Opinie o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jeremias Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeremias Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Nie pracownikiem

Takiej farmy w życiu nie spotkałam.Miałam okazję pracować.To jest więzienie a nie fabryka i oferują inne fabryki i pracę darczyńców!!!Firmy które zatrudniają ludziom najpierw próbują jak ludzie tam pracować, a później opisać .A Ukraińcy nie są niewolnikami

www
@Nie pracownikiem

Ale bełkot!!!! Jak chcesz coś napisać to zrób to tak jak nauczyli cię w szkole czyli ładnie i składnie.

Tramp

Nacpany albo niedorozwój jesteś Ty chyba nie znasz innej firmy poza obozem niemiecko-wschodnim najgorsze opinie w powiecie A Ty że cód miód. Te badania w Poznaniu przeszedłeś?pewnie biurowczyk typowe wypowiedzi nierobów i darmozjadów nie mających pojęcia o reprodukcji

Xxxx

Tak długo będzie latać aż się zatrze i pod biorko zaciagnie jak lafirynde Anne Musi mieć świderka obrobionego bo zoncia nie daje radę A to czy polka czy ukraińska czy obojętnie która z szaranczy nie ważne ma być

Walerian WeissGleis

Widzieliście podwyżki? Właśnie odjechały na hulajnodze. Czeski film. Firma nie chce dać pracownikom podwyżek a kupuje hulajnogi do kierowników! Ciekawe czy w zestawie z hulajnoga jest pejcz do poganiania. Szkoda tylko że wydawane są pieniądze na takie bzdury a pracownicy muszą walczyć o sprzęt do pracy. Wkrętarki końcówki do nich klucze młotek kombinerki.....tego nie uświadczymy w zakupach firmy. Nowe zaklejarki zakupione przez firmę od nowości nie nadają się do pracy na pewno były tańsze..... ale najważniejsze że na pakowaniu znajduje się najdroższy zegarek ścienny...... Telewizor który pokazuje tylko godzinę. Mówicie że związki tworzą atmosferę.....że ludzie sami..... a może każdy powinien spojrzeć sobie w lustro. Nasz zarząd również bo braki sprzętów materiałów i godziwych wypłat nie poprawia tego złego stanu.

Seba

Dostać w twarz od innego pracownika i w dodatku dostać za to upomnienie.. tylko w jeremiasie taki cyrk !! Tamten w innej firmie już by dostał wypowiedzenie

@Seba

Ja mu się należało to dobrze

Jak
@Seba

Nowość by była jakby kierownik dostał a tak co za sensacja

@Seba

Jakby zwolnili byłby hałas że zwolnili bo dyscyplinarnie i życie spaprali ludziom.. dali upomnienia też źle bo przecież w innej firmie już by nie pracowali. Ludzie zastanówcie się co za głupoty gadacie

Xxxx
@Seba

Raczej dyscyplinarke w tej firmie jest dużo spraw zamiatanych pod dywan warto by zaprosić IP .Do tego ten człowiek to daje z ucha i dlatego ma tak dobrze

***** ********
@Sprawiedliwość

Sam by sobie życie spaprał a nie firma która zrobiła to co powinna a właściwie nie zrobiła bo swojego nie zwolni szkoda że kapusie mogą więcej

Bzdura
@***** ********

Bzdura w normalnej firmie oboje by wylecieli!!! A wy powtarzacie bezmyślnie propagandę . Popytajcie i dowiedzcie się jaka była sytuacja. I jak się to załatwia w innych firmach. A nie powtarzacie jak małpy ploteczki

XYZ
@Seba

Ludzie, ogarnijcie się! Po pierwsze tam nic wielkiego się nie wydarzyło, powinni to między sobą sami załatwić jak dorośli ludzie. Cały tydzień byłem świadkiem jak człowiek z jednej zmiany zaczepial logistyka z kolejnej, a ten to godnie znosił mimo, że nic nie zrobił! A to że młody nękał i stosował (usunięte przez administratora) wobec drugiego pracownika jest ok? Rozejrzyjcie się dookola i zobaczcie dobrze kto na kogo gada i donosi. Każdy człowiek ma jakieś granice! Każdy by miał dosyć i w końcu by nie wytrzymał. A tamten nie dostal w twarz, tam nawet nie było żadnego uderzenia, więc przestańcie gadać głupoty jak was tam nie było. Uważam, że kara sprawiedliwa jest dla obu. Zobaczcie co zwiazki zrobiły z ludźmi w pracy. Chyba zwiazki powinny łączyć A nie dzielić? Jeden dokucza drugiemu, bo ten jest w związkach, a ten nie. Do cholery, to jest każdego indywidualna sprawa. Przestańcie nękać jeden drugiego.

Xxxxxxx

Już sobie to wyobrazam po kolanach jak po golgocie potem narzekają że bolą kolanka (usunięte przez administratora) sami ludzie pt.uprzejmie donoszę i banan na gębie na wymioty się ma.teraz dla przyszłych kandydatow zastanówcie się czy warto aplikować do firmy gdzie się leja po pyskach.jeszcze dojdzie do sparingow na parkingu A już raz była szarpanina bialorusina na Polaka i też bez reakcji góry kupa (usunięte przez administratora) będzie trzeba kursy samoobrony robic

Gog
@XYZ

No nic takiego gdyby zwykły Kowalski to zrobił dostał by dyscyplinarke ale protegowany Jurka nic z tych rzeczy.Jak była lafirynda to knuli razem intrygi ona z kolei protegowana pancia .Tylko ona sprawy załatwiłaś pod biorkiem dwa gumowe ucha.a logistyk na pakowaniu stekal że ciężko niby chłop A miernote udawał no i Jurek przeniósł pierdusa no i coś za coś. Dobrze by było gdyby sprawa wyszła poza mury jeremiasa dochodzi nagminnie do zamiatanie spraw pod wykładzinę

www
@Gog

To który w końcu był winny ten ze zmiany A czy ten ze zmiany C?(usunięte przez administratora)

@www

I tak związki podzieliły pracowników w tej Firmie, wam się pomyliło chyba na czym polega rola związków. Każdego kto do was nie należy traktujecie jak wroga. Słabe słabe słabe ciekawe co wy zrobicie jak M. K się skończy umowa jak dzieci we mgle tu będziecie. Pozdrawiam wszystkich pracowników Jeremias tych w związkach jak i nie będących w związkach.

XYZ
@Jerteam

Zgadzam się w 100%. Związki założone ale same nie wiedzą po co działają, bo (usunięte przez administratora) załatwiają. Tylko dzielą ludzi, A sam założyciel nakręca nagonkę na pozostałych pracowników, którzy się do związków nie zapisali. Ludzie! Każdy ma wybór, to jest każdego indywidualna decyzja! Nie macie prawa pytać kto jest, A kto nie jest w związkach. To już jest nękanie. Ciekawe co związkowcy zrobią jak założyciel odejdzie...a to nastąpi już w przyszłym roku. Wtedy to będą się chyba błąkać po firmie i nie będą widzieli co ze sobą zrobić. A jak się komuś nie podoba to się po prostu zwolnijcie, nikt nikogo na siłę tam nie trzyma, A ciągle tylko narzekacie jak wam w 4literach źle. To chore.

Www
@www

Nie doszło do samookaleczenia tok myślenia Jurka i Arka ta forma powinien się zająć prokurator

@XYZ

Prawda. W jeremiasie dzieje się, oj dzieje się nigdy dobrze zawsze źle. Mamy związki super sprawa szybko zaczęli działać -podzieliły ludzi na związkowych, związkowych w tajnej grupie i antyzwiazkowych. Nie możesz być neutralny absolutnie bo musisz być gdzieś jak nie IP to zrobią nagonkę na ciebie. Pod dywan przewinienia ludzi z IP żeby się nie wydało oczywiście, IP to samo złoto, cud i miód. A jak ktoś otworzy oczy to zobaczy - propagandę na FB , hejt na hali na ludzi poza związkami albo uporczywe namawianie do zapisania się do związków w trakcie pracy oczywiście nie na dyzurach związkowych nie ma na to czasu bo pracownik w pracy a związkowiec na wolnym. Wielu w Jeremias specjalistów ludzi którzy mają wiedzę i umiejętności a nie mogą normalnie przyjść i pracować bo atmosfera jest niezwykle ciężka, nawet jak ktoś chce to zaraz współpracownik powie że podpierniczacz, po co ci to, zobacz inni podpierają balkony i też mają za to zapłacone.

Messi

Dziecinada i tyle. Dorośli ludzie, którym soduwa uderzyła do głowy dowodzeni zwykłymi korpo aparatczykami. Jak to było prowadzi ślepy głuchego.

Do każdego z tych punktów firma powinna się odnieść. Sami wiecie że to co w tym artykule piszecie jest w większości przekłamaniem. Jakby ktoś zapomniał wcześniej Miłosz pisał,że 2021 jest nowym rozdaniem a teraz wspominki o odkręcaniu oparć sprzed grubo ponad 10 lat bardzo słabe. Nie wypowiadam się o tym na FB żeby wam wstydu nie robić

udawało się latami

Raczej nie pracujesz na produkcji, może w biurze a to inny świat, bo obecni, byli i ich rodziny dobrze wiedzą, że to tylko ułamek prawdy, którą od lat skrywały hale jeremias.

@udawało się latami

Pracowały biurowczykow córki synowie oczywiście na lekkim i dobrze płatnym stanowisku na produkcji potem odchodzili i też wracali .Jurka Adzia wróciła ale już do biura bo na produkcji za gorąco i za ciężko no to tatuś latorosl przygarnol. Synuś też sobie rękawów nie wyrywa ot tak się lekko i przyjemnie spędza czas pod kloszem tatusia

Czy po rozmowie w Jeremias Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
kandydat

Myślę o aplikacji do tej firmy. Podpowiecie czy warto? Jak kadra zarządzająca?

@kandydat

Jeśli masz psychikę z betonu to wal śmiało może uda się tobie przetrwać. Co do kadry zacznę od szkoły spzt po klike kierowników i liderów którzy nie bardzo mają pojęcie co w tej firmie jest produkowanie. Kręcą się z hali na halę udając zabieganych.chcesz skończyć w psychiatryku wbijaj klimat nie odbiega od dziekanki

romek
@kandydat

nie dopytuj się tylko poczytaj opinie!!!niestety pozytywnych prawie nie ma więc masz odpowiedz czy warto!!!!

@romek

Najlepsze na rozmowie jest ta rodzinna atmosfera oczy dookola głowy żeby nóż w plecy nie wszedł. Do tego socjal którego brak na produkcji osiagalny i odczuwalny w biurze firma rozwinęła się 20latmu i na tym koniec.wiec chyba nie warto sprzątać sobie głowę jeremiasem rozejrzyj się po firmach które się rozwijają A nie cofaja widok z ul.wrzesinskiej jest wizytówką tej firmy jak na zewnątrz tak w środku. Możesz wejść i pozwiedzać portierni brak w 21wieku

@Romek

Brak portierni...??to pikuś...rozmowa kwalifikacyjna w kuchni albo koło kibla. Przyjąć, cię przyjmą, bo biorą wszystkich, ale jeśli biorą wszystkich to zastanów się co dostaniesz w zamian. Nie wiesz? To już ci mówię...przeciąganie w nieskończoność umowy agencyjnej, brak wsparcia przy wdrożeniu, nieprzyjazna, napięta atmosferę, praktycznie zero socjalu, śmierdząca kuchnie i ochydne kible. Plusy...praca fizycznie poza upałami nie jest najgorsza i gorzej już nie będzie.

Romek

Trafione w punkt nic dodać nic ująć jak ktoś tkwi w tym bagnie dłuższy czas to jakoś da rade ale jeśli ktoś ma wybór welux czy kirchof gdzie są socjale zapewnione i przełożeni z odpowiednim wykształceniem to trzeba sobie odpuścić ten (usunięte przez administratora)

@Romek

Co ty za głupoty piszesz chyba dobry towar bierzesz idź do kirchofa czy velux najgorsze firmy w Gnieźnie tam będziesz miał (usunięte przez administratora) u was to robota bajka

@kandydat

Tak jedna z lepszych a wiara głupoty pisze niedzielę na 22 placone200%znajdź tak firmę

@Jo

Tak się składa że pracowałem w tym obozie bolszewickim jeremias o 2lat pracuje w welux i mam porównanie jeremias jeździ konno gdy welux mercedesem.jestem zadowolony że po czasie zdecydowałem się na zmianę nie żałuję syfu w którym tkwilem. Nabijanie ror i wełna wszędzie w powietrzu takiej patoli w weluxie nie ma

@Romek

To chyba że nic nie robisz i masz robotę lekka po układach włącz myślenie velux wszędzie się ogłasza i ludzi nie mogą znaleźć już nie w Gnieźnie tylko po wioskach i nie tylko

@Jo

A w jeremiasie to tylko niby arystokracja z miasta pracuje?A promocje to dojeżdżają z rynku?A pegeruskow większa część zakładu welux się ogłasza bo otwiera nowe halę idzie do przodu A jeremias się uwstecznia syf przed zakładem A w środku jeszcze większy.niedlugo w kiblach powiesza na gwoździu gazety do wycierania odbytu oszczędności .nie wspomnę o owocach codziennie wy też dostajecie?I na stołówce Klima z napisem nie wymagam odemnie zbyt wiele szok wczesną komuna

@Romek

Włącz myślenie czemu ludzi nie ma za te grosze to się ogłaszają i nie tylko panasonic też do jeremias spierdalaja więc nie pisz głupot bo mam znajomych u was robota to bajka gdzie indziej to nie ma czasu ani łyk wody wypić (usunięte przez administratora) masz pojęcie o pracy

@Jo

Ogłaszają się bo nikt za te siano nie będzie robił niedorozwoju włącz myslenie

@Jo

Bo w velux robią za mniejsze grosze jak u was to bajka i nono stop szukają a wy stekacie a (usunięte przez administratora) z tym robicie jurek czy inny kierownik kazał by Ci założyć wiadro na łeb czy salutowal byś był potulny jak piesek i szczękał

Jo

Takich jak ty potrzebują (usunięte przez administratora) by ci kaski wiadro na łeb założyć byś nosił kierownik by przyszedł byś salutował mu na baczność wypiol by osrana byś lizał (usunięte przez administratora) a velux się wszędzie ogłasza i ludzi nie będzie miał tam jest ajeb nie tak jak w jeremiasa bajka robota

@kandydat

Podobno jest dobry socjal karty na basen korty tenisowe wczasy pod gruszą no i na święta chyba złożę cv co wy na To?jeśli mogę proszę o poradę

aga
@Nowy

Jest jeszcze dużo dobrych rzeczy ale o tym to się przekonasz jak się zatrudnisz!!!

Aga
@aga

Możesz mi podpowiedzieć czy rekrutacja jest skaplikowana czy trudne pytania padają. Mam obawy czy sobie poradzę Jestem nieśmiały szybko się denerwuje

@Aga

Jeżeli chcesz jebac 18 miesięcy na śmieciowce bez urlopu bez możliwości wzięcia l4 bo to skutkuje brakiem przedłużenia umowy to aplikuj świetna firma

@111

A jak nieprzedluzajac umowę dają do podpisu papiery nikt nie czyta dokladnie bo ma stres i kierownik ponagla A tam niespodzianka za porozumieniem stron i 3miesiace w plecy jedno (usunięte przez administratora) i bezprawie odradzam wszystkim składanie cv do tej firmy z rodzinną atmosferą

.....

Ta firma spada na psy pół Janek chodzi pijany do pracy śmierdzi na kilometr a kierownicy nic z tym nie robią chyba sprawę trzeba będzie zgłosić na policję

Jaro
@.....

Czy tylko ON - z tego działu?

Jaro

Pamiętam,że na parkingu pod drzewami same puste po (ćwiorach) leżały chyba ,że jeszcze leżą to, musiało więcej ludzi chlać

Jacek
@Jaro

Jak widać nie idzie na trzeźwo iść do tej firmy trza się znieczulic bo bez tego ani róż. Nawiasem poczatki tej firmy wyglądały podobnie ludzie napruci przy maszynach leżeli weterani to pamiętają doskonale

Ktoś

Jeszcze trochę i związki będą odpowiedzialne za to że ktoś w zła stronę spojrzy lub za brak papieru w wc bo Pani sprzątaczka nie należy do związków. Porabalo ludzi pretensje do Jerzego i papy smerfy w tym niebieskim kubraczku Arek tak jak Andrzej marionetka też nie źle opłacana z naszych pieniędzy nie sory z naszych rent a jak komuś żal ściska 4litery to niech się zapisze A nie zazdrości odwagi innych

Jan

Niech się skończą te upały bo nie da się pracować z profesorem oraz z wieloma osobami czy nikt tego nie czuje czy nie chce

@Jan

Nie masz co robić tylko ludzi wąchać weź się za robotę albo kroczę lub row mu wyssaj tępy osle

Hubert
@Stary

Nie trzeba wąchać czujesz na odległość

Kobieta

Jesteś niedorozwiniety?jak potrafisz pracować na bezdechu to szacun. Ten fetor jest nie do zniesienia .Ta z pps ta czarna bez szyi u Eweliny też kopci razem z Moniką czy wy nie wiecie do czego służą prespiranty jak tak dalej będzie to się pozygamy. I to kobiety może dacie przykład chlopom. A nawiasem udajecie damy

@Jan

To widocznie nie masz co robić i ludzi wąchasz a stekacie jak trzeba robić najlepsza firma w Gnieznie

Rychu
@Jan

To się ciesz ze możesz wąchać ze covid cie nie (usunięte przez administratora) widocznie nie masz co robić to wąchaj jego gacie i czy mu z gara jedzie podobnie jak tobie kiepie

No i przyszedł kres Arka. W końcu..

Produkcja

Krążą takie wieści, wiara gada po kątach...oby... okręt zatopił, ale może po odejściu tego szkodnika i kłamcy zaczniemy łapać powietrze...

kierownik zmiany

Witam, Pan dyrektor Arek nigdzie się nie wybiera i nadal będzie zarządzał Jeremiasem. Pozdrawiam cieplutko i życzę udanej pracy jutro.

@kierownik zmiany

A już chcieliśmy szampana otwierać i bibe urządzić. Niestety smutne wieści czyli dalej marionetka będzie sterowana przez Ciebie wodzu.nie pozdrawiamy

Ehh
@Gorg

Bibe pewnie związkowa .. no skoro podobno sam prezes pyta związki czy dyrektor może pracować ..to kilku osobom dzisiaj kopara opadła.. kłamstwa, kłamstwa , kłamstwa. Gdzie regulamin zakładu dostępny dla wszystkich? Związki nawet niewygodne komentarze usuwają pod postami a podsumowują swoje działania..dwoma poziomymi kreskami jeśli wiecie o co mi chodzi

@Ehh

Czyli w jeremiasie jest sekta złożona z nie jednego Pinokio ale bardzo wielu. O kant(usunięte przez administratora) te całe związki. Goru Jerzy steruje marionetka dyrem ten zaczyna mrugać na tle nerwowym bo może mieć wypad i w kółko to samo orkiestra gra (usunięte przez administratora) kręci się dalej

Jarek
@Ehh

Zwiazki zrobily impreze integracyjna by zebrac ludzi a teraz sami ich dziela na gorszych i lepszych zakladajac na komunikatorze konto ipA ale tylko dla wybranych.Ktore zwiazki tak robia?

miłosz
@Jarek

...anonimowość członków jest obecnie konieczna. Impreza była, aby pracownicy się poznawali z innej niż produkcyjnej strony. Część osób nie dostrzega wielkiej roli jaką związki mają do odegrania na kokoszki i w regionie. Są też tacy, którzy nie życzą im powodzenia. Jarek dzwoń 697008623 bo nie dzielimy ludzi inaczej niż na przyzwoitych i drani.

@miłosz

A wy jesteście od oceny kto dobry kto zły ?Zachowujecie się jak ci w waszym mniemaniu źli szczujecie ludzi na siebie. Tworzycie podziały a sami nie dajecie żadnego przykładu.

@miłosz

Miłosz jak tylko założyłeś związki nic pozytywnego dla ludzi nie dałeś nie można niedzielę chodzić lidzie są podzieleni na związkowych i nie związkowych. Porażka

@miłosz

Dokładnie ! Tych którzy nie należą do związków ośmieszanie i ma mobbingujecie! Kiedy są dyżury związkowców ?

xxx
@Jerteam

Na tą chwile dzięki związkom to tylko mniej zarabiamy bo nie można przyjść w niedzielę i dorobić a osób które chętnie by przyszły w niedziele jest dużo.Na razie to kiepsko to wszystko wygląda.Premii od wydajności to lepiej nie komentować jest tak niska że mogło by jej nie być, premii stażowej brak,pakietu socjalnego brak.

miłosz
@xxx

1. Niedziele jako siódmy dzień pracy są nielegalne wg przepisów prawa pracy i zawsze były - co ma zatem powstanie IP do tego, że nie można nielegalnie dorobić ? 2. Rzeczywiście nie wszystko idzie tak szybko jakbyśmy chcieli, ale Prezydium intensywnie działa i sporo osób wciąż pokłada nadzieje na lepsze jutro 3. Najbliższy dyżur w najbliższy piątek 4. Powinniście zarabiać do piątku tyle, aby starczyło na wszystko Dzięki za konstruktywną krytykę

Jek
@miłosz

Jak dotąd to zarabia zbieranina zza wschodu jesteśmy wykorzystywani do prac które im nie odpowiadaja i to oni po cichu dostają podwyżki A my się cofamy. Tak wygląda prawda śmieszne egzaminy po których pieniadze dla nich się zawsze znajdą. Jak nie zaczniecie szanować Polaków to biuro podniesie sądy z wygodnych foteli i przyjdzie oczywiście za nasze podstawy pracować na produkcji.oby nie zapomnieli o swoim wodopoju bo to się nie należy robolowi

@xxx

Jak chcesz pracować w niedzielę to się zatrudnijcie do rozwożenia pizzy ja ma dosyć po 5 dniach w niedzielę tylko chodziły osoby co nic nie robiły.nie pozdrawiam

@miłosz

Miłosz tu chodzi o pracę dla chętnych w niedzielę jak to było wcześniej. Nie widaćwaszych efektów socjalu jak niema tak niema. Osoby z związków myślą że są lepsi od pozostałych którzy nie są w związkach.

Minion
@Covid19

Trafione w punkt łazić 5 dni i nic nie robić to można nawet po 10 h 7dni w tygodniu robić jak ktoś ma ochotę dorabiać do jałmużny jeremiasa to potrzebują w pizeriach i knajpach. Ale trzeba tam coś robić A w poniedziałki szukanie sobie pracy bo uchodźcy pracują 7 dni w tygodniu po 10 lub 12h ciekawe czy to tak prawnie?

Kim Ty jesteś, że wybierasz co ludzie chcą. Niedziele to też była możliwość dla ludzi trochę zarobić dodatkowo. Z tego co widziałem w niedzielę chodzili wszyscy chętni, nawet związkowcy. Powinniśmy a zarabiamy to jest różnica, której nie jesteś wstanie nikomu zapewnić. Intensywnie związki działają jak podzielić firme. Firma już jest podzielona, a związki również dziela się na lepszych i gorszych. Rzeczywiście, nie wszystko idzie szybko. Jak człowiek przygląda się jak główna postać związków funkcjonuje na co dzień to nic dziwnego, że to wygląda słabo. Podsumowując - związki w tej firmie nic nikomu nie mogą zaoferować.  Pozdrawiam

Jeśli pracujesz te 6 dni w tygodniu to akurat wyjdziesz na 3 tys. Najważniejsze jest to byś nie brał urlopu czy zwolnienia tylko cały czas pracował. Na 8h masz tylko 15 minut przerwy. Praca sama w sobie nie jest trudna jak się wdrążysz. Ale to przez twoich współpracowników, liderów i kierowników odechce ci się pracować i dostaniesz depresji. Ludzi, którzy pracują tam po 2-15 lat, może i znają się na swoim fachu, ale to co się dzieje. Obgadywanie, wywyższanie się nad innymi, wzrok pogardy, (usunięte przez administratora) zawieść, a także popisane tekstami z podstawówki kabiny w łazience nie mówiąc nic o ciągłym smrodzie fajek. Żeby mieć tam dobrze musisz mieć talent do wchodzenia w (usunięte przez administratora) "ważnym" osobą, albo mieć rodzinne w kierownictwie ale wtedy nie trafisz na stanowiska robola. Raz usłyszałam jakże to oryginalny tekst "Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". Jeśli nie masz dobrej psychiki to nie przetrwasz tam zbyt długo.

Monia

Nie wiem kim jesteś I za kogo się uważasz, ale jesteś bardzo biedna i pusta osoba. Moze cierpisz na jakąś chorobę psychiczną i nie możesz się też pogodzić ze inni są lepsi od ciebie.Pisząc takie bzdury ,.Jak się uczciwie pracuje to nawet nie ma się czasu obserwować innych. ZAL mi ciebie bo poniesiesz duze konsekwecje opisując tu osoby. Już wkrótce. P.s a może nie umiesz korzystać z kibelka tylko chodzisz w krzaki.

Monia
@Monia

Mam nadzieję że w końcu zrobią coś z palaczami jestem nie paląca korzystam z wc nie z krzaków choć nie wiem czy nie zacznę tam chodzic nie każdemu odpowiada smród fajek jak firma chce to niech korzysta też z wc na produkcji od razu się poprawi z palaczami Ty możesz palić na palarni do tego ona służy A wc do załatwienia swych potrzeb tak dla przypomnienia

Sprawiedliwość

No to skoro już są znane osoby nagminnie palące w toaletach dlaczego nikt nie wyciągnie konsekwencji?! Kilka nazwisk padło i nic! W innych firmach zwalnia się za takie łamanie przepisów

Zgnębić człowieka, a on mógł obmacywac przy wyjściu kobiety i jeszcze głupio się z tego śmiał z koleżkami. Gdyby moja żonę tak potraktował do by się nie pozbierał. Ma to na co zapracował przez tyle lat. Nawet mi go nie jest żal, bo kobiety się szanuje ciężko pracuj nawet lepiej na my faceci .Pracuje tu wiele lat i dużo ci mogę powiedzieć na temat tego człowieka.......Doda może ty lubisz byc obmacywana przez staruszków. opuść ten WC chyba że tam jest Twoje stanowisko pracy. Piszesz same kłamstwa a to nie to forum. Ogarnij się pusta kobieto. Masz coś do innych to idz i powiedz prosto w oczy a nie opisuj tu CWANIARO....DWULICOWA

Doda
@Paweł

Tak się składa że mam długi staż pracy może nawet dłuższy od twojego Ela G po prostu odegrała się na człowieku który nie ma aż tak włączonego gustu na łapanie za pierś to trzeba mieć wygląd Wszyscy dobrze wiemy że nadskakiwala jurkowi i panciowi żeby zostać liderem nawet Roberta podpiepszala po trupach do celu palaczki

Bob

Panowie związkowcy tak z ciekawości mam pytanie odnośnie sezonu dlaczego dotyczy to zawsze nas ponizanych przy każdej okazji roboli A dlaczego biuro nie obowiązuje to również. Pracujemy w warunkach jak na 21wiek skandalicznych oni 5dni w tygodniu nie wygrywając sobie rękawów w klimatyzowanych pomieszczeniach czy to nie jest czasami dyskryminacja?

Pomyśl bob
@Bob

A co ma związek do pracy biura? Jest otwarte w takich godzinach i koniec :d

Bobi
@Pomyśl bob

Podobno brak rąk do pracy przerzucić na produkcję i po sprawie no tak związki się uwstecznily z Jurkiem się nie rozmawia wysyła się pisma od prawnikow bo przeciez są podobno zatrudnieni .wiadomo ws ystkim że prezes nie wie co się dzieje pod jego nosem A w ogóle kto się nami przejmuje

Hugo
@Pomyśl bob

Z tego co jest napisane w kodeksie pracy praca w 40h miesiącu więc co z robotami przymusowym dla roboli my musimy to biuro też może w sytuacji gdy brakuje rąk do pracy.mysle że w Gnieźnie i okolicach na palcach od jednej ręki by policzył ludzi którzy nie pracowali Jeszce w tej firmie.mamy bogate zaplecze socjalne i brak chętnych i takie wysokie podstawy nawet nie rób by się skusil tylko psychikę musi mieć wytrzymala

@Hugo

Pracowałam tam dwa miesiące, ale niestety pani na myjce była tak wredna i nie dała bym mogła tam dalej pracować, wszystko robiła byle żeby było źle, jakby była zazdrosna o pracę to niech teraz zapiepsza jak koń

@Ewa

Niestety pewnie trafilas na kamile wredne stworzenie wiecznie zmeczona i chora też z nią pracowalam pierdusnica jak cala rodzinka

@Ewa

Jeszcze jest od niej gorsza Małgorzata okropna osoba

@Ewa

Niestety praca nie zawsze należy do lekkich A niektóre osoby wychodzą z założenia niech stary pracownik nagina ja będę robić co ja uważam że mi odpowiada to jest rodzinna atmosfera

Produktywny

Lepiej w firmie już nie będzie.Ubikacje to same się nie zniszczyły,nie obsikały,nie opluły,i nie pororozrzucały pety.Wszyscy wiedzą jak firma traktuje pracowników.Ale żeby odreagować złość na tym miejscu zaczarowanym?Potem takie wpisy że syf.Kuchnia?Nie mam zastrzeżeń.W skrócie.Pracy jest dużo,stanowisk wolnych też.Kto jest nauczony pracy,niczego się nie boi,jest pracowity,sumienny,to firma dla niego.

@Produktywny

Żart?czy biurowczyk to pisze biuro na fajki wyłazi to syfu w kiblach nie ma ale co mają do roboty ile można swoje interesy kręcić w godzinach pracy.maja ludzi głęboko w (usunięte przez administratora)akible zasrane przez przybyszów zza wschodu tyle w temacie

@Produktywny

Nie biurowczyk!Kilkanaście lat na produkcji,i na pewno nie palę.Wytrzymaj cały dzień z towarem w (usunięte przez administratora)wiadomo gdzie,potem szybko do kibla,a reszte wiesz.Przybysze za wschodu?Racja.Nasi nie są lepsi.Na placu też można znaleźść niedopałki.Tak palacze robili,robią,i zawsze będą robić.Współczuję im.Firma dla nich powinna coś zrobić.

mirek

słyszeliście coś na temat podwyżek? podobno ludzie wołani są do kadr i podpisują aneksy ale ponoć nie wszyscy!!

@mirek

Jakie podwyżki masz mniejsza premie o 200 zł w wyższa podstawę tyle w temacie.

@Covid19

To się ciesz w podstawę to masz więcej nadgodziny czy urlop włącz myślenie niedorozwoju ciesz się ze dostaniesz gdzie indziej nie mają i gorzej (usunięte przez administratora)

@Stary

Widać że z tym myśleniem nadajesz się tylko do jeremiasa.ile dostanę więcej niedorozwoju.

Pawel

Słyszałem że Jurek już nowe termometry zamawia bo podobno oszukujemy z temperaturą co do dodatkowej przerwy.. a omdlenia ludzi nie były spowodowane typ że pot po (usunięte przez administratora)splywa na dzień dobry po wejściu na hale..czy ten facet przestanie topić się we własnej głupocie.

Stary

Nie w 1 firmie jak ty robiłeś i w głównie się tarzales z pegerow jesteś osle pisać to sobie możecie trza działać a u was w porównaniu z innymi firmami to Bajak z robotą jurek przyjdzie to mu będziesz salutowal powie wyczyść buty bo jesteś ścierwo to zrobisz

@Stary

Co to jest bajak?pot po dupkę to mało powiedziane zygac się chce od smrodu brudasy się nie myją prespiranty to coś z kosmosu .A Jurek po szkole pz więc nie może zbyt wiele nadwarezac niby rozumu który i niego przestał się rozwijać na etapie 2latka całe biura powinny być przeniesione na środek produkcji wtedy byśmy widzieli cała arystokracje jak pracuje w pocie czola

agata
@Covid19

i tu się mylisz!!!bo byli tacy co dostawali podwyżki!!!

Xxx
@Stary

Było teraz widać jak wpłynęły na wypłaty te podwyżki kolejka do kadr się zrobiła.????

Racja do czego są ludzie zdolni żeby osiągnąć swój cel szkoda chłopa tyle lat pracował w zgodzie A taka prosta dziewucha potrafi przewrócić życie. I do tego ma przyzwolenie dyrekcji jedyna taka firma nigdzie by to nie przeszło zresztą brak słów

Produktywny

Dziecinada.Obwąhiwanie koleżanek i kolegów na stanowisku to nowe zajęcie,czy brak pracy?Ustami też można oddychać,nie tylko nosem.Jesteście ludźmi,nie psami.

Jo

Dokładnie masz rację nie macie co robić widocznie luzik w pracy a nie stekacie jak tam jest zle

@Jo

Na temat pracy w smrodzie wypowiadają się osoby które są zmuszone stać przy smierdzielach 8h A nie łaza z konta w kont gdzie im pasuje i powietrze czyste mam na myśli brak spoconych ludzi blisko .niech Ci co się wymodrzaja przyjdą i pracują z tymi fetorzycami jestem ciekawa jakie miny by mieli gdzie się nie odwrocisz odruch wymiotny zapraszam na pps na pakowanie i zgrzewarki do Moni życzę powodzenia choć ten tydzień nocki to może mniej będą dymic

Produktywny

Jak to kiedyś w piosence(usunięte przez administratora) powiedział:Polska,to dziwny kraj.Pps,pakowanie,zwijarki,co za różnica.Wszędzie jest dużo pracy.Aaaa ,chyba że robić się nie chce.

Do kobiet mam szafkę z kilkoma kobietami jest dość mała więc proszę dojeżdżając rowerem do pracy aby ta bez szyi używała prespirant i koleżanka w żółtej koszulce również. Sprawiacie wrażenie dam A pachy walą że się na wymioty zbiera.to że że wsi to chyba woda jest

Róża

No przyznaję rację fetor ale na stanowisku pracy też smród kobiety ogarnijcie się już jakiś czas temu ta bez szyi jechała potem później trochę się polepszylo i teraz znów. A druga torebka monarii A pod pachami (usunięte przez administratora) damy

Karol
@Róża

Przyjdźcie popracować z profesorem ten to wali na odległość nie idzie pracować

Karol
@Karol

Niestety niektórzy ludzie chyba myślą że to normalne że czuć nieprzyjemny zapach i jak pracować nie dość że temp.bardzo wysoka pot się leje i ten smród może by firma rozdala prespiranty i wytłumaczyła do czego służą pewnie niektórzy nie mają pojęcia o istnieniu takich specyfików

Pati
@Karol

Ludzie ludźmi ale kobiety ? Ta soltysowa z wiochy bez szyi kiedyś tak smierdziała że nie szło wytrzymać razem z Moniką liderką nie wiedzą co to prespirant i higiena

Ukraina

Tylko dlaczego my jesteśmy wypychane do pomocy na pps w ten smród nikt z polaczek nie idzie

Paroc stoi dzisiaj

Widzieliście to?(usunięte przez administratora) Nasza firma tem ma na pewno duże zyski a gdzie podwyżki?upał, duchota, produkcja idzie pełna para a podwyżek brak

Produkcja
@Paroc stoi dzisiaj

U nas za mało odważnych ludzi jest żeby takie coś zrobić

Tedi
@Paroc stoi dzisiaj

Mylisz się podwyżki są Ale po cichu rozdawane dla przybyszów zza wschodu żeby nie pouciekali.kiedys buczeli że musza 10h pracować bo się nie opłaci i co siedzę 8 i pysk i pozamykane.wiem to na 1000%taka ina ma 23zl mała fałszywe gnida A Polak?przez Polaków oszukiwany A w paroku widocznie pracuja ludzie z jajami A nie ciemnota jak w jeremiasie nie ma jedności pot po kręgosłupa do (usunięte przez administratora) spływa ale kogo to w biurze konica i Joanna pobierane bo stupy marzna i tak ma być

@Tedi

O podwyżkach najlepiej wiedzą liderzy którzy za swoje autografy dostają działkę i tak grychlaja ukraincom bialorusinom i całej reszcie szaranczy. Samo pakowanie ile napodpisywali coś za coś. A robol nic się nie należy. Ale może kiedyś choć socjal wywalczymy który dostaje tylko szlachta z biura tam się należy produkcji już nie

Ona
@Tomek

Jaki socjal w biurze, nie ma żadnego socjalu

@Ona

A spływy kajakowe imprezy w powodzu styczniowe karty na siłownię i wiele innych to może się składają?

@Paroc stoi dzisiaj

To trzeba strajkować a nie siedzieć cicho ja (usunięte przez administratora) wołowa nie porównaj paroch do jeremiasa w paroch jest (usunięte przez administratora) w uj a uważa to jest bajka a nie tylko stekanie ale (usunięte przez administratora)

Nowe zmiany

Wiemy że na surowcach jest problem z ludźmi zatem mam propozycje dla Pana Dyrektora M M. G powinien być brygadzistą i normalnie pomagać na wózku na zm1 . Tedy jedna osoba z 1 zm idzie na 2 zm i robią się 2 osoby na zm. 2 . Przez lata koleżeństwo jest jak jest w tej firmie nikt nic nie zmienia a prostymi metodami idzie dużo zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeremias Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Jeremias Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jeremias Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeremias Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 297, z czego 40 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 164 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jeremias Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 439 ocen.

Jeremias Sp. z o.o.