Zielona Firma Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Zielona Firma Sp. z o.o.

Marta

Niewątpliwie Zielona Firma jest jedną z niewielu firm, które oferują tego typu usługi na polskim rynku. Czy w związku z tym, firma zatrudnia osoby bez doświadczenia i jest chętna do wdrażania nowych pracowników, czy też szuka pracowników o bardzo konkretnych umiejętnościach?

Marta

@Rafał na jakim poziomie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik Zielona Firma Sp. z o.o.? To jeden z najważniejszych czynników, który często jest tym kluczowym i najważniejszym w podejmowaniu decyzji o aplikowaniu na oferty pracy.

hahah

"ze względu na wysoką prowizję nie oferujemy żadnych narzędzi pracy" XD XD XD

Rafał

Przeprowadzilem wiele spotkan z różnymi firmami. Zdecydowałem sie na Zielona Firme która zrobila na mnie największe wrażenie. Atmosfera jest super i jesli weźmiesz sie konkretnie do roboty możesz zarobic dobre pieniądze, które dodam zawsze sa wyplacane w terminie.

samo

Hej, a wiecie czy wypłata jest adekwatna do zadań? Dzięki

elektryk
@samo 08.09.2016 22:39
Hej, a wiecie czy wypłata jest adekwatna do zadań? Dzięki

Dają więcej prowizji od sprzedaży niż zarabiałem na montażu.

wefd

firma słaba, wystarczy spojrzeć na ofertę pracy którą zamieścili na pracuj

Zostaw opinię o Zielona Firma Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zielona Firma Sp. z o.o.