Opinie o Auchan Polska w Lublin Doktora Witolda Chodźki 14

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Lublin Doktora Witolda Chodźki 14

Ile jest zmian w Auchan Polska?

Zmian jest tyle ile sie dyrekcji zamysli, nocna jest za to jedna czyli na cala noc 10 albo 12 godzin a o szostej jak chcesz isc do domu to jeszcze to tamto i sramto

Gabi

Może w końcu Panie z kasy dla kobiet w ciąży zaczną obsługiwać kobiety w ciąży bez koleki! Dramat ta kasa i znieczulica Pań w które tam pracują!

Askier

Uważajcie bo pracownicy dobijają produkty których klienci nie macie na rachunkach. Ponieważ zdarzyło mi się to kolejny raz sprawdzajcie rachunki. Pracownicy Polacy rżną głupa a Ukrainki udają że nie słyszą lub mówią że pracują od kilku dni. Mam pytanie do Was pracownicy czy w ten sposób dorabiacie sobie do swoich marnych pensji łupiąc nieświadomych klientów?

Tadek

Czy poszukiwany jest może manager sklepu w Lublinie? I czy będąc nim można liczyć na delegacje?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auchan Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Olaf

Mam wrażenie, że komuś brakuje chęci do pracy i to jest główny powód do oskarżeń pod adresem firmy!. Ja nie narzekam.

Pranie mózgu to za mało powiedziane! To firma która w sposób psychologiczny zmienia Nasze postrzeganie rzeczywistości. Ten który skusi się na to na początku tkwi w tej firmie kilka >>naście lat ! Nie jesteście sobą! Jesteście robotami / sługami które dały się wciągnąć! Dlaczego ? Bo nie macie pomysłu na siebie? na swój rozwój ? nie macie wizji przyszłości dla siebie i swoich rodzin ? Zastanów się ?! Nie boj się , dokonywać ważnych zmian dla Ciebie!

a

a

Staszek

Praca w handlu nie jest lekka ale przecież idąc tu do pracy wiemy jaka ona jest. Firma spoko tylko trzeba pracować.

Barbie

Mam zle doswiadczenie z tym hipermarketem auchan na ul.chodzki lublin praca na dziale ogrod spirt to mobing kierownictwo nie wierzy pracownikom tylko slucha podszeptow swoich prawych rak ktorzy nic nie robia i wykorzystuja nowych pracownikow dyrekcja powinna porozmawiac z pracownikami tego dzialu bo tam nikt tego traktowania nie wytrzymuje dlugo i po tygodniu dwoch rezygnuje , obelgi, krzyki na pracownikow.Szkoda gadac ja podziekowalam.do pracy powinno sie chodzic z przyjemnoscia a nie z mysla co znowu na ciebie zlego powiedza.Zmienic kierownictwo i lysego pana ktory mysli ze jest krolem auchan bo nic nie robi a zwala na innych.

Jolanta

Obecnie Auchan Polska poszukuje osób na wiele różnych stanowisk w całym kraju. Aktualne oferty znajdziecie tutaj: https://www.auchan.pl/pl/oferty Czy ścieżka kariery w firmie jest jasno określona? Może pracodawca wspiera jakieś inicjatywy sportowe czy społeczne, finansując na przykład udział w zawodach, organizując zbiórki żywności?

Uler
@Jolanta

Można mieć umowę z elastycznym grafikiem? Uczę się jeszcze wieczorowo i zastanawiam się, czy mogę to jakoś pogodzic?

Witam miałam okazję pracować w Auchan witosa i co mogę o tym powiedzieć, zależy jak trafisz ja trafiłem spoko. Pracowałem na działe ogród/sezon. Jeśli chodzi o współpracowników to udało mi się dogadać z każdym, natomiast przełożeni byli na tyle w porządku na ile mogli sobie pozwolić, od razu zaznaczę że najlepszym pracownikiem nie byłem, natomiast pracowało się OK. Co mogę powiedzieć o swoich przełożonych, co do hierarchii pierwszy jest Marcin J. następny Marcin L. i Marcin S. czyli manager ogrodu, co mogę o nim powiedzieć, Ogólnie jest bardzo wyrozumiały w porządku elastyczny jeśli chodzi o kwestie ustalenia grafiku i nie tylko, Oczywiście ze względu na swoją stresująca pracę bywa nerwowy, natomiast bardzo szybko mu przechodzi (czasem byłskawicznie nawet), nic bardziej ludzkiego, więc nie ma co przesadzać pracowało się z nim bardzo w porządku, młody gość i nie jest jakis sztywniak, z pewnością jeśli będziesz solidnie pracował poważnie traktował tą pracę zachowując wobec niego w porządku pomoże ci ogarnąć wszystko i będziesz miał z nim Naprawdę git. Marcin L. senior działu bazar jest osobą bardzo skromną jak na pełnioną przez siebie funkcję i zajmowane stanowisko zawsze przywita się z pracownikami i zapyta co u ciebie jego bardzo wysoka kultura osobista z pewnością nie pozwoli mu w sposób nieprzyzwoity mówiąc niecenzuralne po prostu cię (usunięte przez administratora) Jeśli zwrócić uwagę to w taki sposób, że jeśli masz w sobie odrobinę moralności to będzie ci po prostu wstyd i glupio gdy go wysłuchasz, Ale z pewnością Nie odczujesz stresu czy presji po odbiorze jego uwagi, nie wiem na ile dobrze się wyraziłem, natomiast mało kto potrafi w sposób taki współpracować z pracownikiem, jednak nie wiem czy jest to jego zaletą, Ponieważ jeśli trafi się na jakiegoś Patola to bez solidnego wjazdu na jego banie ciężko takiego człowieka przywołać do porządku, ale jednak wyselekcjonowanie ludzi którzy nimi nie są tworzy ideę fajnej atmosfery, dlatego Patoli trzeba się jak najszybciej pozbyć, a nie z nimi utożsamiać. Ze strony seniora ma mowy o jakimkolwiek wyżywawaniu się na pracownikach, po prostu to nie jego maniery. W rozmowie z tobą bywa bardzo przyjacielski, choć potrafi być oficjalny, ale szczerze mówiąc odniosłem wrażenie że się mocno krępuje zwłaszcza w tłumie. Dyrektorem jest Marcin J. dyrektor jak dyrektor jak ma dobry humor to wpadnie się przywitać jak nie ma to tylko przejdzie oficjalną gadką wytłumaczyć co jest do zrobienia, ponoć (usunięte przez administratora) też potrafi, mnie się nie zdarzyło tego słuchać, raczej przyzwoicie tłumaczył co i jak powinno być zrobione. Generalnie nie spotkałem się z jakimś szczególnym chamstwem w tej firmie, no może na zabawkach, gdzie Asia która jest jedynie menadżerem woziła się lepiej, niż jakby była właścicielem Auchan i rzucała wobec mnie dosłownie rozkazy nie prośby wykonania pewnych czynności, no wlasnie senior mowi "czy mógłbyś to zrobić?", a ona "masz to zrobić!" a ja sam nie wiem, czy ta przepaść pomiędzy rodzajem ich zachowań wywolana zostala awansem Asi, czy taka zawsze była, choć z pewnością za czasu pchania w półkę nie bardzo miala sie nad kim wywyższać. No ale w duszy się z tego śmiałem choć nerwa to szarpało i czasem potrafiła caly dzień zepsuć, oschła i chamska babka po prostu. Tego nie można powiedzieć na przykład o Kasi z dział auto Brico i jej pracownikach z którymi współpracuje się super tak serio serio, A sama Kasia tak (usunięte przez administratora) że składając nawet metalowe gondole nie mogłem jej dorównać poważnie widać że ciężką pracą pracuje na swój sukces, mega sprawiedliwa i uczciwa dziewczyna zajmujący się pracą a nie np szukaniem pracowników, którzy nie pracują zbyt ciężko by ich natychmiast (usunięte przez administratora) i zaplusować u swoich przełożonych, wytykajac nie porządek na ich dzialach, jakby swojego nie widzieli, gdyby tyle czasu poświęcali na marketing wlasnego działu co na kablowanie na pewno mieliby najlepsze wyniki hehe a tak spaceruja po markecie zakradajac sie miedzy półkami, żenujace gotowi pomyśleć że pracownik 7:45h w pracy jak koń, nie staje. Normalne, że tak nie jest i te 5 min na jakis poswiecasz na rozmowę z kolegą, oczywiście są gorące okresy jak np święta gdzie lecisz opór, wypada czasem dłużej zostać, ale to da sie zrozumieć. Co mogę więcej powiedzieć, Moja opinia jest tylko moja, to moje wrażenie jakie odniosłem, nie jestem osobą zbyt wrażliwa, być może ktoś w tych samych warunkach by się załamał, a ktoś inny, Boga by po piętach całował za taką pracę, również nie powiem wam jak się współpracuje z innymi menadżerami, wiem że po przeciwnej stronie marketu zjebe można dostać za zbyt długą rozmowę z klientem. Wadą są zarobki, które nie są zbyt wysokie, ale na początek może być, też ścieżka kariery jest tam marna, ogólnie taką pracę mogę polecieć, pracowałem znacznie gorszych miejscachmiejscach, ale w lepszych również, Pozdrawiam

Dawid

Jak obecnie rozwija się firma Auchan Polska, czy możecie napisać coś w temacie obecnych warunków zatrudnienia? Pracodawca ten regularnie zwiększa zatrudnienie? A co z kwestią dodatków pracowniczych? Zachęcam Was do odświeżenia tego wątku nowymi opiniami, chętnie poznamy najnowsze wieści!

Lublinianin

Witosa czy Chodźki?

Dawid

W ostatnim czasie widziałem ofertę pracy w firmie Auchan Polska, oferta dotyczyła pracy jako pracownik hali na dziale tekstylnym. Czy ktoś z was może udzielić nam informacji, na jakie dodatki płacowe oraz benefity może liczyć nowy pracownik tej firmy? Jak mają się przerwy, jest możliwość by zjeść coś na ciepło? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się nowych informacji!

zuza

A ja tam pracuje jakiś czas i wcale nie jest tak źle. Może kasa nie jest największa, ale zawsze na czas. Poczytajcie jakiekolwiek forum o inne firmie, jak znajdziecie jakiś pozytywny komentarz to będzie cud.

Bardzo słabo, zła atmosfera,(usunięte przez administratora)niskie zarobki, ogólnie nie polecam

haha

2300 brutto i premia po 6 miesiącach ale rzadko pełna maks 210 brutto

Mixx

Witam jak wygląda praca w dziale przemysłowym i spożywczym , i jakie są pieniądze na początek

Luk

Praca jest bardzo ważna , ale nie najważniejsza.Proponujecie 8,00 zł.brutto , to śmieszna suma i jeszcze na wstępie pracować we wszystkie wekendy to kpina , bo za pracę w święta to płaci się podwójną stawkę , a nie najniższą , to ledwo starczy na dojazd do pracy -kiedy te kpiny z polaków się skończą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Lublin

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska