Opinie o Pollux w Roosendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pollux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pollux o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollux w Roosendaal

Pati

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają warunki mieszkaniowe na lokacji w Antwerpii? Byłabym także wdzięczna za opinie na temat pracy w inger micro.

Pati
@Pati

Sorry, miało być Ingram Micro.

Niezadowolona
@Pati

Hotel w Antwerpii jest mega fajny, mieszkałam tam z polluxem ale przez inne biuro. Na ingram micro w Tilburgu pracowałam również - praca bardzo nudna. Niektórzy wolą pracę fizyczną,wtedy się tylko denerwują jesli mają cały dzień stać i pakować jakiś zestaw do testów dna lub jakieś inne badziewia.

Pani
@Pati

Z TEGO CO MI WIADOMO AGENCJA POLLUX NIE MA ZAKWATEROWANIA W RIJEN CO DO WARUNKÓW ? HYM NIE JEST HOTELEM 5 GWIAZDKOWYM ANI NAWET JEDNO ALE DA SIĘ ŻYĆ JAK JUŻ POZNA SIĘ LUDZI TO MOŻNA SIĘ ZAAKLIMATYZOWAĆ OCZYWIŚCIE KWESTIA TEGO CO KTO LUBI I ILE JEST WSTANIE ZAAKCEPTOWAĆ JA NIE NARZEKAŁAM ALE JEŚLI JESTEŚ W MNIEJSZEJ GRUPIE TO DOSTAJESZ POKÓJ 2 OSOBOWY I I KUCHNIA ŁAZIENKA WSPÓLNA JEŚLI DO 5 OSÓB TO ŁAZIENKA I KUCHNIA JEST DLA WAS W POKOJU :)

Anka

Czy ktoś pracuje w mordajku na opt mogę prosić jakieś info ?

Ciekawa

Witam, chciałabym zapytać czy hotel w Rijen w dalszym ciągu jest zamieszkiwany przez pracowników firmy Pollux? Jeśli nie to od jakiego czasu, jeśli tak to jakie warunki tam obecnie panują?

kara

cześć pracował ktoś możne w Waalwijk na magazynie z elektronika ?? jakieś opinie ?/

Magazynier

Jaka rozmowa rekrutacyjna, to spotkanie trudno nazwać jakąkolwiek rozmową, Gdyby mogli to by zabrali dokumenty i zapierniczaj jak parobek w Afryce. Brak czasu na przeczytanie umowy o prace, a dzień po to już było po wszystkim. Nigdy więcej takiej firmy!!!

logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
2020

Witam mam 26 lat ile bym zarobił pracując przez poluksa

Filip11

Najlepiej szukać prac przez agencję, szczegolnie takie jak Pollux :)

Rafix
@Filip11

Też tak myślę :) Szczególnie, gdy wyjeżdża się do pracy za granicę pierwszy raz. Dzięki pomocy agencji Pollux szybko znalazłem dobrze płatną i legalną pracę. Wyjazd też pomogli zorganizować. To było dla mnie bardzo duże ułatwienie.

DSox

Praca przez agencję Pollux pojechałem do pierwszej pracy i w sumie nie było na co narzekać. Zarobki mi odpowiadały , zakwaterowanie też było spoko

Radek
@DSox

potwierdzam, dobra agencja, mają wiele ofert.

pedro
@Radek

Faktycznie ofert pracy mają sporo do wyboru. Można na spokojnie cos dla siebie wybrać i niezle zarobic..

kizombo

Dali nam spoko zakwaterowanie, mimo, że obawiałem się strasznych warunków dostaliśmy naprawdę spoko lokum, a do tego wypłaty zawszw w terminie

@kizombo

Zauważyłam, że całkiem sporo ludzi chwili agencję pracy Pollux. Widzę, iż należysz do nich i Ty. Podobno firma, chcąc przyczynić się do rozwoju swoich pracowników, oferuje im różnego typu szkolenia. Jest dla nich niezmiernie ważne, by personel miał możliwość zrealizowania swoich celów i ambicji. A jakie są to konkretnie szkolenia? Możesz je wymienić?

ROBERTO

Mieszkałaś na Nispen?

Paletka
@ROBERTO

Na hotelu w antwerpii

@ROBERTO

Mieszkałem

Mchel

Z bratem wyjechaliśmy miesiac temu i jest ok

Luna
@Mchel

A mieszkania to gdzie są I jakie warunki

Daniel

Jedna z lepszych agencji pracy z z jakimi miałem stycznosc, zaangażowana firma, która dostosuje odpowiednio oferte do pracownika, pozdrawiam, Daniel

jandsi
@Daniel

Wyjeżdzałem z Polluxem i zawsze wszystko było ok

Ile jest zmian w Pollux?

Damian

To zależy gdzie pracujesz

Zadowolony

Firma generalnie dobrze oceniana przez pracowników co nie wyklucza, że czasami mogą zdarzyć się jakieś wpadki.

solar

Mi Pollux załatwił fajną pracę, z dobrymi zarobkami, więc mi wszystko pasuje.

MR
@solar

Dobre oferty pracy proponują , i mozna fajnie zarobić, w Holandii mi sie spodobało i zostałem

Johny

Ja akurat polecam Pollux. Wg mnie to jedna z lepszych agencji jakie są w kraju. Dobre warunki współpracy, sporo ciekawych ofert na Holaandię, można coś ciekawego znaleźć dla siebie.

daro
@Johny

ja też polecam, u mnie sie wszystko zgadza, wszystko na czas, nie było jakiś większych opóźnień , wszystko do przeżycia

Eureka

Spoko agencja, proponują dobre warunki współpracy

iggi
@Eureka

Znajdują świetne oferty pracy w Holandii w fajnych warunkach i za dobre pieniadze

Zawsze chciałem wyjechać do Holandii i dzięki agencji Pollux mi się udało. Warunki zapewnili odpowiednie, wynagrodzenie dobre i mój ulubiony kraj, w którym zostanę już na wieki :D

To w takim razie, ja jestem w tej drugiej części, która tą agencję poleca. Zawsze mogło być lepiej, ale przecież nie ma na co narzekać, przynajmniej ja nie miałem na co narzekac.

Pracownik pollux

Jak można zerwać umowę z tą firmą ? Czy pożałuje tego wyboru? Jakaś kara za zerwanie umowy ? Przyjechałem zarobić a jak na razie tracę ????

Pit

Firma pollux ok

Santiago

To że Ty masz jakieś nieciekawe wspomnienia z tą firmą, nie znaczy, że każdy je ma. Ja dobrze wspominam pracę przez agencje Pollux,nie miałem na co narzekać.

Normalna firma i normalna praca tylko trzeba mieć chęci żeby coś robić!!

Hugo
@Marek

dokladnie, ludzie myslą, że jada na wakacje do Holandii i będą odpoczywac i dostawać za to pieniadzę. Otóż nie, by coś mieć trzeba dac coś od siebie, na tym polega praca. Prote i logiczne. Ja na Pollux nie mam co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Pollux - Roosendaal

• Jak się pracuje w Pollux?

Zobacz opinie na temat firmy Pollux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pollux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pollux?

Kandydaci do pracy w Pollux napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pollux