bardzo dziękuję za wyczerpującą opinię na temat pracy w Ikea Retail, poruszyłeś bardzo wiele ważnych kwestii. Zauważyłam jednak, że nie wymieniłeś prawie żadnej rzeczy, która odpowiadała Ci w tej pracy. Naprawdę nie było nic takiego?

Brak
@Zuzanna

Proszę się zdecydować. Jak Pani twierdzi prawie żadnej rzeczy Pani nie zauważyła czy że uważa Pani aby nic takiego nie było. Nie rozumiem również stanowiska Pani aby dziękować komukolwiek za wyrażenie opinii na temat pracy już nie wspominając o bezpośrednie zwroty i podręcznikowe wypowiedzi. Percepcja bywa wybiórcza więc życzę Pani rozwagi przy wypowiedziach.

Daim

Jeśli nie jesteś osobą która klaszczę jak inni klaszczą, nie potrafisz donosić na koleżanki i kolegów a wazeliną nie smarujesz tyłka to ikea nie jest dla ciebie. Ty poszukaj normalnego miejsca pracy.

lady o
@Daim

to co opisujesz, to nie cecha typowa dla ikea ale tzw polskiego grajdołka gdzie za parę groszy znajdą sie (usunięte przez administratora) które będą donosić i pilnie meldować, miejsce które charakteryzujące się tymi cechami ,ma zwykle polskiego manager'a o kiepskim wykształceniu a wysokim mniemaniu i promuje takie chore zachowania albo dzięki pseudo-wynikom mydli oczy zarządowi na górze za granicą, a na miejscu w placówce panuje tzw ''polaczkowo''. Proponuje zatrudnić sie w placówkach zagranicznych i porównać, czy pracownicy IKEa za granica również maja takie mniemanie o firmie i kadrze zarządzającej, i wtedy wyciągnąc wnioski,, czy czasem nie wynika to z samego podłego charakteru pracowników i kadry zarządzającej .

W ikei są dobre stawki?

Klijent

Pan Grzegorz W. pracuję za karę, nadaje się do sprzątania i jak najdalej od klijenta.

Justyna

Zamówiliśmy kuchnię. Pani zrobiła projekt z rzeczami,które mają być niedostępne przez dłuższy czas.. Zwrot pieniędzy za koszty dojazdu,żeby wyjaśnić sytuację na kartę podarunkową.. Jednym słowem żałuję,że wzięłam kuchnię u Was !!!! Pracownicy powinni przejść na szkolenie. Na infolinii Pan sam był w szoku,że są dodane takie produkty,których nie ma.. porażka

Buziaczki

@Brak Chłop co sie spłakał bo korpo nie fajne jak poszedł pracować do korpo

Benia

Beznadziejna obsługa pracownicy zasłaniają się że nie odpowiadają za to co mówią więc zapytałam kto odpowiada za nich czy jest ktoś ponad nimi nie uzyskałam odpowiedzi.dziwne zachowanie nikt za nic nie odpowiada.

Bea

Szczerze polecam! W 20 minut kupiłam szafę PAX i jestem super zadowolona.Pani Emilia poradziła, podpowiedziała i stworzyła z moimi sugestiami świetną przestrzeń na rodzinną garderobę. Jestem pod wrażeniem merytoryczności i jednocześnie świetnego dialogu i umiejętności słuchania klienta.Bravo Emilia????

Patrycja

Czy ktoś z Was jest może w temacie obecnej inwestycji IKEA w Szczecinie? Chciałabym dowiedzieć się o rekrutacje, na wyższy szczebel w Dziale Logistyki. Dzwonię na główny ich numer na stronie ale nie podaja nr do Działu HR, karzą śledzić ogłoszenia. Będę wdzięczna za podanie kontaktu lub jakiejkolwiek informacji w temacie.

Kaja
@Patrycja

Hej, widziałam, że odbywają się rekrutacje wewnętrzne (jestem pracownikiem), a pewnie za jakiś czas pokażą się zewnętrzne. Śledź stronę ikea.pl, na dole masz zakładkę "Praca w IKEA", tam będą wszystkie ogłoszenia, ustaw tylko odpowiednią lokalizację. Nie ma innych możliwości aplikowania.

@Xyz o to super! A stawka jaka jest? Zdradziłbyś takie widełki chociaż?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w IKEA Retail?

Xyz

Po 3-miesięcznym okresie próbnym jest już umowa na czas nieokreślony.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail